Перейти до змісту

Самогон — нет ничего проще!


Рекомендовані повідомлення

Є ще така штука як очищення продукту від сивушних масел. якось пробував за допомогою маршанцовки прокручувати таке. осадок там добрячий сивух лишається і ефект, здається, відчутний.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

хтось підкаже де можна взяти повний комплект з сухопарником? хочу батькові підігнати

Чи знає майстра, який зварить зі свого металу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Врятував алюмінієвий бідон від поїздки на пункт металобрухту. Тепер хочу дати йому нове життя. Отже, прийму в дар все, що може знадобитися для самогонного апарату, можливо в кого "холодильник" валяється без діла чи ще що, то навіть купив би якщо не дорого. Давайте допоможемо бідончику дарувати людям радість. :)

В 12.01.2017 в 10:37, LaMeRiLKiN сказал:

хтось підкаже де можна взяти повний комплект з сухопарником? хочу батькові підігнати

Чи знає майстра, який зварить зі свого металу?

Знайшов щось чи когось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, nickel сказано:

Врятував алюмінієвий бідон від поїздки на пункт металобрухту. Тепер хочу дати йому нове життя.

Алюміній - не найкращий матеріал для куба, погано впливає на смак кінцевого продукту і виділяє шкідливі речовини. Стандарт для самогонного апарату - це нержавіюча сталь. А ідеал (але дорого) - мідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Serpent сказал:

Алюміній - не найкращий матеріал для куба, погано впливає на смак кінцевого продукту і виділяє шкідливі речовини. Стандарт для самогонного апарату - це нержавіюча сталь. А ідеал (але дорого) - мідь.

Почалось. Хіба я це питав? Вже декілька років майже все, що вживаю, родом з алюмінієвого бідона, тому не треба мені розказувати про смак. Про шкідливість: смішно читати про шкідливі речовини в шкідливому напої. :)

Цитата

Каждый катализатор способен ускорять одни определенные реакции, оставаясь индифферентным по отношению к другим. Так, под влиянием окиси алюминия как катализатора этиловый спирт расщепляется на воду и этилен (каталитическая дегидратация), а под влиянием железа, меди или цинка тот же спирт расщепляется совершенно иначе на альдегид и водород (каталитическая дегидрогенизация).

Що ж там такого шкідливого після бідона: вода чи етилен, який випаровується ще до перегонки?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Serpent сказал:

Алюміній - не найкращий матеріал для куба, погано впливає на смак кінцевого продукту і виділяє шкідливі речовини. Стандарт для самогонного апарату - це нержавіюча сталь. А ідеал (але дорого) - мідь.

Сьооднішна мідь....це ще та херня.

Вже з моїх рук працюють зо шість-сім охолоджувачів....смакував з двох-смачненька!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, kayot сказал:

Сьооднішна мідь....це ще та херня.

Вже з моїх рук працюють зо шість-сім охолоджувачів....смакував з двох-смачненька!!!!

По чому в тебе метр труби чи підкажи де дешевше взяти? Чи ти холодильник "під ключ" можеш зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, nickel сказал:

По чому в тебе метр труби чи підкажи де дешевше взяти? Чи ти холодильник "під ключ" можеш зробити?

Ні, тільки мідяху гнув.

Ціна в приват!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Давайте допоможемо бідончику дарувати людям радість. :)

Під "людям" ти мав на увазі не виключно себе? ;)

Чи виключно НЕ себе?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

Під "людям" ти мав на увазі не виключно себе? ;)

Чи виключно НЕ себе?

Я ж сам не бухаю, ще не досяг такого рівня. :)

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Я сам не бухаю, ще не досяг такого рівня. :)

Я перефразую. Собі (для себе), чи на продаж?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zheny@ сказал:

Я перефразую. Собі (для себе), чи на продаж?

Для себе. Якщо вийде нормальний продукт, то і на замовлення для знайомих зроблю. "Точку" по 0,5 л чи 100 грам цілодобово робити не збираюся - гиджуся такого заробітку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ем, а сухопарнік чи як воно там правильно(банка по середині) обовязкова, щось непамятаюю її.  

баняк був, холодільнік теж но банка..... хотя я ше під стіл ходив тоді.... ну і перевіряв чи горить чи ні на бумажку :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Voronin10 сказал:

ем, а сухопарнік чи як воно там правильно(банка по середині) обовязкова, щось непамятаюю її.  

баняк був, холодільнік теж но банка..... хотя я ше під стіл ходив тоді.....:rolleyes:

Це питання чи пропозиція? Не зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Це питання чи пропозиція. Не зрозумів.

та питання, а що? та і не весна щоб варення було відбраковане....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Voronin10 сказал:

та питання, а що?

З сухопарником краще. Смак приємніший і наслідки не такі важкі. В ньому залишається те, від чого на другий день голова бо-бо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10/22/2017 at 9:58 PM, nickel said:

Знайшов щось чи когось?

 

Неа. В закладках собі повісив такий агрегат, все ніяк руки не дійдуть краще питання вивчити. Ну і треба знайти хто привезе і ТАХ відіб'є.

http://www.browin.pl/biowin/wino-piwo-destylaty/destylacja/destylator-i-szybkowar-2w1-12l#!prettyPhoto

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, LaMeRiLKiN сказал:

 

Неа. В закладках собі повісив такий агрегат, все ніяк руки не дійдуть краще питання вивчити. Ну і треба знайти хто привезе і ТАХ відіб'є.

http://www.browin.pl/biowin/wino-piwo-destylaty/destylacja/destylator-i-szybkowar-2w1-12l#!prettyPhoto

Барзо дрого :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, nickel said:

Барзо дрого :)

 

та да, але все одно дешевше того, що в нас продається. І якщо самому купляти на закупах і 23% відбити, то 2300 грн то вже більш-менш.

 

питав в самодєлкіна одного, то 1500 попросив + матеріал мій. шось неоправдано дорого мені здалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, LaMeRiLKiN сказал:

 

та да, але все одно дешевше того, що в нас продається. І якщо самому купляти на закупах і 23% відбити, то 2300 грн то вже більш-менш.

 

питав в самодєлкіна одного, то 1500 попросив + матеріал мій. шось неоправдано дорого мені здалось.

Так як в мене бідон є, то повісив собі в закладки поки що цей апарат. Якщо нічого не назбираю, то буду замовляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може кого зацікавить, маю комплект з харчової нержавійки, яким дуже рідко користуюсь - куб 14 літрів і дистилятор. 

куб.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...