Перейти до змісту

З Днем Народження, Caprichos!


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Хочу привітати мою кохану дружину :_23::0133::hug: , нашу бордівчанку з її Днем Народження!!!

Мої побажання вона почує дома від мене особисто wink.gif Ну і :

2730.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь

Наталко, зі святом! Щастя тобі, гарного настрою, здоров"я! Будь завжди такою позитивною, веселою і доброю! :0054:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dr.jpg

Вітаю! Натхнення, гарного настрою і любові і підтримки рідних людей в усі моменти твого життя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я щиро долучаюсь!

Наталочка, знаю, що нелегко прийшлося вам останнім часом, тому бажаю тобі мужності, сили, терпіння. І хай усі нещастя залишаться позаду.

Здоров"я усій вашій родині. Хай твої дітки будуть втіхою і гордістю, а чоловік надійною опорою.

00172420.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наталка, приєднуюсь до усіх привітань!

Бажаю мудрості, доброти, щедрості. Щоб здоров'я не давало збоїв. Щоб настрій завжди був на висоті. У сім'ї нехай будуть тепло і затишок. Успіхів, удачі, везіння!

З днем народження! :0073::0050::0054:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наталко, залишайся собою! Тобі личить посмішка і гарний настрій :0074:

Міцнющого здоров"я, лише приємних новин! Нехай коханий буде міцною опорою, а дітки приносять тільки втіху. :)

І любові-любові-любові... :0073:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю! :0073: Міцного здоров'я тобі і твоїй сім'ї, щастя, невичерпної енергії і наснаги. Хай у твоєму домі завжди панують мир і злагода. Нехай доля буде прихильною до тебе, дарує радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я вітаю :) Всього найкращого! І обов'язково - бережи чоловіка! Тоді він прослужить довго :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої щирі вітання :0073: Здоров"я, злагоди в сім"ї, тільки приємних сюрпризів, гарного настрою щодня і хороших людей поряд :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина, яка любить поезію, не може бути поганою. Це я про сьогоднішню іменинницю. :) Caprichos, бажаю щоб в твоєму житті було багато любовної лірики, дитячих віршів, поетичної казки, од від чоловіка, а душа твоя співала вічний гімн життю! :0073:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наталь, мої щирі вітання! Щастя тобі, кохання, радості, добробуту і міцного здоров'я тобі і діткам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім щиро дякую!!!

Знаєте, сьогоднішній ДН зовсім не такий, як завжди... в моїй сім"ї цей день завжди був веселим, радісним і світлим - у нас було потрійне свято: мій ДН, моєї сестрички Ксенії(ми з нею близнята)і ДН тата.Однак так склалося, що рівно місяць тому тата не стало... тому сьогоднішній день для мене не був веселим, він був сумним, прикрим і порожнім... і тільки ваші щирі вітання і побажання наповнили його теплом, добром і посмішками.

Дякую за те, що ви є!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...