Перейти до змісту

Фірма шукає IT.шніка-железячніка


datacopy

Рекомендовані повідомлення

Я знаю людей (з Луцька), які замість того щоб рвати на собі рубаху і доказувати іншим хто і скільки їм винен - прицювали пахали на перших порах "за спасибі". Тепер у них хата за містом, рахунок в банку і вони не сидять на луцьких форумах і не тролять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 92
  • Створено
  • Остання відповідь

Час вставити своїх пять копійок.

Так дійсно, передивився багато "шпеціалістів ІТшніків" і за 1000 і за 2000... Не кажу про ls, чи про ISA, чи DNS, RG58.... Це матюкІ... Відповідно й вінда 8 також уже існує... десь...

З усього зробив один висновок - треба саджати в рядок претендентів, вчити їх уму разуму(базовим знанням) - а вже за місяць робити свої висновки.

Правильно було сказано - ніякого працевлаштування на цей період не передбачено, а фінансування є лише на доїзд, хліб та воду. )

Так що - велкам, вакансія(Ї) ще не закрита!

p.s. up...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю людей (з Луцька), які замість того щоб рвати на собі рубаху і доказувати іншим хто і скільки їм винен - прицювали пахали на перших порах "за спасибі". Тепер у них хата за містом, рахунок в банку і вони не сидять на луцьких форумах і не тролять.

Амінь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось тут дуже багато флейму... замість власне роботи почали обговорювати можливість прцювати\навчатись за 500 грн... в першому пості є номер телефону. хтось звонив?

і за 500 грн на місяць можна повчитись, але це залежить ще від того скільки часу ти будеш вчитись і в скільки ти оцінеш отримані знання, хоча точніше сказати в скільки оцінять таку кваліфікацію інші роботодавці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до поста, що вище, ще якось з’являлось в думках зайти/подзвонити попитатись що і як... а тепер nea.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фірма шукає на роботу залізячника - енікейщика. (Від слова ЕйТИ а не IT)Вік та стать вирішального значення не мають.

як не правий витру пост і вибачусь првильно булоб відразу ваказати назву фірми

Може у Вас у Цюрюпінську(хто знає той зрозуміє) так і розводять, але тут не така фірма. Тому прошу голословними заявами не кидатися. Розголошення назви фірми ні про що нікому не скаже та не допоможе. Це не вищеназвана контора. Хто мене знає особисто може це підтвердити, за свої слова я завжди відповідав та буду відповідати.

З першими претендентами буде зустріч-співбесіда у вівторок. Так що записуємося, шлемо листи. Наразі кандидатів більше ніж є вакантних місць, але зустрінемося та поспілкуємося з кожним. Дякую за Вашу увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може у Вас у Цюрюпінську(хто знає той зрозуміє) так і розводять, але тут не така фірма. Тому прошу голословними заявами не кидатися. Розголошення назви фірми ні про що нікому не скаже та не допоможе. Це не вищеназвана контора. Хто мене знає особисто може це підтвердити, за свої слова я завжди відповідав та буду відповідати.

З першими претендентами буде зустріч-співбесіда у вівторок. Так що записуємося, шлемо листи. Наразі кандидатів більше ніж є вакантних місць, але зустрінемося та поспілкуємося з кожним. Дякую за Вашу увагу.

Кожна порядна фірма вважає свою назву своєю візитною картою, а Ви ж її соромитеся. Дива та й годі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас в Луцьку все ок хто з Цюрюписька не знаю

як не хочите сказати про назву попав в точку +1

P S назву фірми в студію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не могу пройти мимо...

... просто разрывает...

... обратите внимание: кто больше всего флудит тут и требует чтото кудато?

про лохотронские фирмы - в этой стране возможно все, но скорее всего топикпастер в случае лохотрона бы не поленился на минуточку и заделал бы себе отдельный акаунт на борде для такого "случая"... а здесь - не похоже...

И главный вопрос- Вам то название зачем? Что это даст и кому? Готов поспорить на деньги что все кто хотел позвонить/послать резюме - уже это сделали, и возможно знают название :0011: , а те кому тут "за державу обидно" только и флудят...

P.S.: когдато "ТВН" было только Фидошной эхой, а теперь это Web 2.0 ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не могу пройти мимо...

... просто разрывает...

... обратите внимание: кто больше всего флудит тут и требует чтото кудато?

про лохотронские фирмы - в этой стране возможно все, но скорее всего топикпастер в случае лохотрона бы не поленился на минуточку и заделал бы себе отдельный акаунт на борде для такого "случая"... а здесь - не похоже...

И главный вопрос- Вам то название зачем? Что это даст и кому? Готов поспорить на деньги что все кто хотел позвонить/послать резюме - уже это сделали, и возможно знают название :0011: , а те кому тут "за державу обидно" только и флудят...

P.S.: когдато "ТВН" было только Фидошной эхой, а теперь это Web 2.0 ....

А може він в нього і був. Чекав свого часу з 2007 року і сьогодні видав свою 5 месагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може він в нього і був. Чекав свого часу з 2007 року і сьогодні видав свою 5 месагу.

Сикундочку... это я выдал 5ю месагу(а теперь 6ю)... а Вы просто невнимательны...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фірма шукає на роботу залізячника

Обов'язки:

- Усунення проблем з ПЗ

- Налаштування мережі

- Встановлення, налаштування та адміністрування різних ОС

Знання:

Бажані Знання по побудові мереж ТCP/IP.

Так який це залізячник? Це сісадмін. А залізячник чисто в залізі колупається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сикундочку... это я выдал 5ю месагу(а теперь 6ю)... а Вы просто невнимательны...

Я мав на увазі, що дуже дивно чому людина яка зарегана на форумі 4 роки, видавши за цей час видала 5 фраз, "проснулася" саме в цій темі, хоча це питання риторичне (не цікава відповідь ніразу).

Якщо автор приховує назву фірми, то значить йому що приховувати, а набіжить група підтримки мультів чи ні - діло десяте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

походу це спецслужба набирає айтішніків собі на роботу :lol: така конспірація...

і чим же займається ця компанія? невже щось продає? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...