Перейти до змісту

Фірма шукає IT.шніка-железячніка


datacopy

Рекомендовані повідомлення

/me вельми цікаво, як Ви пропонуєте вчитись адміністрування без застосуванні його на практиці, а виключно навчаючись через інтернет, іще і самому. Адміністрування якраз та галузь, яку треба грубо кажучи не "сидіти і читати", а "бігати і робити".

А Ви вважаєте його будуть вчити? / * посилання на підкови /

Будуть використовувати як дешеву робочу силу поки йому самому це не набридне. Чому так? Тому, що з мого досвіду людини яка не одноразово займалась питаннями найму фахівців, вважаю, що вимоги роботодавець завжди завищує, а в нашому випадку це вимоги до середньостатистичного школяра (читати двірника).

З.І. Дуже хочу помилитися але в наш час завжди найдуться "родичі", якщо робота дійсно перспективна.

Якби ви були підприємцем, вам би було вигідно платити зарплатню вашому брату\свату, у якого немає досвіду роботи і він взагалі не знає цієї справи? Чи ж за ті самі гроші знайти толкову людину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 92
  • Створено
  • Остання відповідь

/me вельми цікаво, як Ви пропонуєте вчитись адміністрування без застосуванні його на практиці, а виключно навчаючись через інтернет, іще і самому. Адміністрування якраз та галузь, яку треба грубо кажучи не "сидіти і читати", а "бігати і робити".

А Ви вважаєте його будуть вчити? / * посилання на підкови /

Будуть використовувати як дешеву робочу силу поки йому самому це не набридне. Чому так? Тому, що з мого досвіду людини яка не одноразово займалась питаннями найму фахівців, вважаю, що вимоги роботодавець завжди завищує, а в нашому випадку це вимоги до середньостатистичного школяра (читати двірника).

З.І. Дуже хочу помилитися.

Розумієте в чому річ ми не можемо це знати напевне. Навіть, якщо так і буде, чого особливо топікастер не намагається приховати, він завжди може піти. В починаючого ІТ-ішника, імхо, не має інших варіантів, як набиратись досвіду - в нього хоча б буде поле де працювати, де сисадмін сам по собі знайде принтери, купи компів, мереж, запитання нубів в яких щось ламається? 1 місяць роботи в такій організації дасть те, що працівник не здобуде за книжками і за декілька місяців(/me технічні книжки і мануали поважає - але практика охоплює те, чого в собі не містить теорія).

На жаль, в домашніх умовах він це ніде не знайде. Я вже це казала - спочатку треба попахати, хай за копійки, набратись досвіду, поки молодий, у тебе не має сім"ї та інших обов"язків. По-собі знаю, поки молодий багато не треба, але все тобі в новинку, все цікаво, ентузіазму багато - і так роботодавці цим користуються. Але інших шляхів досягнення цих навиків і досвіду, я не знаю. Якщо Ви знаєте, буду рада почути :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби ви були підприємцем, вам би було вигідно платити зарплатню вашому брату\свату, у якого немає досвіду роботи і він взагалі не знає цієї справи? Чи ж за ті самі гроші знайти толкову людину.

Якби я був підприємцем і дійсно планував вчити людину з нуля на перспективу, то я взяв би людину яку якщо і не знаю особисто, то хоча б знаю її порядних і чесних батьків, а не будь-кого з форуму з ХЗ якими тарганами в голові (нічого особистого).

І на останок, поки я щільно не прикрив за собою двері в цій темі - люди які готові працювати за копійки мене дуже насторожують, ага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо учень буде толковий - він зможе замінити акумулятор УПСа на цеглину ^_^і вижити й за 500грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби ви були підприємцем, вам би було вигідно платити зарплатню вашому брату\свату, у якого немає досвіду роботи і він взагалі не знає цієї справи? Чи ж за ті самі гроші знайти толкову людину.

Якби я був підприємцем і дійсно планував вчити людину з нуля на перспективу, то я взяв би людину яку якщо і не знаю особисто, то хоча б знаю її порядних і чесних батьків, а не будь-кого з форуму з ХЗ якими тарганами в голові (нічого особистого).

І на останок, поки я щільно не прикрив за собою двері в цій темі - люди які готові працювати за копійки мене дуже насторожують, ага.

На мою скромну думку, вибирати працівників по батькам не вірно. Чесні батьки !== порядні і розумні діти, а такою методикою можна відсіяти гарних переспективних працівників, виключно за принципом - "ти ніхто, і я твоїх батьків не знаю". А якщо дитина буде халявати і Ви захочете її звільнити, Ви впевнені, що зможете зберігти нормальні стосунки з її батьками?

Мене більше насторожують, люди, які нічого не вміють, але хочуть отримувати високу з/п - з ними потенційно буде більше проблем і більше "понтів". Але знову ж таки це сугубо, моя скромна думка, за всіх розписуватись не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бігло перечитав тему...і оце просто дивуюсь до чого дойшли люди, це вже геть як на мене знущання. Зараз доллар не по 5 і на дворі не 2003 рік, людина яка іде на роботу по суті продає свій час, раджу за 500 грн. на місяць не тратив свій час, зараз є набагато більше можливостей для навчання чим було наприклад 10 років назад, зараз більшість людей може дозволити собі купити компьютер, користуватись інтернетом, так навчишся більше чим на цій "фірмі".

/me вельми цікаво, як Ви пропонуєте вчитись адміністрування без застосуванні його на практиці, а виключно навчаючись через інтернет, іще і самому. Адміністрування якраз та галузь, яку треба грубо кажучи не "сидіти і читати", а "бігати і робити".

Пояснюю як, точніше розкажу приклад з життя. Приходить людина на співбесіду, а треба реально хочаб шоб знала 5-10 команд в FreeBSD, ну і питаєш відповідно, треба мінімальні, але хочаб якісь знання, а людина каже, ні, я не знаю, питаєш чого - людина каже, не було де попробувати. Зараз взагалі нема проблем поставити на домашньому компьютері VirtualBox і на віртуалці сидіти в FreeBSD, коли я це все вчив мені треба був для цього окремий компьютер, 10 років назад не було взагалі практично можливості користуватись інтернетом, не було доступу до літератури і т.д., так шо я вважаю, що зараз набагато легше і краще вчитись чим це було колись, аби бажання, а тратити по 8 годин на день свого життя шоб мишкі протирати за 500 грн. я думаю не варто, хочаб вже за 960 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене більше насторожують, люди, які нічого не вміють, але хочуть отримувати високу з/п - з ними потенційно буде більше проблем і більше "понтів". Але знову ж таки це сугубо, моя скромна думка, за всіх розписуватись не буду.

Все що більше за половину мінімальної зарплати - це вже висока з/п і понти? <_< (нагадаю, що на сьогоднішній день мінімальна зарплатня не може бути менше 960 гривень)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бігло перечитав тему...і оце просто дивуюсь до чого дойшли люди, це вже геть як на мене знущання. Зараз доллар не по 5 і на дворі не 2003 рік, людина яка іде на роботу по суті продає свій час, раджу за 500 грн. на місяць не тратив свій час, зараз є набагато більше можливостей для навчання чим було наприклад 10 років назад, зараз більшість людей може дозволити собі купити компьютер, користуватись інтернетом, так навчишся більше чим на цій "фірмі".

/me вельми цікаво, як Ви пропонуєте вчитись адміністрування без застосуванні його на практиці, а виключно навчаючись через інтернет, іще і самому. Адміністрування якраз та галузь, яку треба грубо кажучи не "сидіти і читати", а "бігати і робити".

Пояснюю як, точніше розкажу приклад з життя. Приходить людина на співбесіду, а треба реально хочаб шоб знала 5-10 команд в FreeBSD, ну і питаєш відповідно, треба мінімальні, але хочаб якісь знання, а людина каже, ні, я не знаю, питаєш чого - людина каже, не було де попробувати. Зараз взагалі нема проблем поставити на домашньому компьютері VirtualBox і на віртуалці сидіти в FreeBSD, коли я це все вчив мені треба був для цього окремий компьютер, 10 років назад не було взагалі практично можливості користуватись інтернетом, не було доступу до літератури і т.д., так шо я вважаю, що зараз набагато легше і краще вчитись чим це було колись, аби бажання, а тратити по 8 годин на день свого життя шоб мишкі протирати за 500 грн. я думаю не варто, хочаб вже за 960 :)

Розумієте у Вас вимоги інші. У вимогах топікастера, потенційному працівнику не має необхідності знати знати що таке linux, консоль, bash та інші страшні слова. Працівнику треба буде виконувати суто практичні речі, які вдома не навчишся. Як прокласти мережу в домашніх умовах? Як навчитись ремонтувати пк і перифирійні пристрої? Як взнати типові проблеми які виникають у нубів і навчитись їх вирішувати, як не в якій-небудь організації?

Вчитись справді легше, але коли знаєш, що саме і тут же даєш застосування до практичної роботи, а не просто читаєш "Linux для чайників" і вигадуєш собі завдання, по типу університетських лаб. Практика-практика і ще раз практика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бігло перечитав тему...і оце просто дивуюсь до чого дойшли люди, це вже геть як на мене знущання. Зараз доллар не по 5 і на дворі не 2003 рік, людина яка іде на роботу по суті продає свій час, раджу за 500 грн. на місяць не тратив свій час, зараз є набагато більше можливостей для навчання чим було наприклад 10 років назад, зараз більшість людей може дозволити собі купити компьютер, користуватись інтернетом, так навчишся більше чим на цій "фірмі".

/me вельми цікаво, як Ви пропонуєте вчитись адміністрування без застосуванні його на практиці, а виключно навчаючись через інтернет, іще і самому. Адміністрування якраз та галузь, яку треба грубо кажучи не "сидіти і читати", а "бігати і робити".

Пояснюю як, точніше розкажу приклад з життя. Приходить людина на співбесіду, а треба реально хочаб шоб знала 5-10 команд в FreeBSD, ну і питаєш відповідно, треба мінімальні, але хочаб якісь знання, а людина каже, ні, я не знаю, питаєш чого - людина каже, не було де попробувати. Зараз взагалі нема проблем поставити на домашньому компьютері VirtualBox і на віртуалці сидіти в FreeBSD, коли я це все вчив мені треба був для цього окремий компьютер, 10 років назад не було взагалі практично можливості користуватись інтернетом, не було доступу до літератури і т.д., так шо я вважаю, що зараз набагато легше і краще вчитись чим це було колись, аби бажання, а тратити по 8 годин на день свого життя шоб мишкі протирати за 500 грн. я думаю не варто, хочаб вже за 960 :)

Розумієте у Вас вимоги інші. У вимогах топікастера, потенційному працівнику не має необхідності знати знати що таке linux, консоль, bash та інші страшні слова. Працівнику треба буде виконувати суто практичні речі, які вдома не навчишся. Як прокласти мережу в домашніх умовах? Як навчитись ремонтувати пк і перифирійні пристрої? Як взнати типові проблеми які виникають у нубів і навчитись їх вирішувати, як не в якій-небудь організації?

Вчитись справді легше, але коли знаєш, що саме і тут же даєш застосування до практичної роботи, а не просто читаєш "Linux для чайників" і вигадуєш собі завдання, по типу університетських лаб. Практика-практика і ще раз практика.

Я тільки за практику і на 100% з цим згідний, але не за 500 грн., а хочаб за 960, як на мене це просто знущання над людиною. Всі ми знаєм які ціни зараз і на один проїзд буде 200 грн. людина тратити. Я категорично коли зарплата людини залежить від того наприклад, є в нього жінка і дитина чи нема, коли кажуть наприклад: в тебе ж сім'ї нема, нашо тобі гроші, я вважаю це не нормальним от і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене більше насторожують, люди, які нічого не вміють, але хочуть отримувати високу з/п - з ними потенційно буде більше проблем і більше "понтів". Але знову ж таки це сугубо, моя скромна думка, за всіх розписуватись не буду.

Все що більше за половину мінімальної зарплати - це вже висока з/п і понти? <_< (нагадаю, що на сьогоднішній день мінімальна зарплатня не може бути менше 960 гривень)

Покажіть мені де я вказала таку сумму і понти. Прохання не виривати мої слова із контексту і не вставляти в свій контекст. Іще раз, навіть, якби топікастер вказав, цю злощасну мінімалку, флейму було б не менше. Пам"ятаю схожу тему, де була робота по ремонту ПК і комплектуючих із з/п у 1500 грн. - і як всі накинулись на роботодавця, типу "да за такі гроші я і пальцем не ворохну". Всі вже давно знають, що на борді середня з/п 1000 у.о :) - жартую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тільки за практику і на 100% з цим згідний, але не за 500 грн., а хочаб за 960, як на мене це просто знущання над людиною. Всі ми знаєм які ціни зараз і на один проїзд буде 200 грн. людина тратити. Я категорично коли зарплата людини залежить від того наприклад, є в нього жінка і дитина чи нема, коли кажуть наприклад: в тебе ж сім'ї нема, нашо тобі гроші, я вважаю це не нормальним от і все.

Розумієте, Ви кажете, що проти того, щоб з/п залежала від особистих обставин, які склались у людини і звинувачуєте в цьому робітників(чесно, кажучи не чула, щоб вони встановлювали з/п в залежності від того який у них сімейний стан). А з іншої кажете про роботу і дорогу. А якщо людина живе за 5 хвилин пішки від роботи, тоді що? Її витрати автоматично зменуються на 200 грн, а з/п збільшується до 700 грн?) Це неправильний підхід, імхо. Ми сваримо топікастера за те, що працівник залишиться голодний і холодний через малу з/п, але з іншої сторони, щось не чути, що багато хто кричить "я вмію більше ніж на 500 грн.". І знову ж таки, на мою думку 500 грн. з можливістю навчитись чомусь(хай тебе і не будуть вчити, хоча сумніваюсь, що просто кинуть ламати софт і залізо без розбору), але там буде та сама ПРАКТИКА! ніж працювати за 800 грн. і продавати хот-доги(хоча дехто стверджує, що це кваліфікована і перспективна робота :)). Щоб не ображались, це все моя скромна думка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покажіть мені де я вказала таку сумму і понти. Прохання не виривати мої слова із контексту і не вставляти в свій контекст. Іще раз, навіть, якби топікастер вказав, цю злощасну мінімалку, флейму було б не менше. Пам"ятаю схожу тему, де була робота по ремонту ПК і комплектуючих із з/п у 1500 грн. - і як всі накинулись на роботодавця, типу "да за такі гроші я і пальцем не ворохну". Всі вже давно знають, що на борді середня з/п 1000 у.о :) - жартую.

Суму вказав топікстартер, її і обговорюємо.

Ваші слова були взяті цілим абзацом, а не вирвані з речення, тому якщо змінився смисл, то це Ви невірно застосували абзац. Що таке "абзац", думаю, не треба пояснювати?

Якби топікстартер вказав мінімалку, то... а поки що пів-мінімалки і маємо те, що маємо.

Майстер по ремонту ПК вже повинен бути кваліфікованим, тому для кваліфікованого майстра 1500 грн - це те саме, що для людини без кваліфікації 500 грн. Тому тема і схожа.

Ще раз нагадаю, зарплата нижче мінімальної є порушенням чинного законодавства. Сьогодні виправдаємо "роботодавця", а завтра на Борді наркоту будемо купувати (утрирую)? Здається згідно правил на форумі заборонено розміщувати оголошення, які суперечать законодавству. Мабуть моє резюме точно поїде до роботодавця (чи вже поїхало...), щоб взнати хоча б назву фірми і "ощасливити" їх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ваші слова були взяті цілим абзацом, а не вирвані з речення, тому якщо змінився смисл, то це Ви невірно застосували абзац. Що таке "абзац", думаю, не треба пояснювати?

О, так те що ви взяли мій цілий абзац і вставили в своє речення, зовсім інша справа :) Варіант, що Ви невірно трактували мої слова Ви звичайно не розглядаєте :) Звідки Ви взяли цифру в 960 грн. і те, що я вважаю, що за нею іде межа багатства, я не знаю, так як я це число у своїх постах не вживала. Вживала лише 500 грн. і 1000 у.о.

/me вже починає вважати, що тезис про 1000 у.о середньої з/п на борді не такий вже і жарт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, так те що ви взяли мій цілий абзац і вставили в своє речення, зовсім інша справа :)

Покажіть де це я так зробив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще /me вважає, що називати будь-яку з/п "крихтами", "копійками", "соромно працювати за таке" - некоректно, так як досить багато людей працює за мінімалку, або наближене до цього число - і не треба їх ображати.

+ можу показати ІТ-кола, де з/п менше ніж 3 у.о. теж вважається "крихтами", "копійками", "соромно працювати за таке" - в декого всередині Садового Кільця злітає дах, і Він щиро вірить, що за МКАД життя не має. На диво, фрази і слова ті самі, відрізняються тільки цифри - давайте не будемо наближатись до них.

О, так те що ви взяли мій цілий абзац і вставили в своє речення, зовсім інша справа :)

Покажіть де це я так зробив?

Ти меня дурака за кого держишь?) Давайте жити мирно, бо прийде Женя і за таке зробить нам довгий-предовгий БАН.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти меня дурака за кого держишь?) Давайте жити мирно, бо прийде Женя і за таке зробить нам довгий-предовгий БАН.

Так ото ж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тільки за практику і на 100% з цим згідний, але не за 500 грн., а хочаб за 960, як на мене це просто знущання над людиною. Всі ми знаєм які ціни зараз і на один проїзд буде 200 грн. людина тратити. Я категорично коли зарплата людини залежить від того наприклад, є в нього жінка і дитина чи нема, коли кажуть наприклад: в тебе ж сім'ї нема, нашо тобі гроші, я вважаю це не нормальним от і все.

Розумієте, Ви кажете, що проти того, щоб з/п залежала від особистих обставин, які склались у людини і звинувачуєте в цьому робітників(чесно, кажучи не чула, щоб вони встановлювали з/п в залежності від того який у них сімейний стан). А з іншої кажете про роботу і дорогу. А якщо людина живе за 5 хвилин пішки від роботи, тоді що? Її витрати автоматично зменуються на 200 грн, а з/п збільшується до 700 грн?) Це неправильний підхід, імхо.

Шось геть не зрозумів який підхід не правильний? Робітників я не звинувачую в цьому, шо за бред? Я особисто колись стикався з ситуацією коли начальник відділу сказав, нашо тобі більша зарплата, в тебе ж сім'ї,дітей нема, тому і пишу шо зарплату мають платити за роботу, і не 500 грн., а хочаб мінімальну зарплату на яку ітак не прожити, вже краще іти на державну роботу, буде офіційно оформлений і мати стаж, і буде мати ту саму тисячу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось геть не зрозумів який підхід не правильний? Робітників я не звинувачую в цьому, шо за бред? Я особисто колись стикався з ситуацією коли начальник відділу сказав, нашо тобі більша зарплата, в тебе ж сім'ї,дітей нема, тому і пишу шо зарплату мають платити за роботу, і не 500 грн., а хочаб мінімальну зарплату на яку ітак не прожити, вже краще іти на державну роботу, буде офіційно оформлений і мати стаж, і буде мати ту саму тисячу.

Прошу вибачення замість робітників мав бути роботодавець. Ем, до чого цей начальник до нашого топікастера? ІМХО, пропозиція - закінчуємо, всі разом флудити і тролити, бо наші розмови до даного топіка не мають відношення - все це розмови про сферчиного коня в вакуумі. Якби хтось у топікастера працював і сказав би: "Цей дядько гонить - він багато наватнажує і мало платить", тоді наші дискусії мали б якийсь сенс. А так переливаємо з пустого в порожнє і гадаємо на кофейній гущі, що ж там топікастер пропонує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ ви знущаєтесь? повна ставка і тд і тп на 500 гривень.

У нас такі гроші отримує прибиральнийя працює з 9 ранку максимум до 12!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І тут прийшов Женя....

Я просив без флуду і флейму, послухали, аж 2 рази.

Пояснюю на пальцях:

Фірма може взяти людину на навчання/випробувальний термін БЕЗОПЛАТНО. Ось до чого ведеться. І в результаті її навіть не взяти на роботу.

тут же пропонується теж саме - тільки із оплатою у 500 (для прикладу ) гривень.

Так - вчитися потрібно цілий день. з 9 до 18.

Як тут уже прозвучало, що є варіант, коли тебе вчать і ти ще винен будеш. Бо фірма на тебе витрачала бабло (оплачувала тренінги, каву на тренінгах і т.п.)

Мова не йде про ЗП у 500 грн ,як таку.

Правду казали тут же у темі: є люди які навіть за 1000-1500 грн працюють і задоволені, що мають хоч таку зп.

А щодо сидіти вдома і ніфіга не мати - то вперед. Але довго не висидиш. Тому як той же інет оплатити треба. Завжди потрібно з чогось почати.

Fortera, Qaz, nickel - усне попередження на майбутнє - без флуду, і переходів на особистості.

В розділі НЕ заборонено обговорювати ЗП. Заборонено флудити і флеймити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фірма може взяти людину на навчання/випробувальний термін БЕЗОПЛАТНО.

Точно? Хіба згідно законодавства випробувальний термін не повинен оплачуватися? Хоча б на рівні мінімальної з/п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нажаль, але коли людині потрібні гроші- буде і по 20/грн день вкалувати. не поважаючи себе і підставляючи інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо учень буде толковий - він зможе замінити акумулятор УПСа на цеглину ^_^і вижити й за 500грн

Власний досвід? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...