Перейти до змісту

The Elder Scrolls - Skyrim на підході!


fenmix

Рекомендовані повідомлення

Мало кто из приставочников и обладателей РС версии игры знает, но в Skyrim-e для PC нарочно урезали графику (стандартными опциями ее сильно не поднять, а вот покопавшись в файлах конфига -легко). Причина проста - не вызвать сильную жопоболь обладателям унылых коробок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

свопы постоянные бесят .. особенно при передвижении по глобальной карте .. .через каждые два шага фриз на 10-20 секунд.. потом тутже еще один .. пару минут норм .. потом заново.. при етом с харда не заметно чтобы была нагрузка ... хрень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

свопы постоянные бесят .. особенно при передвижении по глобальной карте .. .через каждые два шага фриз на 10-20 секунд.. потом тутже еще один .. пару минут норм .. потом заново.. при етом с харда не заметно чтобы была нагрузка ... хрень

лічиться фіксом, фікс в гуглі, після встановлення свопи пропали, але іноді вісне намертво - тоді приходить знімати процес

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

свопы постоянные бесят .. особенно при передвижении по глобальной карте .. .через каждые два шага фриз на 10-20 секунд.. потом тутже еще один .. пару минут норм .. потом заново.. при етом с харда не заметно чтобы была нагрузка ... хрень

Фрізи в мене бувають, але дуууже рідко. А "Сталкер" перестав фрізити лише тоді, коли я його встановив на другому диску (вінчестері), там де зараз в мене й Скайрім.

Шкода що тільки ДХ9, але навіть так "грати не хочеться", вечір все бігаю лише насолоджуюся волею і милуюся красотами!

Гра на всі 5+

Брав тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От якщо гру порівняти з відьмаком першим то шо краще?

Ато я скачати - скачав а от встановити якось не хочеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От якщо гру порівняти з відьмаком першим то шо краще?

Ато я скачати - скачав а от встановити якось не хочеться

А если сравнить тетрис и марио?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 місяця потому...

Играть однозначно стоит. Правда мне, честно говоря Обливион был как-то поатмосферней, но тоже самое раньше писали на форумах как только обливион вишел и его с Морровиндом сравнивали, но как говорится, все меняется, все течет. Кому-то эти изминения нравятся, кому-то нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

думав затягне,але не вийшло.Трошки забагато всяких фішок + мене магія напрягає.Шось після Red Dead Redemption взагалі нічого не "ципляє"

=(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

надумав пограти.

сюжетом сильно звязана з попередніми частинами? зокрема з Oblivion, ато його так і не пройшов?) чи дискомфорту не буде?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буде, гра розрахована й на нових гравців також.

А морровінд то таке)) Для фанатів) Але раджу також пройти і його, як і й Облівіон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 8 місяців потому...
  • 9 місяців потому...

Itzamna, Попробуй в настройках уровень сложности повысить :_02: . А если серьезно то сейчас тенденция выпускать игры которые сможет пройти даже восьмидесятилетняя бабушка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...