Перейти до змісту

Платна рибалка


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Був з батьком і плимінником, в самого підупало знову туди їхати.

Може десь на днях підсипали, .ять невже знов якась хірня,тільки вподобав того ставка, задовбало, шож в нас все якось через сра.у і в мене настрій впав, думав через тиждень туди.

"Саша Иванов" ти давай йди, але попросим сказати шо воно там робиться ОК!

Знаю точно тиждень назад все було "гуд" нічого не смерділо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 155
  • Створено
  • Остання відповідь

Якщо мій пацанчик не повторить вчорашній концерт то зганяю, відпишусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось читаю я за той адреналін читаю, і собі подумую сходити перевірити, але якось не можна прийти спільної думки. В когось клює лише на поплавок, а на фідер глухо як в танку, в когось лише на пружину бере, а поплавок глухо..... то карась воняє то не воняє.... :0157::_07: Ну зрозуміло що кожен рибак по своєму пристосовується і ловить, але відгуки ну аж зовсім діаметрально протилежні :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось читаю я за той адреналін читаю, і собі подумую сходити перевірити, але якось не можна прийти спільної думки. В когось клює лише на поплавок, а на фідер глухо як в танку, в когось лише на пружину бере, а поплавок глухо..... то карась воняє то не воняє.... :0157::_07: Ну зрозуміло що кожен рибак по своєму пристосовується і ловить, але відгуки ну аж зовсім діаметрально протилежні :_07:

Моя позиція, буваю 2-3 рази на рік, останній раз тиждень тому, ніяких знайомих там не маю і мені пофіг той Адреналін Сіті, я чітко говорю що був, не смердить, ловив, вкусно))))))))) я за них не підписуюся, просто ділюся з рибаками я воно є!))))) але якщо так,що смердить ,я блін ,ну дійсно дуже розчарований((((((( бо так хочетьтся щоб все було по людськи! Як почую якийсь запах то Х.й туди піду!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Контрольний "вистрел"!!!!!!!! позвонив батько і каже: " Ну що давай сходимо у цю суботу на рибу в Адреналін"( бо сподобалося що я йому привозив) Бля.ь і як йому відмовити. Так що думаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось читаю я за той адреналін читаю, і собі подумую сходити перевірити, але якось не можна прийти спільної думки. В когось клює лише на поплавок, а на фідер глухо як в танку, в когось лише на пружину бере, а поплавок глухо..... то карась воняє то не воняє.... :0157::_07: Ну зрозуміло що кожен рибак по своєму пристосовується і ловить, але відгуки ну аж зовсім діаметрально протилежні :_07:

сам карась наче не смердить, смердить те що в ньому в середині, і конкретно смердить. До речі, мив чищеного карася під водою, і він почав "линяти" (змивав луску руками). Якось воно дивно, мені здалося.(це так, для устрашенія :_07: )

На поплавок вчора не бачив щоб хтось, щось зловив, весь улов що бачив, тягли на "пружини". Можливо погода, бурі і тп., краще брати те і іше, а там видно буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж, будемо чекати звіту. Вас там зранку може дощ підмочити судячи з прогнозу, але може то і на краще, рибку розшевелить... Ну, хай ловиться ! Якщо результат буде позитивний то і я напевне наступного тижня туди загляну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Похвалитись немає чим, зловив лише декілька карасів більше долоні. Риба нічим не смердить (але ще не жарив). Зранку дощ як зарядив... Я до 11.40 клято чекав коли ж він закінчиться? Далі нерви здали) При гарній погоді можна непогано зловити, сьогодні на ставку був тільки я :_14: :_07:. Ловив на мастирку, кукурудзу, манку.

Обов*язково ще поїду, тільки в нормальну погоду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора в Адреналіні, кльову майже не було (вся здорова риба плавала по верху косяками). Ловив тільки на "пружини", на поплавок за день жодної покльовки (горох, кукурудза), тільки на опариш окунець цеплявся. Результат на 8 вудочок (4х4) :_07: .

post-18550-0-25501400-1408532875_thumb.j

Доречі, коли чистив рибу, сморід був ще той, може преміксами кормлять :_37:

Рибу там мабудь не кормлять тож вона харчується мулом та водоростями (тим що є), і після цього ви хочете щоб він ромашками пахнув? Ви ще візьміть до уваги що там стояча вода!!!

Амура також як розрізати то ромашками пахне.

"Больше всего караси любят участки илистого дна, на котором они добывают себе корм. Питается взрослый карась моллюсками, рачками, червями, мотылем, личинками других насекомых, молодыми побегами водорослей. Однако главные компоненты питания карасей - мягкая водная растительность, в основном диатомовые водоросли."

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%81%D1%8C_%D1%81%D1%80%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%8F%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%B9#.D0.A1.D0.BF.D0.BE.D1.81.D1.96.D0.B1_.D0.B6.D0.B8.D1.82.D1.82.D1.8F

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи не зрозумію, в чому прикол ходити на платні ставки? заплатити 50-100 гривень і зловити тих 10 карасів і то ще як повезе . Для чого лишні розходи? Є куча безкоштовних "непоганих" ставків, головне вибрати правильне місце та час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є куча безкоштовних "непоганих" ставків, головне вибрати правильне місце та час.

Покажіть з вашої кучі безкоштовних "непоганих" 2-3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи не зрозумію, в чому прикол ходити на платні ставки?

І я про теж саме кажу. Нашо ловити ту свійску рибу. В нас є чудова р.Стир приходь хоч кожен день, причом безкоштовно, купи на ті 50-100 грн. пшениці і гороху, вари і корми собі місце. Ну про це можна говорити багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є куча безкоштовних "непоганих" ставків, головне вибрати правильне місце та час.

Покажіть з вашої кучі безкоштовних "непоганих" 2-3.

Чаруків, Прилуцьк, Гаразджа і на крайняк Сапалаївка. Ще колись рибалив на очисних спорудах, правда не знаю яка там обстановка зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чаруків - сьогодні сидить знайомий, каже є дохла риба, більш всього електровудка.

Прилуцьк - смердить мулом, я з*їв 4, мій кіт 2, остальне пішло в мусор.

Гаразджа - кладовище, для мене це не годиться.

Сапалаївка - зловити пару рибин?

Стир - ловив головля, подобалось. Кормити немає часу а головне бажання. Багато ви на тому Стиру наловлюєте? Сумніваюсь. Для мене норма це 3-4 кг, щоб вся сім*я попробувала, більше не треба.

ІМХО. Краще віддати 50 грн і спокійно ловити. Так, з адреналіном проколовся і що? Я ж не жаліюсь, це може бути будь де.

На завтра готуюсь в Терешківці, хто хоче підтягуйтесь, є вільні місця.

Ще колись рибалив на очисних спорудах

Це на тих гандонніках що в Ліплянах? Нема слів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи не зрозумію, в чому прикол ходити на платні ставки? заплатити 50-100 гривень і зловити тих 10 карасів і то ще як повезе . Для чого лишні розходи? Є куча безкоштовних "непоганих" ставків, головне вибрати правильне місце та час.

Чоловіче, то не те. Як на мене, то у нас поблизу немає хороших безкоштовних ставків з хорошою рибою, та якщо ви ходите на улов для котика - то да, підійде, або ж вам не важливо яка риба і чим від неї тхне і яка вона на смак - теж туди ж. Хоча тоді вже краще на базарі купити - те саме буде.

Просто треба хоч раз у житті спробувати на смак смачну рибу і більше не захочете ходити по безкоштовних ставках, та ба, навіть платні будете перебирати.

Ми пробували з чоловіком де хоч ловити рибу і занесло нас а ж у Хмельницьку область (хоч розумію, що то вже перебір, але заодно родичів провідуємо). Так от, полюбляємо ловити карпиків на горох, можемо правда підсмачити його медом та ще іншими секретними добавками. Ловимо на пружину, приманку відносимо на човні у глиб ставка, іноді корабликом підкормлюємо.

Найбільш вдалими уловами можна похвались у с. Москалівка та у с.Водички, недоїжджаючи Хмельницького. Наш рекорд чуть більше 9кг карп. На смак - просто бомба! Не зрівняти з нашими уловами біля Луцька та радіусі 50км біля нього.

post-7249-0-37857400-1408711535_thumb.jppost-7249-0-66519800-1408711546_thumb.jppost-7249-0-44274200-1408711553_thumb.jp

І я про теж саме кажу. Нашо ловити ту свійску рибу. В нас є чудова р.Стир приходь хоч кожен день, причом безкоштовно, купи на ті 50-100 грн. пшениці і гороху, вари і корми собі місце. Ну про це можна говорити багато.

Стир - те саме, що Прилуцьке: риба тюлька, несмачна.

В Адреналіні не були, відгуки чули зовсім протилежні. То вже як геть ностальгія замучить і не матимемо змоги кудись поїхати, то може спробуємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи не зрозумію, в чому прикол ходити на платні ставки? заплатити 50-100 гривень і зловити тих 10 карасів і то ще як повезе . Для чого лишні розходи? Є куча безкоштовних "непоганих" ставків, головне вибрати правильне місце та час.

Чоловіче, то не те. Як на мене, то у нас поблизу немає хороших безкоштовних ставків з хорошою рибою, та якщо ви ходите на улов для котика - то да, підійде, або ж вам не важливо яка риба і чим від неї тхне і яка вона на смак - теж туди ж. Хоча тоді вже краще на базарі купити - те саме буде.

Просто треба хоч раз у житті спробувати на смак смачну рибу і більше не захочете ходити по безкоштовних ставках, та ба, навіть платні будете перебирати.

Ми пробували з чоловіком де хоч ловити рибу і занесло нас а ж у Хмельницьку область (хоч розумію, що то вже перебір, але заодно родичів провідуємо). Так от, полюбляємо ловити карпиків на горох, можемо правда підсмачити його медом та ще іншими секретними добавками. Ловимо на пружину, приманку відносимо на човні у глиб ставка, іноді корабликом підкормлюємо.

Найбільш вдалими уловами можна похвались у с. Москалівка та у с.Водички, недоїжджаючи Хмельницького. Наш рекорд чуть більше 9кг карп. На смак - просто бомба! Не зрівняти з нашими уловами біля Луцька та радіусі 50км біля нього.

post-7249-0-37857400-1408711535_thumb.jppost-7249-0-66519800-1408711546_thumb.jppost-7249-0-44274200-1408711553_thumb.jp

І я про теж саме кажу. Нашо ловити ту свійску рибу. В нас є чудова р.Стир приходь хоч кожен день, причом безкоштовно, купи на ті 50-100 грн. пшениці і гороху, вари і корми собі місце. Ну про це можна говорити багато.

Стир - те саме, що Прилуцьке: риба тюлька, несмачна.

В Адреналіні не були, відгуки чули зовсім протилежні. То вже як геть ностальгія замучить і не матимемо змоги кудись поїхати, то може спробуємо.

Судячи з Вашого першого фото, можу лише поспівчувати хмельничанам, в них скоро риби не залишиться....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вистачить, у них багато ставків, правда нажаль усі платні. Тим паче, що не завжди такий улов вдасться.

До речі, найбільша плата 100грн з людини і дозволяється ловити на 4 вудки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були в Терешківцях. Слабо, навіть дуже. Але карась гарний. Ніхто не платив. Хлопці з ночі також нічого не мали(.

Коли приїхали біля шлюза шуміла вода, коли від*їжали було тихо. Більш всього сторож грається водою. На стовпі видно де була вода, її рівень впав сантиметрів на 30-40.

На фото дома остаточний результат.

post-23702-0-08037100-1408799426_thumb.j

post-23702-0-95842700-1408799459_thumb.j

post-23702-0-13950800-1408799500_thumb.j

post-23702-0-77965800-1408799533_thumb.j

post-23702-0-63584400-1408800103_thumb.j

post-23702-0-94342000-1408800134_thumb.j

post-23702-0-07441600-1408800500_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я ще раз в Адреналін сходив, не клювало можна сказати "ваапще", блін хрєн поймеш тиждень на зад на мастирку(поплавок) хоть трішки брало, а сьогодні з 6.00 до 14.00 ні одної покловочкі!!, взагалі повний нуль((. Прийшлося використовувати важку артилерію "УБІЙЦУ",(мастирка часничний кук) результат десь з 8.30 до 14.00, одинадцять штук,парочка менших а решта по 200грм. +/- 10грм. разом 2кг. post-23661-0-73823400-1408805193_thumb.j

PS: розчарований, б.ять жодної покльовкі на поплавок(( душу не відвів, хоча риба гарна, і хватає повністю,але не покайфував.

post-23661-0-73823400-1408805193_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Н-дааа, я так розумію з тим Адреналіном рибалка це всерівно що зіграти в лотерею, тільки квиточок 70 грн.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Н-дааа, я так розумію з тим Адреналіном рибалка це всерівно що зіграти в лотерею, тільки квиточок 70 грн.... :)

Не має що добавити, гарно сказав(написав).:-)). Виходить що так і є, а ще в ціну квитка входить постійні відповіді на запитання: "Що, клює?", "На що клює?", "А скільки тут треба платити?", "А яка тут є риба?", а також прослуховування:" Може то самому прийти", "А ви на черв"яка пробували","Попробуйте далі закинути".)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа в тому, що і я ще вчора відносився до тих " Може то самому прийти", але після твого останнього допису таки вирішив що я напевне пас :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звітую. Улов не те щоб аж, але не без риби. Короп грам 800 і кілька крупних карасиків. На пружинку (на удар), на мастирку. Поплавки по нулям - ні на кукурудзу, ні на перловку, ні на мастирку брати не хотіла. Ближче до обіду ще один короп зірвався під самим берегом, але здоровило був добрий - 3-4 кіло. Але, за законом підлості, те, що не зловив - завжди найбільше :_40::_07:

Правда, після обіду геть не клювало, як відрізало, - ні карась, ні короп.

post-24898-0-37249400-1408988082_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну маладца, карпіка одного зловив, іншого "поводив", вже адреналінчик відчув, все як положено по місцю ловлі :_07: Ну дик а до пружинки на гачки що чіпляв, на шо клювало-то ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...