Перейти до змісту

Велике Прання - 2011


ursa

Рекомендовані повідомлення

так гальмувати не спеціально.... там же просто немає де толком розминутись! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 178
  • Створено
  • Остання відповідь

так гальмувати не спеціально.... там же просто немає де толком розминутись! :)

Встать, сойти, пропустить. В случае, если человек круговой и мешает явно сильнейшему, обязан не мешать.

Вобщем, нужно еще раз правила гонок почитать. Особенно новичкам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Третій місток мокрий після дощу проїждається на раз, не слизько(хоча на перший погляд повинно було б) :ok2: Перешкода скоріше не технічна, а психологічна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Третій місток мокрий після дощу проїждається на раз, не слизько(хоча на перший погляд повинно було б) :ok2: Перешкода скоріше не технічна, а психологічна.

Никто и не спорит.

В этом то вся и проблема :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю, що сьогодні вночі був квест. Але може все-таки хтось хоче поїхати на трасу? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І мені б на трасу.

Я ще не бачив :)

Я вчора поїхав, проїхав аби чверть кола і почався дощ, і я звідти бистро втік.

Можна сказати, що я теж не бачив її.

Можна разом поїхати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми з командою їдем на круги скоро..в 15.30 приблизно будем на трасі-під'їзджайте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Квитки взяв, буду вночі 02:56. :0011: нажаль, зі Львова більше ніхто не зголосився...

Чи можна в когось перекимарити до ранку? (це б для Льови було б кльово):0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Облом. Деколи робота, яка вимагає присутності, ламєа план и настільки, що починаю її ненавидіти. Ось так і сьогодні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гоночка зачьот. Траса кльова. Бракує лише прямих, щоб трохи руки відпочили.

Бойове хрещення в еліті пройдене. Зробити себе круговим не дав - і це вже добре. Були технічні проблеми. Погнув передню перекидку, певне наступивши на неї при падінні, мусив ставати розгинати. Вже на останньому колі на розколбасі перед контр уклонами ланцюг заскочив між першу і другу зірку системи та заклинив. Пройшов пішки 10 метрів, але бажання фінішувати перемогло втому, тож вирвав ланцюг з між зірок і доїхав.

Дякую всім за компанію ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аж не віриться, що у настільки маленькому лісі можна прокласти таку чудову трасу! Було достатньо всього і через те, що траса була дуже технічною, вона була ще й дуже цікавою.

Дякую організаторам за хорошу підготовку траси та організацію цього дійства загалом!

:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все було просто на вищому рівні, це була моя перша гонка, і залишила тільки позитивні спогади.Думаю вона не буде останньою в цьому сезоні :)

Оранізаторам :smile-zachot: :smile-zachot: :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

організаторам мегаповага і звичайно дякуємо за таке чудове дійство. медалі дуже гарні, призи.. чекаємо наступної гонки. не вистачало лише музики, а так БОМБА!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гонка супер!Організаторам респект,постарались на славу!!! :smile-zachot:

Чекаєм фото з нетерпінням!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І не забуваємо, що ті аматори, котрим повісили сьогодні на шию медалі, на наступній гонці їдуть в вищій категорії або не їдуть взагалі. Як буде називатись ця категорія і хто окрім вас буде в ній їхати - покаже час.

І ще момент.

Раз і на завжди, запам"ятайте - УЧАСНИКАМ ГОНКИ (окрім організаторів) ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ РУЙНУВАТИ АБО ВНОСИТИ СВОЇ КОРЕКТИВИ В ЕЛЕМЕНТИ ТРАСИ! Страшно їхати по містку - злізли з ровера і перебігли його на ногах. Якщо об"їзд закритий - це означає, що він ЗАКРИТИЙ.

Свої побажання щодо елементів траси можна висловлювати до гонки в обговоренні і після. Але аж ніяк не під час гонки.

На наступних гонках за подібні дії будемо дискваліфіковувати.

п.с.: і прибивати колоди сотками, щоб ніяке *.... їх звідти не відкинуло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз і на завжди, запам"ятайте - УЧАСНИКАМ ГОНКИ (окрім організаторів) ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ РУЙНУВАТИ АБО ВНОСИТИ СВОЇ КОРЕКТИВИ В ЕЛЕМЕНТИ ТРАСИ! Страшно їхати по містку - злізли з ровера і перебігли його на ногах. Якщо об"їзд закритий - це означає, що він ЗАКРИТИЙ.

Свої побажання щодо елементів траси можна висловлювати до гонки в обговоренні і після. Але аж ніяк не під час гонки.

На наступних гонках за подібні дії будемо дискваліфіковувати.

п.с.: і прибивати колоди сотками, щоб ніяке *.... їх звідти не відкинуло.

Ну тоді в свою чергу можна сказати: ЗАПАМ"ЯТАЙТЕ РАЗ І НАЗАВЖДИ, що такі речі робляться не перед самим стартом! багато хто з іногородніх, проїхавши оглядове коло небачили ніякої колоди,(тому, що її там НЕБУЛО!!! було 2 вільних шляхи! через місток, і зліва, а тут на гонці на тобі, зявилася "мала архітектурна форма"! я вважаю що такі корективи неможна вносити перед стартом, треба було її поставити з самого ранку, щоб усі знали, що проїзд тільки один!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В теме НЕОДНКРАТНО писалось о том, что путь через третий мост проходит и будет проходить ЧЕРЕЗ МОСТ и никак иначе. А тему вы читали достаточно активно ;)

Апдейт трассы. Перед "малой архитектурной формой номер три" немного поменялась траектория движения, стало зигзагообразнее, но подъезд теперь более прямолинеен.

Нужно утоптать тропу и свыкнуться с мыслью, что объезда "формы" слева не будет ;)

Та хай носять, це всерівно нічого не дасть. На гонці об"їзду третього містка не буде! Дорога одна - на міст.
А с мостом - таки да. Только через него. Аккуратно. Страшно ехать - пешком. Или через яму :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читати це одне,( а перед стартом було завсім інше! тим більше, що не тільки я один це помітив!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...