Перейти до змісту

Kromberg&Schubert


byiviter

Рекомендовані повідомлення

На рахунок страховки, то в мене було 3 випадки, коли я набирав різних таблеток і всіляких інших препаратів, коли хворів на грип і простуду. Все це мені обійшлося безкоштовно, за рахунок страховки. Правда там суми були трошки більше, ніж по 100 грн. кожного разу, тьфу-тьфу, серйознішого нічого не виникало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 354
  • Створено
  • Остання відповідь

Повниться читав статтю про вирощування грибів, так вот там писало(в коментарях звичайно), що це робота шкідлива для здоров'я, якісь там спори... можуть викликати онко захворювання... ну так вот, запам'яталось те, що якщо масово вирощують ті гриби, то беруть зазвичай туди, як працівників, людей без визначеного місця проживання, чьому? тому що вони нікому не потрібні... нікому їх не жалко... це канєшно легенда, але я тут бачу якусь схожість...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повниться читав статтю про вирощування грибів, так вот там писало(в коментарях звичайно), що це робота шкідлива для здоров'я, якісь там спори... можуть викликати онко захворювання... ну так вот, запам'яталось те, що якщо масово вирощують ті гриби, то беруть зазвичай туди, як працівників, людей без визначеного місця проживання, чьому? тому що вони нікому не потрібні... нікому їх не жалко... це канєшно легенда, але я тут бачу якусь схожість...

Це брєд, а не легенда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропрацював на заводі вже більше як місяць, з яких два з половиною тижні на виробництві.

Я був підданий впливу багатьом шкідливим факторам для свого здоров'я, але більшість з яких через власну недолугість :D

1) На заводі жарко;

2) На шнайдерай шумно дуже (на деяких машинах є шумоподавляючі навушники, думаю собі теж дістати можна).

3) Навколо машини існує багато небезпечних ділянок, якщо не дотримуватися ТБ, можна розбити голову, защемити пальці рук, ніг і т.п.

4) Варто використовувати рукавички - контакти часто ріжуть пальці.

Щодо токсичності повітря - різкі запахи протягом цього періоду я відчував двічі: перший раз, коли посадили різати шланги, але там досить непогано справлялася місцева витяжка. І другий раз - в кінці другої зміни, запах наче блювотиння, не я один його відчув. Такі випадки є поки рідкісними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навколо машини існує багато небезпечних ділянок, якщо не дотримуватися ТБ, можна розбити голову, защемити пальці рук, ніг і т.п.

Ужас... подумай добре чи варто ризикувати своїм життям за 2штукі гривень!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це брєд, а не легенда.

на те вона і легенда/міф щоб бути брєдом, правдою, на половину правдою, нісенітницею, брехнею...

Про цінність: її починаєш розуміти тоді, коли вже втратив/майже втратив (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

\знаю дядька доктора по чоловічих ділах половина пасажирів заводу його кліенти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

\знаю дядька доктора по чоловічих ділах половина пасажирів заводу його кліенти

shok.gif

Зато імпотенти хоть якось відіграються на свїй проблемі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

\знаю дядька доктора по чоловічих ділах половина пасажирів заводу його кліенти

доведи

На заводі більшість - жінки.

Пасажири в автобусі, на заводі працівники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

\знаю дядька доктора по чоловічих ділах половина пасажирів заводу його кліенти

На заводі більшість - жінки.

так ось, чо ти туди пішов :)

це тільки підтверджує те, що чоловіків вже "потравили"...

але хтілося б думать, що це тільки жарт....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це тільки підтверджує те, що чоловіків вже "потравили"...

але хтілося б думать, що це тільки жарт....

А правильно має бути так - це просто брєд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це тільки підтверджує те, що чоловіків вже "потравили"...

але хтілося б думать, що це тільки жарт....

А правильно має бути так - це просто брєд.

це правда друже, правда!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там де можна автоматизувати - автоматизовано, там де треба ручками - то так і є.

Якщо вже проводка з м. Луцька йде у нові AMG Мерседеси вартістю 100 000 - 180 000 у.о. і вони їздять, значить треба ручками там робити.

У нові AMG Мерседеси? у Ланоси вона не йде? <_<:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30% постов можно спокойно на Доску Позора вешать, или на том кромберге своя начальная школа есть? :sq_ye:

почитал ото я про эту компанию, стрёмно как то стало, и за работников, и за их продукцию, буду великом кататься...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там де можна автоматизувати - автоматизовано, там де треба ручками - то так і є.

Якщо вже проводка з м. Луцька йде у нові AMG Мерседеси вартістю 100 000 - 180 000 у.о. і вони їздять, значить треба ручками там робити.

У нові AMG Мерседеси? у Ланоси вона не йде? <_<:D

Ага, Ланоси... той Ланос коштує як 1 проводка до AMG. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там де можна автоматизувати - автоматизовано, там де треба ручками - то так і є.

Якщо вже проводка з м. Луцька йде у нові AMG Мерседеси вартістю 100 000 - 180 000 у.о. і вони їздять, значить треба ручками там робити.

У нові AMG Мерседеси? у Ланоси вона не йде? <_<:D

Ага, Ланоси... той Ланос коштує як 1 проводка до AMG. :)

Коли ти купляєш Ланос, то платиш тільки за проводку!!! :lol: :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Профспілковий комітет заводу «Кромберг енд Шуберт» мав намір 24 червня організувати пікет Волинської облдержадміністрації, аби привернути увагу влади до проблем на підприємстві.

Про це повідомляє Волинська правда.

У профкомі «Кромберг енд Шуберт» пояснюють: «Найнятий іноземними власниками заводу директор пан Качмарек (технічний директор підприємства Славомір Качмарек, - «ВН») методом банальної «потогонки» намагається принести високі прибутки своїм господарям».

Представники профспілкового комітету кажуть, що вдатися до організованої форми протесту їх підштовхують невмотивовані штрафи, понаднормова робота, спека на виробництві.

Пікетуванням облдержадміністрації працівники хочуть привернути увагу влади до «глухого» керівництва заводу.

Крім того, як повідомили представники підприємства, вони сподівалися на розуміння керівництва федерації профспілок області.

«Але голова Карпомиз (головою Федерації профспілок області Іван Карпомиз, - «ВН»), якого вже півроку не могли допроситись прийти у колектив, нарешті з’явився на профспілкові збори і почав умовляти людей не пікетувати владу, бо це їй це не сподобається. Профлідер був настільки безпорадний і безпомічний, що ситуацію довелося «розрулювати» самій владі», - розповіли на підприємстві.

Однак, пише видання, після перемовин із заступником голови облдержадміністрації Едуардом Стоєвим, «пікетування ОДА відстрочено до 1 липня».

©
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

o_394686.jpg

Славяне были вольнолюбивым народом. Их часто угоняли в рабство, но и там они не работали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Профспілковий комітет заводу «Кромберг енд Шуберт» мав намір 24 червня організувати пікет Волинської облдержадміністрації, аби привернути увагу влади до проблем на підприємстві.

Про це повідомляє Волинська правда.

У профкомі «Кромберг енд Шуберт» пояснюють: «Найнятий іноземними власниками заводу директор пан Качмарек (технічний директор підприємства Славомір Качмарек, - «ВН») методом банальної «потогонки» намагається принести високі прибутки своїм господарям».

Представники профспілкового комітету кажуть, що вдатися до організованої форми протесту їх підштовхують невмотивовані штрафи, понаднормова робота, спека на виробництві.

Пікетуванням облдержадміністрації працівники хочуть привернути увагу влади до «глухого» керівництва заводу.

Крім того, як повідомили представники підприємства, вони сподівалися на розуміння керівництва федерації профспілок області.

«Але голова Карпомиз (головою Федерації профспілок області Іван Карпомиз, - «ВН»), якого вже півроку не могли допроситись прийти у колектив, нарешті з’явився на профспілкові збори і почав умовляти людей не пікетувати владу, бо це їй це не сподобається. Профлідер був настільки безпорадний і безпомічний, що ситуацію довелося «розрулювати» самій владі», - розповіли на підприємстві.

Однак, пише видання, після перемовин із заступником голови облдержадміністрації Едуардом Стоєвим, «пікетування ОДА відстрочено до 1 липня».

©

У нас на зброрах перед роботою говорили про це пікетування, більшість (80%) моїх колег із зацікавленням ставляться до такої ідеї, бо таки є за що пікетувати.

o_394686.jpg

Славяне были вольнолюбивым народом. Их часто угоняли в рабство, но и там они не работали

Тут справа у тому, що на заводі багато хитріших працівників, через яких комусь приходиться працювати важче, які цю хитрість не просікли..

..від того і пікети. Кажу із власного досвіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я розумію то на заводі є 2 профспілки, які, мяко кажучи, не зовсім дружать між собою. Спілка (Рада працівників) на чолі з Шевельовою, працює ніби під крилом керівництва заводу, тобто така собі ручна спілка. І ще є інша, офіс якої знаходиться в Лучеську, так як на під-ві їм недають приміщення, вона створена була близько пів року тому, нараховує біля 400 людей, які платять внески, хоча можу помилятися. То саме ця, інша, і має намір пікетувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рада працівників на чолі з Наталею Шевельовою навряд коли-небуть будуть пікетувати керівництво, мабуть лише зі згоди самого керівництва :).

Я стояв найдальше від тієї жіночки, що розповідала (а вона говорила тихо) тому мало що розібрав, щоб сказати на 100%, а розбиратися якось не було часу :)

Хоча зі слів самої пані Наталі, вона дуже переживає, щоб наш працівник мав достойну зарплату (десь біля 3000 грн за її ж словами).

P.S.: Додам щодо вентиляції - справді на цьому економлять, можливо бояться, що знову світло пропаде і шнайдерай стане, бояться навантажувати лінію, з якої живиться завод.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...