Перейти до змісту

Велике Прання - 2011


ursa

Рекомендовані повідомлення

Я вот тоже после теста трассы в восторге, но подумываю, а не поставить ли узкий прямой руль.

если совсем узкий, то могу дать на пробу :smile3: не тот собачий пацифиздер, который с собой вожу, а который Саша мне оставил. он под толстый вынос и в ширину 58 см.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 178
  • Створено
  • Остання відповідь

Траса просто афігітєльна! В хорошому сенсі цього слова :)

Ursa, мегареспектіще тобі, екскаватор всія борди! :)

Шкода, що моя жінка придумала народитись 14 травня і 15 доведеться бути вдома з гостями... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В связи с высокой активностью участников организаторы не справляются с нагрузкой.

Поэтому вечером в среду предварительная регистрация на сайте будет закрыта.

Соответственно, подготовка будет вестись из рассчёта на количество человек, не поленившихся потратить минуту времени на заполнение формы :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні знову прокатався по трасі. Вона за останні кілька днів вже така вкатана, що навіть без розмітки загубитись там буде дуже важко :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покатався вьора по трасі, сподобався момент зі смайлом, дуже підняв настрій, одну яму на початку прогледів, летів майже через руль)

Погано ознайомився з картою то першу половину траси проїхав в неправильному напрямку :D, місцями не вистачало розмітки, треба проїхатись хоч разок з тим хто добре знає трасу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні їду показувати трасу кільком друзям, виїзд в 19.00 від наступної за Там-Тамом зупинки (в сторону Соборності)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Demeter, трек классный, но совершенно неправильный. больше похож на прошлогоднюю "змаганку"

ps. или это gps кривой..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тоді навіть не знаю що й сказати. Версія з кривим ГПСом малоймовірна, при похибках був би "разброс" точок, хоча видно що прилад працював в режимі 2D (амплітуди 75 метрів там точно немає).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В лесу очень плохо ловит ;)

Наиболее точные показания можно получить, если идти по трассе пешком :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, після покатушки трасою вчора вдень знайшов на собі кліща. Добре, що ще лазив, а не присмоктався... Так що будьте обережні і при можливості оглядайте себе і компаньйонів час від часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, після покатушки трасою вчора вдень знайшов на собі кліща. Добре, що ще лазив, а не присмоктався... Так що будьте обережні і при можливості оглядайте себе і компаньйонів час від часу.

тоді, варто попирскатись фронтерою. 99 % захист

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді, варто попирскатись фронтерою. 99 % захист

З моїм щастям, спрацює саме той 1%, так що краще розслабитись і отримувати задоволення від покатушки чудовою трасою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я поки не прочитав навіть не парився за них, тепер буду після кожного дерева оглядатись чи не сидить на мені ця зараза :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

головне -- не зупинятись, а педалити, педалити, ПЕДАЛИТИ!.... щоб в них було поменше шансів на тобі опинитись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора в лісі ще прозвучала хороша фраза: "неприручені ще комарі". Зважте на це :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли їдеш то якось не помічаєш комарів, до того моменту доки не зупинишся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

опять какие-то гады носят по ночам бревна и заграждения с места на место.. а комаров сегодня поменьше, видимо они уже пообедамши :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та хай носять, це всерівно нічого не дасть. На гонці об"їзду третього містка не буде! Дорога одна - на міст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не, ну мне очень нравится регистрация потенциальной элиты в аматоры. Лень едить восемь кругов, да? ;)

Как по мне, номера 3, 9, 13 вполне могли катать на категорию выше, да и номерам 5 и 8 давно пора расти, не? ;)

А с мостом - таки да. Только через него. Аккуратно. Страшно ехать - пешком. Или через яму :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если Андрюха едет в аматорах, то меня перерегистрируйте в категорию новичков.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...