Перейти до змісту

Фірма шукає IT.шніка-железячніка


datacopy

Рекомендовані повідомлення

Фірма шукає на роботу залізячника - енікейщика. Вік та стать вирішального значення не мають.

Обов'язки:

- Обслуговувати комп'ютерну та іншу переферійну(прінтери, телефони, ...) техніку організації.

- Діагностика та блочний ремонт комп'ютера та іншої оргтехніки

- Усунення проблем з ПЗ

- Налаштування мережі

- Встановлення, налаштування та адміністрування різних ОС

- уміння користуватися технікою: (факс, модем, сканер, копір тощо).

Знання:

Базові знання володіння ПК - впевнений користувач - мінімум.

Бажані Знання по побудові мереж ТCP/IP.

Вимоги:

- Націленність на результат

- бажання працювати та вчитися

- Комунікабельність

- Відповідальність

- Активність

- Цілеспрямованість

- Освіта не має значення

Умови:

- БЕЗКОШТОВНЕ навчання для якісного виконання обов'язків

- з\п на перід навчання від 500 грн.

- Робочий день з 9:00 - 18:00.

- Офіс в центрі міста

- Персональне, зручно облаштоване робоче місце.

- Робота в компанії з глобальними планами і великими амбіціями.

- Чай, кава і стабільна робота в дружньому колективі – гарантована!

Контакти в ПМ, або по телефону 067-3327797.

[email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 92
  • Створено
  • Остання відповідь

- з\п на перід навчання від 500 грн.

- Робочий день з 9:00 - 18:00.

О_О То может лучше, непозорится и вообще не платить?

З.Ы. Прожиточный миниму на сегодняшний день 960 грн, что сходжится с минимальной ЗП в нашей стране (Слава богам ВР :sm142: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Готовий працювати! З усим цим досвід троха є, навчатися хочу + поступаю на системного адміністратора! Роботка на літо пайдьот!))

0634996518 Ігор

[email protected]

ICQ: 370115524

Skype: FenMix

Thorgalll Це буде дуже величезний досвід для моєї подальшої спеціальності. Мені цікаво працювати з технікою, зарплата на період навчання не велика, але мені цього буде досить на перший раз. Я давно хотів навчитися головних принципів роботи з прокладкою мережі та іншим, але не було нагоди.

Ах так, резюме))

Досвід роботи:

-Досконале знання російської, української мов. Технічний та розмовний рівень англійської (порозумітися і поговорити можна)

-Операційні системи Windows, Unix (Ubuntu xD ) та їх встановлення, налаштування.

-Робота, налаштування та адаптація практично з усім програмним забезпеченням.

-Робота з інтернетом.

-Набір тексту (250-260 символів в хвилину)

-Робота з графічними редакторами (Adobe Photoshop, GIMP, Paint.net), а також робота з векторними редакторами.

-Робота з відеоредакторами (Sony Vegas)

-Робота з аудіоредакторами (Sony Soundforge)

-Написання оригінальних текстів, художніх та технічних.

-Адміністрування веб-порталів, сайтів, форумів. Встановлення та налаштування практично усіх CMS (Drupal, Joomla, Datalife Engine, PHP BB3, IP.BOARD...)

-Знання та цікавлення усіма технічними новинками: мобільні телефони, смартфони, ігри, технології, аудіо, відео.

-Знання Pascal, Basic, Delphi, PHP.

-Знання принципу роботи мережі

-Налаштування залізячки (прочищення кулерів, їхній ремонт, робота з різними платами, знання моделей, збірка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ах так, забув сказати що в мене є унікальна особливість. Я не торчу в соціальних мережах, тобто "Вкантакте" чи в фейсбуці мене немає (в фейсбуці від вчора, бо сцуко рекламісти задовбали). Працюю у вільний від навчання час, все легально)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- з\п на перід навчання від 500 грн.

- Робочий день з 9:00 - 18:00.

О_О То может лучше, непозорится и вообще не платить?

З.Ы. Прожиточный миниму на сегодняшний день 960 грн, что сходжится с минимальной ЗП в нашей стране (Слава богам ВР :sm142: )

Одразу скажу, що з топікастером і його фірмою не знайома. Але при таких вимогах:

Знання:

Базові знання володіння ПК - впевнений користувач - мінімум.

Бажані Знання по побудові мереж ТCP/IP.

зрозуміло, що це робота не для кваліфікованого компо-майстра, а для студента, чи випускника, який нічого не вміє, якого навчать та ще і 500 грн. заплатять. Сумніваюсь, що від нього в перші місяці буде велика користь - здебільшого це буде навчання. Особисто я не розумію, чому людині, яка нічого не вміє, і яку навчать мають платити, умовно кажучи, 3000 грн. Люблять апелювати, мовляв, на базарі більше заробити можна - варто зважати на те, що в торгівлі у тебе перспектив ніяких не буде + ніяких специфічних навиків не потрібно мати. Тому для студенства і випускників, а також просто для тих хто хоче освоїти железяки як на мене гарний варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за 500грн думаю оптимальний варіант це 6-7 раз на місяць заходити на офіс повіряти чи все працює і якщо є проблеми вирішувати. А так все інше по телефону або через TeamViewer

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що в торгівлі у тебе перспектив ніяких не буде + ніяких специфічних навиків не потрібно мати. Тому для студенства і випускників, а також просто для тих то хоче освоїти железяки як на мене гарний варіант.

Про специфічність перспектив адміна в Луцьку можна говорити довго, а по факту їх нема, робота грязна, відношення керівників до енікеїв це взагалі окрема стаття, адмін-енікей це перший кого пошлють за кавою/сігаретами/попрацювати перфоратором. Знати потрібно дуже багато, мати аналітичне мислення, постійно розвиватись, при цьому тобі платять 500 грн. і ти маєш як раб сидіти в офісі - круто :ok:.

Якби я мислив троха прагматичніше - я б вибрав торгівлю, хай і на базарі, люди при достатній хватці піднімалися саме з базару, є й такі, що стоять на базарі продають(навіть не власники) і мають 5 кілогривень в місяць, покажіть мені адміна з такою зарплатою(вони то є але ой як їх мало, і скіки їм прийшлося розвиватись для такого результату). Праця в торгівлі розвиває адекватне мислення в наших реаліях, з"являються необхідні зв"язки. Тому порівняння явно не на користь ІТ-сфери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в шоці. За будь-яку, навіть некваліфіковану роботу типу прибирання вулиць, розклеювання листівок, кур'єрство платять набагато більше, та й взагалі згідно законодавства є таке поняття як мінімальна заробітна плата і прожитковий мінімум.

На сьогодні людина без освіти, без особливих навичок, але з бажанням вчитися і працювати, і яка себе хоч трохи поважає, не піде на роботу з оплатою менше 1000 грн., та і не буде інших переконувати, що це нормально.

- Робота в компанії з глобальними планами і великими амбіціями.

і з зарплатою від 500 грн. - офігенно гарно дивиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що ви всі налетіли, написано ж на період навчання. Як на мене це можна розглядати як те ж навчання в універі, і відповідно стипендію. Тільки думаю, що там лабуди буде набагато менше, а зразу практика, причому якщо освоїшся то зразу можна і працювати а не шукати роботу. Так що навіть + перед університетом. Ви ж коли вчилися в універі то не казали не піду на державне, бо там стипендія 500 грн :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Припинили флейм.

Для випробовуваного періоду оплачувана робота - ЩАСТЯ!!!

Після офіційного працевлаштування (Якщо таке буде) все повинно змінитися.

Вам пропонують роботу - за яку платитимуть, а ви ще тут розвели...

Ще ніхто не пішов працювати туди, а вже заср*али роботодавця.

ТУт готові були нахаляву вчитися і працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що ви всі налетіли, написано ж на період навчання. Як на мене це можна розглядати як те ж навчання в універі, і відповідно стипендію. Тільки думаю, що там лабуди буде набагато менше, а зразу практика, причому якщо освоїшся то зразу можна і працювати а не шукати роботу. Так що навіть + перед університетом. Ви ж коли вчилися в універі то не казали не піду на державне, бо там стипендія 500 грн :P

А слабо на період навчання поставити мінімалку? На те вона й мінімалка, що платиться не за особливі зусилля та за просту роботу. Крім того не вказано на який період передбачено навчання, що наводить на думку, що після періоду навчання мало хто лишався :)

а тут:

Фірма шукає IT.шніка-железячніка роботи багато-оплата мало

П.С. Люди не треба недооцінювати свої можливості. Ви можете набагато більше і заслуговуєте на більшу винагороду. Треба просто добре старатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один я помітив смайл ? ))

Ми всі багато працюємо, і мало отримуємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я 100 разів вже пожалкувала, що пішла працювати маркетологом, сьогодні зношу к іпіням вінду, ставлю лінукс і хай воно все йде лісом. А шо? одмін в корсетах і на підборах - розкішно, нє?:smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один я помітив смайл ? ))

Ми всі багато працюємо, і мало отримуємо.

:) але ж не 500 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один я помітив смайл ? ))

Ми всі багато працюємо, і мало отримуємо.

:) але ж не 500 грн.

Ага, наприклад, щоб вчителем в Луцьку влаштуватись молодому спеціалісту треба, або мати якісь підв"язки, або нести конвертик. І скоріш за все на повну ставку тебе не візьмуть, а візьмуть на пів із 400 грн. зарплати. Ну, якщо вже пощастить, то візьмуть на повну ставку і будете мати 18 годин в тиждень, зошити, контрольні, писання конспектів, морока з дітьми, втики від директора і завучів - і з/п на руки отримуватимете в розмірі 860 грн. І повірте, багато хто вважає, те що знайти роботу в школі це щастя - і вони праві! Бо молодому випускнику зараз знайти адекватну роботу САМОМУ(без підв"язок) майже неможливо. Люди, говоримо про молодих спеціалістів, які мало, що вміють - такі топікастеру треба. Він навчить, ще і заплатить. Хай 500 грн. Але 500 грн. з навчанням, імхо, краще ніж тверді 1000 грн. на базарі. Бо до 5000 грн. в з/п в торгівлі пробиваються одиниці, а якщо маєте мозок і навики(які пропонує Вас навчити топікастер) в сфері ІТ ви проб"єтесь більш вірогідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що 500 грн вже не гроші нє? Всі тут менш як за 5000 грн навіть не дивляться на вакансію ??

Сказано ж - ПОВЧИТИСЯ!!!! ти вчишся і тобі бабло платять - помойму - афігєнно.

Зажралися ви народ.. Мівіну їсти не хочете. Чай заварюєте один раз ©Єгор Лупан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що 500 грн вже не гроші нє? Всі тут менш як за 5000 грн навіть не дивляться на вакансію ??

А чого такі великі межі - 500 і 5000 грн., чому не 1000, 2000 і 5000 відповідно?

А хіба зараз 500 грн. гроші? З них мінімум 300-400 піде на обід і доїзд.

Якби це були гроші, то і б прож. мінімум був не 900-1000, а 500.

Сказано ж - ПОВЧИТИСЯ!!!! ти вчишся і тобі бабло платять - помойму - афігєнно.

Ти забув одну важливу деталь - протягом навчання працювати теж прийдеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що 500 грн вже не гроші нє? Всі тут менш як за 5000 грн навіть не дивляться на вакансію ??

А чого такі великі межі - 500 і 5000 грн., чому не 1000, 2000 і 5000 відповідно?

А хіба зараз 500 грн. гроші? З них мінімум 300-400 піде на обід і доїзд.

Якби це були гроші, то і б прож. мінімум був не 900-1000, а 500.

Сказано ж - ПОВЧИТИСЯ!!!! ти вчишся і тобі бабло платять - помойму - афігєнно.

Ти забув одну важливу деталь - протягом навчання працювати теж прийдеться.

Уточніть будь ласка, за що працедавець гроші платить? За те, що Ви їсте, їздите, за квартиру платите, чи за те, що працюєте? Різниця в ІТ-сфері, і між тим сами базаром, що так званий поріг входження(знання, часові затрати) коли Ви будете приносити якусь користь у ІТ набагато вищий. Кажу з власного досвіду, так як я встигла попрацювати і в торгівлі і в ІТ. Я студенткою колись отримувала 530 грн.(2 роки назад), повірте мені вистачало. Притому, що в університеті мені крапали на мозок нікому не потрібну фігню, а топікастер дає справді потрібні навики. Навчання та ж робота, тільки робота цікавіша, і ти знаєш для чого ти її робиш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а практикантам у нас мульйони платять?

якщо людина тямляча і навички має, то і за тиждень-два розгрібеться що і до чого

а далі вже піде зарплата як нормальному працівнику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уточніть будь ласка, за що працедавець гроші платить? За те, що Ви їсте, їздите, за квартиру платите, чи за те, що працюєте?

Працедавець платить зп за виконану роботу, і її має вистачати мінімум на те, щоб не померти з голоду, та не ходити на роботу пішки.

П.С. Цікаво, чи зараз хтось із тих, хто так ревно захищає автора теми, пішов би на таку зарплату працювати і вчитися.

Хіба що захисники знаходяться з ним на одній стороні барикад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Припинили флейм.

Для випробовуваного періоду оплачувана робота - ЩАСТЯ!!!

Після офіційного працевлаштування (Якщо таке буде) все повинно змінитися.

Вам пропонують роботу - за яку платитимуть, а ви ще тут розвели...

Ще ніхто не пішов працювати туди, а вже заср*али роботодавця.

ТУт готові були нахаляву вчитися і працювати.

Я гадаю після цього поста флейм не закінчився)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

talja, я теж найманий працівник. Не роботодавець. АЛЕ!

Якби я сидів дома і не мав роботи, а тут нехай навіть 500+ грн давали в місяць, та ще й змогу навчитися тому, чого я НЕ вмію.

Щодо суми згоден - трішечки роботодавець загнався замало запропонував. Але все одно ж краще аніж гне мати ніфіга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...