Перейти до змісту

Маги та екстрасенси


MOTOROLLLA

Маги та екстрасенси  

111 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Маю нездоровий інтерес до всякого там чаклунстваrolleyes.gif.

От сиджу чекаю чергову "Битву екстрасенсів". Чоловік, спостерігаючи за моєю зацікавленістю, поблажливо посміюється))))

А Ви вірите в надможливості деяких людей??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 126
  • Створено
  • Остання відповідь

Все люди не обыкновенные в этом плане, но встледствии разных обстаятельств,только 0.01% умеют пользовастся способностями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно люди з надможливостями існують, і вони між нами. Людський мозок задіяний лише на 2-3%, геніїв на 5-10%,  можливості для росту є...  

Відносно проекту то це ще під питанням чи все там правда чи все таки шоу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Снимаю бан на расстоянии,привораживаю админов и модераторов,чищу карму и репутацию,открываю закрытые темы и прочее

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю нездоровий інтерес до всякого там чаклунства

залишила б ти його,цей інтерес... <_< дещо може видатись надто простим, захочеться спробувати.

bf301d67c486.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людський мозок задіяний лише на 2-3%, геніїв на 5-10%,  можливості для росту є...  

давно доведена брехня.

А щодо Луцька - чув, а у Ківерцях і сам був у знахарки, можливості злегка вразили - вправила мені позвоночний диск через живіт, дружина, що була присутня констатувала той факт, що її руки повністю проникли усередину живота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Снимаю бан на расстоянии,привораживаю админов и модераторов,чищу карму и репутацию,открываю закрытые темы и прочее

Ты не один :unsure:

podborka_04.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я завжди до цього всього ставилась дуже скептично і не бачила в цьому нічого надзвичайного. Просто є люди, які є хорошими психологами, мають більш розвинуту інтуїцію, відчуття. В одних ці здібності більш розвинуті в інших менше. А шарлатанів, які вдають, що у них є якісь здібності – ще більше.

А ще ніколи не розуміла людей, які користуються послугами цілителів, магів, екстрасенсів. Для чого? Зняти порчу, дізнатись свою долю, зцілитись від неіснуючої хвороби, або ще гірше згаяти час на зцілення замість лікування. Навіщо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сама теж ніколи не зверталась. Цікаво, а може я тоже відьма О_О. Магом бути круто! )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я завжди до цього всього ставилась дуже скептично і не бачила в цьому нічого надзвичайного. Просто є люди, які є хорошими психологами, мають більш розвинуту інтуїцію, відчуття. 

Тобто, такі особи як Нострадамус, Ванга, Эдгар Кейси, Мессінг і інші це просто психологи, історії яких просто розкручені???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це просто психологи, історії яких просто розкручені???

В интервью П. Орешкину Мессинг таким образом описывал свои выступления:

…Это не чтение мыслей, а, если так можно выразиться, «чтение мускулов»… Когда человек напряженно думает о чём-либо, клетки головного мозга передают импульсы всем мышцам организма. Их движения, незаметные простому глазу, мною легко воспринимаются. …Я часто выполняю мысленные задания без непосредственного контакта с индуктором. Здесь указателем мне может служить частота дыхания индуктора, биение его пульса, тембр голоса, характер походки и т. д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди вірять в те, що хочуть бачити. Я бачу те, в що люди вірять і роблю з цього висновки. А висновок такий: все можливе, бо неможливого немає.

Упс..) На рахунок ТВ - це показуха. Більше дивіться ваші тєлікі. Нормальні люди не хизуються своїми здібностями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я завжди до цього всього ставилась дуже скептично і не бачила в цьому нічого надзвичайного. Просто є люди, які є хорошими психологами, мають більш розвинуту інтуїцію, відчуття. 

Тобто, такі особи як Нострадамус, Ванга, Эдгар Кейси, Мессінг і інші це просто психологи, історії яких просто розкручені???

Коперфільда забув вписати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди вірять в те, що хочуть бачити. Я бачу те, в що люди вірять і роблю з цього висновки.

Гуру, Мля...

Більше дивіться ваші тєлікі.

Ще забув сказати про наші соцмережі...

Нормальні люди не хизуються своїми здібностями.

1. Де мова йшла про хизування?

2. Нормальні (читай - звичайні) люди просто таких не мають.

ЗІ Вірю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що, це не відноситься до надможливостей, про які ця тема? В будь якій позиції можна знайти противників, але факти залишаються фактами. Є, були і будуть маги, екстрасенси, цілителі. Так само як незрячі люди, наприклад, малюють картини; після клінічної смерті зявляється знання іноземної мови. Це все ж підтверджені досить поширені факти, які не можна не назвати надздібностями... 

Ось мені цікаво ті люди які голосують в опитуванні за "шарлатанів", справді настільки непохитні і невірячі чи просто під запитанням розуміють обяви газет різних "Галин", "Люб",  і інших "заробітчан"?

P.S А при чому тут фокусники?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто, такі особи як Нострадамус, Ванга, Эдгар Кейси, Мессінг і інші це просто психологи, історії яких просто розкручені???

P.S А при чому тут фокусники?

Вольф Григорьевич Мессинг — эстрадный артист, выступавший в СССР с психологическими опытами «по чтению мыслей» зрителей, заслуженный артист РСФСР

Биография

В юности участвовал в номерах иллюзионистов в польских бродячих цирках. Затем освоил «эстрадную телепатию» (т. н. «контакты через руку»).

Дійсно, при чому тут фокусники?

Жодне пророцтво Нострадамуса не було розгадане до "передбаченої" події, а лише підігнане під неї, після здійснення "пророцтва". І т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще ніколи не розуміла людей, які користуються послугами цілителів, магів, екстрасенсів. Для чого? Зняти порчу, дізнатись свою долю, зцілитись від неіснуючої хвороби, або ще гірше згаяти час на зцілення замість лікування. Навіщо.

ну от в мене , до прикладу, з 20 років, після армії боліла спина, скористався послугою цілительки - біль пропав. Якщо це психологічний вплив - то фіг з ним, аби не боліло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну от в мене , до прикладу, з 20 років, після армії боліла спина, скористався послугою цілительки - біль пропав. Якщо це психологічний вплив - то фіг з ним, аби не боліло.

Якби вона тобі яйця викотила (хм...) і спина перестала боліти, то можна було б говорити про якусь магію, а так звичайна народна мануальна терапія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...