Перейти до змісту

Ваканція Адміністратора системи ( Адміна )


etalon

Рекомендовані повідомлення

Потрібен адміністратор для бугалтерії!!!!

Співбесіда,

Що потрібно знати???

1 Що таке локальна мережа

2 Мережевий екран та його режими роботи та настройка

3 Локальна мережа з міжмережевим екраном

4 Модем ADSL його налагодження в локальній мережі

5 Вміння працювати з 3g модемом + антеною до нього налагодження його в мережі

6 Монтаж мереженого кабеля та його обжим коли створюється нове робоче місце

7 IP адреса

8 DNS сервера

9 Windows Server 2003 R2

10 Удалений робочий стіл

11 Створення нового користувача ( Юзера )

12 Добавляння бухгалтерських програм та їх оновлення на серверах

13 Клієнт банк + добавляння нових ключів отриманих з банку

14 Довірена зона ( для банків )

15 Телефонія АТС ( Бажано знати )

16 Вміння налагоджувати камери відео нагляду ( бажано знати )

17 Вміння працювати з електричними приладами ( Блоками живлення та 220 в )

18 Знати досконало принтери та їх встановлення в локальну мережу та роботу в удаленому столі на серверах

19 Елементарні знання роботи в Інтернеті ( розміщення оголошень , добавляти на сайт нові позиції по запчастинах + фото до них )

20 Створення резервних баз данних бухгалтерських програм та інших данних

21 Знати Арм звіт та з Звітність в податкову ( це 2 простеньких програми )

22 Бути вічливим та вихованим ( Колектив дуже чудовий )

Питати Лену ( Відділ кадрів ) 0506716697

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 104
  • Створено
  • Остання відповідь

22 Бути вічливим та вихованим ( Колектив дуже чудовий )

отшибает 99% кандидатур

p.s. а списочек писал бухгалтер....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи потрібно буде "допомагати" бухгалтерам у пошуці помилок в "неправильно працюючих" програмах. І доречі саме головне, яка програма використовується для бух. обліку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і яку ж ЗП отримає такий одмін?

п.17. Що таке праска і куди заливати воду в електрочайник обов*язково знати?

п.19. Таке 1 раз показати навіть юзеру чи чайнику і буде достатньо.

п.21. На якому рівні знати? Щоб міг бухгалтера замінити?

судячи з поданої інфи контора відносно велика, можна було б вказати назву чи хоча б напрям діяльності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи потрібно буде "допомагати" бухгалтерам у пошуці помилок в "неправильно працюючих" програмах. І доречі саме головне, яка програма використовується для бух. обліку.

ні не треба ніяких помилок шукати ( скопіював базу документів . скачав нову програму і вставив скопійовані документи назад )

і яку ж ЗП отримає такий одмін?

п.17. Що таке праска і куди заливати воду в електрочайник обов*язково знати?

п.19. Таке 1 раз показати навіть юзеру чи чайнику і буде достатньо.

п.21. На якому рівні знати? Щоб міг бухгалтера замінити?

судячи з поданої інфи контора відносно велика, можна було б вказати назву чи хоча б напрям діяльності

Якщо пісюна погладити праскою то він вам буде потрібний???

З ДИБІЛЬНИМИ питаннями не турбувати!!! Якщо поділу то відповім всім!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 Бути вічливим та вихованим ( Колектив дуже чудовий )

отшибает 99% кандидатур

p.s. а списочек писал бухгалтер....

Ні я написав те з чим доведется мати справу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкажіть будь-ласка орієнтовну зарплату, і місцезнаходження фірми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є номер телефону. Доволі ввічлива дівчина Лена (Олена), дає відповіді на питання. :)

Чи мобільний сів?

Оце вбило:

15 Телефонія АТС ( Бажано знати )

16 Вміння налагоджувати камери відео нагляду ( бажано знати )

17 Вміння працювати з електричними приладами ( Блоками живлення та 220 в )

Тут - бажано не жлобитися. А залатити тому, хто цим професійно займається. Адмін не телефоніст та не електрик. І тим паче не охоронник.

Він може це знати, якщо мав із цим справу. Але я вважаю, що краще заплатити професіоналу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є номер телефону. Доволі ввічлива дівчина Лена (Олена), дає відповіді на питання. :)

Чи мобільний сів?

Мобільний не сів, просто немає на даний час можливості говорити по телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Zheny@

Оце вбило

15 Телефонія АТС ( Бажано знати )

Наприклад я програміст і трохи адмін, але samsung DCS500 програмую занєфіг :)

думаю що людина яка відповідає хочаб 75% вимог запросить не 3кілогривень зарплату

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Marshall, і я адмін. І середнього рівня знання 3д макса маю. А ще можу розібрати карбюратор з закритими очима. Питання не в тому хто що вміє, а чи це цікаво? От мені було б не цікаво скажімо розібратись із АТС-кою, а розібрати карбюратор і його поремонтувати. Розумієш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перечитуємо уважніше вищенаписане.

Він може це знати, якщо мав із цим справу.

Якщо жлобилися на роботі на телефоніста - то напрягали адміна - типу "Це із тієї ж опери - розбирайся і не %бе."

Це не тяжко вникнути прочитати і т.д. Але кожен повинен займатися своєю справою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

п.17. Що таке праска і куди заливати воду в електрочайник обов*язково знати?

п.19. ...

п.21. На якому рівні знати? Щоб міг бухгалтера замінити?

...

Якщо пісюна погладити праскою то він вам буде потрібний???

З ДИБІЛЬНИМИ питаннями не турбувати!!! Якщо поділу то відповім всім!!!!

Друже, щоб не було дибільних питань не треба вказувати дибільних вимог. Ти десь бачив адміна який не працює з ел. приладами??? Не знає що таке локальна мережа, ІР і так далі? З блоками живлення зрозуміло, а що оте 220 в? Розетки вставляти і міняти проводку/відмотувати лічильник? Бадяжити чай на всю бухгалтерію? Тобі треба адмін-електрик-бухгалтер (програміст бух. програм?) в одній особі, я так розумію? І якщо тобі одне питання здалось дибільним, то варто хоча б відповісти на інші. Повторюся: п.21. на якому рівні знати? Що в контексті цих і інших бух. програм буде входити в обов*язки адміна? Думаю таке питання задавати Лєні з відділу кадрів недоречно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата 1: "22 Бути вічливим та вихованим ( Колектив дуже чудовий )"

Цитата 2: "Якщо пісюна погладити праскою то він вам буде потрібний??? З ДИБІЛЬНИМИ питаннями не турбувати!!! Якщо поділу то відповім всім!!!!"

Мені здається, у топікстартера якесь дивне поняття про ввічливість і вихованість... :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу зрозуміти однієї позиції луцьких роботодавців. Їм треба щоб людина була постійно в офісі, студентів вони брати не хочуть, бо досвіду мало, а на нормального адміна грошей шкода. Чому ж не взяти хорошого системного адміністратора по сумісництву, щоб він посидів 3-4 дні, все налаштував і потім тільки підртимував систему в робочому стані, приходячи на офіс 7-10 разів на місяць особисто, а сапортив віддалено. 80% проблем можна вирішити й в телефонному режимі. В цьому ж зацікавлені обидві сторони. Та й платити такому працівнику можна в 5 рази менше, ніж студенту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не піду я зі своїм досвідом роботи ублажати бухгалтерш. І принципово калькулятори і кавоварки з чайниками не ремонтуватиму.

А щодо адмінити ГОТОВУ мережу - нівапрос. Навіть віддалено.

Не потрібно Вам знаходити для мене окрему кімнату (кабінет), да, я такий балуваний - в серверній сидіти не збираюся! І компа окремого не потрібно.

Не потрібно Вам виділяти ЗП для мене щомісяця - найміть мене погодинно! :)

Якщо пропозиція Вас зацікавить - в ПМ. Обсудимо ВСЕ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкажіть будь-ласка орієнтовну зарплату, і місцезнаходження фірми.

Телефон вказано. Спілкуйтесь з Леною вона вам все розповість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є номер телефону. Доволі ввічлива дівчина Лена (Олена), дає відповіді на питання. :)

Чи мобільний сів?

Оце вбило:

15 Телефонія АТС ( Бажано знати )

16 Вміння налагоджувати камери відео нагляду ( бажано знати )

17 Вміння працювати з електричними приладами ( Блоками живлення та 220 в )

Тут - бажано не жлобитися. А залатити тому, хто цим професійно займається. Адмін не телефоніст та не електрик. І тим паче не охоронник.

Він може це знати, якщо мав із цим справу. Але я вважаю, що краще заплатити професіоналу.

Женя я сам особисто протягом довгого часу робив на офісах все сам.

Програмувати АТС не треба. Працівники помінялись кабінетами потрібно на атс поміняти місцями продода щоб короткі номера не міняти

Не роздувайте проблему все набагато простіше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 Що таке локальна мережа (є поняття)

2 Мережевий екран та його режими роботи та настройка (думаю нічого надзвичайного, мабуть мова йде про FreeBSD шлюз?)

3 Локальна мережа з міжмережевим екраном (налаштований на Windows Server 2003 R2 - у мене був дипломний проект на подібну тему).

4 Модем ADSL його налагодження в локальній мережі (розберуся, нічого складного)

5 Вміння працювати з 3g модемом + антеною до нього налагодження його в мережі (півроку працюю через 3g peoplenet)

6 Монтаж мереженого кабеля та його обжим коли створюється нове робоче місце (є поняття)

7 IP адреса (куди без них, багато теорії прочитав і прослухав)

8 DNS сервера (система доменних імен, це теж сервіс в Windows Server 2003 R2 і новіших версіях)

9 Windows Server 2003 R2 (писав дипломну по впровадженні даної системи у навч. закладі)

10 Удалений робочий стіл (маю певний досвід як в мережі під Server 2003 так і Team в'ювер)

11 Створення нового користувача ( Юзера ) (Робив, +політики безпеки)

12 Добавляння бухгалтерських програм та їх оновлення на серверах (думаю, розберуся)

13 Клієнт банк + добавляння нових ключів отриманих з банку (мав справу, але не багато працював із цим)

14 Довірена зона ( для банків ) (ще не в курсі)

16 Вміння налагоджувати камери відео нагляду ( бажано знати ) (буду вчитися)

17 Вміння працювати з електричними приладами ( Блоками живлення та 220 в ) (є досвід)

18 Знати досконало принтери та їх встановлення в локальну мережу та роботу в удаленому столі на серверах (зроблю)

19 Елементарні знання роботи в Інтернеті ( розміщення оголошень , добавляти на сайт нові позиції по запчастинах + фото до них ) (нема питань)

20 Створення резервних баз данних бухгалтерських програм та інших данних (не важко)

21 Знати Арм звіт та з Звітність в податкову ( це 2 простеньких програми ) (якщо дійсно простенькі - розбируся)

22 Бути вічливим та вихованим ( Колектив дуже чудовий ) (я сама ввічливість)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну напишіть ж ЗП!

Якби дана пропозиція і була цікава мені, то без вказаної ЗП я принципово не телефонуватиму, бо оголошення схоже на те, що воно від міфічного роботодавця і, здається, вам є що приховувати таки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

эт точно,

и название фирмы не помешало бы...

а то какая-то "подкрадунская" фирма

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...