Перейти до змісту

Платна рибалка


kudrom

Рекомендовані повідомлення

В мене друг в п’ятницю з Києва приїжджає, запрошує мене на рибалку. Хочемо поїхати в суботу зранечку, але так, щоб точно щось зловити непогане. Тому вирішили, що мабуть поїдемо на щось платне. Я в цьому ділі людина дууууже далека, буду фактично вчитися, порадьте, які є варіанти, щоб не дуже дорого і не дуже далеко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 155
  • Створено
  • Остання відповідь

Усичі -100 грн в день карп-карась(у вихідні там балуються рівнем води)

Шепель - 100 грн день (карп карась щука окунь плотва)

Лище - колись було 100 грн, зараз не знаю (карп)

Городище - 30-50 грн (карп-карась)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В минулу суботу поїхали на рибалку, думали в Усичі, але щось рішили що буде ближче Лище. Приїхали зранечку - нікого нема, знайшли якусь територію під охороною, біля нас побігали песики, навіть не гавкали, після певних пошуків когось "отвєтствєнного" бібікнули машиною, вийшов охоронець з будуна, повідомив, що в принципі ловити не можна, сезон здається з 20-го червня, але ну "якщо хочете, то можете...", коротше непонятна ситуацію, подумали і рішили все-таки перевірити Усичі :)

Вартість задоволення дійсно 100 грн, але, блін, щось ніфіга нема, за що такі гроші? І це не просто тому, що ми такі невдахи (ладно, я, ламер, а люди приїхали з купою вудочок і різних прибамбасів :) ), в навколишнього народу теж мало що клювало. Наловили дрібноття, забрав на уху. Коротше, Усичі на другий раз забракували. Зате я зловив першу в житті рибу, хай маленьку :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вартість задоволення дійсно 100 грн, але, блін, щось ніфіга нема, за що такі гроші? І це не просто тому, що ми такі невдахи (ладно, я, ламер, а люди приїхали з купою вудочок і різних прибамбасів :) ), в навколишнього народу теж мало що клювало. Наловили дрібноття, забрав на уху. Коротше, Усичі на другий раз забракували. Зате я зловив першу в житті рибу, хай маленьку :)))

Усичі -100 грн в день карп-карась(у вихідні там балуються рівнем води) - якщо штучно піднімуть\підвищать рівень води, від перепаду тиску риб "хворий" і клювати не буде". Стандартна уловка "хазяїв" щоб і гроші загребти і риби не втратити :(

Вітаю з надбанням ще одного хоббі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, попали під "развод", що тут скажеш. Наступного разу поїду на безплатну, або в Шепель

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усичі -100 грн в день карп-карась(у вихідні там балуються рівнем води)

Шепель - 100 грн день (карп карась щука окунь плотва)

Лище - колись було 100 грн, зараз не знаю (карп)

Городище - 30-50 грн (карп-карась)

Усичі -100 грн в день карп-карась(у вихідні там балуються рівнем води) як попадеш можна зловити а можна за день кілька карастків.

Шепель - 100 грн день (карп карась щука окунь плотва) хто там часто бувае той може шось зловить, а так не рекомендую.

Лище - колись було 100 грн, зараз не знаю (карп) заїзжали до Петровича то нема рибаків наверно не дають ловити.

Городище - 30-50 грн (карп-карась) е непогана інформація шо ловлять і не погано.

ще добавлю:

Начиці - 50 грн.

Дорогостаї 4 ставок. 100 цілий день 70 пів.

і з липня дозволять Шельвів 8км від Затурців. З ночовкою 50, цілий день 40, пів дня 30 грн.

Зара запушено 2 річного карпа став не спускався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Городище - 30-50 грн (карп-карась) е непогана інформація шо ловлять і не погано.

Підтверджую. Був на відкритті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а Городище яке саме? бо їх на Волині як собак...

Яке Городище? Покажіть на мапі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а Городище яке саме? бо їх на Волині як собак...

Яке Городище? Покажіть на мапі.

тиць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був  в Городище на трет1й день п1сля в1дкриття - повна  ж...а .

1 це не т1льки в мене, питав по всьому  берез1 вс1 рибаки дотримуються думки, що 1х кинули. Сторож сказав, що можливо це черз те, що дек1лька дн1в до в1дкритя  вапнували став.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хіба літом вапнують? ось виписка із статті

Внесення вапна. Вапнування провадиться для дезінфекції, а також для зниження кислотності ґрунту. Норми розраховують залежно від рН сольової витяжки ґрунту та нейтралізуючої здатності вапна.

Для вапнування ставів застосовують негашене вапно СаОН2, мелений вапняк СаСО2, що характеризуються різною нейтралізуючою здатністю. Якщо взяти нейтралізуючу здатність негашеного вапна за 1, то у гашеного вапна вона буде в 1,3, а у вапняку — в 1,8 раза меншою. Тому при однаковій потребі у вапнуванні ставів гашеного вапна та вапняку треба більше, ніж негашеного вапна.

Дня санітарної обробки і боротьби з смітною рибою вологі ділянки слід вапнувати негашеним вапном з розрахунку 2-2,5 т/га або вносити аміачну воду у концентрації 25% у ями і заглиблення ставів під крижаний покрив.

Строки виконання: на ставах з твердим дном — восени, після осушення ложа, з торфовим — взимку, після промерзання ложа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

на строки ніхто не дивиться, спочатку солять, потім вапнують і так поки клювати взагалі не перестане :rotate::sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Що ніхто з форумчан нікуди не їздить?

Ану докладайте інформацію :)

Я був в Шельвові недавно, звіт в темі.

В Лищі був на безплатному, біля соснової посадки. Зловив трохи карасиків, але все мале.

Хочеться більшої риби :)

Не підкажете куди то поїхати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув про с.Губин, казали спершу рибалка коштувала 30 грн, а потім зробили 50 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Лищі був на безплатному, біля соснової посадки. Зловив трохи карасиків, але все мале.

а можна докладніше про цей ставок. де він саме і які карасикі. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОСЬ цей ставок.

Карасики маленькі, на пів ладошки. Декілька і на ладошку було.

Кажуть, там є нормальна риба, але я не знаю. На горох покльовки не було, на кукурудзу - теж. На пружину на мастирку взагалі нічого не хотіло ловитись (коли гачки в мастирці). А на черв"яка і опариша отаке вот :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю в середу поїхати в Шепель. Як кажете, варто? Ніхто не знає що там робиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю в середу поїхати в Шепель. Як кажете, варто? Ніхто не знає що там робиться?

На який саме ставок збираєшся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от не знаю. Чув там є якісь "Феміди". А мав їхати (вроді знайомий відмовився безпричинно) на головний. :)

Той шо 100 грн за день, 50 за пів дня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То це він і є головним, той шо з островом, ставок цей канєшно крутий, базовий ставок нашої федерації рибного спорту, там проходить дуже багато змагань, та і риба там є ого го яка). Ловив там на спінінг а так шось 100грн викінути за ставок то шось не хочеться. Мені здається шо там ловлять хорошу рибу тільки рибакі-спортсмени, висипаючи по 20-50кг прикормки і ще маючи при цьому багата різних прибамбасів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо з берега то в основному полосаті, раз щучька попалася, якщо з лодкі то щуку можна зустріти частіше, з берега 50 грн день 30 пів дня, а з лодки то 150грн за день за двох

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От того я й думаю.

Може там без різних бойлів і толку немає їхати.

Я хотів на пів дня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...