Перейти до змісту

Ваканція Адміністратора системи ( Адміна )


etalon

Рекомендовані повідомлення

Далі Луцька неможу по сімейним обставинам :(, та і в Луцьку власна нерухомість є..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 104
  • Створено
  • Остання відповідь

Далі Луцька неможу по сімейним обставинам :(, та і в Луцьку власна нерухомість є..

В таком случае надо искать, не думаю что в Горохове много работы есть и будет связанные с UNIX'ами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок, здаюсь, я в ступорі ібо не можу банально знайти роботу в себе в Горохові де ЗП хочаб 2,5 к грн. Якщо хтось хоче запропонувати ЗП мені від 4к грн зрадістю переїду в Луцьк, ПМ відкритий чекаю пропозиції :)

З.І. Я говорив постійно за офіційну ЗП а не за дохід це для інфи.. що стосується індивідумів які закинули мені особисто про онанізм в 1125 грн/міс і на 0,5 дня то я з нетерпінням чекаю від них пропозицій роботи або актуальної поради. До енікейщиків себе далеко не відношу.. хоча це моя особиста думка. Працюю з *ніксами.

Порада одна - шукати, шукати, і ще раз шукати. І не обмежуватись тільки Бордою. Зроби тут оголошення на кшталт того, що створив мій друг. Не варто очікувати що хтось тобі так просто запропонує роботу на блюдєчку з голубою кайомочкою.

Ах да, офіційно ти в Луцьку можеш мати і 0,4к, не дивуйся, все інше - в конверті.

І ще - правду сказав Zheny@ - аутсортінг рулить, не раз стикався (IT, бухгалтерія).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцке действительно туго для админов и с админами.

Поэтому подавляющее большинство людей с мозгами едут в Киев, Харьков, Донецк, где рынок труда на порядки больше чем в Луцке и ему подобных городках, и зарплаты в разы выше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це, якщо нічого не тримає тут.

За інших обставин - просто варто навчити людей ПОВАЖАТИ роботу адміна, і достойно її оплачувати.

Без директора фірма проживе, бо кожен знає, що необхідно робити.

А от без адміна, коли сиплеться база в день здачі звіту чи ПДВ.....

Адмін має доступ до ВСІЄЇ інфи на фірмі. І навіть за його мовчання варто доплачувати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що правда, то правда. Сильний адмін може сам продиктувати свою ЗП. Тому що від його мозгів може залежати майбутнє компанії і її дохід.

А якщо вся робота адміна впирається в дрібні функції, то йому й платитимуть, як прибиральниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. Я говорив постійно за офіційну ЗП а не за дохід це для інфи..

А яка різниця між офіційною ЗП і просто гарантованим доходом? Ти що, відмовишся, якщо тобі скажуть, що офіційної ЗП не буде, але тобі кожен місяць будуть давати 10К грн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це, якщо нічого не тримає тут.

Не бывает безвыходных ситуаций, бывают неприятные решения.

Адмін має доступ до ВСІЄЇ інфи на фірмі. І навіть за його мовчання варто доплачувати!

Не во всех конторах, и не каждый админ. Бывает и целый отдел ИТшников с разграничением прав и обязанностей.

ДА и про директора ты загнул. Если бы топ-менеджмент был не нужен - его бы ликвидировали как класс. Хозяину бизнеса нет смысла держать "нахлебника" да еще и на очень большой зарплате.

А вообще - твои б слова, да богу в уши :)

А якщо вся робота адміна впирається в дрібні функції, то йому й платитимуть, як прибиральниці

Никто тебя не заставляет всю жизнь выполнять "дрібні функції". Учись, читай, самосовершенствуйся, вместо фильмов и музыки тяни с торрентов литературу, читай, экспериментируй, и со временем дорастешь до бОльшей зарплаты.

Без регулярного самообучения и отслеживания всего что происходит в ИТ-сфере по выбранному направлению одмин обречен на профессиональную деградацию и потерю конкурентоспособности на рынке труда.

Я, к примеру выпал из "большого админства" на два года и сейчас усиленно заполняю пробелы в знаниях, недополученных за это время. Информации не то что много - а просто капец сколько.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. Я говорив постійно за офіційну ЗП а не за дохід це для інфи..

А яка різниця між офіційною ЗП і просто гарантованим доходом? Ти що, відмовишся, якщо тобі скажуть, що офіційної ЗП не буде, але тобі кожен місяць будуть давати 10К грн?

ніфіга я не відмовлюсь, мені особисто пофіг яка ЗП : конверт чи офіціалка, просто як правило чорну ЗП не оголошують при складані об'яви на вакантне місце адміна ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що в наш час 1200-1500 грн???

ІМХО краще вже працювати на себе

якщо ти компуторщик, то продавать комп техніку і на цьому собі наварювати % від продажу

варіантів такого заробітку є бізліч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ти копуторщик, то продавать комп техніку і на цьому собі наварювати % від продажу

варіантів такого заробітку є бізліч.

главное не забывать платить налоги, я то Микола Янович поймает и будет бобо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яка різниця між офіційною ЗП і просто гарантованим доходом? Ти що, відмовишся, якщо тобі скажуть, що офіційної ЗП не буде, але тобі кожен місяць будуть давати 10К грн?

Різниця невелика, але є, офіційний дохід самоцінний сам по собі (перше що спало на думку - кредити, ну і багато дрібниць)

Не мені вам пояснювати. Звичайно, його важливість не така висока щоб відмовлятись від "чорних" 10К, але і казати що її нема - теж помилка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver

Більшість продавців тут на форумі саме так і працюють, чи не так?

сорі за ОФФтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(перше що спало на думку - кредити, ну і багато дрібниць)

фу *ля, краще ще подумай, [споживацький] кредит - зло, а не цінність, коли вже до вас дійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ти краще подумай, кредит це всього лише інструмент, як його використовують це проблема людини.

Тим більше та ж сама квартира, автомобіль. Якщо людині немає де жити і їй ВСЕ РІВНО треба платити за квартиру то чи не краще виплачувати кредит?

Так от у людини з офіційною великою з/п є можлмвість швидко взяти кредит, а без такої, можливість може і є але треба попаритись, бо навіть дуже великі але неофіційні приходи по картці нікого не вражають (з досвіду знайомого).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ти краще подумай, кредит це всього лише інструмент, як його використовують це проблема людини.

Тим більше та ж сама квартира, автомобіль. Якщо людині немає де жити і їй ВСЕ РІВНО треба платити за квартиру то чи не краще виплачувати кредит?

Так от у людини з офіційною великою з/п є можлмвість швидко взяти кредит, а без такої, можливість може і є але треба попаритись, бо навіть дуже великі але неофіційні приходи по картці нікого не вражають (з досвіду знайомого).

Інструмент, але чий? Всьо уже прідумано до нас, і я вже думав-передумав. Але ти бери, не встидайся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в нас на роботі адмін, Адмінив серваки freebsd i oracle платили йому здається 4000

так він зараз в Брно за штуку євро адмінить.

от і думайте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в нас на роботі адмін, Адмінив серваки freebsd i oracle платили йому здається 4000

так він зараз в Брно за штуку євро адмінить.

от і думайте

Правильно, хороший адмін за штуку гривень працювати ніколи не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яка різниця між офіційною ЗП і просто гарантованим доходом? Ти що, відмовишся, якщо тобі скажуть, що офіційної ЗП не буде, але тобі кожен місяць будуть давати 10К грн?

Різниця невелика, але є, офіційний дохід самоцінний сам по собі (перше що спало на думку - кредити, ну і багато дрібниць)

Не мені вам пояснювати. Звичайно, його важливість не така висока щоб відмовлятись від "чорних" 10К, але і казати що її нема - теж помилка.

Якщо не вам, то хто ж тоді пояснить. Розглянемо граничні варіанти - ось, наприклад, що краще - 1200 грн офіційної зарплати і всьо, чи 12К грн доходу і всьо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний не займайтесь демагогією, що ви намагаєтесь довести? Будь-яка тверезомисляча людина розуміє що офіційний дохід має свої переваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний не займайтесь демагогією, що ви намагаєтесь довести? Будь-яка тверезомисляча людина розуміє що офіційний дохід має свої переваги.

Шановний, а давайте ви перестанете шукати демагогію там, де її нема і попробуєте пояснити, які переваги, крім кредитів(які банки безпроблемно дають і під неофіційні доходи), має офіційний дохід. Я вам нічого доводити не збираюсь, навпаки, мені цікава думка людини, що бачить переваги у офіційних зарплатах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендую вам усім заспокоїтися, тема переросла у флейм, це вже справді оффтоп, можна потрапити в "баню". І не розпалюйте на рівному місці холівар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендую вам усім заспокоїтися, тема переросла у флейм, це вже справді оффтоп, можна потрапити в "баню". І не розпалюйте на рівному місці холівар.

Та який там холівар, всі один одного шановним називають. Просто цікаво, яка для адміна різниця - офіційно чи неофіційно йому платять гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема не у флеймі, imho, тому що вельмишановним модераторам до болю близькі проблеми працевлаштування сисопів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...