Перейти до змісту

ГБО - Луцьк


volialutsk

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, vitOK сказано:

... друга сторона цього бонуса -передчасна смерть мембран редуктора

Господи, шо за брєд!?! Поясни!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 316
  • Створено
  • Остання відповідь

газ испаряясь охлаждает редуктор, тосол холодный,были случаи когда вода в редукторе замерзала, мембраны при низкой температуре теряют эластичность и в них появляются трещины.

теперь по поводу брэда.
БРЭД это Ваш высер в этой теме. если Вы не компетентны в этом вопросе и технических знаний и фантазии не хватает чтобы осмыслить процесы которые происходят в редукторе при холодном пуске то покрайней мере потрудитесь почитать профильные форумы прежде чем позорится и декласировать других пользователей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таварисчь "главный инжынер касмическава карабля", высер - это твой бред про эластичность мембраны. Резина, которая используется в современных редукторах, это не резина, из которой делали соски в Советском Союзе, она остается достаточно эластичной даже при очень низких температурах. Даже если гипотетически допустить, что она стала чуть менее эластичной, каким образом это её УБИВАЕТ??? Растрескивается??? И много убил?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевне недаремно пуск холодного мотора на газу - це аварійна опція, і у всіх інструкціях до ГБО  пише, що зловживати неварто. Газовий комп'ютер записує к-сть таких пусків (принаймні в мене так), щоб сервісанти могли аргументувати в разі чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это вы как определяли качество резины? научным методом "на зуб"? ремкомплект на среднестатестический редуктор ловато или томасетто стоит 10 баксов. думаете туда вам качественную резину запихнут? для сравнения, на голладнскую ГБО "старгас"я покупал ремкомплект за 80 баксов.
томассето или ловато хватает гдето на год, полтора ежедневной езды

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що до росходу який він повинен бути в нормі як що ваз 2110 на карбюраторі бензину розходувала 6,5 - 8,5л / 100км. То скільки вона повина брати газу з ГБО 2 (Томасето) ????:rolleyes::huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Талянич Однозначно і впевнено можна казати лише те, що газу буде брати більше. А наскільки більше, це вже суто індивідуально і ситуативно, так як залежить від дуже багатьох чинників. А саме головне те, ЯК ти будеш рахувати розхід газу?  По показах "запомпованих" літрів на АГЗС? ;)

 

3 годин тому, vitOK сказано:

Это вы как определяли качество резины? научным методом "на зуб"? ремкомплект на среднестатестический редуктор ловато или томасетто стоит 10 баксов. думаете туда вам качественную резину запихнут? для сравнения, на голладнскую ГБО "старгас"я покупал ремкомплект за 80 баксов.
томассето или ловато хватает гдето на год, полтора ежедневной езды

ну да, цена ремкомплекта - это конкретно НАУЧНЫЙ метод ;)

 

ПыСы: а что значит "хватает на год-полтора"? Дальше что? Загорается индикатор "меняй мембрану"??? 

У меня ТомаСеТТо четыре года ежедневной езды, без ремонта... тоесть, с момента установки ГБО..  Что я делаю не так? ;)

Причем, напомню-замечу - завожусь я на газу! Лишь в морозы (больше -10) начинаю с бензина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это наблюдение за автомобилями друзей и клиентов.

на москвиче стоит голландская гбо (тот ремкомплект за 80 баксов), стоит уже 11 лет, авто заводится исключительно на газу в любую погоду по банальной причине, из заводской топливной системы остался только карбюратор. расход все те же 9 литров, авто не глохнет когда после оборотов отпускаеш газ итд итп....

Возможно на тот момент Томассето делало более качественный продукт чтоб завоевать рынок, или на конвеер идут одни мембраны, на ремкомплекты другие. в том что Вы досихпор ездите без ремонта Вашей заслуги нет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Підкажіть яка температура оптимальна для переходу на газ в ГБО четвертого покоління? зараз в мене встановлено 40 градусів. Бачу, що зимою буду на бензині більше їздити, поки машина нагріється. Я б градусів на 20 виставив, якщо така температура не зашкодить роботі ГБО.

ПиСи.. сам спитав, сам відповів: перечитав форуми, виявилось, що 40 градусів сама оптимальна температура для переходу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, VaLeRa сказано:

Підкажіть яка температура оптимальна для переходу на газ в ГБО четвертого покоління? зараз в мене встановлено 40 градусів. Бачу, що зимою буду на бензині більше їздити, поки машина нагріється. Я б градусів на 20 виставив, якщо така температура не зашкодить роботі ГБО.

Я експериментально собі визначив, що нормальний перехід при +33 градуси літом, ставив 29, авто трясло коли жмеш на педаль газу. При цьому вносив корективи в карти корекції температур газу та редуктора. Зимою рекомендують виставляти 40-50 градусів. Вся проблема в тому, що певний об"єм газу присутній в патрубках від редуктора до впкускного і цей об"єм не нагріваеться, редуктор не гріє та від двигуна теж не встигає прогрітись. Якщо зробити меньшу температуру переходу, цей газ якраз пливає на якість руху відраху після переходу, плюс двигун ще холодний.

Стоїть Аляска супер, форсунки АЕБ та Stag Qbox Basic. На зиму підміму, якщо трясти буде. А також рекомендую трохи їздити на бензині, а то форсунки бензинові перестануть нормально робити, або зранку при заводі троха попрацюють.

Десь читав, що газ погано випаровується при температурі до +25 градусів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене зимою при переході при  30  редуктор замерзав і  авто знову переходило на бензин. Поставив 40 і  стало працювати добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
2 годин тому, tihiy сказано:

Де можна в нас шланги газові Практікер придбати?

Може Parker?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
2 хвилин тому, romanc сказано:

Где недорого поставить ГБО-2 карбюратор - б\у ?

в ківерцях віктор ставить найдешевше. мешкає напроти школи. нажаль загубив номер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, PPArhangel сказано:

в Ківерцях віктор ставить найдешевше. мешкає напроти школи. нажаль загубив номер

В Ківерцях є п"ять шкіл...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, PPArhangel сказано:

в ківерцях віктор ставить найдешевше. мешкає напроти школи. нажаль загубив номер

0954894404 Ківерці газ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

ставив на свою ГБО ATIKER, то коштувала рік назад 9900 грн. Думаю ціна в баксах чи євро дорожче не стала, може навіть подешевшала. Здається тоді коштувала 330 Євро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, 33brs33 сказано:

Добрий день підскажіть ціну "хто в темі" гбо на авео 1.5 86л.с 2007 рік

Все залежить від комплекта. Резинові патрубки тільки самі дорогі, дешеві через півроку будуть передавати запах газу - тухлих яєць і прийдеться міняти, навіщо платити два рази. Комплект: якщо евро-2, тоді попарно-паралельний вприск, форсунки - як наслідок ні яких вальтаків 30, тільки швидкосні Хана/Барракуда/АЕВ, редуктор -  ні в якому разі Аляска, чому, читаємо тут - п.14 - https://www.drive2.ru/l/468310590645862768/ , а також п.4, та всі пункти для підняття IQ. Я рекомендую редуктор Шарк 1200. Блок управління той, що зможуть настроїти вам газовщики, але самий дешевий з лінійки виробника краще не брати. Рекомендую Оптіма, Stag Qbox Basic, KME.

Самий дешевий комплект вийде 300-330 євро, а якщо такий, що потім не треба буде їздити на виправлення проблем то до 400-450. Скупий платить двічі. І після встановлення не заправлятись на ВОГ, Аветра. Краще на БРСМ та АНП (нащ український). Іноді можна на Єврогаз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня.  Є така проблема. ГБО 3 на "Ксюші" 2006р. Розхід був 9-10л на 100км. по місту .  На заправці ( і не на одній) не заправляє до повного, а лише на половину  14-16л.і стоп -пістолет.  Бак - таблетка( місткість 34л)  показує стрілка  газу 14-16л. Дивилися майстри та сказали виїхати газ,можливо поплавок  застряг. Увага питання:  Як я міг проїхати 300 км на газу:? І він ще не закінчився. Рівень бензину не падає. ЯК?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...