Перейти до змісту

Платна рибалка


kudrom

Рекомендовані повідомлення

але інформація де??? - всеодно платна!!!

Якийсь підхід такий, мяко кажучи "мудакуватий"...Не хочеш ділитись інформацією - не засмічуй тему))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 155
  • Створено
  • Остання відповідь
але інформація де??? - всеодно платна!!!

Якийсь підхід такий, мяко кажучи "мудакуватий"...Не хочеш ділитись інформацією - не засмічуй тему))

Класичний приклад хохловатого рибацюги. ІМХО: або мовчи, або не мели помелом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Віталійович, Slavco, fantazy - якщо ви не розумієте жартів, то хто вам "ДОХТОР" :_14: !!! А тему самі більше засмічуєте не потрібними цитатами!!! Так що рослабтеся! :_22:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут в основному, теми за 2008-2009 роки. Нічого свіжого - не знайшов( Діло у тому, що тиск зараз скаче... І це може стати причиною, поганої рибалки ( Треба їхати туди, де вже були люди, і ловили щось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановні рибаки, яка зараз ситуація в Мирному? може хтось був. кажуть, що вже можна ловити на платному ставку (50 грн.) карп, карась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось знає чи можна рибалити в Шеплі, але не на "фемідовському" ставу, а той, що з одного боку заріс сосною? Й яка ціна, так як було чи підняли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось знає чи можна рибалити в Шеплі, але не на "фемідовському" ставу, а той, що з одного боку заріс сосною? Й яка ціна, так як було чи підняли?

Точно знаю що можна, вони на нерест не закривались вроді, не знаю яка ціна була раніше а зарас 100 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось знає чи можна рибалити в Шеплі, але не на "фемідовському" ставу, а той, що з одного боку заріс сосною? Й яка ціна, так як було чи підняли?

Точно знаю що можна, вони на нерест не закривались вроді, не знаю яка ціна була раніше а зарас 100 грн.

були в шеплі 27.05.12 плата там на пів дня 30гр. на весь день 50гр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю яка ціна була раніше а зарас 100 грн

Така й була))

були в шеплі 27.05.12 плата там на пів дня 30гр. на весь день 50гр.

Не той ставок, в Шеплі їх є троха...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось щось чув про відкриття ставка в Боголюбах(це той що з біседками) ??? мені казали що відкриття буде 25 травня, або 1 червня!!! В кого є яка інформація поділіться!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось щось чув про відкриття ставка в Боголюбах(це той що з біседками) ??? мені казали що відкриття буде 25 травня, або 1 червня!!! В кого є яка інформація поділіться!!!

в мене тіпочки з роботи збираються туди їхати на вихідні, буду щось знати відпишу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом надаю перевагу їздити на рибалку в с. Привітне, ціна 40 грн за день, але домовлялись і за дешевше, одного разу за 15 грн домовились ( задовбали дядька до сліз :0148: ), стабільно ловиться карась на лодонь, буває менший буває трошкі більший, ловиться на горохову мастирку, черв'яка, опариш. Є карп досить не поганий, але зловити важко, мені ні разу не попався. Одного разу сиділа компанія на сусідньому березі, кідали тільки на карпа (на шо саме, не сказали) позакидали просиділи десь годинкі чотири, ні одної покльовкі, замучились видно дяді і як врубали сцуко сірдючку на всю і почали тупо бухати. Через три-чотири години з шести чоловіків остався напів живий один :_36: , всі валялись як розкідане сміття по березі. Але в годині 8-9 вечера серйозно почали дзвонити в них калакольчікі, повставали не всі, но витянули з 4 батугів 3 хороших карпа. Суть в чому, що є там багато карася і є карп. Одне що не прикольно, десь 55 км від Луцька і дорога не з най кращих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом надаю перевагу їздити на рибалку в с. Привітне, ціна 40 грн за день, але домовлялись і за дешевше, одного разу за 15 грн домовились ( задовбали дядька до сліз :0148: ), стабільно ловиться карась на лодонь, буває менший буває трошкі більший, ловиться на горохову мастирку, черв'яка, опариш. Є карп досить не поганий, але зловити важко, мені ні разу не попався. Одного разу сиділа компанія на сусідньому березі, кідали тільки на карпа (на шо саме, не сказали) позакидали просиділи десь годинкі чотири, ні одної покльовкі, замучились видно дяді і як врубали сцуко сірдючку на всю і почали тупо бухати. Через три-чотири години з шести чоловіків остався напів живий один :_36: , всі валялись як розкідане сміття по березі. Але в годині 8-9 вечера серйозно почали дзвонити в них калакольчікі, повставали не всі, но витянули з 4 батугів 3 хороших карпа. Суть в чому, що є там багато карася і є карп. Одне що не прикольно, десь 55 км від Луцька і дорога не з най кращих.

оце вже толкова інформація :ahuet:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суть в чому, що є там багато карася і є карп.

В Привітному потрібно далеко закидати, щоб ловити карпа (я завозив човном). Карп є 10+ кг, ловиться на бойли, картоплю та кукурузу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суть в чому, що є там багато карася і є карп.

В Привітному потрібно далеко закидати, щоб ловити карпа (я завозив човном). Карп є 10+ кг, ловиться на бойли, картоплю та кукурузу...

На 100 % з Вами згідний, що потрібно закидати далеко, а ще краще, як Ви писали, завозити човном щоб зловити щось по більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карп там хоч і є, але з мінусів: поганий доїзд коли дощ (останній раз витягували наш бус тректором після зливи). Приїхали, позакидали снасті ... виїхали сторожі на лодці витягувати сітки. На другий день приходить сторож каже, хлопці не треба карпа файного, вчора зловив ... Каже - "Свіжий, тільки заморожений" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Про Вільхівку корисна інформація буде????

Хто що знає про Марковичі Горохівського р-ну????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

а у мене таке питання: хтось ловив рибу в Адреналін сіті на ставочку? що там є? скільки квиток коштує? чи можна зі своїми снастями? хочу з сином сходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Адреналіні риболовля коштує 10 грн-з однієї вудочки (свої снасті), якщо брати в них, то ще 10 грн за вудку. виловлений карп потрібно або відпустити, або купити по ціні 30 грн за кг. карася можна забирати безкоштовно.

10грн/год чи в день?

так вроді ж було 70грн з 6:00 до 13:00...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...