Перейти до змісту

Маги та екстрасенси


MOTOROLLLA

Маги та екстрасенси  

111 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 126
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 4 тижня потому...

Моддинг и Апгрейд Ауры и Кармы вашего компьютера. Дорого.

Развод мышей, клавиатур, принтеров, пользователей. Цены умеренные.

Дистанционно заговариваю звуковые карты на поднятие битности. Оплата по вебмани.

Изгоняю вирусов Божьим словом и народными средствами.

Экстрасенс Высшей категории из Ордена преподобного Дебаггера изгонит баги из вашей программы. Дорого.

Оживление умерших винчестеров по Вуду. Профессиональный колдун. Гадание по дампу памяти.

Профессиональный отворот для спама. Дорого. Надёжно.

Засвистываю модемы на хороший коннект. Недорого. Вывожу из дебрей интернета.

Потомственный инетчик. [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Существуют еще и эффекты поля, Курт Левин в свое время все это описал. А магия... это же так завораживающе, так хочется, чтобы кто-то что-то раз и сделал...и все, жизнь наладилась. Думаю это поиск все той же "волшебной таблетки",и главное- тогда не приходится нести ответственность за свою жизнь и свой выбор.

Экстрасенс Высшей категории из Ордена преподобного Дебаггера изгонит баги из вашей программы. Дорого.

Оживление умерших винчестеров по Вуду. Профессиональный колдун. Гадание по дампу памяти.

Профессиональный отворот для спама. Дорого. Надёжно.

Отлично! :ok: Еще добавить что нибудь про венок безбрачия!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я все-таки думаю что такие наклонности есть у каждого,но у дних они с рождения активны,других должна шибануть молния,чтобы активизировать скрытые возможности организма,третим нужно пройти через клиническую смерть.

Когда то, в глубоком детстве,ходил к бабке(голова постоянно болела)-она меня отшептала и вроде как все прошло.Не знаю-магия не магия,сила самовнушения или еще какая нибудь манна небесная,но мне помогло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маги, екстрасенси, це все не наше, імхо. Є люди які домовляються з потойбічними силами і їм даються надможливості, але то дає певний зв’язок і певну ціну за дар.

Як людина, яку виховували з розумінням, що все в світі не просто так і над людьми є Творець, Бог, я вірю, що є ще і нечиста сила і всі ці маги, відьмаки, екстрасенси з нею пов’язані.

Вибір за людиною, але навіть мізерні зацікавлення потойбіччям для декого назавжди лишають слід і краще 100 раз подумати аніж стрімголов кидатися в незвідане... Церква (православна, католицька...) цього не підтримує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маги, екстрасенси, це все не наше, імхо. Є люди які домовляються з потойбічними силами і їм даються надможливості, але то дає певний зв’язок і певну ціну за дар.

Як людина, яку виховували з розумінням, що все в світі не просто так і над людьми є Творець, Бог, я вірю, що є ще і нечиста сила і всі ці маги, відьмаки, екстрасенси з нею пов’язані.

Вибір за людиною, але навіть мізерні зацікавлення потойбіччям для декого назавжди лишають слід і краще 100 раз подумати аніж стрімголов кидатися в незвідане... Церква (православна, католицька...) цього не підтримує.

Ведьма́к — персонаж славянской мифологии, обладающий колдовскими способностями. Многими ошибочно воспринимается тождественным ведьме, однако в отличие от последней может обладать и положительными качествами.

Происхождение идет от праславянского *vědě «я знаю», древне-русского вѣдь «колдовство, ведовство, знание»[1]. Родственные термины: «ведовство», «ведьма», «сведущий» (в чём-либо), «поведать».

"Описания случаев левитации встречаются с незапамятных времен. Самое удивительное – в старинных книгах способность к левитации отмечается не только у колдунов, ведьм и одержимых дьяволом, но и у праведников. Только если колдунов и ведьм за "полеты" сжигали на кострах, у праведников они считались признаком святости. Если верить историческим источникам, во время молитвенного экстаза в воздух поднимались многие религиозные деятели. Среди русских "левитантов" можно назвать Серафима Саровского, архиепископа Новгорода и Пскова Иоанна. Кроме того, московские летописи рассказывают о Василии Блаженном, который не раз на глазах у толпы переносился через Москву-реку. Способностью подниматься в воздух обладали и католические святые. Есть документы, описывающие, как один испанский паломник умудрился перелететь через широкую реку, а епископ Валенсии и вовсе парил над землей 12 часов. В 1550 году в Верте, Брабант, несколько монахов "поднялись в воздух, карабкались по деревьям как кошки", и их якобы поддерживали невидимые пальцы. А свидетелями полетов монахини-кармелитки Терезы однажды стали 230 католических священников. О своем даре Тереза рассказала в автобиографии, датированной 1565 годом: "Вознесение приходит как удар, неожиданный и резкий, и, прежде чем ты можешь собраться с мыслями или прийти в себя, тебе кажется, будто облако уносит тебя в небеса или могучий орел на своих крыльях... Я вполне осознавала себя, чтобы видеть, что нахожусь в воздухе..." (

Наташа - це тобі у церкві так сказали - чи почула десь? - я про те що церква це все не пыдтримує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересно,где бы была сейчас церковь если бы ее деятельность не поддерживалась борьбой со всей "нечистью".Это и есть принципы контроля массы-дать людям общую идею,дать людям общего врага,дать людям общего избавителя.Такой себе Аум синрикё планетных масштабов.Под статью "враг церкви",как всегда,попадают не такие как все-маги,экстрасенсы,телепаты,негры и Жванецкий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

В житті трапляються різні ситуації... І сама не дуже вірила у це все доки особисто не зіткнулась. Тепер точно можу сказати - такі люди існують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть щось таке є в кожному з нас..... наприклад мої знайомі ніколи не кажуть мені, що їдуть на рибалку... :D хоча я думаю , що просто знайшли крайню на випадок коли нічого не наловили :D але хто зна....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди заведіть мене до когось..бо я вже ні в кого і ні в шо не вірю в цьому світі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди заведіть мене до когось..бо я вже ні в кого і ні в шо не вірю в цьому світі)

тебе нужно К НИМ :0121:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди заведіть мене до когось..бо я вже ні в кого і ні в шо не вірю в цьому світі)

Потім можна повірити в те що тобі там скажуть, а це ще набагато гірше..... так що справляйся сам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потім можна повірити в те що тобі там скажуть, а це ще набагато гірше..... так що справляйся сам!

а я вірю, я сам туди на зібрання ходжу, там весело, всі танцюють :0103: грають :0083: співають гарних пісеньок :0146: там говорятть гарні слова, про вічне життя, а ти ж хочеш жити вічно? приходь до нас!!!! в вечірній час!!!!!

:_07::0095:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я вірю, я сам туди на зібрання ходжу, там весело, всі танцюють :0103: грають :0083: співають гарних пісеньок :0146: там говорятть гарні слова, про вічне життя, а ти ж хочеш жити вічно? приходь до нас!!!! в вечірній час!!!!!

:_07::0095:

Дякую що дбаєш про мою душу...я подумаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А при чому тут маги та екстрасенси?

казалось бы, при чём здесь Лужков

як то при чому? за допомогою чаклунів та ворожок саме і відбувається те чарівне, незбагненне святодійство перевтілення із нікчемної земної людинки на, не побоюсь цього слова, СВІТОЧ, так так , саме світоч райського існування. Існування в променях сяйва, що несе нам вічність !!!

Амінь. :_17:

:_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому не допомогли маги і екстрасенси, звертайтесь до народної "нетрадиційної" медицини.

Одним, із найкращих спеціалістів в цій галузі, є славнозвісний лікар Попов, раджу пошукати його відео на ютубі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гєтто, скажи допінгам : ІЗИЙДІТЬ!!!

за допомогою чаклунів та ворожок саме і відбувається те чарівне, незбагненне святодійство перевтілення із нікчемної земної людинки на, не побоюсь цього слова, СВІТОЧ

удіві нас своєю мєтодікою :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

удіві нас своєю мєтодікою

Розумієш, справа в тім, що я ще сам не досягнув тієї блаженної вершини, що б передавати свої знання та вміння іншим. Це загрожує людству знищенням всього на планеті.

Але обов`язково наступить мить, і ви дізнаєтесь про те, що ще ніхто не знає. :g05::)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

які там чудеса...

шарлатанство й годі...

всі шоу зроблені за допомогою відеомонтажу і акторської майстерності лжесенсів :lopata:

справжнє чудо можна побачити хіба в Почаєві, чи йому подібних місцях!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я сам всегда верил что не существует людей которые обладают какими-то там способностями которые не в силах объяснить некто в т.ч. и наука,

однажды встретил мужика который просто посмотрев на тебя может рассказать какими болячками ты болел за свою жизнь, как эта болезнь проходила, как долго лечили, в т.ч. и чем ты сейчас больной... так что проголосовал "за"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шарлатани працюють для збагачення власної кишені.

Люди з надможливостями працюють для людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після школи і аж до 2008 року я глубоко вірив що телепатія існує, я був у цьому просто впевненим. І у 2008 році почав вивчати метод Хосе Сільва, котрий розвиває екстрасенсорні здібності. Знайшов хорошого тренера по цьому методу Романа Борсука, він до-речі був президентом цього методу в Україні, проте на той час він вже не проводив тренінги і я поїхав в Дніпропетровськ на дводенний основний курс методу Сільва, котрий проводила Галина Борсук. Основними темами курсу були: 1.Розвиток інтуїції для прийняття рішень

2.Розвиток екстрасенсорних здібностей(телепатія)

Далі приїхавши до Луцька я почав активно випробовувати отримані знання на практиці, в результаті за допомогою інтуїції я прийняв швидке рішення розрахуватись з роботи у великій іноземній корпорації із високою на той час ЗП повним соцпакетом та персональним тренером англійської мови та їхати у Київ працювати ріелтором. Зараз мені смішно згадувати той час, наскільки тупо приймати рішення за допомогою інтуїції. Чому тупо тому що у 2008році якраз сталась криза у банківській сфері, кредити не давали, і весь ринок нерухомості пішов на спад. Якби я підійшов до цього питання з логічної точки зору, зваживши всі за та проти та виділивши більше уваги збиранню інформації для прийняття рішення, тоді рішення їхати у Київ працювати ріелтором в пік кризи я б ніколи не прийняв.

Ще була там така методика створення радників(Наполеон Хілл описував цю методику у своєму бестселері). Суть проста, придумуєш собі радників із успішних людей, входиш в транс і задаєш їм питання, вони тобі підказують. Тобто коли ти у них запитуєш, логіка дістає інформацію із підсвідомості, це щось схоже на самогіпноз. Робив я цю вправу не один десяток разів проте жодного разу хорошої відповіді не отримав.

Математика цієї історії проста, ніколи не приймайте рішення інтуїтивно, завжди логічно подумайте та зважте всі за та проти. А на рахунок телепатії, екстасенсорики, та надприродних можливостей окремих людей то це все маячня яка не підтвердилась у жодному експерименті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...