Перейти до змісту

Велике Прання - 2011


ursa

Рекомендовані повідомлення

Перед стартом мост не отменялся. Этот техно-психологический элемент был обязательным.

А про раздорожья... Орки не могут жить в лесу и постоянно контролировать, не снесли ли заграждения. И то, что при подготовке к гонке участники игнорировали написанное, показанное и рассказанное, верили в какое-то милосердие и внезапную отмену моста... это и привело к образованию "ненужных" троп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 178
  • Створено
  • Остання відповідь

Дякую за гонку, хоча жаль що не було категорії "Ветерани". Мусив різатись з молодими.

На рахунок містка - щоб не було дурних питань, як правило роблять "смотрове коло" перед змаганнями

Траса технічна, але пора з"їзджати з панського лісу. Мені сьогодні сказали що в Боголюбському лісі є де розвернутись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

велике дякую організаторам за гонку, за ваш ентузіазм в підготовці.

брав участь вперше...набагато важче, ніж квести (я навіть подумати не міг). в кінці першого кола хотів зійти (можливо далося взнаки святкування дня народження), але під підбадьорюючі вигуки якось зібрав сили і друге коло проїхалося вже набагато легше, а там вже гляди і фініш недалеко.

отримав масу задоволення і бажання проїхати наступну гонку з кращим результатом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

после стольких комплиментов мне очень трудно добавить что-то еще.. буду краток. трасса, гонка, организация, компания просто супер! побольше гонок веселых и разных :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Результаты с разбивкой по кругам будут завтра с утра. Сегодня сорри :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 r0ma желание сойти после первого круга возникает наверно у половины стартующих ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в когось бажання такого немає, але стальний коник підводить (видно ровер перший здався і зійшов вже на 1 колі!)!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки відгуків, що й додати немає чого :)

Траса сподобалася. Технічна, для таких як я новачків якраз дуже добре вчитися. Кращого й не придумаєш.

Хоч і приїхала остання, зате участь дає незамінний досвід. Третій місточок, найбільший підйомчик проходилися пішки :) Захоплююче було спостерігати як еліта їх пролітала.

Організатори постаралися на 200%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні був вперше на велотусовці.. дух захоплює.. круто!!! ніколи не думав і не приймав участі в подібних заходах, але, враховуючи що все ЦЕ було зроблено на простому етузіазмі і без копійки фінансування, то організаторам великий респект і уважуха! Вмієте!

Тішуся що став членом велородини, дякуючи своєму 2-колісному коню, і хоча не брав участі у гонках, проте просяк її духом, окунувся в її атмосферу і відчув її солодкий смак.

Хоч і недавно на колесах, але поки добирався і поки вертався, своїх 40 км накатав..

Дякую від імені глядачів-новачків!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочется организаторов поименно похвалить: Френд один героически отработал старт-финиш, Урса героически отсидел с гипсом (думаю с болями) регистрацию и награждение, Атаракс с Тарриком отмаслали положенное в роли подопытных участников.(будете еще 8 кругов живым людям назначать?)))

Ко всему хочу только добавить благодарность за конкретное бревно на "объезде". Если б не поставили, я лично осталась бы с чувством неполноценности, а это чревато.

Спасибо добрым людям, что подхватывали каждый раз на "торчке", он не "психологический", так и не дался.

Пара ссадин, да шею всеж потянула, но довольна до краев.

Медальки, грамоты, призы - нет слов, с любовью делалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене, на жаль, весь вчорашній день давила жаба, А після прочитаного жаба почала рости...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пасиб :closedeyes:

З.І. Спиняка до сих пір болить, нізя так здіватись над пожилими :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж хочеться подякувати організаторам, траса шикарна і організація на висоті. Також приємно було бачити так багато велолюдей. Власне сама гонка запам'яталась десь так:

Запрошуємо аНІматорів на старт.

Ну - пора.

Ого, четверта лінія - навіть не в кінці...

СТАРТ!!!

Треба вибороти пару позицій.

Блін на віражі не обійдеш.

Спереду Шкодер, буду йти заним, він катає добре.

Можу швидше, треба обганяти.

О, між цими деревами пройду. Обганяю.

Добре, на 1 ближче до перемоги.

Збилась дихалка, в грудях пече, ще ж тільки перший круг.

Так, не здихати!

Спереду Лєкс. Пока буду за ним.

З-заду хтось хекає.

Треба Лєкса віпустити, спереду апхіл, а як той що ззаду обжене...не дамся. Йду за Лєксом.

Блін Лєкс на апхілі тормознув.

СТОП!!! Так і знав...На самому схилі. Вилажу.

З-заду хтось матюкається.

Сиджу в Лекса на колесі, треба обганяти.

Почув що я з-заду пихчу, каже:

Хоч обігнати! Обганяй! Приймає вправо.

Дай тобі Боже здоров'ячка!

Блін як в грудях пече...

А вногах ше нечути втоми, треба тренувати дихалку.

Так, не здихати!

Наступне коло.

Хтось сидить з-заду на колесі. Хекає.

Теж важко.

Не можу швидше, треба дати дорогу.

Приймаю лівіше. Кажу - Обходь. Дякує.

Треба йти за ним.

Блін здихаю!

Так, не здихати! не здихати! не здихати!

Попередній відірвався...

З-заду нікого не видно...

Вилка стала рипіти. Шкода ровера.

Відкрилось друге дихання.

Йду своїм темпом.

Головне не розслаблятись.

Стала приклинювати трещотка і щось почало хрустіти в ходовій.Хоч би до фінішу дойти.

Де-ж всі? нікого ні спереду, ні з-заду.

Дивні відчуття.Весь мокрий, жара і мороз пошкірі.

Так,цей кружок відпочиваю, останній викладусь.

ФІНІШ!!!

Як фініш? Ще ж круг!

Маленька закаточка. Відхекався.

КЛЬОВО!!! Хочу ще!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, когда Френд сказал что последний круг, я думал сократили до четырех. Оказывается просчитался :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Процесс заливки триває - так шо запасайтесь терпінням :0003: Якшо серйозно - то грузяться - але сьогодні чомусь повільно :angry: може не тільки в нас була гонка і сервери на понеділок стогнуть <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В связи с реставрационными работами и посленихней консервацией немного подзадержался. Ещё раз сорри. Результаты - на сайте. Краткие и полные (в архиве).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В новачках 38 номер їхав Курочко Василь - голова Луцької районної організації Фронт змін, який вперше брав участь у таких змаганнях.

Він у захваті, отримав кучу адреналіну і пообіцяв постійно приймати участь. Будем чекати на Велодень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Год рождения его можно узнать? :)

А также г.р. Мацан Вадим и Романюк Олександр надо бы :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В новачках 38 номер їхав Курочко Василь - голова Луцької районної організації Фронт змін, який вперше брав участь у таких змаганнях.

Він у захваті, отримав кучу адреналіну і пообіцяв постійно приймати участь. Будем чекати на Велодень.

То хай Василь грошенят підкине хлопцям для проведення таких дійств!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В новачках 38 номер їхав Курочко Василь - голова Луцької районної організації Фронт змін, який вперше брав участь у таких змаганнях.

Він у захваті, отримав кучу адреналіну і пообіцяв постійно приймати участь. Будем чекати на Велодень.

ми б і від підтримки не відмовились ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...