Перейти до змісту

Ваканція Адміністратора системи ( Адміна )


etalon

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 104
  • Створено
  • Остання відповідь

По телефону повідали 1600, але ще щось буде залежати від результатів співбесіди. Певно скажуть, мало знаєте, тому 1400, + стажування 3 міс. з окладом 1000 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По телефону повідали 1600, але ще щось буде залежати від результатів співбесіди. Певно скажуть, мало знаєте, тому 1400, + стажування 3 міс. з окладом 1000 грн.

ні ти помиляєшся. Це на перших парах випробувальний термін. ( В мене випробувальний термін рік назад був 800 грн а зараз маю нормальну зарплату і той хто себе зарекомендує буде отримувати нормальну )

1 Що таке локальна мережа (є поняття)

2 Мережевий екран та його режими роботи та настройка (думаю нічого надзвичайного, мабуть мова йде про FreeBSD шлюз?)

3 Локальна мережа з міжмережевим екраном (налаштований на Windows Server 2003 R2 - у мене був дипломний проект на подібну тему).

4 Модем ADSL його налагодження в локальній мережі (розберуся, нічого складного)

5 Вміння працювати з 3g модемом + антеною до нього налагодження його в мережі (півроку працюю через 3g peoplenet)

6 Монтаж мереженого кабеля та його обжим коли створюється нове робоче місце (є поняття)

7 IP адреса (куди без них, багато теорії прочитав і прослухав)

8 DNS сервера (система доменних імен, це теж сервіс в Windows Server 2003 R2 і новіших версіях)

9 Windows Server 2003 R2 (писав дипломну по впровадженні даної системи у навч. закладі)

10 Удалений робочий стіл (маю певний досвід як в мережі під Server 2003 так і Team в'ювер)

11 Створення нового користувача ( Юзера ) (Робив, +політики безпеки)

12 Добавляння бухгалтерських програм та їх оновлення на серверах (думаю, розберуся)

13 Клієнт банк + добавляння нових ключів отриманих з банку (мав справу, але не багато працював із цим)

14 Довірена зона ( для банків ) (ще не в курсі)

16 Вміння налагоджувати камери відео нагляду ( бажано знати ) (буду вчитися)

17 Вміння працювати з електричними приладами ( Блоками живлення та 220 в ) (є досвід)

18 Знати досконало принтери та їх встановлення в локальну мережу та роботу в удаленому столі на серверах (зроблю)

19 Елементарні знання роботи в Інтернеті ( розміщення оголошень , добавляти на сайт нові позиції по запчастинах + фото до них ) (нема питань)

20 Створення резервних баз данних бухгалтерських програм та інших данних (не важко)

21 Знати Арм звіт та з Звітність в податкову ( це 2 простеньких програми ) (якщо дійсно простенькі - розбируся)

22 Бути вічливим та вихованим ( Колектив дуже чудовий ) (я сама ввічливість)

Якщо хочеш працювати звони та іди сюди номер вище сказано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальна в Луцьку починається від 2500 і далі, хоча за таке в Києві від 5000

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хочеш працювати звони та іди сюди номер вище сказано

Вже дзвонив. Тому й пишу. Наразі вже маю нормальну роботу з нормальною з/п. Погодився б робити все вищесказане, скажімо, за 1000 грн з фізичною моєю присутністю 7-10 днів на місяц. Проте, як я зрозумів, вам потрібен постійно-присутня людина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гаразд, які у Вас умови праці? Бо обов'язки ясно окреслені, ЗП також більш-менш показана, цікаво в яких умовах робота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плакать хочется...

Вспомнилось -

Если бы водителей принимали на работу как АДМИНОВ

Вакансия: Водитель. Требования:

1. Профессиональные навыки управления грузовыми и легковыми автомобилями, троллейбусами, трамваями, поездами метрополитена и фуникулера, экскаваторами и бульдозерами, спецмашинами на гусеничном ходу, боевыми машинами пехоты и современными легкими/средними танками. Навыки экстремального вождения обязательны.

2. Знание и опыт ремонта поршневых двигателей, автоматических и ручных трансмиссий, систем зажигания, бортовых компьютеров, антиблокировочных, аудио и навигационных систем обязательны. Опыт проведения окрасочных работ приветствуется.

3. Претенденты должны иметь сертификаты Mersedes, BMV, GENERAL MOTORS, а так же справки об участии в крупных международных ралли не более чем двухгодичной давности.

4. З/п от 500 грн.,(>=100$) определяется по итогам собеседования.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Zed:

ти перебільшуєш, це нормальна практика щодо роботи, де не треба прикладати великих фізичних зусиль - необхідно прикласти більше розумових, щоб отримати позитивний результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Zed:

ти перебільшуєш, це нормальна практика щодо роботи, де не треба прикладати великих фізичних зусиль - необхідно прикласти більше розумових, щоб отримати позитивний результат.

я б не сказав, що це перебільшення, це реалії сьогодення

Kis@: как собеседование прошло?

Lem: сначало было скучно, потом стало веселей, когда меня спросили, какими компьютерными программами я владею.

Kis@: и что там смешого?

Lem: сказал стандартное - "MS Word" и "MS Excel"

Lem: ответили - Мало

Lem: ну тогда я и добавил - "Aimp", "ping" и "netstat"

Lem: ответили - уже лучше

Kis@ постой, а ты кем вообще устраивался?

Lem: та... разнорабочим

Kus@: я в шоке

цитую з Баша, але туди воно попало з життя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, поважаю твій досвід, але бажання роботодавця нажитися на працівнику і професійні якості працівника - це дещо різні речі.

У цій вакансії ТС описав повністю (або більшу частину) робочих зобов'язань, і розуміючим дану тему людям ясно, що мова йде в половині вимог про споріднені або дуже близькі за своєю суттю речима, тут не вимагають хисту програміста, як буває в багатьох випадках, коли шукають адміна.

Крім того я вважаю, що завжди можна почати працювати на самого себе, і самому наймати працівників. Шкода лише, що в нашій країні людей виховують таким чином, що вони потім шукають таких людей, що зможуть дати їм таку роботу, яку вони добре вміють робити, і добре за це заплатять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода лише, що в нашій країні людей виховують таким чином, що вони потім шукають таких людей, що зможуть дати їм таку роботу, яку вони добре вміють робити, і добре за це заплатять.

:sq_ye:

А який сенс шукати малооплачувану роботу, якої не знаєш? :0001:<_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, поважаю твій досвід, але бажання роботодавця нажитися на працівнику і професійні якості працівника - це дещо різні речі.

У цій вакансії ТС описав повністю (або більшу частину) робочих зобов'язань, і розуміючим дану тему людям ясно, що мова йде в половині вимог про споріднені або дуже близькі за своєю суттю речима, тут не вимагають хисту програміста, як буває в багатьох випадках, коли шукають адміна.

Крім того я вважаю, що завжди можна почати працювати на самого себе, і самому наймати працівників. Шкода лише, що в нашій країні людей виховують таким чином, що вони потім шукають таких людей, що зможуть дати їм таку роботу, яку вони добре вміють робити, і добре за це заплатять.

В мене, саме до цього топікстартера, претензій немає ніяких, але сьогоднішній роботодавець ну дуже сильно відрізняється, навіть від самого себе 5-річної давнини.

І на самого себе зараз краще не починати працювати, а закінчувати, що я і збираюсь зробити найближчим часом. Не так сьогодні і легко почати щось своє, ще й працівників наймати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гаразд, які у Вас умови праці? Бо обов'язки ясно окреслені, ЗП також більш-менш показана, цікаво в яких умовах робота.

Невже тяжко позвонити та домовитись про зустріч, якщо реально зацікавлений в пропозиції? Який сенс писати це тут і по 3 дні чекати відповідь?

Насторожує..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мене флейм дістав...

А ще, замість 20+ пунктів можна було написати :

1) Знання MS Sеrver 2003

2) Вміння налаштувати мережу.

3) Знання офісних порграм (Ворд, ексель, клієнт-банк і т.д.)

4) Вітається знання телефонії та відеоспостереження

або - Типова робота для Сисадміна в офісі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гаразд, які у Вас умови праці? Бо обов'язки ясно окреслені, ЗП також більш-менш показана, цікаво в яких умовах робота.

Невже тяжко позвонити та домовитись про зустріч, якщо реально зацікавлений в пропозиції? Який сенс писати це тут і по 3 дні чекати відповідь?

Насторожує..

Я вважаю, що нормальна пристойна організація(фірма) напише що, як, де і скільки, тому, що вона справді зацікавлена у пошуку працівника. Також варто б написати назву організації.

А коли так — то якимось розводом-лохотроном попахує. Або, як мінімум, Ви не все договорюєте. :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гаразд, які у Вас умови праці? Бо обов'язки ясно окреслені, ЗП також більш-менш показана, цікаво в яких умовах робота.

Невже тяжко позвонити та домовитись про зустріч, якщо реально зацікавлений в пропозиції? Який сенс писати це тут і по 3 дні чекати відповідь?

Насторожує..

Я вважаю, що нормальна пристойна організація(фірма) напише що, як, де і скільки, тому, що вона справді зацікавлена у пошуку працівника. Також варто б написати назву організації.

А коли так — то якимось розводом-лохотроном попахує. Або, як мінімум, Ви не все договорюєте. :sq_ye:

ХЛОПЦІ ВИ БАЛАКАЙТЕ А КОМУ ПОТРІБНА РОБОТА ТЕЛЕФОНУЙТЕ

Це заборонено правилами форуму? Якщо ні, то зауваження вважаю нетактовним.

Ти шукаєш роботу? Якщо так то кінчай балачки та гада до телефону

Гаразд, які у Вас умови праці? Бо обов'язки ясно окреслені, ЗП також більш-менш показана, цікаво в яких умовах робота.

Невже тяжко позвонити та домовитись про зустріч, якщо реально зацікавлений в пропозиції? Який сенс писати це тут і по 3 дні чекати відповідь?

Насторожує..

Я вважаю, що нормальна пристойна організація(фірма) напише що, як, де і скільки, тому, що вона справді зацікавлена у пошуку працівника. Також варто б написати назву організації.

А коли так — то якимось розводом-лохотроном попахує. Або, як мінімум, Ви не все договорюєте. :sq_ye:

А ВИ вже сунули носа сюди що відчули що пахне чимось ( розводом-лохотроном ) я вас на співбесіді не бачив!!!! Не знаєте то не каркайте!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 etalon: шановний, не забувай шо тут форум а не дошка оголошень, тому якщо не подобається що перемивають кісточки твоєму топстарту, то гайда в інше місце

Стосовно лохотрона, поважаюча себе контора назвалася б, а так якось по-лоховськи виглядає, перепрошую за хамство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«А ВИ вже сунули носа сюди що відчули що пахне чимось ( розводом-лохотроном ) я вас на співбесіді не бачив!!!! Не знаєте то не каркайте!!!!!!!!!!! » — Я наразі не шукаю роботу, тому і не приходив до вас на співбесіду. А якби і шукав, то б на таке оголошення принципово не телефонував. Аж надто багато невідомих…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я - нє. Не хочеться пхати шию хз куди, я не без роботи, але розглядав даний варіант, як хороше доповнення до того що маю, але як говориться, краще синиця в руках, як журавель в небі. У мому випадку я маю синицю і пів-журавля, надідька мені ще один цілий лелека?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Marshall а не закруто пригнув за 3к грн на період стажування ? чи це просто ляпнув аби було ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...