Перейти до змісту

У Луцьку водій вів автобус на «автопілоті».


NowhereGirl

Рекомендовані повідомлення

я в шоці...

відео

Жінка Чернецького і з 3 проміле в крові гасає, і паркується об машини ДАІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене такі особини взагалі добивають...Це ж не бокал пива випити, блін...

Ну пофіг тобі на себе, атлічьнєнько, але по дорогам люди ходять

і діти..

Бикоття

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну в нього ж 30 років стажу... гєрой..

а на себе і людей в такому стані дійсно плєвать.. море по коліно :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оце вже ж новина... Сенсація! Хто б міг подумати? Невже таке можливо? Це ж щось неймовірне! В когось є відео погоні і арешту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оце вже ж новина... Сенсація! Хто б міг подумати?

родич?

В когось є відео погоні і арешту?

канєха, а ще є результати аналізів і посівів, тобі кинути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оце вже ж новина... Сенсація! Хто б міг подумати? Невже таке можливо? Це ж щось неймовірне! В когось є відео погоні і арешту?

ти б спочатку на свої тємки дивився...сенсаційні і глибоко-змістовні. своє не воняє? то не порть воздух в темах інших

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а потім дивуються, що то за біда з водієм була, який жінку до зупинки приштампував <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що незвичайного в тому, що мужик сів п'яним за кермо? Їхав п'яним, зловили, штрафанули - все. В чому прикол?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що незвичайного в тому, що мужик сів п'яним за кермо? Їхав п'яним, зловили, штрафанули - все. В чому прикол?

Тут прикола ніякого нема, добре що все так закінчилось, міг би тебе на переході збити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йоп... Ну в чому ж важливість чи незвичність новини? Це ж не ведмідь, який бігає по парку, не підвищення тарифів, це навіть не народження трійні в пологовому будинку. Це просто п'яний мужик, якому виписали штраф і мабуть заберуть права. Новина з розряду "в мене в акваріумі рибка здохла... ай-я-я-й..."

міг би тебе на переході збити...

а ще міг би облитись бензином на Театральній площі, підпалити себе і поки ще не зовсім згорів зробити потрійне сальто головою об асфальт, але ж не зробив, а значить і новини нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йоп... Ну в чому ж важливість чи незвичність новини? .....

хм, так вроді би на борді пишуть не тільки про сенсації і життєво важливі події чи новини, нє?

чи всі твої пости - суцільна важлива для всіх інформація?

а чим, скажи будь-ласка, відрізняється ця новина від новин про ДТП в Луцьку чи інших подібних? Пости створюються для обговорення. Не цікаво, не подобається - то не сунься сюди. Прахадітє мімо як то кажуть.

.... а значить і новини нема

раз про це написали в ВН значить все таки новина є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що незвичайного в тому, що мужик сів п'яним за кермо? Їхав п'яним, зловили, штрафанули - все. В чому прикол?

Ага, все в нормі, так? якщо у Вас це не викликає обурення, то закрадається думка, що й самі не раз бували за кермом у подібному стані, бо з якого дива тоді захищаєте ту п"янь, яка собі таке дозволяє?

А от якби таке п"яне бидло чудо збило на дорозі Вашого батька(як це сталося нещодавно у нашій родині), чи родича якогось - Ви б також не вбачали б у цьому нічого страшного? Захищали б?

Та тут не лише права забирати потрібно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на себе і людей в такому стані дійсно плєвать.. море по коліно :dont:

Мій кум колись в розмові про п'яних водіїв сказав:

Бажаю їм стартонути і відразу в'@батися в стовп і, бажано, щоб нАсмерть.

Так хоч точно нікого стороннього не покалічить, а сам отримає по заслузі.

Жорстоко? Так! Але краще одна смерть винного, ніж кілька (смертей чи каліцтв) невинних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я казав колись, що всяке буває, і випившого (не мертвого всраку), ще можна вправдати, хоч якось. Типу не думавши не гадавши, сидів випив 100 мл, а тут терміново щось катастрофічне і потрібно їхати, а поруч тверезих водіїв немає. Я б ще це зрозумів.

А в даному випадку - водій маршрутки пасажирської - ніякий, говорити не може зв'язно. І він сів за кермо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в даному випадку - водій маршрутки пасажирської - ніякий, говорити не може зв'язно. І він сів за кермо?

в тому то і біда водіїв з великим стажем водіння але без мозгів. Якщо водить машину багато років, то думає що в будь-якому стані може це робити.

і добре що його зупинили ще до того як він в щось/когось в"їхав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тому то і біда водіїв з великим стажем водіння але без мозгів. Якщо водить машину багато років, то думає що в будь-якому стані може це робити. і добре що його зупинили ще до того як він в щось/когось в"їхав.

Та біда в тому, що мало ще таких горе-водіїв відловлюється, а реально відповідають за свої вчинки - взагалі одиниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тому то і біда водіїв з великим стажем водіння але без мозгів. Якщо водить машину багато років, то думає що в будь-якому стані може це робити. і добре що його зупинили ще до того як він в щось/когось в"їхав.

Та біда в тому, що мало ще таких горе-водіїв відловлюється, а реально відповідають за свої вчинки - взагалі одиниці.

Особливо мажори,відкупився і спить спокійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йоп... Ну в чому ж важливість чи незвичність новини?  Новина з розряду "в мене в акваріумі рибка здохла... ай-я-я-й..."

Ти б краще Getto такі питання задав... Його теми і пости взагалі ні про що.

А по темі навіть нема що сказати, все добре що добре закінчилось... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...