Перейти до змісту

ГБО - Луцьк


volialutsk

Рекомендовані повідомлення

3 годин тому, foma144 сказано:

то мінімальна вартість мінімального набору буде на даний час 10000 грн

То зі встановленням,  чи суто обладнання? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 316
  • Створено
  • Остання відповідь
6 хвилин тому, Unknown сказано:

То зі встановленням,  чи суто обладнання? 

зі встановленням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мінімальна вартість мінімального набору  5000  https://www.olx.ua/zapchasti-dlya-transporta/avtozapchasti-i-aksessuary/q-комплект-гбо-4/     а далі ціна встановлення. Є звичайно  дорожчі комплекти, але говорилось про мінімальний набір.

     Чотири роки назад  на своє авто поставив сам  з товаришем  найпростіший  Стаг, Томасето, Валтек. По часуі вийшло 1 день  , по грошам 5200 грн ( З єднання проводів паяли, просвердлений отвір обробив ( мазнув  пензликом :) )  За цей час  жодних претензій, тільки заміна фільтрів.  І   1-2 рази на рік підключаю ноутбук  , перевірити, можливо підкоригувати щось. На газу авто їде  не гірше , ніж на бензині. Витрата від 9 до 12 л \100км ( мотор 1.8). В цьому році почав протікати шланг підігріву редуктора під хомутом -можливо пережав , можливо такий  шланг, Та й все ж таки 4 роки пройшло. Після встановлення поїхав на сто  по ГБО , зробив перевірку, отримав  документи, вписав в тех паспорт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

YOTA це китайські копії нормального обладнання, ніде і нічим не сертифіковані, і це копії минулих версій, тобто всі виробники пішли вперед, щось випустили нове, краще, а китайці зробили копії застарілого обладнання, . Якість виконання на 3 бали. Крутив в руках, сказав, що ставити таке не буду, крім випадків (вже один був), коли клієнт привозить, ми ставимо. Все патрубки і шланги самої низької якості. Мінімальний набір коштує 7500 без фарби, хомутів, сверл, ізоленти і т.д., з ними 8000 грн.

У вас плюс доставка, оплата та розхідники і вийде тех на 1000-1500 більше, та й балон напевно Б/У з мільтиклапаном, який без електроклапана. В Польщі заборонили такі клапана, то всі вони до нас приїхали. Ми ставимо все нове і мультиклапан класу "Е", з електроклапаном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж написав про  Стаг, а не YOTA. Балон в мене з електроклапаном, 43-44л ( входить 35-36л газу). По якості шлангів не скажу, бо я їх  не ставлю кожен день і не маю  з чим порівняти.  Поки 4 роки витримали, при потребі заміню.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, foma144 сказал:

Мінімальний набір коштує 7500 без фарби, хомутів, сверл, ізоленти і т.д., з ними 8000 грн.

На 500 грн ізоленти і хомутів))) фарби там треба два рази мазнути... А свердла то інструмент і зовсім не одноразовий)))))  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доставка з інет магазину 150-200 грн., перевод коштів 50-100 грн., даставка з пошти ще 30-50 грн. на авто. Сверла ламаються, коронки сточуються, це так, розхідний матеріал, як і інший інструмент, а його треба ще на не одну сотню доларів, не рахуючи ноута. Не треба порівнювати ваш, одноразовий випадок і проф.роботу. Один тільки кабель коштує 18 євро, а дешевим  не радив оновлювати прошивку газового блоку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо так рахувати,то при ремонті підвіски треба враховувати весь інструмент і ключі і підйомник- воно все зношується і теж коштує не дешево,я мовчу про вдшку і ветош!!!!! Або коли я прийду вам робити розетку і зламаю викрутку ,ви мені заплатите за неї зверху))))) також ще можна обід рахувати і все інше!!!! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так теж не правильно говорити, бо   треба враховувати не тільки і інструмент , а і аренду приміщення,  опалення,  єлектрику .  Тільки звичайно не все в одну машину :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 25.02.2019 at 18:58, NeoN сказано:

А взагалі, якщо лиш у планах ставити,  в майстрів балони і так далі, все є,  чи потрібно самому шукати,  з них лиш робота? 

завжди все є(або буде якщо щось специфічне), установка була за один день.
з того що описав пан, під ніком @foma144 , все добре акуратно.
От про шланги не знав, дізнаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, drap сказано:

Треба довідку, на постановку в МРЕО.Де то її взяти?

Ставив ГБО на Г.Полонці, там же дали і довідку для МРЕО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Sandro сказал:

Ставив ГБО на Г.Полонці, там же дали і довідку для МРЕО.

теелефон пліз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут також можуть зробити довідку:

м.Луцьк, пров.Дорожній, 4

моб.: (067) 361-84-00, (050) 638-40-96

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, viperVS сказано:

Де в Луцьку нормальна заправка з якісним LPG ?

у відповідній темі Де в Луцьку нормальні заправки на газ (пропан).?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...