Перейти до змісту

Платна рибалка


kudrom

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 155
  • Створено
  • Остання відповідь

А на пружини там ніхто не пробував ловити?

Не помічав. Бачив що всі ловлять в основному на горох, знайомий який мені і доречі порадив туди походити відвести душу, сам минулі роки ловив тільки на горох(крапи). Пружини, макушатнікі як у ванні цілий день стоять і навіть не дзібне)),станно! але це так, сам кидав макушатнікі десь місяць назад, за цілий день "0". На поплавочну (на дно), сам бачив як там на горох "совають" карпів, перераховувати скільки "бесполєзно")))), але я всерівно роблю акцент на карасіках,так що як там карп, і на що, я тільки з боку бачив.(розказую те що бачив, з сторони) так що можливо і на пружини буде йти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на якій горох краще ловити???той що в банках жестяних продається чи той що в риболовних....сам ловив карпа тікі на макушатнік і пружини з кукурудзою...,сам довго збирався туди, но не як не можу доїхати...але вже треба попасти на тижні....людей багато в будні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на якій горох краще ловити???той що в банках жестяних продається чи той що в риболовних....сам ловив карпа тікі на макушатнік і пружини з кукурудзою...,сам довго збирався туди, но не як не можу доїхати...але вже треба попасти на тижні....людей багато в будні?

На який горох я не знаю здається простий що в кожному магазині рибацькому, фасований в пакетик по 3грн, ну або може самі карпятники варять короче не знаю. Сам кидав на кукурузу(дуже модну) спеціально карпова з запахом,промаринована, баночка 30грн. і нічого, так що думаю не потрібно якійсь там горох в банках, а самий простий. На буднях людей майже взагалі не має, інколи поїзджаю то обов"язково заходжу, да там і на вихідних не так багато ось в цю суботу було разом зі мною 4 чоловіка.А на буднях взагалі краще, народу мало і "залєпків" що кричать, хоча ніхто нікому не заважає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще б написали на що ловили,і умови які там зара...

0993653752 - дзвоніть і буде вам щастя) Про умови ловлі вам точно розкажуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо великий любитель карася

Який той карась на смак? Солодкуватий? Мулом чи кормами не чути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо великий любитель карася

Який той карась на смак? Солодкуватий? Мулом чи кормами не чути?

))) Дуже смачний, там дно ідеальне, чисте, навіть як кидав раніше на вбивцю карася з грубим кінчиком то не міг натяжку зробити, грузило скользить. Короче риба нічим навіть і не пахне тим більше воняє, а дно вроді як глина тверда, ну щось типу цього. Солодкуватий? )) ну я не знаю точно, бо люблю при жарці добре підсолювати і перчити. І ще одне попадається різний: білий,темний і навіть якого я не бачив давно золотистий, такі хфайні)) ну і на смак чу-чуть відрізняються, але я солю,перчу + інколи пиво, і добряча прожарка, то вминаю навідь не відчуваю ШО ТО БУЛО!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля, треба сходити. Кілограм 5-6 реально за день взяти? Хочу добряче попоїсти + 2 племінники гостюють)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля, треба сходити. Кілограм 5-6 реально за день взяти? Хочу добряче попоїсти + 2 племінники гостюють)

Я не знаю(( скільки можна там наловити за день, знаю одне, що риби там дохєра!! і ще трішки. Я собі за сезон раза 2 туди прихожу, ну цього року певне більше там посиджу бо подобається що не треба їхати хрєн знає куди, як надоїло, зібрався і чере15хв.в дома.)) Не подобається тільки шо карасік там якось ну дуже вяленько бере треба приловчуватися,але то таке, може я такий рибака)) але без риби ще з відти не повертався, мінімум кіло, півтора, а того року попав на кльов то і десь 5кг було. Бачив в людей в садках постійно щось є які ловлять, але самі знаєте скільки існує впливових факторів що до улова.Удачі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юра, ще таке питання, з якої години можна ловити? Треба наперед купляти квиточок чи підходять в процесі ловлі? Вказана ціна це повна, чи вже після торгування?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юра, ще таке питання, з якої години можна ловити? Треба наперед купляти квиточок чи підходять в процесі ловлі? Вказана ціна це повна, чи вже після торгування?

"Після торгування" ))))))))).

З якої години? Я толком не знаю, я пиїзджаю як хочю раніше пиходив 4.30, в 5.00, зараз в 6.30 приблизно, короче в скільки хочу, проблем немає взагалі . Десь зранку(приблизно 7.00-8.00) приходить чоловік там є такий Міша,або його помічник.Я ніколи не торгувався, попробуй))) може щось і вторгуєш)). Даю 70 грн. і сижу поки не надоїсть десь до 14.00 15.00 раз до 18.00 сидів, короче все спокійно, про якісь там конкретні години ловлі не чув.Заплатив-лови на здоров"я!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так то воно так... але той ставок - це як їб*цца на Хрещатику - "Миш, а у меня клюет, а у тебя клюет, а когда клюет…" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вище вказаний телефон, вам розкажуть і про години ловлі, і про ціну і про все інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так то воно так... але той ставок - це як їб*цца на Хрещатику - "Миш, а у меня клюет, а у тебя клюет, а когда клюет…" :)

Да ))) шо є, то є! не має що рівняти з будь яким ставком за містом, частенько зайо....ь. Ну а шо дєлать, ловити то хочеться)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

частенько зайо....ь. Ну а шо дєлать, ловити то хочеться)))

Я вчора одного також зайо...ував) В розвідку ходив)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив в неділю в село Угринів (Горохівський район). Там плата 100 грн/день. Але домовились за 50 грн/півдня. Правда сторож сказав що більше так не буде)).

З 6 ранку і до 12 наловили на трьох десь 14 кг карася. Мені попався один карп 1кг.

Карась "дурів" від манки. Карась там нормальний від 200-300 гр і вище. На черв"яка щось не дуже ловилось. На убійцу теж нормально йшло. Мастирка+пінопласт. Карп доречі теж на це попався.

Було ще парочка карпиків, але не великі.

Рибалкою задоволені.

П.С. Сторож часом ходить дивиться що наловили. Карпи дає забирати від 500 гр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

частенько зайо....ь. Ну а шо дєлать, ловити то хочеться)))

Я вчора одного також зайо...ував) В розвідку ходив)

І що розвідав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив в неділю в село Угринів (Горохівський район). Там плата 100 грн/день. Але домовились за 50 грн/півдня. Правда сторож сказав що більше так не буде)).

З 6 ранку і до 12 наловили на трьох десь 14 кг карася. Мені попався один карп 1кг.

Карась "дурів" від манки. Карась там нормальний від 200-300 гр і вище. На черв"яка щось не дуже ловилось. На убійцу теж нормально йшло. Мастирка+пінопласт. Карп доречі теж на це попався.

Було ще парочка карпиків, але не великі.

Рибалкою задоволені.

П.С. Сторож часом ходить дивиться що наловили. Карпи дає забирати від 500 гр.

В Угриневі є тільки один ставок і то на скільки мені відомо то там ловити заборонено (не один раз питав) можливо ви були в Городищі перед Угриневом над дорогою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що розвідав?

Та нічого особливого. Показав садка, було штук 7 карасів, але гарні. 2 грам по 400 було. Ловив з 8 до 15.00. Поряд карпа на 2 кг взяли якраз перед моїм приходом. Ловив на мастирку, в пружину фіш-дрім. Далі я поїхав додому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що розвідав?

Та нічого особливого. Показав садка, було штук 7 карасів, але гарні. 2 грам по 400 було. Ловив з 8 до 15.00. Поряд карпа на 2 кг взяли якраз перед моїм приходом. Ловив на мастирку, в пружину фіш-дрім. Далі я поїхав додому.

Да, карасік там гарний,таких за пів дня штук 15-20, і більш ніж достатньо)) і головне реально.Особисто мені і 5-10 хватає, але це я так щоб ще й батькам з десяток підкинути. Всі ситі і довольні.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора в Адреналіні, кльову майже не було (вся здорова риба плавала по верху косяками). Ловив тільки на "пружини", на поплавок за день жодної покльовки (горох, кукурудза), тільки на опариш окунець цеплявся. Результат на 8 вудочок (4х4) :_07: .

post-18550-0-25501400-1408532875_thumb.j

Доречі, коли чистив рибу, сморід був ще той, може преміксами кормлять :_37:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора в Адреналіні, кльову майже не було (вся здорова риба плавала по верху косяками). Ловив тільки на "пружини", на поплавок за день жодної покльовки (горох, кукурудза), тільки на опариш окунець цеплявся. Результат на 8 вудочок (4х4) :_07: .

post-18550-0-25501400-1408532875_thumb.jpg

Доречі, коли чистив рибу, сморід був ще той, може преміксами кормлять :_37:

Весело, я зараз якраз мастирку варю. Щось бажання підупало...

До речі, як це ви ловили 8 вудок якщо можна на 5 - так сказали , вчора дзвонив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Угриневі є тільки один ставок і то на скільки мені відомо то там ловити заборонено (не один раз питав) можливо ви були в Городищі перед Угриневом над дорогою?

Ні в Угриневі точно. В Городищі в мене тьоща живе, то їхали звідти)). Ловлять там від самої весни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Угриневі є тільки один ставок і то на скільки мені відомо то там ловити заборонено (не один раз питав) можливо ви були в Городищі перед Угриневом над дорогою?

Ні в Угриневі точно. В Городищі в мене тьоща живе, то їхали звідти)). Ловлять там від самої весни.

Цікаво..а я і незнав, треба буде туди заїхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...