Перейти до змісту

Антимоскітна сітка


Skorpio76

Рекомендовані повідомлення

Є потреба встановити рамки з антимоскітною сіткою на вікна для захисту від комарів та інших комах.

Потрібні поради та відгуки користувачів. Підозрюю, що може бути різниця у товщині нитки, розмірі вічок. На що ще необхідно звернути увагу?

Отже, яку сітку краще обрати. Критерії: надійний захист від комарів, мошки, довговічність, можливість чищення (і як це краще робити).

Також буду вдячний за інформацію про вартість виготовлення таких рамок у конкретних виробників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їхав у маршрутці. побачив чоловіка ,який віз таку сітку. познайомився, взяв телефон. так він виготовляє їх, казав і на балконні двері роблять. на вікно у нього була то 60 грн. мені теж потрібно, тож взяв у нього телефон.

дзвоніть 0507171376 Олександр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їхав у маршрутці. побачив чоловіка ,який віз таку сітку. познайомився, взяв телефон. так він виготовляє їх, казав і на балконні двері роблять. на вікно у нього була то 60 грн. мені теж потрібно, тож взяв у нього телефон.

дзвоніть 0507171376 Олександр

на балконні двері - це актуально!!! дякую!!!:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут замовляв на двері, то щось біля 200 грн, здається. http://www.ridnivikna.com.ua/ Але, думаю, що будь-яка фірма чи підприємець, що займається вікнами, робить і антимоскітні сітки, так що варто пошукати, де дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовляв на Євродек. Їхні заміри та встановлення. Служить третій рік. Нарікань ніяких. :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував таку сітку разом з вікнами в "Атлант-плюс" ,все супер , при потребі можна зняти , комах в оселі нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роблять антимоскітку сітку також на "Еталон-Пласті" тел. 77-64-44, в мене вже 5 рік стоїть. Приходять майстри міряють і ставлять :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут замовляв на двері, то щось біля 200 грн, здається. http://www.ridnivikna.com.ua/ Але, думаю, що будь-яка фірма чи підприємець, що займається вікнами, робить і антимоскітні сітки, так що варто пошукати, де дешевше.

Саме так: роблять і ставлять всі ті самі фірми, що й вікна та двері. Дзвониш, приходить майстер, заміряє, на другий раз приносить готові рамки з сіткою. Не писав би цей пост, бо фактично повторюю написане раніше, але ніхто не написав про догляд.

Два рази в рік, коли миємо вікна, знімаю рамки (послаблюю 6 шурупів) і мию їх у ванні під холодним душем, м'якенькою щіткою для одягу, з двох сторін - змивається багато пилу, мию поки вода брудна стікає. Потім обтираю кухонною вологопоглинаючою серветкою, даю хвилин 5 підсохнути і ставлю назад. І так чотири роки - політ нормальний, але не для мух і комарів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Эпицентре сегодня видел (нескольких размеров) готовые антимоскитные сетки. На ценнике указано размер окна под каждую сетку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шукав москітну сітку на балконні двері. ніби знайшов недорого, але поки не можу дочекатись щоб пришов майстер зняв розміри. віксіс 262665. по тел за приблизними розмірами 200/70 сказав 115 +25 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно встановив на вікна, прикольно нічо не пищить в ночі і не жужить в день. :)

Сітку варто вибирати таку щоб легко знімалась, оскільки її на зиму треба знімати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сітку варто вибирати таку щоб легко знімалась, оскільки її на зиму треба знімати.

Можливо і треба, але я не знімав ні разу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шукав москітну сітку на балконні двері. ніби знайшов недорого, але поки не можу дочекатись щоб пришов майстер зняв розміри. віксіс 262665. по тел за приблизними розмірами 200/70 сказав 115 +25 грн.

115 підозріло як для дверної, уточніть чи не пропонують вам дверну сітку із віконного профілю, такий тюнінг не раджу, будуть із ним проблеми.

Взагалі, найбільший досвід по сітках і найширший асортемент в місті має Євродек, і не факт, що решта фірм самі виготовляють, а не продають євродековські.

Успішного вибору

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купляв цього року в фірми "Болена" в них представник в Новій Лінії сидить, щодо якості і метеріалів то наскільки мені відомо всі москітні сітки онакові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шукав москітну сітку на балконні двері. ніби знайшов недорого, але поки не можу дочекатись щоб пришов майстер зняв розміри. віксіс 262665. по тел за приблизними розмірами 200/70 сказав 115 +25 грн.

115 підозріло як для дверної, уточніть чи не пропонують вам дверну сітку із віконного профілю, такий тюнінг не раджу, будуть із ним проблеми.

Взагалі, найбільший досвід по сітках і найширший асортемент в місті має Євродек, і не факт, що решта фірм самі виготовляють, а не продають євродековські.

Успішного вибору

оконный профиль, москитная сетка.... вы нигде не ошиблись словами или терминологией!? 722112 Звоните, окна.двери думаю помогут.

А материал у всех практически идентичный! дорогое к нам в страну не загонят, покупатель не поймет "за что такие бабки" а дешевое разнится разве что конструктивом :))) это за маскитки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Віконний"(для віконних сіток, стаціонарних, невідкривних) москитний алюмінієвий профіль 10*20мм, 10*30мм в перерізі, "дверний"(для балконних, вхідних дверних сіток, відкривних, на петлях)- 17*25мм.

При виготовленні дверної сітки із віконного москитного профілю, різниця буде в ціні і ресурсі використання виробу, а "бабки" за подовження терміну нормальної експлуатації сітки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене вікна дерев"янні, то я особо не ізвращався і купив нейлонову сітку у магазині тканин (15 грн./пог.м) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

у магазині тканин

Конктреніше будь ласка (можна в приват). Дякую.

завокзальний ринок, останній ряд перед Ювантом, якщо заходити зі сторони вул. Кравчка, по ліву сторону один з перших магазинчиків, якщо не самий перший :) ящик з сітками в рулонах зазвичай стоїть зразу ж при вході, то його навіть з вулиці можна побачити. так шо думаю не пропустите

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...