Перейти до змісту

Фірма шукає IT.шніка-железячніка


datacopy

Рекомендовані повідомлення

Уточніть будь ласка, за що працедавець гроші платить? За те, що Ви їсте, їздите, за квартиру платите, чи за те, що працюєте?

Працедавець платить зп за виконану роботу, і її має вистачати мінімум на те, щоб не померти з голоду, та не ходити на роботу пішки.

П.С. Цікаво, чи зараз хтось із тих, хто так ревно захищає автора теми, пішов би на таку зарплату працювати і вчитися.

Хіба що захисники знаходяться з ним на одній стороні барикад.

Іще раз будучи студенткою я мала 530 грн. стипендії і мені вистачало. Багато студентів платять за навчання і стипендії не отримують - щось я не чула щоб хтось з них помер з голоду, чи ходить в університет пішки. Зате багато хто тусить в метро і в золоті, хаває батьківські гроші і чекає на роботу менеджера і з/п в 500 у.о. Якби у мене не було теперішньої роботи(я не працюю на топікастера) - так я б пішла б до нього - бо розумію, що теоретично він може дати багато в плані практичної освіти(не факт, що це так, але що заважає перевірити). Ця робота потрібна: молодому спеціалісту, або студенту, який не має роботи і хоче працювати в ІТ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 92
  • Створено
  • Остання відповідь

Якби я сидів дома і не мав роботи, а тут нехай навіть 500+ грн давали в місяць, та ще й змогу навчитися тому, чого я НЕ вмію.

Щодо суми згоден - трішечки роботодавець загнався замало запропонував. Але все одно ж краще аніж гне мати ніфіга.

Так я ніби з цим всім і не сперечаюся, але 500 грн. то вже навіть не смішно, а плакати хочеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іще раз будучи студенткою я мала 530 грн. стипендії і мені вистачало. Багато студентів платять за навчання і стипендії не отримують - щось я не чула щоб хтось з них помер з голоду, чи ходить в університет пішки. Зате багато хто тусить в метро і в золоті, хаває батьківські гроші і чекає на роботу менеджера і з/п в 500 у.о. Якби у мене не було теперішньої роботи(я не працюю на топікастера) - так я б пішла б до нього - бо розумію, що теоретично він може дати багато в плані практичної освіти(не факт, що це так, але що заважає перевірити). Ця робота потрібна: молодому спеціалісту, або студенту, який не має роботи і хоче працювати в ІТ.

Стоп. Давайте не будемо плутати праведне з грішним - роботу і навчання, 8-годинний робочий день і 3- 4 год. навчання в день. Це зовсім різні речі. За навчання платимо ми (або не платимо, тут вже як кому повезе :)), а за роботу платять нам.

Я отримувала стипендію 600 грн. і працювала на півставки + 400 грн. Ще менше, ніж пропонує автор, але є різниця між 4 годинами в день і 8, правда? І то було 4 роки тому, коли 400 грн. вартували як 700-800 грн. зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іще раз будучи студенткою я мала 530 грн. стипендії і мені вистачало. Багато студентів платять за навчання і стипендії не отримують - щось я не чула щоб хтось з них помер з голоду, чи ходить в університет пішки. Зате багато хто тусить в метро і в золоті, хаває батьківські гроші і чекає на роботу менеджера і з/п в 500 у.о. Якби у мене не було теперішньої роботи(я не працюю на топікастера) - так я б пішла б до нього - бо розумію, що теоретично він може дати багато в плані практичної освіти(не факт, що це так, але що заважає перевірити). Ця робота потрібна: молодому спеціалісту, або студенту, який не має роботи і хоче працювати в ІТ.

Стоп. Давайте не будемо плутати праведне з грішним - роботу і навчання, 8-годинний робочий день і 3- 4 год. навчання в день. Це зовсім різні речі. За навчання платимо ми (або не платимо, тут вже як кому повезе :)), а за роботу платять нам.

Я отримувала стипендію 600 грн. і працювала на півставки + 400 грн. Ще менше, ніж пропонує автор, але є різниця між 4 годинами в день і 8, правда? І то було 4 роки тому, коли 400 грн. вартували як 700-800 грн. зараз.

Навчання навчанню рознь. Поговоріть із студентами із матфаку чи фізичного, які більш менш нормально вчились, вони вам розкажуть не про "3-4" години в день. На будь-якому факультеті(якщо не платиш за сессію) є ще і домашні завдання, курсові, ІНДЗ, і всіляка подібні університетська фігня. Але Ви правильно сказали, робота це не навчання. Роботадавцю треба, щоб Ви зробили роботу. чому його має хвилювати, щось інше? Кожна робота, щось вартує. На думку топікастера така робота із такими знаннями коштує стільки-то. Все дуже просто :) Якщо Вас така зарплата не влаштовує, Ви просто не йдете туди. Але не треба розповідати, що топікастер гонить, що це смішні гроші, і все таке. Молодому спеціалісту(принаймі такий був мій випадок) не має іншого варіанту, як іти і пахати, хай навіть за копійки, набиратись досвіду, знань. Бо молодий спеціаліст, це "карма" :) Назвіть мені якесь місце роботи, яке пропонує роботу молодим спеціалістам, які нічого не вміють з нормальною зарплатою, і не з роботою на убой? Якщо Ви назвете такі місця, я визнаю, що я не права.

P.S. Звичайно, було б круто, щоб топікастер пропонував з/п в розмірі 500 у.о. :) Але давайте дивитись на речі в Луцьку реально. Доречі якщо топікастер і вказав би ту злосчасну мінімалку, флейму було б не менше - просто чесно і відверто ми любимо флеймити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навчання навчанню рознь. Поговоріть із студентами із матфаку чи фізичного, які більш менш нормально вчились, вони вам розкажуть не про "3-4" години в день. На будь-якому факультеті(якщо не платиш за сессію) є ще і домашні завдання, курсові, ІНДЗ, і всіляка подібні університетська фігня.

давайте навчання у вузі сюди не приплітати. Вже не раз обговорювалося, що хто хоче вчитися, той буде вчитися за будь-яких умов.

Назвіть мені якесь місце роботи, яке пропонує роботу молодим спеціалістам, які нічого не вміють з нормальною зарплатою, і не з роботою на убой? Якщо Ви назвете такі місця, я визнаю, що я не права.

Хорошу роботу рідко пропонують, її потрібно самому шукати, а не куплятися на перші пропозиції і заспокоювати себе тим, що кращого не знайдеш. Наголошу ще раз, що про великі гроші таким молодим спеціалістам не йдеться, але йдеться хоча б про мінімум, однак тут навіть мінімум не пропонують.

P.S. Звичайно, було б круто, щоб топікастер пропонував з/п в розмірі 500 у.о. :) Але давайте дивитись на речі в луцьку реально. Доречі якь топікастер і вказав ту злосчасну мінімалку, флейсу було б не менше - просто чесно і відверто ми любимо флеймити

Та тут купа тем на форумі де пропонують 800-1000 грн. + відсотки, а от 500 грн. то щось нове.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навчання навчанню рознь. Поговоріть із студентами із матфаку чи фізичного, які більш менш нормально вчились, вони вам розкажуть не про "3-4" години в день. На будь-якому факультеті(якщо не платиш за сессію) є ще і домашні завдання, курсові, ІНДЗ, і всіляка подібні університетська фігня.

давайте навчання у вузі сюди не приплітати. Вже не раз обговорювалося, що хто хоче вчитися, той буде вчитися за будь-яких умов.

Назвіть мені якесь місце роботи, яке пропонує роботу молодим спеціалістам, які нічого не вміють з нормальною зарплатою, і не з роботою на убой? Якщо Ви назвете такі місця, я визнаю, що я не права.

Хорошу роботу рідко пропонують, її потрібно самому шукати, а не куплятися на перші пропозиції і заспокоювати себе тим, що кращого не знайдеш. Наголошу ще раз, що про великі гроші таким молодим спеціалістам не йдеться, але йдеться хоча б про мінімум, однак тут навіть мінімум не пропонують.

P.S. Звичайно, було б круто, щоб топікастер пропонував з/п в розмірі 500 у.о. :) Але давайте дивитись на речі в луцьку реально. Доречі якь топікастер і вказав ту злосчасну мінімалку, флейсу було б не менше - просто чесно і відверто ми любимо флеймити

Та тут купа тем на форумі де пропонують 800-1000 грн. + відсотки, а от 500 грн. то щось нове.

Прочитайте будь ласка мій пост де я говорила, про специфіку роботи в ІТ. 800-1000 грн. як на мене теж не набагато краще ніж 500 грн. Відсотки зазвичай ставлять в торгівлі дуже цікаві, або завелику межу, для того щоб їх отримати, або сам % дуже маленький. Вам ніхто платити більш ніж мінімально це можливо не буде :) Ви дивитесь виключно на з/п. Але різниця між цими з/п не така вже і велика, а от перспективи... В торгівлі Ви маловірогідно, що набудете якихось навичок, які дозволять Вам розвиватись далі, претендувати на більшу з/п. Я б можливо з Вами погодилась, якби топікастер пропонував роботу в торговельній сфері, але в ІТ-сфері все по-іншому. Ти спочатку пашеш не для з/п, а для того щоб здобути досвід, і навики, а потім ці навики вже працюють на тебе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А дайте сюди координати фірми, яка так "щедро" оплачує і я їх познайомлю з гарними інспекторами і всілякими там провіряючими органами. Не стукач від природи, але через такі пропозиції готовий поступитися своїми життєвими принципами.

Не згідний, що краще працювати за 500 чим сидіти вдома. Поки люди будуть погоджуватися на такі зарплати, доти і будуть існувати такі пропозиції.

В торгівлі можна досягнути так само багато як і в ІТ-сфері, а хто стверджує, що для того щоб торгувати не потрібно ніяких знань - ні разу не стояв за прилавком, або був нездарою у цій сфері, якраз через відсутність необхідних знань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А дайте сюди координати фірми, яка так "щедро" оплачує і я їх познайомлю з гарними інспекторами і всілякими там провіряючими органами. Не стукач від природи, але через такі пропозиції готовий поступитися своїми життєвими принципами.

Не згідний, що краще працювати за 500 чим сидіти вдома. Поки люди будуть погоджуватися на такі зарплати, доти і будуть існувати такі пропозиції.

В торгівлі можна досягнути так само багато як і в ІТ-сфері, а хто стверджує, що для того щоб торгувати не потрібно ніяких знань - ні разу не стояв за прилавком, або був нездарою у цій сфері, якраз через відсутність необхідних знань.

Люблю коли на борді переходять на особистості :)

P.S. Скажіть, будь ласка, якими саме знаннями потрібно володіти, щоб продавати припустимо хот-доги чи джинси на базарі. І чомусь в цих вакансіях, я щось не бачила, фраз типу "навчаємо" чи щось подібне. Це означає, що навичок особливих не потрібне, чи щось інше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люблю коли на борді переходять на особистості :)

А де ти перехід побачила? При написанні мого поста жодна "особистість" не постраждала. Люблю борду... ;)

P.S. Скажіть, будь ласка, якими саме знаннями потрібно володіти, щоб продавати припустимо хот-доги чи джинси на базарі. І чомусь в цих вакансіях, я щось не бачила, фраз типу "навчаємо" чи щось подібне. Це означає, що навичок особливих не потрібне, чи щось інше?

Думаєш ти зможеш прийти на роботу і тобі не треба буде показувати як треба готувати хот-дог (де брати булочку, де сосиску, де капусту, де моркву, як розрізати булочку, як її гріти, як вмикати мікрохвильовку, куди викидати сміття, де мити руки, де брати здачу і т.д. і т.п. А там же не тільки хот-доги)? Чи прийдеш в контейнер з джинсами і відразу почнеш успішно торгувати (знайдеш де, що, і як лежить, будеш знати розмірну сітку, її європейський, азіатський і американський аналоги, ввесь модельний ряд, асортимент, ціни, властивості тканин, їх волокнистий склад, поради по догляду)? Я сумніваюсь, сильно сумніваюсь. Ті самі елементарні речі будуть показувати енікейщіку.

Я працював і адміном і продавцем і ще з десяток робіт, тому знаю про що говорю. І скрізь мене вчили, навіть коли прийшов після ПТУ і технікуму, працювати по спеціальності. Причому найбільше знань отримав саме в торгівлі: фірма наймала для навчання психологів, юристів, тренерів, плюс регулярне навчання від виробників товарів. Весь час, поки працював в торгівлі, проходило навчання. Всі хто міг навчатися, зробили певну кар'єру в торгівлі, дехто до старшого продавця, дехто до зам директора, дехто до директора. А от директора з ІТ-шника уявляю слабо, хоча і такі випадки знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люблю коли на борді переходять на особистості :)

А де ти перехід побачила? При написанні мого поста жодна "особистість" не постраждала. Люблю борду... ;)

P.S. Скажіть, будь ласка, якими саме знаннями потрібно володіти, щоб продавати припустимо хот-доги чи джинси на базарі. І чомусь в цих вакансіях, я щось не бачила, фраз типу "навчаємо" чи щось подібне. Це означає, що навичок особливих не потрібне, чи щось інше?

Думаєш ти зможеш прийти на роботу і тобі не треба буде показувати як треба готувати хот-дог (де брати булочку, де сосиску, де капусту, де моркву, як розрізати булочку, як її гріти, як вмикати мікрохвильовку, куди викидати сміття, де мити руки, де брати здачу і т.д. і т.п. А там же не тільки хот-доги)? Чи прийдеш в контейнер з джинсами і відразу почнеш успішно торгувати (знайдеш де, що, і як лежить, будеш знати розмірну сітку, її європейський, азіатський і американський аналоги, ввесь модельний ряд, асортимент, ціни, властивості тканин, їх волокнистий склад, поради по догляду)? Я сумніваюсь, сильно сумніваюсь. Ті самі елементарні речі будуть показувати енікейщіку.

На мою скромну думку, Ви помиляєтесь. Робити хот-доги чи продаж джинси не можна прирівнювати до тієї роботи, яку пропонує топікастер - знання і кваліфікація в останньому випадку потребуться незрівнянно вищі(ми говоримо про спецаліалістів нижчої ланки і в тій, і в тій сфері). Продавцю хот-догі думаю тренінгів ніяких не проводять :)

І все такі повторю свою фразу, і звернутись до всіх: Якщо, Вам не подобається дана робота, просто не ідіть на неї, але іншим не треба казати, що вони без питань щось краще знайдуть, бо не факт, що ця робота така вже і погана, і не факт, що щось краще знайдеться.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поговоріть із студентами із матфаку чи фізичного

Я один з них. На навчання поза межами університету витрачав до 1 години в день. Більш успішні колеги, як наприклад Fagot, витрачали суттєво менше. І тільки "заучкам" чи "зубрілкам" треба було багато часу:)

Назвіть мені якесь місце роботи, яке пропонує роботу молодим спеціалістам, які нічого не вміють з нормальною зарплатою, і не з роботою на убой?

За перший місяць роботи на моєму першому місці роботи (ех як закрутив!) наприкінці 2005 року отримав більше 800 грн, при чому за неповний місяць при чому був "нульовий". Це була досить серйозна рекламна агенція. Тому якщо в топстарті контора позиціонується як "з великими амбіціями" то хай не позориться з такою стартовою зп. Чи вона хоче до себе неамбіційного енікейщика? Тим більше що на таку роботу абсолютно нульовими не йдуть. Якщо людина вміє перевстановлювати вінду і збирати комп то 500 грн вже мало.

Не забувайте що в торгівлі не всі торгують хотдогами і джинсами. А щоб навчитись впарювати товар думаю 2х місяців буде малувато, а не впарив - не продав - не отримав зп. І зверніть увагу - зараз прибиральниця, яка витрачає на роботу в день 1-2 години на 1 конторі отримує 600 грн з контори, а таких можна "вести" 2-3 штуки. Порівняємо енікейщика з прибиральницею?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою скромну думку, Ви помиляєтесь.

Це почуття у нас взаємне :)

Робити хот-доги чи продаж джинси не можна прирівнювати до тієї роботи, яку пропонує топікастер - знання і кваліфікація в останньому випадку потребуться незрівнянно вищі(ми говоримо про спецаліалістів нижчої ланки і в тій, і в тій сфері).

На мою скромну думку, Ви помиляєтесь. :)

І все такі повторю свою фразу, і звернутись до всіх: Якщо, Вам не подобається дана робота, просто не ідіть на неї, але іншим не треба казати, що вони без питань щось краще знайдуть, бо не факт, що ця робота така вже і погана, і не факт, що щось краще знайдеться.:)

Те саме можна сказати і всім захисникам роботодавця. Але ще нагадаю українське законодавство (Кодекс законів про працю):

Стаття 26. Випробування при прийнятті на роботу

...

В період випробування на працівників поширюється законодавство про працю.

...

Стаття 95. Мінімальна заробітна плата. Індексація заробітної плати

Мінімальна заробітна плата - це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, а також погодинну норму праці (обсяг робіт).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу вибачення, бо можливо я не дочитався, але озвучте назву фірми, а то знаю деякі після стажування в яких прийдеться ще й доплатити аби розрахуватися з роботодавцем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось автор мовчить, може, через це: :)

А дайте сюди координати фірми, яка так "щедро" оплачує і я їх познайомлю з гарними інспекторами і всілякими там провіряючими органами. Не стукач від природи, але через такі пропозиції готовий поступитися своїми життєвими принципами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу вибачення, бо можливо я не дочитався, але озвучте назву фірми, а то знаю деякі після стажування в яких прийдеться ще й доплатити аби розрахуватися з роботодавцем.

А контракти для чого існують? Там все вказано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які ще контракти? :D

Принаймі в першому пості назви фірми немає.

Ну тоді тим паче за доплату боятись не треба)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Контракт ти побачиш ще не скоро)) А зараз працюватимеш(вчитимешся) на чесному слові.

Вам, ТС, потрібно студентів брати на практику. Стабільно щороку приходять, є з чого вибрати, можна не платити(тобто порушувати закон, а мона й оплачувати) . Можна або безпосередньо з вузом укласти договір або "прорекламуватись на стовпі"(дешевше) і будете мати фахівців.

цей учень-енікейщик навіть книги собі не купить. Погодьтесь - теорія має суміщатися з практикою.

Я думаю посередині навчання(думаю воно затянеться в часі), учень знайде роботу принаймні за мінімалку і Ви його втратите.(якщо без важелів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А контракти для чого існують? Там все вказано.

Друже, залишимо погано пахучу суму випробувального терміну і повернемося до ЗП. Ти свято віриш, що в твоєму контракті буде вказана ЗП, може ще й біла?

Ха-ха 3 рази.

З.І. Не смішіть мої підкови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бігло перечитав тему...і оце просто дивуюсь до чого дойшли люди, це вже геть як на мене знущання. Зараз доллар не по 5 і на дворі не 2003 рік, людина яка іде на роботу по суті продає свій час, раджу за 500 грн. на місяць не тратив свій час, зараз є набагато більше можливостей для навчання чим було наприклад 10 років назад, зараз більшість людей може дозволити собі купити компьютер, користуватись інтернетом, так навчишся більше чим на цій "фірмі".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бігло перечитав тему...і оце просто дивуюсь до чого дойшли люди, це вже геть як на мене знущання. Зараз доллар не по 5 і на дворі не 2003 рік, людина яка іде на роботу по суті продає свій час, раджу за 500 грн. на місяць не тратив свій час, зараз є набагато більше можливостей для навчання чим було наприклад 10 років назад, зараз більшість людей може дозволити собі купити компьютер, користуватись інтернетом, так навчишся більше чим на цій "фірмі".

/me вельми цікаво, як Ви пропонуєте вчитись адміністрування без застосуванні його на практиці, а виключно навчаючись через інтернет, іще і самому. Адміністрування якраз та галузь, яку треба грубо кажучи не "сидіти і читати", а "бігати і робити".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

/me вельми цікаво, як Ви пропонуєте вчитись адміністрування без застосуванні його на практиці, а виключно навчаючись через інтернет, іще і самому. Адміністрування якраз та галузь, яку треба грубо кажучи не "сидіти і читати", а "бігати і робити".

А Ви вважаєте його будуть вчити? / * посилання на підкови /

Будуть використовувати як дешеву робочу силу поки йому самому це не набридне. Чому так? Тому, що з мого досвіду людини яка не одноразово займалась питаннями найму фахівців, вважаю, що вимоги роботодавець завжди завищує, а в нашому випадку це вимоги до середньостатистичного школяра (читати двірника).

З.І. Дуже хочу помилитися але в наш час завжди найдуться "родичі", якщо робота дійсно перспективна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то перше повідомлення цієї теми дуже нагадує оцю тему.

Варіанта два: лібо аФФтар стирив пару рядків, лібо тєже яйца только в профиль )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...