Перейти до змісту

Маги та екстрасенси


MOTOROLLLA

Маги та екстрасенси  

111 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Чомусь мені здається, що людям які вірять в Бога повірити в магів, екстрасенсів, бабаїв, забобони якось простіше ніж атеїстам.

З.І. Просто думка.

Люди які вірять в Бога зазвичай знайомі з Біблією де про це все є достатньо інформації. Того й вірять. Іноді до маразму вірять шарахаючись і відносячи все незнайоме до "проісків лукавого"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 126
  • Створено
  • Остання відповідь

Кастанеда Карлос "Учение дона Хуана" - В своих книгах Карлос Кастанеда описывает обучение у Хуана Матуса — мага, представителя древнего шаманского знания. Дон Хуан Кастанеды представляет собой мудрого шамана, чей образ не совпадает со стереотипом индейского колдуна, а знания, которыми он делится, не совпадают с представлениями академической науки о шаманской культуре индейцев.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трррр!

Тема не про те.

Мене цікавить чи хтось особисто знайомий з справжнім магом чи чаклуном? Чи може в когось бабуся чаклунка??? Чи може хтось звертався? Чи мо" хто сам чАрАдЄй???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трррр!

Тема не про те.

Мене цікавить чи хтось особисто знайомий з справжнім магом чи чаклуном? Чи може в когось бабуся чаклунка??? Чи може хтось звертався? Чи мо" хто сам чАрАдЄй???

це не ті люди котрі свої грамоти та дипломи будуть розвішувати. ти знайома з академіками? можливо так, але на відміну від них люди із світу езотерику можуть жити поруч з тобою і ти нічого про них такого і знати не будеш поки не прийде час дізнатись

а так для цікавості дивись битву екстрасенсів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трррр!

Тема не про те.

Мене цікавить чи хтось особисто знайомий з справжнім магом чи чаклуном? Чи може в когось бабуся чаклунка??? Чи може хтось звертався? Чи мо" хто сам чАрАдЄй???

це не ті люди котрі свої грамоти та дипломи будуть розвішувати. ти знайома з академіками? можливо так, але на відміну від них люди із світу езотерику можуть жити поруч з тобою і ти нічого про них такого і знати не будеш поки не прийде час дізнатись

а так для цікавості дивись битву екстрасенсів

madkot, про які грамоти та дипломи ти говориш??? Ахаха! Хто може оцінити те, що не має оцінки???

Якщо є якісь нагороди - це вже муйня.

ПиСи: в цій темі чекаю майже казкових історій, де добра чарівниця врятувала казкову принцесу:P. (шютка)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Mr. Ves, та пох насправді що вікіпедія тлумачить ці синоніми по різному, в європі їх ще називали відьмаками, в нас волхвами., в кожного народу є своє слово для цих людейу, яке по своєму тлумачать їх. тут фішка в тому що якби їх не називали, відрізняються вони від нас тим, що володіють знаннями... ну кароч до чого я веду, кому цікаво можна цю книжку переглянути... :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається, що то змагання демонів :unsure: Всім хтось здібності передав!

Хоча можливий варіант, що внаслідок певних подій збились настройки доступу до вищих планів, і людина може демонструвати надздібності (без біса в голові). :unsure:

Думаю, що невеликі здібності є у всіх, і щоб їх проявити, потрібно просто трохи потренуватись :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, про які грамоти та дипломи ти говориш??? Ахаха! Хто може оцінити те, що не має оцінки???

Якщо є якісь нагороди - це вже муйня.

ПиСи: в цій темі чекаю майже казкових історій, де добра чарівниця врятувала казкову принцесу:P. (шютка)))

от дивне створіння - як можна оцінити величину знань і вмінь у квантовій фізиці - точно так само як в езотериці

p.S. я написав відносно все і узагальнено а ти шукаєш причини щоб виправдати свою теорію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

getto, ты не еврей случайно?

Гурвіник (до Карандаша). Шо, жалко жида? Може ти тоже жид?

Карандаш (злякавшись). Нє, я – украінєц.

Самодєлкін (танцює чочотку). Такий, як я китаєць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от дивне створіння - як можна оцінити величину знань і вмінь у квантовій фізиці - точно так само як в езотериці

Дивне створіння і з мозгів росте коріння :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от дивне створіння - як можна оцінити величину знань і вмінь у квантовій фізиці - точно так само як в езотериці

Дивне створіння і з мозгів росте коріння :0123:

Круте дівчисько, от ти мені поясни - ти ультразвук бачила? квант, електрон, протон, атом, електромагні-хвилі? думаю що ні - чомусь використання цього всього уповсякденному житті у тебе нее викликає сумніві, а також наявності спеціалістів початкових та надвисоких рівнів по цим профіляв. а от наявність спеціалістів по езотериці і взагалі цього всього незвичного, таємного. неосяжного не викликає. ти бачила Марс? напевно ні, а якщо і бачила то лише на фото, відео і у телефскоп. так ось якщо прийде авторитет до тебе покаже зікру і скаже що це марс - ти ж будеш вірити, так? так само пройто приййми на віру що крім звичної науки котра вже давно погрузла в ілюзіях і не може пояснити багато речей і процесів у світі уснує ще й те що люди намагаються відкинути бо не розуміють, не сприймають, не хочать бачити бо не так бути не може, бо не може бути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Альо, madkot! Я по "ту" сторону барикади.

Просто, в дипломованих магів і в те, що "бачити" можна навчитись не вірю.

Вірю в "обраних". От може і мене колись током приколошкає і я побачу небачене)))

А те, що, типу, захочу - навчусь - муйня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людина ходити вчиться теж дуже довго, повзає, встає, падає, піднімається, робить нові спроби. нарешті ходить. потім починає вчитись бігати і пригати. це вміють практично всі, але не всі стають чемпіонами по прижкам у висоту, довжину, спринті і т.д.

а дехто просто засвоюєє ще ролики, ковзани, лижі і т.д.

якщо казати що нічого не може бути бо в це не вірю, навіть не спробувавши зробити маленький крок в сторону досягнення нових знань і вмінь то тоді немає про що гооврити. навчитись можна багато чому, не всьому, але багато чому. одним легше йде, іншим слабше але йде.

біьшості з нас шкільні предмети і ті особливі знання котрі ми там опанували в реальному житті далеко не потрібно, але ж ми вчили і дещо навчились, і ці навики деякі та знання залишаються надовго в нас.

просто треба не говорити, а робити конкретні кроки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається, що то змагання демонів :unsure: Всім хтось здібності передав!

Хоча можливий варіант, що внаслідок певних подій збились настройки доступу до вищих планів, і людина може демонструвати надздібності (без біса в голові). :unsure:

Думаю, що невеликі здібності є у всіх, і щоб їх проявити, потрібно просто трохи потренуватись :unsure:

Здібності дає лише один - Бог, а те як ми їх використаємо залежить від нас - ніж може бути інструментом спасіння людини, свторення витвори мистецтва, але і може бути інструментом вбиства.

p..s. Бог і Диявол всередині нас і те кого ми вибираємо залежить лише від нас

Когда-то давно старый индеец открыл своему внуку одну жизненную истину.

- В каждом человеке идет борьба, очень похожая на борьбу двух волков. Один волк представляет зло – зависть, ревность, сожаление, эгоизм, амбиции, ложь… Другой волк представляет добро – мир, любовь, надежду, истину, доброту, верность…

Маленький индеец, тронутый до глубины души словами деда, на несколько мгновений задумался, а потом спросил:

- А какой волк в конце побеждает?

Старый индеец едва заметно улыбнулся и ответил:

- Всегда побеждает тот волк, которого ты кормишь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все кАнЄшно добре, але може хто розкаже історію з власного досвіду???

Мадкот. от чого ти навчився? Ти ж вчився?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все кАнЄшно добре, але може хто розкаже історію з власного досвіду???

Мадкот. от чого ти навчився? Ти ж вчився?

подивись у мене в піпдвисі слоган - це відповідь тобі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також передивилась всі сезони битви екстрасенсів, цікаво було. :) І люди, які справді мали здібності, там були. Принаймі, так мені здається.

Звісно, поки сам не побачиш на власні очі, не повіриш... Але такими персонами давно цікавляться різні секретні організації, і дуже серйозно, це факт, з яким важко сперечатись.

Моя бабуся і прабабуся були знахарками. Завжди ходили до нас люди за допомогою, так що я віру отримала з самого народження, і ніколи в цьому не сумнівалась. Щось є, якась сила, енергія, аура чи біополе... Але нам це важко уявити. Це так само, як сліпому від народження уявити кольори, або глухому пісню. ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Mr. Ves, та пох насправді що вікіпедія тлумачить ці синоніми по різному, в європі їх ще називали відьмаками, в нас волхвами., в кожного народу є своє слово для цих людейу, яке по своєму тлумачать їх. тут фішка в тому що якби їх не називали, відрізняються вони від нас тим, що володіють знаннями... ну кароч до чого я веду, кому цікаво можна цю книжку переглянути... :ok:

Та я читав Толкіна ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вас не удивляло то что каждый из нас немножко экстрасенс.К примеру чувство что вы сегодня встретите кого то кого не видели несколько лет.Или выходите с работы и точно попадаете на свою маршрутку.То как мать чувствует ребенка,а близнецы друг друга.То как домашние любимцы буквально чувствуют наши эмоции.

мене це не дивує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

getto из писателя превращается в читателя... на недельку... пусть Борда отдохнет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Микс экстрасенс-читает наши мысли :rolleyes:

Не помню где,но попалась мне как то на глаза статейка-что то типа классификацию уровней экстрасенсорических умений у людей-так вот на первом уровне стоит абсолютное большинство людей(что и так ясно)-их умения проявляются на бытовом уровне-6-е чувство и прочие предчувствия.Второй уровень людей может предсказывать или предчувствовать какие то действия или событие-все это на подсознательном уровне.3-ий уровень не далеко ушел от второго но все таки знает о своих умениях и косвенно использует их.4ий и 5ий уровни это люди которых вы могли наблюдать по ящику.6уровень-единичные случаи-обычно владеют разными сверхъестественности способностями(телекинез,пирокинез,левитация итд).Все я это помню смутно и выложил в достаточно банальной трактовке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Якщо людина захоче,вона може навчитися всьому.А також навчити інших.

А коли немає мотивації...лише лінь,і очікування,що десь колись прийде прозріння,то дійсно воно приходить не до всіх.

Мы должны прийти к пониманию, что есть единственный источник знания, из которого можно брать нужную информацию, причем абсолютно бесплатно и в любом объеме. Главное и единственное условие это развивать себя.(С.Г.Ратнер)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fatamorgana, я не згідна.

Є вродженні таланти, які я вважаю істинними. Є набуті, які, як не розвивай, не розвинеш краще ніж ті з якими народились.

Якщо всесвіт (бог, енергія, комос - читай, як хочеш) дав мені хист до одного, і не дав до іншого - це означає, що так має бути.

Я можу навчитись читати, писати, грати в покер і багато іншого - цього не вмів ніхто при народженні.

Та є люди, які народились з "особливостями".

Якщо я буду намагатись вивчити магію, а в результаті, впливати на долі інших, енергія всесвіту мені "помститься" за "збій в системі".

безталанних людей немає - та кожен має розвивати СВІЙ. ))

Основним кредом в моєму житті є - не нашкодь.

Ставити своє "я" в ценр всього - означає бачити не дальше свого носа.

Зри в корень!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fatamorgana, я не згідна.

Є вродженні таланти, які я вважаю істинними. Є набуті, які, як не розвивай, не розвинеш краще ніж ті з якими народились.

Якщо всесвіт (бог, енергія, комос - читай, як хочеш) дав мені хист до одного, і не дав до іншого - це означає, що так має бути.

Я можу навчитись читати, писати, грати в покер і багато іншого - цього не вмів ніхто при народженні.

Та є люди, які народились з "особливостями".

Якщо я буду намагатись вивчити магію, а в результаті, впливати на долі інших, енергія всесвіту мені "помститься" за "збій в системі".

безталанних людей немає - та кожен має розвивати СВІЙ. ))

Основним кредом в моєму житті є - не нашкодь.

Ставити своє "я" в ценр всього - означає бачити не дальше свого носа.

Зри в корень!

  :0001:так я про те,щоб знайти своє "Я".

І не всі народжуються "з особливостями".

Багато кому це приходить пізніше...

-------

Это я о том что люди часто говорят например : " Ды нет мне это не дано .."

А когда я спрашиваю : " А не дано кем ? "

То в основном слышу что то вроде этой фразы : " Ну не нам решать кому что .."

-------

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок талантів...розвитку...пробувати...старатись...і тд і тп, воно то вірно. але:

Якщо я буду намагатись вивчити магію, а в результаті, впливати на долі інших, енергія всесвіту мені "помститься" за "збій в системі".

результатом "магії" і є вплив на інших...на природу. і не все так райдужно і красиво,як "енергія всесвіту" чи якась там абракадабра (кстаті,не хороше слово). є знайомий, який ,скажем так, поцікавився тим всім. потім ночами біля нього сиділа мати і лежав з біблією на грудях.

це цікаво? думаю, тоді вже не до енергії космосу і збою в системі. все набагато,хм,приземленіше і страшніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...