Перейти до змісту

Третій сезон епічного серіалу "Газ і бабло"


Zeuss

Рекомендовані повідомлення

І я щось не розумію :( 

якщо інвестиції так і пруть до нас, якщо створюються десятки тисяч робочих місць, значить і податки йдуть в державу непогані?

чому ж тоді пенсія в людей, що пропрацювали все життя, складає 60-80 доларів? Чому вчителька в школі отримує десь 100 доларів? Де гроші, Зін?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 159
  • Створено
  • Остання відповідь
34 хвилин тому, vaz75 сказано:

@Ukrainec @Ukrainec Гм. Дуже цікаво, коли ти свого робота побудуєш і захочеш продати (мета ж така?), то якщо його вартість у сусідніх джунглях буде вище і, саме головне, попит на нього буде, то ти все ж будеш за безцінь вкалувати в свої джунглях? 

Ми живемо в наших джунглях, де поки оплата "мавмпі-створювачу" цих пристроїв значно нижча ніж в сусідніх джунглях, то його вартість не може бути високою. І такі речі на продаж зазвичай не робляться, а конкретно під поставлене завдання: завдання проекту, витрати на нього, час циклу та інше.

Якщо це економічно не доцільно то за проект навіть не беруться. Але повір, роботи середньої складності можна виконувати маніпулятором від 2 до 6к.баксів, які будуть відбиватися від 6 до 36 місяців. Певно не кожен роботодавець бачить перспективу свого бізнесу на такий довгий термін, тому так і бояться робити модернізацію.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, difoto сказал:

ееее.... ти дійсно дивишся отаке москальське гівно, чи це стьоб?

з чого ти взяв, що воно москальське, й тим більше гівно ? Прикінь, я ЦЕ дивлюся майже рік, якщо не більше, в більшості випадків думки мої з цим каналом збігаются, а ізза одного відео, яке пішло в розріз твоїм баченням ото так гівном обзивати ? Ну ну. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, vaz75 сказано:

@Ukrainec Во. З рисом теж саме.

Не те! Робити роботів, це вже прогрес технічної революції. Замість того що б їхати кудись виконувати роботи прості роботи, краще розвинути вміння, потрібне вміння, нехай за пів ложки рису зараз.

Наприклад один мій хороший знайомий, зварювальник, дійшов до того, що нема чого сидіти на місці на 5к.грн/міс.+ 2-5к.грн шабашки і треба десь заробляти гроші. Знайшов на початку весни роботу в Києві, зварювальником, на 21к.грн./міс поїхав на екзамен і провалив його! Потім запросили в Польшу, зварювальником на будівництво якоїсь електростанції, очікувалося від 30 до 50к.грн/міс, теж поїхав, теж провалив екзамен. Я типу йому: - "ну чого ти так друшляєш, купи собі все необхідне і вчися потихеньку, розвивай вміння, ютуб-шмуб навчить, а на осінь знову спробуєш" тим паче все, що йому для цього треба було і він міг собі дозволити купити/позичити (кароч в районі 4-5к.грн.макс на все) дещо було, мав де, а головне час. "добре добре" - казав і далі продовжував тримати костилі на дивані! 

І в решті решт чувака, недавно, замість того щоб щось вчитись, розвиватись, поїхав в Польшу, драбини звичайні  варити за 16-20к.грн. 12годин підряд з 20хв. перервою на обід. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Соромітник 150 млн. - в 2014 тільки LG вкинуло в Україну більше :)

А так - давай про газ.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, difoto said:

Знову стьоб?

 

"Що ж ви такі розумні, успішні, підприємливі, а значить небідні, всі на субсидіях сидите? І за газ, про який мова в цій темі, не можете самі заплатити, а "доїте" нашу багатостраждальну державу?"

 

Оце стьоб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Бідність" - це міфічний хробак який сидить в більшості з нас в голові, навіть не хробак, а велика зелена удушлива жаба!

2/3 світу ще м ріють про наш рівень достатку. Головне щасття! А щасття грошима чи газом не вимірюється!

І субсидії - це лише маленький епізод на тлі нашої історії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, difoto сказал:

Ну, давай поговоримо про це.

Як Дудка закуповує нову техніку, в т.ч. ДжонДіри за "шалені мільйони", як будує нові ультратехнологічні елеватори та млини, як КРОШУ будує новий завод в Житомирі, як Модерн все глибше внєдряєцця в Європу і не тільки. Я от недавно був в Зорі, на заводі по виробництву склотари - припух не стільки від того, що там Європа починається вже з прохідної, а від кількості фур на загрузку. Звичайно, можна бути невиправним песимістом , знаходити у всьому тотальну зраду і нити як у нас все погано, але від московії ми , не зважаючи на війну і всі майдани крокуємо впевнено і рєзво і явно не одним шляхом. Якщо у них хтось стукає у дно, то ми потихеньку вспливаєм.

Тетрапак - фсьо, Тіккуріла - ще не вмерла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як там у інших, а на кількох найбільших підприємствах Луцька знаю роботи стільки, що робити немає кому, прям "Китай" по серед Європи! Замовлень аж до після нового року!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, Ukrainec said:

Не знаю як там у інших, а на кількох найбільших підприємствах Луцька знаю роботи стільки, що робити немає кому, прям "Китай" по серед Європи! Замовлень аж до після нового року!

 

Ще б пак! З такими зарплатами (в валютному еквіваленті) вони можуть конкурувати не те що з Китаєм, а з Африкою!

Поцікався, скільки відсотків займає оплата праці в ціні кінцевого продукту "в них", а скільки в нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Ще б пак! З такими зарплатами (в валютному еквіваленті) вони можуть конкурувати не те що з Китаєм, а з Африкою!

Поцікався, скільки відсотків займає оплата праці в ціні кінцевого продукту "в них", а скільки в нас.

Там один-два оператори на лінію з 12 верстатів, а в нас банда з 4-6 чоловік на ту ж кількість верстатів, а інколи 1:1 і при цьому не встигають прибрати після себе і плачуть, що тяжко працювати. І лінія там виготовляє 8-12тис.дет, за 8 год, а вся та наша банда 5-7

От і порахуй якщо зарплата +-200...250$?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А і ще кожен біля верстату "дИрЕктор" впевнений, що гроші йому дають за те що він там стоїть, а на продукцію, що він випускає йому глибоко насрати! Не всі так, але посередньому якось так , і чим молодше людина приходить працювати тим вищий відсоток, що "комплекс бога" в неї  вищий.

 

А ви хочете газ по 5 коп... а знаєте скільки людей на газі кормиться, посади яких би теж не мішало б "підвинути"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Ukrainec сказал:

Там один-два оператори на лінію з 12 верстатів, а в нас банда з 4-6 чоловік на ту ж кількість верстатів, а інколи 1:1 і при цьому не встигають прибрати після себе і плачуть, що тяжко працювати. І лінія там виготовляє 8-12тис.дет, за 8 год, а вся та наша банда 5-7

От і порахуй якщо зарплата +-200...250$?

Не розказуй казок. Статистику не наіпеш. Ти хочеш сказати, що сумарна зарплата на одиницю виробленої продукції у нас така сама як і "в них", просто цю саму роботу робить більше працівників? Тоді чому відсоток зарплати в ціні продукції в нас менший?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто сказав,що в нас менший? Український лічильник обліку води в одну ціну з Польським, який допустім ввезений офіційно і розмитнений  на кордоні (приблизно +25%). То кого хочуть "наіпати" наші виробники виробляючи лічильник на верстатах 39-року, швидкості обертання круга 45м/с (коли в Європі вже 80-120), при бракові литва 30-50% і повторній його переробці? Мабуть таки себе.  

А візьміть пластик: 1:1 з Польською продукцією, авто, продукти, гума для авто привезена з відтіля не значно дорожче від дубової росави. Все це за рахунок автоматизації і високої продуктивності праці.

 

З рештою, продукція продукції є різниця. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Ukrainec сказал:

Хто сказав,що в нас менший?

Статистика українська і світова.

Доля зарплат в українській продукції - 8-11%, а в Європі - 40-50%. То де дівається різниця, якщо лічильники в одну ціну? Думай голова, шапку куплю. Середня зп в Україні у сім разів нижча за середньосвітову. А ціни на товари такі ж як і у світі, а на деякі товари навіть вищі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені наприклад імпонує виробництво взуття Луцької марки "Ікос", там власники зробили ставку на автоматизацію виробництва, оптимізацію робочих місць і слідкують за дотриманням дисціипліни, тому я можу собі дозволити лише 20-30$ придбати якісне шкіряне взуття, з підошвою яка не стирається за сезон, як в турецького чи китайського.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel ,  у нас зарплата від виробітку. Коли 5 років тому я працював у цеху. заробляв певну суму. З тих пір зарплату підняли в 2 рази, але сума, яку заробляють залишилась та ж сама. Виробіток продукції впав, зате в рази зросла кількість браку. Над кожним треба стояти, щоб він працював якісно, та що там якісно, хоч взагалі працював, а не курив, пив каву, давав горобцям дулі...

Я не встигаю виїхати за ворота, як на столі виростають пляшки, а потім "під мухою" включається "режим бога" і я вислуховую, що зарплату повинні платити тільки за те, що він прийшов. Якщо такого звільнити. то на його місце приходить аналогічний в половині випадків, 25% ще гірший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так ще легше! Голова! Вдягай шапку і роби шось! А потім продавай по світовим цінам! 

Раз так все масляно, то чому світ ще досі не завалений дешевою якісною, Українською продукцією?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Віталій СК сказал:

@nickel ,  у нас зарплата від виробітку. Коли 5 років тому я працював у цеху. заробляв певну суму. З тих пір зарплату підняли в 2 рази, але сума, яку заробляють залишилась та ж сама. Виробіток продукції впав, зате в рази зросла кількість браку. Над кожним треба стояти, щоб він працював якісно, та що там якісно, хоч взагалі працював, а не курив, пив каву, давав горобцям дулі...

Я не встигаю виїхати за ворота, як на столі виростають пляшки, а потім "під мухою" включається "режим бога" і я вислуховую, що зарплату повинні платити тільки за те, що він прийшов. Якщо такого звільнити. то на його місце приходить аналогічний в половині випадків, 25% ще гірший.

Виділив те, що не зрозумів.

Коли почнете платити стільки, що люди боятимуться втратити роботу, тоді і браку поменшає і робити будуть. В більшості конкурентів зп однаково низькі і робочі не бояться втратити роботу, бо в конкурента та сама біда, виженеш ти - візьме конкурент, вижене конкурент - візьмеш ти. І відразу міняється картина, коли в когось зп вищі: зникає тєкучка, люди тримаються роботи і погоджуються на підвищену дисципліну і т.д. аби не втратити заробіток. Одним словом - ви самі винні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Ukrainec сказал:

чому світ ще досі не завалений дешевою якісною, Українською продукцією?

Ага, робочі винуваті. Беруть собі з собівартості продукції лише 8%, а щоб товар не був дешевший на 42% за гейропейський, то решту насильно власнику в кишеню пхають. Він, звичайно, пручається, але так-як від природи він людина добра, то дозволяє їм це робити. Добра настільки, що закриває очі на брак, не те що на Ікосі. Там 100% якийсь німець-шкуродер власник, тому й дбає про власність продукції, а не про робочий люд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гараз, припустімо літо 2016р в Луцьку підпиємства, жеки, держустанови, де кожному працівнику  платять по 30к$./міс. Тут всі такі раптом почали ходити, каву пити, в носі глубаютися і ниють що мало платять І якщо виробник хоче щоб "його величність"  працювала, повинен забити на бізнесплан, перестати платити кредити, скасувати інвестиційні програми щоб підняти ЗП до 40к$ щоб "його величність" раптом не вздумала втікти до конкурента. 

Бля і чого вини там в Європі раз на раз страйкують і не довольні?! В них же Європа і зарплати лиш від 3кілоойро ?!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Ukrainec сказал:

Гараз, припустімо літо 2016р в Луцьку 20 підпиємств, жеки, держустанови, де кожному працівнику  платять по 30к$./міс. Тут всі такі раптом почали ходити, каву пити, в носі глубаютися і ниють що мало платять І якщо виробник хоче щоб "його величність"  працювала, повинен забити на бізнесплан, перестати платити кредити, скасувати інвестиційні програми щоб підняти ЗП до 40к$ щоб "його величність" раптом не вздумала втікти до конкурента. 

Бля і чого вини там в Європі раз на раз страйкують?! В них же Європа і зарплати від 3кілоойро ?!

 

Сказати-то що хотів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що від праці "приматів" потрібно відступати і міняти їх на бездушних роботів , який робить швидше, стабільніше і якому плювати, що в конкурента, на його місці платять 100к$. А на тлі цього буде вже вчитися покоління людей "четвертого покоління революції технологічного прогресу" готових самостійно з мінімальним людським ресурсом створювати і обслуговувати виробничі лінії і конкурувати з світовими виробниками.

А в загалі час і ринок все виведе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...