Перейти до змісту

Велике Прання - 2011


ursa

Рекомендовані повідомлення

Велике дякую Dr.Martenz за показаний правильний маршрут,та організаторам за саму трасу :), накінець правильно проїхав, помилявся якраз на тому повороті про який всі говорили. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 178
  • Створено
  • Остання відповідь

Вся еліта яка зарегалась в аматорах (я в тому числі) - їде в ЕЛІТІ або в категорії ЮНІОРИ. Можна взагалі не їхати. Вибирайте самі :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

№5 як не був гонщиком, так ним і не стане, дорогу молодим :)

Я б сказав так.

Берем топ з гонки в Дубно, і женем з аматорів, призерів гонки :)

Або в аматори, але в не заліку.

Богдан, доречі. Мене уже на 2 голови переріс. Так що йому в авматорах точно не місце. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Богдан, доречі. Мене уже на 2 голови переріс. Так що йому в авматорах точно не місце. :)

я їду в еліті.

І надалі, слід ввести таке правило:

1,2,3 місця в аматорах - переводяться в еліту.

Останнє і передостаннє місце в еліті - переводиться в аматори. (за умови, що це не явні лосі)

Про це говорилось в минулому році, але за зиму багато хто певне забув про це.

І найголовніше - кого і куди вирішують організатори на власний розсуд. Це рішення не обговорюється. Як у футболі рішення судді :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Итак. В Аматоры хотят:

Atarax - 1-е место на аР-эволюшн (аматоры), 2-е место парный марафон 11-14 (ММ), 2-е место во Львове, отличный рост...

Platoon - 3-е место на ВелоДне-2010 (элита), 3-е место на ПЗ (Элита), 3-е место на ПБ в (эксперты-элита-не-спортсмены), 3-е место на СноваКсЦы (с отрывом в 3 минуты от четвёртого участника, по сути - элита), 2-е место в Дубно ()

Dell - 1-е место на ПБ (аматоры), вроде как с готовностью шёл в элиту...

Что до kmd - 2-е место на ВелоДне-2010 (аматоры) и Lexx_Giant - 1-е место на ВелоДне-2010 (аматоры)... с резким ухудщением результатов в течении года... :)

Есть ещё некоторые участники, которым в Аматорах уже делать нечего, но они пока не проявились ;)

Млыновские коллеги:

Волошин Александр (младший) - 1-е место на ПЗ (любители)

Кульчицкий Дмитрий - 2-е место на ПЗ (любители), 3-е место на Плюше (аматоры)

Кто-то из вас - мастер спорта? И вы в аматоры? Совесть есть? ;)

АМАТОРЫ - это категория для пиво-соко-кулинарко-лаунж-релакс-покатушечников. ЖИРНАЯ ТОЧКА.

Не нравится название Элита - переназовём Экспертами. Хотите зваться Аматорами - будете, но тогда Аматоры станут Новичками, а Новички - Младенцами. Но всё равно катать будете с равными себе. Можете обижаться.

На сайте есть твёрдое АНИФИГА от орков

Організатори мають право на свій розсуд перевести учасників до іншої категорії у разі, якщо рівень підготовки не відповідає їхньому вибору.

При заполнении формы оно чётко видно. Поэтому участники перераспределены таким образом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Млыновские коллеги:

Волошин Александр (младший) - 1-е место на ПЗ (любители)

Кульчицкий Дмитрий - 2-е место на ПЗ (любители), 3-е место на Плюше (аматоры)

Кто-то из вас - мастер спорта? И вы в аматоры? Совесть есть? ;)

гляньте на результати гонки в Дубно! де ви там побачили еліту? тим більше майстрів спорту! :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорок лет, а все в "Дивчатах"...

То ли категорию назвать как-то универсальней...

То ли сделать отдельную...

Песок реально сыплется из ушей на ваших норшорах...

пс: Третий мост я не проезжаю. Вел встает перед ним, как конь. Пока вы его не придумали, я и не догадывалась, что есть у меня такой невроз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я на перемогу не претендую.

А проїхати стільки кіл мені просто важко. І не бачу смислу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна мені в юніори? :)

ага, щас! :mdr:

Ничего себе дискуссия.... :D

Ну капец :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені особисто по барабану, хто в якій категорії буде катати. Я катаюсь заради власного задоволення. Якщо спорити на рахунок категорій - переведіть мене в новачки :rolleyes:. Я ж в Дубно фінішував майже останнім.

Буду їхати в любому складі групи 5 кіл, тільки не знімайте з траси як кругового - у вас нічого не вийде! :D

А старт точно буде в місці білої лінії? Якщо так, то старт точно буде загальним?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені перед кожною гонкою здається , що траса стає більш техніча і я не встигаю за цим прогресом) Якщо на Паморочному блюзі проїзджалося все, зараз треба буде на деяких ділянках походити з велом :rolleyes: Підйом, що раніше був спуском навіть не пробую брати,там після крутих поворотів нема де толком розігнатися....а тільки оговтатися від апхілів... а 3-й місток ...мда....вчора недолетіла пів метра, заднє колесо пішло під міст, теж страх зупиняє і не дає розігнатися..ручки трусяться і вже лежиш і радієш що не поцарапалсь об споруду)... Ну і цей зїзд з трави вниз... :blink: два деревця....яма між ними... :lopata: , там ще більше сци.... пісяєш ніж перед 3-м містком). Але поїду для масовки...щоб організаторам не було впадло наступного разу викладатися...хоча знаю що буду вмирати....фіз форма "офісного планктона" ніяка ......далі піцерії весною і не їздили :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фігасе форма ніяка, я вчора по полю ледь втік, думав ззаду Плам доганяє, а виявилось, що дві Танюшки :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BlackFox, ну вот.. а я только хотел попросить ursa натыкать кольев в ту яму под мостом :smile3:

на этой трассе у каждого свои сложности. меня напрягает, собственно, "стирка". руление между деревьями на длинном байке тоже доставляет. зато торчки, спуски и ямы проходятся нормально - слава длинной базе и подвеске. последние два раза прошел круги не слезая с байка. если получится сделать то же самое и на гонке - буду очень собой доволен, даже если приду последним :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фігасе форма ніяка, я вчора по полю ледь втік, думав ззаду Плам доганяє, а виявилось, що дві Танюшки :blink:

Такс - треба записуватись на депіляцію і в дівчата...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фігасе форма ніяка, я вчора по полю ледь втік, думав ззаду Плам доганяє, а виявилось, що дві Танюшки :blink:

Ну так то по прямій)...там нема чого лякатися :blink:)) По прямий я їзджу швидко :blush: , правда недовго :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені перед кожною гонкою здається , що траса стає більш техніча ...

так и есть на самом деле. Но и общий уровень участников стал намного выше

і я не встигаю за цим прогресом...

а придется!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну на цій трасі реально дуже багато шансів виграти в того, в кого спрінт хороший -- на стартовій прямій вибитись вперед... а по ходу там і обігнати не особо є де, можна гальмувати собою все кодло, а на двох ділянках дороги знову вириватись вперед :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... можна гальмувати собою все кодло, а на двох ділянках дороги знову вириватись вперед :)

А это запрещено и даже - наказуемо))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...