Перейти до змісту

Несчастные и озабоченные


Tolik_lt

Рекомендовані повідомлення

Украинцы и россияне попросту зациклены на статусе и материальном благополучии.

У моей знакомой появился необычный сосед. Он ездит на автомобиле Porsche Cayenne, снимая при этом 2-комнатную квартиру у нее в подъезде. $100 тысяч, за которые он мог бы купить собственное жилье в столице, он потратил на немецкий внедорожник класса люкс. Никогда не задумывались, почему, например, в Киеве, где средняя зарплата в разы ниже, чем в Берлине и Варшаве, намного больше крайне дорогих машин?

Исследователи нашли на эти вопросы научно обоснованный ответ. Ученые-социологи провели масштабное исследование, которое сравнивало базовые ценности россиян с оными в 32 других европейских странах. Они выяснили, что среди множества параметров — открытость к изменениям, забота о людях и т. д. — результаты в России по сравнению с другими странами зашкаливают лишь по одному показателю, а именно «стремлению к личному успеху, материальному достатку и власти». Ближе всего к россиянам по этому показателю в исследовании оказались украинцы и турки. На другом конце спектра оказались скандинавы.

Иными словами, украинцы и россияне попросту зациклены на статусе и материальном благополучии. Зарплата, одежда, машина — то, что составляет наш главный ценностный ориентир. Такие ценности, продолжали исследователи, объясняются тревогой и неуверенностью в завтрашнем дне.

Проблема в Украине заключается еще и в том, что 2-3% населения — очень состоятельные даже по европейским меркам люди. Они всячески выставляют свою «успешность» напоказ, создавая определенный стандарт благополучия, относительно которого и меряет свою личную успешность вся страна. В итоге большинство украинцев никогда не могут победить в главном соревновании своей жизни, гонке за материальными ценностями, потому что невольно сравнивает свое материальное положение не, например, со средним венгром (которого никогда не видит), а именно с этими крайне богатыми людьми (которых видит каждый день). Так и живет большинство украинцев — озабоченные материальными ценностями и неудовлетворенные. Хотя счастье, как утверждает известная песня, есть. Его не может не быть.

http://www.segodnya.ua/print/blogs/sichblog/14220592.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звідки взявся рух "хіппі"? Це протест молоді проти буржуазних цінностей - гроші, матеріальні блага, просування по кар'єрній драбині і т.д. А ми тільки починаєм наїдатись капіталістичними благами. Ще у нас виросте покоління нових "дітей квітів". Мабуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо краще "впахівать" задля просування по кар'єрній драбині, між виявляти протести в рваних штанях.

згідний з автором статті, що сусід хворий, проте бажання мати краще житло, новішу машину, заробляти більше грошей для своєї сім'ї вважаю цілком нормальним. а держава не дає можливості створювати робочі місця з нормальними зарплатами, підвищує ціни на комунальні платежі, продукти харчування, пальне, створює сміхотворні розміри пенсій і соціальних виплат, сприяє занепаду медицини і освіти і т.д. Тому більшість невдоволених, думаю таки не хворі, а цілком нормальні люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от скажіть, наскільки ви вже звикли до реклами?

ломки вже немає?

а які цінності вона нам несе? релігійного чи сімейного спрямування?

дивлячись на рекламу автівки ви бажаєте стати її власником? хоча знаєте, що вона споживає 14л/100км, і вам просто може зарплати не вистачити її прогодувати? але ж крута тачка!

шмотки вибираєте такі, щоби інші на вас звернули увагу чи просто від зручності і непримітні?

причина - відсутнє, скажімо так, "вікно добра". вірніше, його залишки у вигляді церков вже неефективні.

пропагується тільки задоволення потреб в матеріальних цінностях, а не в духовних.

є межа достатності, у кожного вона є. але ми до неї не дослухаємось. "прагни більшого!" - відомий рекламний слоган, а до чого він нас тягне?

невже нам стільки всього потрібно для щастя?

"нєверним путьом, двіжемся, таварісчі!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Они всячески выставляют свою «успешность» напоказ, создавая определенный стандарт благополучия, относительно которого и меряет свою личную успешность вся страна

фігня то все <_<

достаток - це не коли багато, а коли достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хімічєска кастрація зробить кожного НЕ озабочєним і щасливим :lol:

по темі:

Такие ценности, продолжали исследователи, объясняются тревогой и неуверенностью в завтрашнем дне.

ну, якщо цей панічєский ужас називати культурно...тади - да!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На твоїх джинсах американський прапор

На твоїй майці – канадське кленове листя

У твоїх очах видно тільки одне питання:

Хто менi скаже – чому я тут народився?(с)

Багато амбіцій - мало думок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Они всячески выставляют свою «успешность» напоказ, создавая определенный стандарт благополучия, относительно которого и меряет свою личную успешность вся страна

фігня то все <_<

достаток - це не коли багато, а коли достатньо.

"Много - єто когда всьо сьєл і большє нє хочється"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='Сегодня, 16:28' post='1052307616']

та, я там вчора топік створив - психологічний -

імхо, цілком показово, що із 59 "цілком нормальних" тільки 5 себе віднесли до якоїсь групи

хоча класифікація чітко ділить 100% респондентів

Ага.

Якщо мене сусід обізве х?*лом, я:

1. Замкнусь в сєбе, обіженний на вєсь мір.

2. Підпалю йому машину.

3. Скажу, сидячи вдома: та він сам такий.

4. Подумаю, шо ето знак свише!

Да, це на 100% чітка кореляція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі ці британські вчені з їхніми "маштабними дослідженнями" не менш жовті, ніж газета "Бульвар" чи шо там воно зараз?

Давайте спитаєм німця, шведа і українця: "Що б ви бажали зробити у наступному році за найголовніше?"

1. Закликати всіх "За мір во всьом мірє".

2. Зібрати кошти на будівництво притулку для вимираючих королівських пингвинів.

3. Знайти спосіб прогодувати себе і родину.

Результати опитування мене не здивували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

XX: У нас съемное жилье.Все говорят что мы дебилы, раз в съемной квартире третьего рожаем.Но муж ипотеку брать не хочет.

YY: Нам тоже говорят, что мы дебилы, что решились на второго в съемной кв))

Привет от дебилов дебилам:))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі ці британські вчені з їхніми "маштабними дослідженнями" не менш жовті, ніж газета "Бульвар" чи шо там воно зараз?

Давайте спитаєм німця, шведа і українця: "Що б ви бажали зробити у наступному році за найголовніше?"

1. Закликати всіх "За мір во всьом мірє".

2. Зібрати кошти на будівництво притулку для вимираючих королівських пингвинів.

3. Знайти спосіб прогодувати себе і родину.

Результати опитування мене не здивували.

а якщо відкинути крайнощі з міром во всьом мірє, то побачимо, що тьолочки на шпілярах і в шубєйках в маршрутці у нас встрічаються не рідко, патаму шо нада виглядіть красіво, а не їхати удобно. і пацанів на дорогих тачках хватає, які в кредиті і не платяться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо відкинути крайнощі

тоді давай вже не будем уявляти собі маршруткі, набиті казирними тьтками в норкових шубєйках, з айфонами і всі такі у сваровскі. Та і пацани - коли брали кредит, в які часи, і коли проведено опитування? З таким успіхом можу сказати, що 30 років тому моєю мрією була космонавтика, а нагальні проблеми взагалі проблемами не були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо відкинути крайнощі з міром во всьом мірє, то побачимо, що тьолочки на шпілярах і в шубєйках в маршрутці у нас встрічаються не рідко, патаму шо нада виглядіть красіво, а не їхати удобно.

От і де ти мене Толік бачив? Я от точно так - на шпільках зимою і літом, і ну її на фіг ту зручність, хочу бути красівою. Понти в сєле, розумієте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до 2008 року я зробив євроремонт у будинку, купив бус і ні разу не задумувався, що у мене на велосипеді полетить амортизатор за 300 баксів. А зараз до мене на роботу просяться за 100 доларів на місяць, а я не беру, бо самому потрібні. Вам, Анатолій, не відомо хіба, що є численні приклади, коли віп-менеджери 2000-х зараз хавають у будинках для бомжів?

Отож бо, легко сидіти в кріслі, в очікуванні премії і попиваючи віски, та обсирати тих, хто прагне не просто сім"ю прогодувати, а й заробити собі шанс на щасливе майбутнє. Вам вдалося? Так і у лихі 90-сті багато хто мільйонером став і зараз мають повне право казати, що нині народ не хоче працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если в детстве у тебя не было велосипеда, а теперь у тебя Бентли, то все равно в детстве у тебя велосипеда НЕ БЫЛО!!!   :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='Сегодня, 20:21' post='1052307791']

ді, ну а де хто кого обсирав?

імхо, топік наабарот про то, шо є весчі получчє весчей, панімаш?

дєті, любіма женсчіна, друзя, отдих, саморєалізація, і тєдє.

Ти це мені говориш??? Подивись перший пост, потім 15й.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Блін, я теж в шубі в маршрутці, а бува на Москалику старенькому:( Просто в пальтішко наразі не влажу, а нове купувати грошей шкода. А Москалик по роботі взимку на наші долбані дороги саме то.  А в шубці тепло і зручно. Я теж "озабочена"?    

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погоджуюся з Di.

На Заході зациклювання на фінансововму аспекті перейшло на зовсім інший рівень. Там все за гроші, навіть дружба як така відмирає.

Десь - колись у 2002 році читав, що британські домогосподарі хочуть винайти газонокосильну машинку, яка працює без газонокосильщика, бо йому треба платити згідно дежавних норм за робочу годину. А це дуже дорого для них.

Особисто я працюю 11-12 годин на день, і мені ледве не хватає на пампеси і хавчік для сім"ї, і Ви, пане Анатолію, хочете сказати, що я ледачий? Може, проблема полягає в тому, що наший народ не вміє цінувати свою працю, легко її продає за копійки підприємцям? Чи, може, хтось народився в шоколаді вже з дипломом банкіра чи юриста на худий кінець?

Наше життя циклічне, як день і ніч, голод і ситість, як спрага і втамування спраги, а багатство і бідність - не виключення з цього закону буття.

Знав я одного прапорщика ракетних військ СРСР, який, закручуючи цигараку(самокрута), каже мені - "от, Володя, якщо б мені хтось ще б 20 років назад сказав, що я буду курити самокрути, я йому б морду розбив, а зараз...приходиться...життя". Так що згодом і Ви будите пити не Hennessy vsop, а Поліську (самопал), Я вам цього не бажаю, але це ж життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нам - естетам, добре!

А ми - естети раді, що по по слизький вулицях додять голопупі дівки на шпильках, в шубках з песця) і зі стразами в всіх місцях.

Вони, нам - естетам,, створюють фон.

Бо не було би їх, не відрізнялися би ми на їхньому фоні своїм смаком і інтелектом. ^_^:P:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі свого досвіду скажу одне, не зациклюючись на шубі  :P Спостерігала стрімкі кар"єрні рости, коли за пару місяців людина настільки звикла до службового авто чи то таксі і вже до діда з бабою в село поїхати на маршрутці ставало великою проблемою... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1297279405' post='1052307842']

Ти це мені говориш??? Подивись перший пост, потім 15й.

усяравно не панімаю аткуда стока кіпіша :D

Ну баби ну в шубах ну і шо? ну памоєму це найкраще підтвердження першого посту:

місяць хавла не купляти, но шубу купити, шоб не гірше як манька чи ганька :D

Та йоманарод! Разшифровую: в нас половина в маршрутках в норкових шубах? в нас половина тачок на вулицях - невиплачені? Чи будемо мати сміливість сказати, що лише деяка частина нашого народу не хоче працювати, лише деяка частина живе у незабезпечених нічим кредитах, лише деяка частина жадає грошей та влади понад усе? Не український народ, не основна маса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож бо, легко сидіти в кріслі, в очікуванні премії і попиваючи віски, та обсирати тих, хто прагне не просто сім"ю прогодувати, а й заробити собі шанс на щасливе майбутнє. Вам вдалося? Так і у лихі 90-сті багато хто мільйонером став і зараз мають повне право казати, що нині народ не хоче працювати.

кхм.. а як тут не станеш озабочєним.. якщо дійсно не знаєш, що заробиш? а коли заробляти і прогодувати треба не тільки себе, а ще і дитину... з теперішніми "поняттями" в школі (для тих хто знає :dont: ) - для дитини. І "на людях" - для себе, якщо ти не вдягнута "нормально" - а відповідно дорого - ніхто навіть не не вважатиме за людину. Як би не було обідно - але факт, в нас поки що зустрічають і оцінюють по одьожці...

і поки що більшість людей в Україні не *бе "мір ва всьом мірє" чи "здаров"я і працвєтаніє пінгвінав".. а цікавить як прогодувати, одягнути і забезпечити себе всім необхідним себе і свою сім'ю.. патаму і ми "озабочєнниє і нєсчастніє людішкі", тому що наша влада і держава на відміну від європейських, не дає можливості думати про ще щось крім заробляння тільки на необхідні речі для себе і своєї сім'ї..

пісі: а ще мені пох*й до

открытостІ к изменениям, заботІ о людях и т. д

, якщо в мене не достатньо грошей щоб купити те, що необхідно для життя мені і моїй сім'ї, якщо ж в в мене є все, то я можу і подумати і "про пінгвінав" :) того і так... а ще є такіє знакомиє екземпляри, в яких немає грошей і які всі в боргах.. але тра купіть очєрєдную кофтачьку, бо відітє лі.. тра обнавіть гардєроб, бо так нада (моїх знайомих це стосується одьожок, бо на більше не спроможні.... але це можна і віднести стосовно машин-квартир-будинків... просто як приклад.. якого я не розумію)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...