Перейти до змісту

Самогон — нет ничего проще!


Рекомендовані повідомлення

7 часов назад, igrok сказал:

З самого кізилу не вийде,треба цукор,та воду.На 2 відра кізилу,я думаю,досить 5 кг.цукру,25 л. води.Змішати і нехай бродить,потім відцідити і перегнати.Вийде фруктова горілка.

З власного досвіду, краще вигнати звичайний самогон, а тоді настоювати на фруктах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, nickel сказано:

З власного досвіду, краще вигнати звичайний самогон, а тоді настоювати на фруктах.

Це різні напої.Людина,я так зрозумів,питала про самогон з кізилу,а ви кажите про настойки,та наливки.Настойка з кизилу-достойна річ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, igrok сказал:

Це різні напої.Людина,я так зрозумів,питала про самогон з кізилу,а ви кажите про настойки,та наливки.Настойка з кизилу-достойна річ.

Я знаю, що це різні напої. Я говорю про те як краще кизил використати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Я говорю про те як краще кизил використати

Звичайно так краще,тому як вигнати щось з кизилу не добавляючи води та цукру не вийде,це не виноград.А цукор-це вже самогон,хоча і фруктовий вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11.09.2021 at 13:19, igrok сказано:

Звичайно так краще,тому як вигнати щось з кизилу не добавляючи води та цукру не вийде,це не виноград.А цукор-це вже самогон,хоча і фруктовий вийде.

Так воно і є. Сам кизил троха приглючив дріжджі (бо разом з солодким він ще має багато кислот, я так зрозумів, бо бродіння майже не було), тому було вийнято крупний фус з кісточками та добавлено цукру та ще води. Бродить добре. Запах браги фактично не видає наявності кизила. Але приемний. Попередній висновок поки такий - мабуть не варто, бо сам з дріжджами майже не бродить та закис би, я думаю.

Змінено користувачем GreyHairs
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.09.2021 at 22:38, Oli сказано:

 

Купив би, ціни?

Та вже все. Поки потрохи падало - Їли, роздавав родичам.. на роботі...трохі рвав. Тому й питання було, що воно в один прекрасний день бахнуло все на землю, щось треба було робити :) плюс на землі пару днів лежало, частина помутніла. бо сонце попадало.

Змінено користувачем GreyHairs
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 10.09.2021 at 16:05, GreyHairs сказано:

Кто-то из кызыла пробовал бадяжить?

Жрать уже нема сил, портится. :)

"Закинул" два ведра, бродит. Думаю "стоит...не стоит, заморачиваться"?

 

Таки не стоит: выход мизер, мудотни с процеживанием - выше крыши. Спас сахар. :)

Змінено користувачем GreyHairs
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...