Перейти до змісту

Нові р/станції у Луцьку.


Slavka

Рекомендовані повідомлення

Вчора знову з цим же товаришом їдемо в таксі, на фоні грає щось крутеньке рокове, приємне. Запитуємо таксиста, що за хвиля. Каже радіво 24. Переходять потрохи на нормальну музику :)

Лишилось діло за маршрутчиками..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 88
  • Створено
  • Остання відповідь

"Новини культури"..... :blink:

Ведучому дійсно попрацювати над вимовою ато через слово і помилка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно на Радіо "Галичина" ведуча "видала": "...нас слухають і Луцьк, і Львів - вся Галичина" :sq_ye::sq_ye::sq_ye:

Ми вже Галичина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно на Радіо "Галичина" видала "...нас слухають і Луцьк, і Львів - вся Галичина" :sq_ye:  :sq_ye:   :sq_ye:

Ми вже Галичина?

Ось така вона радіо-експансія по львівськи :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка експансія...експансія йде з Донецька!!! а мені то вже краще ця "експансія" ніж "Руское радіо" чи інша попса..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маршрутчики туплять, чи то ще не знають про нові радіостанції, чи дійсно їм подобається кийовське квакання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також помітив що в маршрутках не завжди почуєш нові станції, скоріше за все, вони або не вміють настроювати радіо, або не мають часу. Треба буде їм допомогти:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ви вже геть наглієте, хочете 24 години на добу слухати те радіо яке ВАМ подобається :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не подумайте що я комусь нав'язую слухати те, що не подобається. Як кажуть: "На вкус и цвет-товарища нет". Як на мене, то нові радіостанції мені подобаються тим, що більше українських пісень, навіть таких, що раніше ніде і не чув, і тому, що орієнтація більше на західного слухача. А хтось слухає інше радіо, в нього інші вподобання. Скажімо в маршрутках приходиться слухати те, що до вподоби водію, тут вже без вибору.. Наприклад, я можу слухати музику відповідно до настрою, від симфонії до важкого року, є якісь улюбленні гурти, улюбленні композиції, але це особисте. Так що, давайте слухати ті радіостанції, які вам до душі:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ радіо 24 за Ляпеса - я верю (його більш ніде не крутять)

хочо там більшість буржуйські пісні а не наші файні і то вже замітив що повторюються часто + масла підливає ведучий з його хітовими дикторськими можливості при великій кількості новин і їх стає ще більше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ радіо 24 за Ляпеса - я верю (його більш ніде не крутять)

Ох, як Ви помиляєтесь, шановний. На СіД FM Ляпісів теж крутять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СідФМ ще хтось виловлює серед інших радіостанцій? Я вже навідь й не памятаю, коли востаннє їх чув..

Вчора зайшов в перукарню. Там завжди раніше якась мелодія грала, чи щось таке. А тут звучить INXS, за ним Queen, потім ще щось приємне. Красота :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О-о-о-о ці постійні висловлювання в стилі "якщо я не слухаю і ще декілька моїх друзів, то ніхто не слухає". Чому Ви вважаєте, що СіД не виловлюють. У них є своя слухацька аудиторія і свої прихильники. НЕ треба бути таким категоричним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ToryCJ что я могу сказать по работе радио СИД ФМ .... Радио отстойное это раз, во вторых дибильные передачи из всех проэктов даже оставить нечего .... новости копировать все могут с одного сайта на свой .... наверно копируете с сайта volynnews.com почти слово в слово копируете ...

Вообще радио какое то не определённое (по названию Семья и Дом формат не соответс )должны быть например какие то кулинарные передачи , как ребёнка воспитывать , как за ним смотреть с рождения как кормить... какие то бытовые передачи например как зделать ремонт в квартире и чтоб недорого, что новенького в моде, в бытовой ,компьютерной технике ,новинки автомобилей... мобильных телефонов.... погода обязательно ...и музыка должна быть разная не нагружающая , та блин передач я уже перчислил уйму для эфира по формату а в вашем эфире ГАВНО плавает ...

все выши сотрудники наверно работали в жёлтой прессе и вы как то ограничины мышлением ... хотя оно и видно что жили раньше за пределами Луцка виден почерк сельского мышления .... (после того как прочитал биографию сотрудников радио)

а что касается программы по заявкам .... это вообще кошмар ... звонят какие то постоянные ЗАДРОТЫ и инвалиды .... и детвора ... Сид ФМ не далеко убежало от радио ЛУЦК на котором вообще слущать нечего ...

на приёмниках и то с трудом ловится а на природе за 2 км от Луцка почти вообще не тянет ..... кароче или делайте что то новое в вашей работе радио потому что с таким форматом как у вас может и слушает человек 50 в лучщем случае .....

даже если сравнивать СиД ФМ и радио ТРЕК Ровно , то второе намного професиональней и намного интереснее чем жалкое подобие "Сид" в котором много намешали и альтернативы и какой то попсятины и 90е которые уже задолбали на каждом радио ... и этого украинского мэканья не испольнители а блеют как овцы в стаде ....

спасибо за внимание ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Зараз якщо слухаю в машині радіо, то тільки "Радіо-24", їхній прихід в Луцьку великий позитив для мене. Радує повна відсутність російського попсу, словесного поносу ведучих. Музика - поп і поп-рок класика 90-х-початку 2000-х найчастіше, відверто поганих пісень практично немає. Мінус - практично відсутність нової музики, в плейлісті деякі пісні часто повторюються. Ну і ще часом напрягає "п’ятдесяТЬ", "сімдесяТЬ" в лексиці деяких ведучих новин.

"Галичина" - теж не так і погано, але дуже помітна "лемківкість", якась трохи провінційність.

Якщо раніше слухав тільки "Радіо Луцьк" (бо СІД-ФМ практично неможливо вловити), то зараз вже є якась альтернатива, це позитив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз якщо слухаю в машині радіо, то тільки "Радіо-24", їхній прихід в Луцьку великий позитив для мене. Радує повна відсутність російського попсу, словесного поносу ведучих. Музика - поп і поп-рок класика 90-х-початку 2000-х найчастіше, відверто поганих пісень практично немає. Мінус - практично відсутність нової музики, в плейлісті деякі пісні часто повторюються. Ну і ще часом напрягає "п’ятдесяТЬ", "сімдесяТЬ" в лексиці деяких ведучих новин.

"Галичина" - теж не так і погано, але дуже помітна "лемківкість", якась трохи провінційність.

Якщо раніше слухав тільки "Радіо Луцьк" (бо СІД-ФМ практично неможливо вловити), то зараз вже є якась альтернатива, це позитив.

на всі 100% погоджуюсь з вашими словами, такої ж думки, особисто чому я вже більш частіше слухаю радіо24 а не Луцьк фм - на Луцьк фм часто напрягають передачі джаз, або щось в такому стилі, або ще - "велика перерва на радіо Луцьк", де діти співають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз якщо слухаю в машині радіо, то тільки "Радіо-24", їхній прихід в Луцьку великий позитив для мене. Радує повна відсутність російського попсу, словесного поносу ведучих. Музика - поп і поп-рок класика 90-х-початку 2000-х найчастіше, відверто поганих пісень практично немає. Мінус - практично відсутність нової музики, в плейлісті деякі пісні часто повторюються. Ну і ще часом напрягає "п’ятдесяТЬ", "сімдесяТЬ" в лексиці деяких ведучих новин.

"Галичина" - теж не так і погано, але дуже помітна "лемківкість", якась трохи провінційність.

Якщо раніше слухав тільки "Радіо Луцьк" (бо СІД-ФМ практично неможливо вловити), то зараз вже є якась альтернатива, це позитив.

на всі 100% погоджуюсь з вашими словами, такої ж думки, особисто чому я вже більш частіше слухаю радіо24 а не Луцьк фм - на Луцьк фм часто напрягають передачі джаз, або щось в такому стилі, або ще - "велика перерва на радіо Луцьк", де діти співають...

Поки що (до зкурвлення, якщо таке відбудеться) 75 % часу в машині слухаю Радіо-24, решту часу - Галичина, Луцьк-ФМ. Вкрай рідко СіД і Культура. Останнє, як правило, коли там транслюють "Країну Моксель" чи "Москву ординську" В.Білінського. 09d752d0de2563b7cb44e9ce48b9cb7d.gif

Щодо Радіо-24, то вони себе позиціонують :

"Радіо 24" - це музика формату adult contemporary - сучасні композиції для дорослих людей та актуальна інформація що п’ятнадцять хвилин - новини загальні, місцеві та спеціальні. "Живий ефір" з журналістами але без діджеїв про економіку, культуру, спорт, технології, кіно, шоу-бізнес, пальне та курси валют

А мене особисто купило те, що я на цій єдиній ефірній радіостанції почув Supertramp (уточнюю - в Луцьку, ще їх можна почути в інеті на Радіо-Рокс), а саме з концерту 1979р. Breakfast in America, хоча улюблена композиція - School . (така собі прихована реклама улюбленої музики 1f218494a2c78f6b65c2b3edcdc6819b.gif )

ЗІ. Трішки збрехав. Років 10 тому я подарував СіДі Supertramp одному з ведучих радіо Луцьк-ФМ (прізвище щось схоже на Дімаров ? ) і вони його аж один раз використали, щоправда, прокрутили цілком - цілу годину (була якась у них тоді така програма, причому в прай-тайм, десь годині о 20-й).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

На нових радіостанціях Радіо 24 і Галичина можна почути багато чого цікавішого і взагалі можливо слухати їх. Бо усі радейка, які були до цього крутять в основному непотріб на рускій мові. Дуже радує, що вони з'явились, до цього Хіт ФМ в основному слухав, який з Ковеля тяне на 106,0. :smile-zachot:

В цій країні не буде Пінк Флойдів ніколи, поки решають кого випустити на сцену такі жадібні люди на кшталт К.Меладзе. Він зацікавлений випускати одне лайно, на якому можна за рік-два зрубати бабла, а потім нових б..й на сцену випустити і крутити по всім вітчизняним радіостанціям і телеканалам, щоб зрубати бабла ще. Цікаво що далі СНД такі пєвіци і пєвуни не проходять, бо таке лайно нікому більше непотрібне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз подобається "наше" після оновлення, з юморком)

на сід програма "пробки" здивувала і за це великий плюс) такого в Луцьку ще не чув...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27626-1m.jpgРадіо «Мелодія» припиняє своє існування. Залишки частот увійдуть до мережі «Стильного радіо «Перець FM». Обидві радіостанції мають одного власника – Перша українська радіогрупа.

Про це пише видання « Телекритика ».

Таке рішення прийняла Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення. Нацрада переоформила ліцензію АТ «Онікс», змінивши програмну концепцію і позивний радіомережі «Мелодія» на «Перець FM».

Регулятор задовольнив відповідну заяву компанії про внесення змін до ліцензії.

Так, замість «Мелодії» на частоті 105,5 у Луцьку скоро звучатиме «Перець FM».

Нагадаємо, що минулого року Нацрада не продовжила ліцензію на мовлення радіо «Мелодія» у 15 містах, а цього року керівництво радіостанції добровільно вирішило віддати частоти, які залишилися, на трансляцію «перців».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...