Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

то не вiд модiв залежить, вже теж неодноразово попадав на таких *живих трупiв* , мо в патчi виправлять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так це дійсно вбитий екіпаж, а танк ще має хп правда він має бути позначений як труп, може баг...

качаю по-троху пт франців та юса з башнями, вже понабирав знаків класності в пісочниці і нарешті блін взяв експерта по юса(так і знав що треба якогось брілка хлопнути) +взяв есперта франції (оказалось що не вбивав ще батарту...) тепер маю всі експерти.Окрім британії звісно) Ніяк не можу зловити 263го...

Нащо на техніці 5-6 рівня стоїть рація від 10го? ніпанятна, сподобалась пт 3 уровня з лбом 6мм) Оце кайф...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А порадьте що робити з СУ-152? Тобто варто качати подальші пухи, чи все ж залишитись на фугасниці? Вона стреляє як повезе. То зніме на дальності 700 хп, то маже... А подальші пухи точніші і більше пробивають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fenmix, а ти на мінікарту глянь - той танк не світиться на ній. В 0,8,1 цей танк буде вважатись знищеним і відповідно відображатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох я щойно провів гарний бій на буратосі :)

Особливо мені сподобався ваншот лоріка!

20121021_1531_ussr-S-51_01_karelia.wotreplay

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ukrainec, рівняй руки

Ось свіжий бій наприклад цілком стандартний

shot050.jpg

Зверни увагу серед ТТ тільки один норм (по досвіду) зіграв і то тупо поїхав арту різати поки їх СТ нашу базу атакували

shot051.jpg

Ти "праворучка" на т-43 таке покажи!

Тоді будемо рівняти руки.

Я на т-43 неодноразово набивав такі результати, правда тоді і вголову не приходило їх фільмувати.

Але такі результати на ст це велика рідкість! Скільки разів за вечір на СТ танку 8 рівня ти набиваєш "досвіду" >1000?

АГА і я про те!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я не полінився зафоткати уровень володіння т43

worldofof.jpg

worldozez.jpg

worldokmk.jpg

worldolfl.jpg

worldoege.jpg

до прикладу нанесеного урона: уявіть собі пушку т1хеві і корпус кв3 а тепер гляньте на це

worldoyyy.jpg

в бою про те що я розібрав кв3 ніхто не вірив казали "проснись" а результат на лице, він не спав просто стояв в ласвілі на вищій дорозі і перестрілювавсь с кимось а я тим часом насипав в борт по 100 урона...Є ще пару скрінів кумедних але те згодом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трішки покопавшись знайшов ось це:

Не зрозумів наїзу. Тобі заскрінити свої? :0161:

На Т-43 в мене теж саме, на інших СТ значно краще. І що? Я не для "піськовимірів" постив, а для прикладу, що СТ не гірші за інщі класи техніки в грі. :0162:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ст в правильних руках завжди в топі по опиту)

Ага! Секс в жопу, без взаємної згоди теж можна виправдати подібними аргументами. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Компания Wargaming планирует модифицировать игру World of Tanks для мобильных платформ. «Но чтобы это случилось, необходимо просеять много „руды“ среди различных студий-разработчиков», — заявил руководитель направления глобального оперирования проектов Wargaming Андрей Яранцев.

7861213473ece74a279358c14955735f.jpg

В интервью БЕЛТА он заявил, что сначала Wargaming проведет серию исследований: создаст небольшой прототип, организует закрытое тестирование и проанализирует полученные результаты. «Может быть, это будет не оригинальный „Мир танков“, но созданные на базе этой франшизы приложения должны появляться на всех платформах», — сказал Андрей Яранцев.

Платформы, на которых можно будет увидеть World of Tanks, в Wargaming пока не называют. Андрей Яранцев лишь заверил, что игру хотят выпустить почти на всех популярных ОС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Щось швидко ...

http://www.wotdb.ru/#country=uk

Можна глянути і оцінити кількість досвіду і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що ж там змінили на гіг?) Тут лиш добавили гілку і переробили 4 карти...От фізика займала а тут тільки файли її настройки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...