Перейти до змісту

Нові р/станції у Луцьку.


Slavka

Рекомендовані повідомлення

До відома всіх любителів радіо! Появилася нова радіостанція "Радіо 24" на частоті 88.7 FM. Інформація про нові станції, які будуть у Луцьку тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 88
  • Створено
  • Остання відповідь

Скоріше за все тільки трансляція. Інтерв'ю з директором "FM Галичина" ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інформація про нові станції, які будуть у Луцьку тут.

Мєсний ДаБасс там не слабо виступив...

та мне эта тЭляча мова .....
эта нищинская страна меня не то что накормить не может, она не может обеспечить мне все социальные стандарты которые прописаны в законе украины ...

спустись с небес ... тебе просто промыли мозг сказками о хорошем будущем....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

конкурс був великий. дуже радий шо всякі хітфм і шансони не виграли тендер.

шкода що не буде "рокс" і "кіссфм" =(

а взагалі - верніть НІКО фм і дикАньку!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До відома всіх любителів радіо! Появилася нова радіостанція "Радіо 24" на частоті 88.7 FM. Інформація про нові станції, які будуть у Луцьку тут.

до речі, непогана радіостанція!!! :smile-zachot: Люкс-ФМ тепер в топку! :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

вообще то сайт со всеми эфирными радиостанциями Украины вот этот самый лучший .....

http://proradio.org.ua/regions/index.php

что касается про новые радиостанции так это всё фуфельные .... львовсие вуйки и в Луцк добрались "галичина"- формат у них на слушателей от 30 лет и выше ... и "Радио24" новости и всяка попсня и старье всякое крутят ..... вот интересно что будит крутить "Супер Радио" и какой у них формат будит ?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі, непогана радіостанція!!! :smile-zachot:  Люкс-ФМ тепер в топку! :lopata:

Я як взагалі їх можна порівнювати? Трохи різний формат - Люкс - розвлікальний напрямок і різна попса, а в 24 - Іноземна попса розбавлена нечисленними українськими піснями типу О.Е. хоча буває й російські і це все приправлене інформаційними повідомленнями через кожні 15 хв.

А радіо Галичина - це взвгалі дикість, коли буваю у Львові і перемикаю канали - то це просто жах - щось типу нашого радіо Луцьк, тільки ще гірше да ще й по лемківськи.  

Як взагалі ці станції пробились до Луцька? Звичайно, кількість це добре, але хочеться ще й якості. Коли вже буде в нас чути kiss fm чи Mfm?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

формат у них на слушателей от 30 лет и выше ...

А чого ти чекав, це вік платоспроможного населення на кого розрахована реклама, за рахунок якої і живуть радіостанції

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

была такая радиостанция как Radio One http://ione.net.ua/index.php/home/newsione сейчас вещат только в интернете так как бывший владелец решил что такая радиостанция приносит сильно мала прибыли и решил продать их и теперь на этих частотах вещает "Радио кАЛЛА" а радио было зачётное ссылку на сайт дал выше ... пройдёт годик и эта срань лемкивська свернёт удочки или просто продаст свою частоту другому радио ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі, непогана радіостанція!!! :smile-zachot:  Люкс-ФМ тепер в топку! :lopata:

Я як взагалі їх можна порівнювати? Трохи різний формат - Люкс - розвлікальний напрямок і різна попса, а в 24 - Іноземна попса розбавлена нечисленними українськими піснями типу О.Е. хоча буває й російські і це все приправлене інформаційними повідомленнями через кожні 15 хв.

Порівнювати з люксом звичайно не варто, але 24 останні три дні в машині постійно грає. Чув ДДТ, Queen, Scorpions, Oasis... іноземна попса: Roxette, Madonna, Sting... long live taka popsa :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі, непогана радіостанція!!! :smile-zachot:  Люкс-ФМ тепер в топку! :lopata:

Я як взагалі їх можна порівнювати? Трохи різний формат - Люкс - розвлікальний напрямок і різна попса, а в 24 - Іноземна попса розбавлена нечисленними українськими піснями типу О.Е. хоча буває й російські і це все приправлене інформаційними повідомленнями через кожні 15 хв.

А радіо Галичина - це взвгалі дикість, коли буваю у Львові і перемикаю канали - то це просто жах - щось типу нашого радіо Луцьк, тільки ще гірше да ще й по лемківськи.  

Як взагалі ці станції пробились до Луцька? Звичайно, кількість це добре, але хочеться ще й якості. Коли вже буде в нас чути kiss fm чи Mfm?

vrm, а хто їх порівнює???? Вчитайся спочатку!

З того радіо що в нас було - тільки Люкс можна було й слухати! Це, радіо - однозначно краще за попсятину Люкса!(ну, трошки новини кумярять, правда...)

Взагалі, в мене дома Хіт Фм ловить, Ковельський, прийом сигналу кращий за Люкс Фм... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радіо 24 слухав єдиний раз в машині таксиста, з того що почув - нормальна радіостанція з нормальним західним контентом. Здивувався.

Те що вони тут з'явились - справді дивно, адже "наше", "люкс" - наповнені російськомовною попсою величезна зброю впливу та обмоскалення поліщуцького населення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, трошки новини кумярять, правда...

а мене завжди кумарили маршрутчики, які ледве почувши початок новин на радіо, починали судорожно крутити ручку настройки, щоб знайти щось інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ !!! в Луцке слушать нечего вообще ... всё забито всякой дрянью попсовой ... в Ровно и то появилось и Хит Фм и АвтоРадио и развивается всё как то быстрее ... а у нас застой затяжной и ещё + лемки ломятся со своими интересами к нам ... почему то в Ровно Галичины не открыли.... нам бы сюда "КИСС ФМ" или "МФМ" или хотя бы "NRG FM"... это было бы круто ... я кстати писал и на кисс фм письмецо что мол народ требует в Луцке Кисс ФМ они мне пишут ждите и может и в вашем городе прийдёт СВЯТО ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ !!! в Луцке слушать нечего вообще ... всё забито всякой дрянью попсовой ...

нам бы сюда "КИСС ФМ" или "МФМ" или хотя бы "NRG FM"...

мля, а твоє бум-бумц - це неіпаццо андеграунд? запарили своїм кіссфм і прочою барбарою стрейзан. є класна альтернатива - не слухати ефірне радіо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мля, а твоє бум-бумц - це неіпаццо андеграунд? запарили своїм кіссфм і прочою барбарою стрейзан. є класна альтернатива - не слухати ефірне радіо.

Я теж не великий прихильник клубної музики, але якщо порівнювати зі звичайною попсою, то "клубняк" все таки краще.

А не слухати ефірне радіо - багато хто не може. Візьму маршрутчиків. Він не буде напрягатись, ставити програвач, качати і тягати музику на флешках, він увімкне радіо і буде слухати що там "дають"... І це дуже великий прошарок населення, задумайся. Звісно, якщо думати тільки про себе... Але якщо подивитись глобальніше - то ці люди живуть навколо тебе, вони стикаються з тобою, впливають на твоє життя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порівнювати з люксом звичайно не варто, але 24 останні три дні в машині постійно грає. Чув ДДТ, Queen, Scorpions, Oasis... іноземна попса: Roxette, Madonna, Sting... long live taka popsa :)

спочатку радів,що зявилось "радіо-24",але вже кумарить коли 3-й день ті самі пісні слухаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

была такая радиостанция как Radio One http://ione.net.ua/i...p/home/newsione сейчас вещат только в интернете так как бывший владелец решил что такая радиостанция приносит сильно мала прибыли и решил продать их и теперь на этих частотах вещает "Радио кАЛЛА" а радио было зачётное ссылку на сайт дал выше ... пройдёт годик и эта срань лемкивська свернёт удочки или просто продаст свою частоту другому радио ....
Прикольне радєйко. Задумався про широкосмуговий інтернет в машину ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а взагалі - верніть НІКО фм і дикАньку!!!

Навряд ли это случится, думаю, что ей сейчас совсем не до "Вечеров на хуторе" ;)

x_66eaf928.jpg

Я не думаю, що ФМ-бізнес багато втратив з моїм відходом на пенсію, я просто зрозуміла, що я вже скрізь працювала: і на великих мережевих всеукраїнських радіостанціях і на модних столичних радіостанціях, уже була в будь-яких іпостасях, вела і ранкове шоу, і вечірнє, і просто авторські передачі... І я зрозуміла, що все, я уже зробила все, що хотіла, і мені більше нема чого робити... Можна це робити, звісно, ще сто п'ятдесят три роки, але я вирішила займатись видавництвом і книжками.

А девчёнка действительно весёлая была - и в эфире, и в реале :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні повернувся зі Світязя. 3 дні слухав радіо Галичину. Не знаю, хто і чому її лемківською обзиває, але за всі ці дні я не почув 2 рази одну й ту ж пісню, ОДИН раз потрапив на рекламу (не знаю, може так пощастило), та й ту коротку, почув купу новинок різних стилів музики від укр. року до R.E.M. І взагалі був дуже здивований якістю підібраного матеріалу. Якщо за 3 дні й проскочила одна пісня брітні спєрмс, та й то була вже класична її перша річ. Так що дуже радий, що це радіво буде і в Луцьку також.

Щодо Радіо 24. Випадково почув його в таксі. Їхали з другом, який взагалі крім блюзу та року нічого не слухає. Обидва зійшлись на думці, що під час поїздки (десь 40 хв.) не було жодної поганої пісні. Тому забив його собі в приймач на цифру "1" і тільки його тепер слухаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...