Перейти до змісту

Ваканція Адміністратора системи ( Адміна )


etalon

Рекомендовані повідомлення

Мля, дістало, нах. нашо ці панти: "пальона кантора, 3 кілогрн. на період стажування, мала з/п, принципово не буду дзвонити". Всі такі блатні зайняті, що не можуть зателефонувати і запитати, що конкретно цікавить, а реально, на написання повідомлень, витрачають більше часу ніж на дзвінок. "Гламурні адміни" мля...

Сорі за офтоп...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 104
  • Створено
  • Остання відповідь

Marshall а не закруто пригнув за 3к грн на період стажування ? чи це просто ляпнув аби було ?

повір, одміна за 3к не будуть наймати щоб заправляв картриджі (хоча і таке можливо), для цього є аутсортінг або асистенти, такому одміну дадуть парк машин від 50 шт, і йому завжди буде чим зайнятись щоб відпрацювати ці 3к. Такі як Маршал як раз і убезпечують себе від того щоб бадяжити чайок на всю бухгалтерію і відправляти мило за главбуха, який вважає що "комп*ютерщик" для того і посаджений. В залежності від таланту, такий одмін можливо все наладить і буде сидіти курити бамбук, і до нього ніхто не докопається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Marshall а не закруто пригнув за 3к грн на період стажування ? чи це просто ляпнув аби було ?

Якщо роботодавець не "посоромився" виставити 22 пункти вимог - чому я повинен "соромитись" виставити свої вимоги.

І якщо порахувати оутсорсінг на всі ці пункти думаю вийде більша сума ніж 3кілогривень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 1400-1600 піде студент хіба, за умови, що там цього всього навчиться (і ще треба не забути, що офіційне працевлаштування було б більш прийнятне при такій зарплаті).

ТС бажаю успіхів у пошуках, у мене є кілька колишніх одногрупників, спробую їх навести на дану тему, вони вам підійдуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

суперове місце для студентів як "стартовий майданчик". навчаться трохи і почнуть шукати "кращі хліба"

всім успіхів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Marshall а не закруто пригнув за 3к грн на період стажування ? чи це просто ляпнув аби було ?

повір, одміна за 3к не будуть наймати щоб заправляв картриджі (хоча і таке можливо), для цього є аутсортінг або асистенти, такому одміну дадуть парк машин від 50 шт, і йому завжди буде чим зайнятись щоб відпрацювати ці 3к. Такі як Маршал як раз і убезпечують себе від того щоб бадяжити чайок на всю бухгалтерію і відправляти мило за главбуха, який вважає що "комп*ютерщик" для того і посаджений. В залежності від таланту, такий одмін можливо все наладить і буде сидіти курити бамбук, і до нього ніхто не докопається.

ти мені ще розкажи хто такий адмін і скільки він заробляє :))) для твого відому як правило адміну глибоко пох***й скільки компів в парку і зп в наших краях коливається в межах 1500-2000 грн.. і хоча в обовязки Одміна не входить крутіння заліза і чистка від пилу системників, як правило в канторах усі напрямки ІТ обзивають кОмпУтірщикаМи і буде маслати все що дадуть і за мінімалку в кращому випадку за суму в 2 оклади без надії на підвищення грошового еквіваленту навіть на гривню..

З.І. Питання до тебе де більше роботи буде в канторі з 50 ворстайшинами чи 10 ?? Я наприклад взагалі різниці не бачу між тими варіантами.. кількість роб місць не завжди збільшує роботи.. особисто я не відчуваю в себе на роботі при 20 роб.станціях в одному корпусі а корпусів є 3 (ітого 61 комп) якоїсь складності чи напрягу.. працюю до обіду , бо сидіти цілий день банально немає потреби..При цьому всьому моя ЗП складає 1125 грн без відрахувань.. і що ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти (DrFaust) відеонагляд теж обслуговуєш, АТС-ку програмуєш? бухгалтерам пояснюєш як працювати з програмками подачі звітів до ПФ і ДПА що кожного місяця по десять поновлень мають, ...ну і далі по списку в 21 пункт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут все такие крутые админы, скажите, а какая зорплата - нормальная для админа?

А то я умею все из перечисленного в требованиях к должности, а на теперишней работе получаю 1200 грн. в месяц. Вот сижу, думаю, стоит пытаться сменить работу или нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спрос рождает предложение (с)

Спроса не будет - предложение изменится.

Но мериться виртуально пиписьками, конечно, куда более интересно :)

какая зорплата - нормальная для админа?

Такая, которая позволяет себя комфортно чувствовать на рабочем месте и соответствовать твоим потребностям.

Кому-то 1200грн хватает, а кому-то и 1500$ мало :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому-то 1200грн хватает, а кому-то и 1500$ мало :)

Тоесть однозначной оценки набора умений нету и просить можно сколько дадут?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От географии очень зависит.

А спросить "сколько я стою" всегда можно на профильных форумах типа sysadmins.ru, sysadmins.su

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти мені ще розкажи хто такий адмін і скільки він заробляє :))) для твого відому як правило адміну глибоко пох***й скільки компів в парку і зп в наших краях коливається в межах 1500-2000 грн.. і хоча в обовязки Одміна не входить крутіння заліза і чистка від пилу системників, як правило в канторах усі напрямки ІТ обзивають кОмпУтірщикаМи і буде маслати все що дадуть і за мінімалку в кращому випадку за суму в 2 оклади без надії на підвищення грошового еквіваленту навіть на гривню..

З.І. Питання до тебе де більше роботи буде в канторі з 50 ворстайшинами чи 10 ?? Я наприклад взагалі різниці не бачу між тими варіантами.. кількість роб місць не завжди збільшує роботи.. особисто я не відчуваю в себе на роботі при 20 роб.станціях в одному корпусі а корпусів є 3 (ітого 61 комп) якоїсь складності чи напрягу.. працюю до обіду , бо сидіти цілий день банально немає потреби..При цьому всьому моя ЗП складає 1125 грн без відрахувань.. і що ?

Не розкажу бо сам не є монстром-адміном (зараз в мою сторону полетить купа гівна і каміння), хоча що таке IP, DNS, локалка знаю, картриджі заправляти вмію. А от мій друг є таким. І він шукає роботу тут. Так от на вакансії до 2,5к він навіть не дивиться, особливо з врахуванням того що має 2х дітей і стажу 5 років адміном, а встьго ~8 в цій сфері при такому ж як в мене віці.

А ти працюй далі за копійки по 0,5 дня, але, імхо, тут нема чим гордитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панове, не сперечайтеся! Адмін адміну - велика різниця. Навіть при одинакових 22 пунктах. Багато що залежить від того як часто і скікльки потрібно докладати мізків для виконання роботи. ЗП залежить більше від керівника і його очікувань від адміна. Знаю адмінів від 2к до 8к ЗП. Різниця зазвичай не тільки в підході до роботи, а й в вмінні передбачувати потреби фірми на яку працює людина без вказівки керівництва, в ініціативності, в можливостях навчати працівників таким чином, що вони самі будуть робити все що потрібно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вважаю що в нормального одміна (не "комп*ютерщика") кількість роботи повинна бути обернено пропорційна до його знань.

Але не у випадку цього топстарту, бо тут на крайняк доведеться ремонтувати розетки чи мити підлогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти (DrFaust) відеонагляд теж обслуговуєш, АТС-ку програмуєш? бухгалтерам пояснюєш як працювати з програмками подачі звітів до ПФ і ДПА що кожного місяця по десять поновлень мають, ...ну і далі по списку в 21 пункт?

уяви і навіть більше ніж все що ти перелічив, навіть ремонтую медичні апарати + ремон технічний всієї комп техніки + являюсь постачальником по всій комп техніці та обладнанню.. ще запитання ?

Не розкажу бо сам не є монстром-адміном (зараз в мою сторону полетить купа гівна і каміння), хоча що таке IP, DNS, локалка знаю, картриджі заправляти вмію. А от мій друг є таким. І він шукає роботу тут. Так от на вакансії до 2,5к він навіть не дивиться, особливо з врахуванням того що має 2х дітей і стажу 5 років адміном, а встьго ~8 в цій сфері при такому ж як в мене віці.

А ти працюй далі за копійки по 0,5 дня, але, імхо, тут нема чим гордитись.

ти взагалі реально можеш оцінити теперіню ситуацію на ринку праці ? коли офіційна ЗП лікаря млять важить 1200 грн !! то про якого адміна-компутєщіка в нашій області йде мова за 2-5 000 грн ? ви обкурені чи що ? я не говорю що немає таких зп для ІТ працівників но це дуууже велика рідкість і як правило не в такому місті як Луцьк а швидше Київ і Львів.. хоча в останьому тоже не фонтан но вже краща ситуація ніж тут. А те що твій друг шукає вище ніж 2,5 к грн то вже його персональний ананізм.. посидить без роботи і світогляд сьогодення опустить в реальність на реальні ЗП ;)

З.І. Нікого не хотів образити чи насміятись просто іноді такі дикі речі говорите як будьто живете за бугром і не бачите як живуть тут люди..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не говорю що немає таких зп для ІТ працівників но це дуууже велика рідкість і як правило не в такому місті як Луцьк а швидше Київ і Львів..

Мабуть, настав час підняти мою стареньку тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хороший адмін - це той адмін, який з'являється раз на місяць отримати зарплату і перевіриити логи/за потреби фізичний стан машин.

ПС: а криворукість юзерів на 99% виправляється RAdmin-ом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хороший адмін - це той адмін, який з'являється раз на місяць отримати зарплату і перевіриити логи/за потреби фізичний стан машин.

От чіста поржать питання: яким чином раз в місяць ти збираєшся перевіряти фізичний стан машин і яким софтом (хард, оперативку, відео, логи серверів і т.п.)? А ніяк. Виїздний адмін з'явиться на офісі тільки в двох випадках - забрати ЗП або його видзвонять ібо проблема вже імєєт мєсто бить.

По суті топіка: всі кому не підходять умови топають лісом, адже музику замовляє той хто платить і від вашого (нашого) бажання підзаробити земля (інші люди / установи) не почнуть обертатися навколо вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Marshall а не закруто пригнув за 3к грн на період стажування ? чи це просто ляпнув аби було ?

Це ви ребятішкі мелко плаваєте, не ціните себе, свою роботу, свій час, здоровя і згодні працювати за 2к в місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти взагалі реально можеш оцінити теперіню ситуацію на ринку праці ? коли офіційна ЗП лікаря млять важить 1200 грн !! то про якого адміна-компутєщіка в нашій області йде мова за 2-5 000 грн ? ви обкурені чи що ? я не говорю що немає таких зп для ІТ працівників но це дуууже велика рідкість і як правило не в такому місті як Луцьк а швидше Київ і Львів.. хоча в останьому тоже не фонтан но вже краща ситуація ніж тут. А те що твій друг шукає вище ніж 2,5 к грн то вже його персональний ананізм.. посидить без роботи і світогляд сьогодення опустить в реальність на реальні ЗП ;)

З.І. Нікого не хотів образити чи насміятись просто іноді такі дикі речі говорите як будьто живете за бугром і не бачите як живуть тут люди..

а ти напиши моєму другу в лічку і спитай де він знайшов роботу, яку зарплату отримує на період стажування і скільки буде отимувати по закінченню цього періода. І скільки він мав на попередній роботі. Повір, планка нижче 2,5к не опуститься по всім 3 цифрам. Хто шукає, той знаходить, а вот працювати за 1125 без відрахувань це і є онанізм. І якби в тебе було 2є дітей, повір, ти ..опу порвав би, але знайшов щось пристойніше. Хоча для тебе, напевно, більш актуальна приказка "краще синиця в руках ніж журавль в небі".

Пробач що переходжу на особистості, але реально заїло що всіх судиш по собі.

ЗІ. Не порівнюй бюджетників з айтішніками.

якщо хочеш продовжувати дискусію пиши в ПМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти взагалі реально можеш оцінити теперіню ситуацію на ринку праці ? коли офіційна ЗП лікаря млять важить 1200 грн !! то про якого адміна-компутєщіка в нашій області йде мова за 2-5 000 грн ? ви обкурені чи що ? я не говорю що немає таких зп для ІТ працівників но це дуууже велика рідкість і як правило не в такому місті як Луцьк а швидше Київ і Львів.. хоча в останьому тоже не фонтан но вже краща ситуація ніж тут.

Помиляєтесь. Нормальна зп нормального адміна якраз з 2500 і починається. А щодо пошуку... Взяти ту ж Нову лінію. Адміни там отримують навіть більше, при тому що працюють 3 через 3. Проте й вимоги при прийомі на роботу високі. Так що думайте самі, чи гнути спину за 1000 грн. при тому обємі роботи, що ви робите (ще питання, як керівництву вдалось це все на вас повісити, певно, ви не сильно то й противились), чи розвивати свої навики, отримувати нові знання/освіту/дипломи і розсилати своє резюме куди тільки можна. Знаходять тільки ті, що шукають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю своих 5 копеек

В Луцке действительно туго для админов и с админами. Я считаю для начала надо разделить понятия, системный администратор и эникейщик. Если речь идет о человеке который будет обслуживать парк компьютеров на фирме, переставлять винды, обслуживать офисную технику...то для меня это эникейщик. Если человек на работе занимается только администрированием в чистом виде, только обслуживание Unix/Linux/Windows серверов, это другой уровень, ну и т.д.

В Луцке очень мало работ где действительно требуются админы высокого уровня, от того и зарплаты не высокие, как правило если и есть фирмы крупные, то все управляется с центра, на местах работы не много. Но если и есть работа где реально нужен классный админ, платить ему много не хотят :) и выбить реально большую зарплату сложно. Тоесть да, меня коробит от того как говорят по телевизору что не хватает специалистов на рынке труда, их может быть действительно не много, но и зарплату нормальную платить не хотят.

И еще момент, может это кому-то не понравится, но это моё личное мнение, несколько лет назад работал на одной фирме, и эта фирма исказала админа, и работа впринципе была с возможностью роста и т.д., хотелось взять человека которого не прийдется учить, и которого брали впринципе на одну единственную линию, чтобы он взял на себя обязаности обслуживать Win2003 Server, но и это было не обязательным. И вот приходили несколько человек...начинаеш с ними говорить, я считаю задаеш ну совсем уже простые общие вопросы, типа что такое DNS, у человека ступор. И это я веду к тому что хороших админов очень мало. А вообще хочу подытожить, у нас сложно, но можно админу иметь не только 3, но и 4-6 тысяч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

асіліл. :)

Вищописані (в першому пості) роботи - цілком вміщаються у ту суму, зо пропонують. АЛЕ! За умови появи там 1 раз на тиждень.

І по пунктно зробити усі задачі, вирішити усі проблеми, що накопилися.

За 1600-1800 грн сидіти там цілий день і пити чай/каву відправляти замість головбух-ши мило. Не варто.

Імхо, вигідніше найняти фірму, яка за цю суму буде робити все вищевказане (при потребі, оскільки 1 раз зроблене по-людськи, не потребує перероблення!!!) Фірмі не потрібно вводити в штат ще одну штатну одиницю, не потрібно шукати йому компа і приміщення. Не потрібно платити за нього податки. І т.д.

А так, за обслуговування 1500 грн в місяць фірма мала б нормально і одна і інша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок, здаюсь, я в ступорі ібо не можу банально знайти роботу в себе в Горохові де ЗП хочаб 2,5 к грн. Якщо хтось хоче запропонувати ЗП мені від 4к грн зрадістю переїду в Луцьк, ПМ відкритий чекаю пропозиції :)

З.І. Я говорив постійно за офіційну ЗП а не за дохід це для інфи.. що стосується індивідумів які закинули мені особисто про онанізм в 1125 грн/міс і на 0,5 дня то я з нетерпінням чекаю від них пропозицій роботи або актуальної поради. До енікейщиків себе далеко не відношу.. хоча це моя особиста думка. Працюю з *ніксами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок, здаюсь, я в ступорі ібо не можу банально знайти роботу в себе в Горохові де ЗП хочаб 2,5 к грн. Якщо хтось хоче запропонувати ЗП мені від 4к грн зрадістю переїду в Луцьк, ПМ відкритий чекаю пропозиції :)

З.І. Я говорив постійно за офіційну ЗП а не за дохід це для інфи.. що стосується індивідумів які закинули мені особисто про онанізм в 1125 грн/міс і на 0,5 дня то я з нетерпінням чекаю від них пропозицій роботи або актуальної поради. До енікейщиків себе далеко не відношу.. хоча це моя особиста думка. Працюю з *ніксами.

Если есть возможность переехать и знания, почему бы не в Киев сразу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...