Перейти до змісту

Поштовий клієнт


FunTom

Хто яким поштовим клієнтом користується?  

61 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Не дуже зручно заходити постійно на свою почту через сайт, особливо коли перевіряти почту потрібно постійно...

Тому хотілося б дізнатися якому поштовому клієнту хто надає перевагу

Особисто я на вінді користувався The Bat!, дуже вже він для мене зручний.

А от коли перейшов на мак, стала проблема вибору...

Пробував Mozilla Thunderbird, Opera Mail, довгий час користувався Microsoft Entourage, але зрештою найзручнішим виявився стандартний Apple Mail

А що у вас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто яким поштовим клієнтом користується?

Який поштовий клієнт для вас найзручніший?

Ці питання не є рівнозначними.

АДЖЕ

Користуюсь таким, як встановили :blush:

Є варіант, що інший був би значно зручнішим :)

Інший приклад.

Подруга користувалась одним (було дуууже зручно), щось там заглючило - перейшла на інший, менш зручний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене першим був Outlook Express, так і лишився звичним, хоча має мінус, при перевстановленні системи заморочливо (для мене :blush:) зберегти контакти і листи.

Маю ще The Bat! Знайомі хвалять, але поки не прижився.

Ну і пошта в Опері рулить. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто яким поштовим клієнтом користується?

Який поштовий клієнт для вас найзручніший?

Ці питання не є рівнозначними.

АДЖЕ

Користуюсь таким, як встановили :blush:

Є варіант, що інший був би значно зручнішим :)

Інший приклад.

Подруга користувалась одним (було дуууже зручно), щось там заглючило - перейшла на інший, менш зручний.

ІМХО, це не принципово, думаю суть голосування зрозуміла....

Але питання я змінив, якщо вам від цього буде краще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, це не принципово, думаю суть голосування зрозуміла....

Але питання я змінив, якщо вам від цього буде краще

Зрозуміла і проголусувала відразу. :)

Мені від того не холодно, не жарко, але ДЯКУЮ ВАМ, що прислухались :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IMHO для ПК самий гнучкий по налаштуваннях, з інтуїтивним інтерфейсом - "молдавський летючий миш". Вдома The Bat!, на роботі Mozilla Thunderbird і монстряка Lotus Notes

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

The Bat 4,2,4 - обробляє більше десятка ящиків, настроюється легко, експорт\імпорт\автоматичний бекап, замічтатільна річ.... :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IMHO для ПК самий гнучкий по налаштуваннях, з інтуїтивним інтерфейсом - "молдавський летючий миш". Вдома The Bat!, на роботі Mozilla Thunderbird і монстряка Lotus Notes

М да нотус солідна система!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опера з вбудованим клієнтом + на флешці Опера з тим же клієнтом, але залишає листи на сервері, щоб потім стаціонарною Оперою все впорядкувати. Не самий зручний клієнт, але подобаєьтся комбайн Опера+почта. Можливо, якби був інший браузер з клієнтом, то користувався б ним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

The Bat 4.3.36. Окрім обробки кількох ящиків (з парольним або безпарольним захистом) чудово реалізоване автоматичне сортування дистів (з можливістю автоматичного "розкидання" вкладених файлів на локальному комп'ютері та по локальній мережі), бекап - збереження всієї бази в одному файлі (можливий і з парольним захистом). Причому встановлюючи The Bat "з нуля" є можливість автоматично підхопити раніше збережений бекап-файл зі всіма своїми налаштуваннями. Використовую також можливості підключення різномантіних звукових сигналів (мелодій) на отримання нової пошти, вбудованого планувальника завдань. Автоматизована перевірка нових листів можлива в інтервалі від кількох секунд, до 60000 хвилин. Підтримується досить велика кількість листів в базі. Моя робоча скринька зараз витримує переписку з 2003 по 2011 рік (біля 46 000 листів, в сумі - майже 18Гб). Розширені фільтри і пошук дозволяють відчутно економити час при необхідності знайти потрібний документ (вкладений файл). Щодо найпростіших налаштувань - достатньо знати лише SMTP, POP3, які зазвичай прописані на поштовому сервері, ну і звісно свій логін та пароль на свою поштову скриньку. Перенесення бази на інший комп'ютер (а також імпорт-експорт) також не викликає проблем.

p.s. І через багато років безперебійної роботи залишаюсь цілком задоволеним роботою The Bat.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спочатку був аутглюк, потім перешов на сімку, і закинув на це діло. юзаю вебінтерфес гмейла :smile-zachot:

на телефоні мобільний гмейл

подобається опера з 9 версії і особливо останні 10/11

БАТ видався надто незручним і негарним, хоча фунцикляберність вражає

інші не пробував. чесно кажучи задовбався кожен раз при перестановці вінди гратися з базами і кожен день скачувати сотні листів :)

хех, згадав! ще був the bee. клієнт на пару кілобайт який прекрасно поміщався на дискету чи малу флеху, не мішав, і завжди був під рукою. і здається навіть з командним рядком дружив!

ото часи були...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о так! підтримка аськи і РСС в ньому просто робить його золотим на чужих комп'ютерах =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На роботі -Outlook 2003 SP3

дома "гламурний"- IncrediMail

P.S. не як до кажана руки не доходять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...