Перейти до змісту

Несчастные и озабоченные


Tolik_lt

Рекомендовані повідомлення

до 2008 року я зробив євроремонт у будинку, купив бус і ні разу не задумувався, що у мене на велосипеді полетить амортизатор за 300 баксів. А зараз до мене на роботу просяться за 100 доларів на місяць, а я не беру, бо самому потрібні. Вам, Анатолій, не відомо хіба, що є численні приклади, коли віп-менеджери 2000-х зараз хавають у будинках для бомжів?

Отож бо, легко сидіти в кріслі, в очікуванні премії і попиваючи віски, та обсирати тих, хто прагне не просто сім"ю прогодувати, а й заробити собі шанс на щасливе майбутнє. Вам вдалося? Так і у лихі 90-сті багато хто мільйонером став і зараз мають повне право казати, що нині народ не хоче працювати.

Дім, поганий настрій?:)

"численні приклади" мені відомі, при чому як "нєобоснованних понтов" на зразок Кайєна при зйомному житлі, так і скромності стриманості при пристойних доходах. От приклад з твого поста: ти бус купив, яким не тільки на шашлики їздиш, а й працюєш. А хтось купив би красиву машинку тьолочок катати. Ти ремонт зробив у своєму помешканні, а хтось, потребуючи ремонту помешкання, купує ще три пари мештів і щось з одягу пояскравіше, при чому не маючи у цьому нагальної потреби. Ну і теде

Ну, факти зі своєї біографії я не буду наводити, ти мені тут класний імідж забабахав-віскі, прємія, яку просто сидиш і ждеш, не буду псувати :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='Сегодня, 21:43' post='1052307865']

всі про одне і те саме говорять, ніхто нікого не розуміє...

А чого "не розуміють"? Навпаки розуміють і кожен ділиться своїм "нещастям"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1297279405' post='1052307842']

Ти це мені говориш??? Подивись перший пост, потім 15й.

усяравно не панімаю аткуда стока кіпіша :D

Ну баби ну в шубах ну і шо? ну памоєму це найкраще підтвердження першого посту:

місяць хавла не купляти, но шубу купити, шоб не гірше як манька чи ганька :D

Та йоманарод! Разшифровую: в нас половина в маршрутках в норкових шубах? в нас половина тачок на вулицях - невиплачені? Чи будемо мати сміливість сказати, що лише деяка частина нашого народу не хоче працювати, лише деяка частина живе у незабезпечених нічим кредитах, лише деяка частина жадає грошей та влади понад усе? Не український народ, не основна маса.

а десь було написано, що основна маса чи тим більше весь народ???Дім, просто цьому більше приділяють уваги, ніж у інших країнах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Особисто сама ніяк не могла збагнути, чому знайомі тратять гроші на брюліки, брендові шмотки, дорогі ресторани, і десятками років не роблять ремонт у тісній квартирці. А потім полишила цю справу. Це їх життя, хай живуть як хочуть. От тільки скиглення, що важко жити, при таких розкладах, не сприймаю. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє тємі крєтєріямі мерім, о!

"і про аршин, яким Рассію не ізмєрять, бо ..я ви ним міряли у бані, і він тепер і правильної цифри не покаже"(с)Вам лі розказувать хто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толік, по-перше, якщо ти можеш сидіти, чекати премію і пити хеннесі - ну... повага, бо я не тебе мав на увазі, а по-друге, повернемось до першого посту у топіку: «стремлению к личному успеху, материальному достатку и власти». У нас це, коли доярка має свою корову, годує дітей і ше на продаж лишається. А у Єуропах - це коли інвестори у задоволенні... кого опитували оті учьониє? Перший пост - ахінея.

ЗІ а все остальне - юмор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Особисто сама ніяк не могла збагнути, чому знайомі тратять гроші на брюліки, брендові шмотки, дорогі ресторани, і десятками років не роблять ремонт у тісній квартирці. А потім полишила цю справу. Це їх життя, хай живуть як хочуть. От тільки скиглення, що важко жити, при таких розкладах, не сприймаю. 

Ну так, Люда, у кожного своя бідність - у кого хліб черствий, у кого жємчуг дрібний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас це, коли доярка має свою корову, годує дітей і ше на продаж лишається.

у нас це коли менеджерсрєнєвазвєна раз в три міс міняє мобілу на новішу, два раза їздить адихать і теде:)

Толік, по-перше, якщо ти можеш сидіти, чекати премію і пити хеннесі - ну... повага

не зупиняйся, продовжуй підтримувати цю прекрасну легенду :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Особисто сама ніяк не могла збагнути, чому знайомі тратять гроші на брюліки, брендові шмотки, дорогі ресторани, і десятками років не роблять ремонт у тісній квартирці. А потім полишила цю справу. Це їх життя, хай живуть як хочуть. От тільки скиглення, що важко жити, при таких розкладах, не сприймаю. 

Ну так, Люда, у кожного своя бідність - у кого хліб черствий, у кого жємчуг дрібний.

А я якраз і не про те.  А про те, що сьогодні не приїду, бо на таксі нема (хоч до мене 20 хв. пішки), або сьогодні постимо, бо дуже брюлік сподобався і не втрималась, купила. А життя всеодно дєрьмо...  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1297283290' post='1052307906']

о, дивлюся, таки дойшли ж толку :)

ми нє такіє тупиє как виглядім!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Особисто сама ніяк не могла збагнути, чому знайомі тратять гроші на брюліки, брендові шмотки, дорогі ресторани, і десятками років не роблять ремонт у тісній квартирці. А потім полишила цю справу. Це їх життя, хай живуть як хочуть. От тільки скиглення, що важко жити, при таких розкладах, не сприймаю. 

Ну так, Люда, у кожного своя бідність - у кого хліб черствий, у кого жємчуг дрібний.

За результатами незалежного опитування швейцарські жінки захопили перше місце у списку найрозумніших істот у Всесвіті. Українки та росіянки очолили останні місця, вони навіть не змогли назвати три основних сорти перлин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Особисто сама ніяк не могла збагнути, чому знайомі тратять гроші на брюліки, брендові шмотки, дорогі ресторани, і десятками років не роблять ремонт у тісній квартирці. А потім полишила цю справу. Це їх життя, хай живуть як хочуть. От тільки скиглення, що важко жити, при таких розкладах, не сприймаю. 

Ну так, Люда, у кожного своя бідність - у кого хліб черствий, у кого жємчуг дрібний.

А я якраз і не про те.  А про те, що сьогодні не приїду, бо на таксі нема, або сьогодні постимо, бо дуже брюлік сподобався і не втрималась, купила. А життя всеодно дєрьмо... 

Бо то тонкочувствуючі особи, які не міряють життя об'ємом матеріальних благ. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колєгі, я запрошую вас сюди. Так файно ввечері посидіти за пляшкою пива у приємній кумпанії! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я фiгово вдягаюсь,бо менi глибоко пофiг,хоча й маю за що купити, *вихiднi* однi джинси i сведр вже декiлька рокiв, а нафiга бiльше, це все я до того веду, що в кожного своi цiнностi i заморочки,головне щоб заморочки не били по ciмейному бюджету, а понти, понти то пшик, заради того , щоб здивувати невiдомих гепотетичних людей - люди тратять купу грошей,власного часу i нервiв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мы тратим деньги, которых у нас нет, на вещи, которые нам не нужны,

чтобы произвести впечатление на людей, которых мы терпеть не можем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні не приїду, бо на таксі нема (хоч до мене 20 хв. пішки), або сьогодні постимо, бо дуже брюлік сподобався і не втрималась, купила.

Але все ж таки - таких не більшість. Основна маса "озабочена" якраз тому що розслаблятись не можна.... Бо як розслабишся, то завтра на вечерю буде дуля з маком. А "ученые-социологи" міряють всіх під один гребінець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

XX: У нас съемное жилье.Все говорят что мы дебилы, раз в съемной квартире третьего рожаем.Но муж ипотеку брать не хочет.

YY: Нам тоже говорят, что мы дебилы, что решились на второго в съемной кв))

Привет от дебилов дебилам:))))

Ви молодці!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...