Перейти до змісту

Епідемія віруса грипа


Darkraven

Рекомендовані повідомлення

Як вам відомо, по Україні поширився вірус грипу. На даний момент він достиг свого апогею.

Як мені стало відомо (не з останніх уст) у Луцьк вже троє людей померло. МОЛОДІ ЛЮДИ та й не тільки - будьте обережними!!! Побільше всіляких вітамінів типу віт. С і тепліше одівайтесь.

Доречі, кажуть про вакцинацію але вона не завжди допомагає... :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 650
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Сидіть дома і їжте часник і грип нестрашний. :D

Но кохана людина буде від вас відвертатися <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вам відомо, по Україні поширився вірус грипу. На даний момент він достиг свого апогею.

Як мені стало відомо (не з останніх уст) у Луцьк вже троє людей померло. МОЛОДІ ЛЮДИ та й не тільки - будьте обережними!!! Побільше всіляких вітамінів типу віт. С і тепліше одівайтесь.

Доречі, кажуть про вакцинацію але вона не завжди допомагає...

Грип це інфекційна хвороба,і вакцинація це єдиний спосіб не захворіти.

мене грип вже 5 день мучить ,температура 39 ,сьодні трохі попустило,хоть компа включив і щонебуть соображать почав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Помер підліток 9тий клас.

Це прочсто жах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу, грип у дітей - це дуже небезпечно!

Вчора знайомі по роботі дружини хоронили 4-х річну дівчинку, також померла від грипу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не завжди і не всім вакцинація допомагає. Це не панацея.

Та й здоровій людині цілком достатньо просто вести здоровий спосіб життя, нормально харчуватися і не брати багато зайвого до серця і голови. Тоді й вакцини ніякої не потрібно. Аби імунітет був в порядку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вот тобі таке: на вулицях слизько - всі їздять в маршрутках, вони забиті. Заходиш в маршрутку а там точно 30-40 відсотків хворих. 15-20 хвилин проїхався і все, через день вже захворів. Тим паче холодно. Карантин в школах продовжили до 1 числа походу. А діти наврят під час карантину сидіть дома будуть. А статистика така страшна, бо раніше ніхто не думав шо від грипу померти можна і такі смерті списувались на шось інше. А скільки людей замерзає, переважно бомжі і ніхто про це не звітується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И не говорите мне про этот гриппп... я уже неделю дома сижу ... скоро ваапще с ума сойду.. кста грип внатуре очень коварный..неделю температура не была выше 37,8 а сёдня как за 40 вальнула я аш аху... думал копыта отброшу... целый день дома сам сидел.. никакие таблетки сначала не помагали... 39 стабильно было... думал врача уже вызывать что бы колол мне мой любимый демдрол с анальгином... а ша вроде отпустило..даже за компом вот сижу...

кароче люди... сидите дома... парте ноги в тёплой воде ... жрите чеснок с саломпейте перцовку и укрепляйте ваш иммунитет и будет вам счастье...

Зы Реальные таблетки от температуры Найз)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не завжди і не всім вакцинація допомагає. Це не панацея.

Та й здоровій людині цілком достатньо просто вести здоровий спосіб життя, нормально харчуватися і не брати багато зайвого до серця і голови. Тоді й вакцини ніякої не потрібно. Аби імунітет був в порядку.

:)

Також ранкові пробіжки непомішали б

даже якщо бігати тільки літом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага я вот про спорт сёдня капитально задумался...

где у нас в городе нармальные тренажоры с инструктором есть?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага я вот про спорт сёдня капитально задумался...

где у нас в городе нармальные тренажоры с инструктором есть?)

Користуйся пошуком :) во ТУТ обговорювалося це питання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, якщо знаєте, колись дуже багато людей померло від Іспанкі (типу вірусна інфекція), а насправді це був модифікований грип. просто тоді ще ніхто з вірусологією (чи як там її) діла не мав. це було, здається на початку минулого століття.

От так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добавлю одне. Під час одужання при неправильному лікуванні можна схватити ускладнення на щось.

3.ЬІ. Мене 8 років тому зацепило після звичайного грипу, потім місяць в лікарні і кілька дома :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добавлю одне. Під час одужання при неправильному лікуванні можна схватити ускладнення на щось.

3.ЬІ. Мене 8 років тому зацепило після звичайного грипу, потім місяць в лікарні і кілька дома :)

ага...

правду говориш... у меня в школе так девочка одна умерла..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТАк бережіться від грипу всіма можливими способами.

Як то там кажуть: краще хворобу попередити, ніж її лікувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...
Ну вот тобі таке: на вулицях слизько - всі їздять в маршрутках, вони забиті. Заходиш в маршрутку а там точно 30-40 відсотків хворих. 15-20 хвилин проїхався і все, через день вже захворів.

А ватно-марлевую повязку имидж одеть не позволяет? :) Японцы пожизни при єпидемиях в них ходят и нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть - який сенс звичайних марлевих повязок?

Вірус же поширюєтся повітрям, а дихати треба чимось все рівно ... якщо там хтось харкає прямо на тебе - тоді може якийсь зміст і є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лично от себя и хорошего ЛОРа советую принимать Арбидол и, если ослаблен иммунитет, то дополнительно Иммунал (aka Экстракт Эхинацеи). достаточно одной таблетки в день чтобы снизить риск заболевания на порядок. вся инфа по препаратам есть в инете

аскорбинки, марлевые повязки (кстати, носить их должен больной), димедрол (почему не морфий?), анальгин и отчасти чеснок - не более, чем самовнушение, imho

1490217375.jpg

будьте здоровы!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підняв тему 2ух річної давності бо іншої немає... говорив по телефону із співробітнецею з тернополя:

з суботи будуть закриті всі магазина окрім продуктових

повязки повинні носити всі! а хто не виконуватиме - буде платити штраф: 1-ший у розмірі 15-25 грн 2-гий біля 400 грн(цікавий факт шо дистрибьютори аптечні бояться їхати в тернопіль! із за цього в місті дифіцит повязок і різьке подорожання на ліки)

Також казала що ночью розпилювали якусь хімію над містом...

На даний момент відомо із ЗМІ що померло 12 людей....

Карантин повний...

З,І, я сам на даний момент кашляю і нежить маю :( Буду лікуватись! а завтра до лікаря!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.news.te.ua/

На Тернопільщині зафіксовано уже 12 летальних випадків, 17 хворих у важкому стані. Про це сьогодні під час засідання уряду повідомив Міністр охорони здоров’я Василь Князевич
ВЛАДА ХВИЛЮЄТЬСЯ, ЩОБ У НЕДІЛЮ ТЕРНОПОЛЯНИ НЕ ЗАРАЗИЛИСЯ ВІРУСНИМИ ІНФЕКЦІЯМИ У ЦЕРКВАХ

Голова Тернопільської облдержадміністрації Юрій Чижмарь закликав голів райдержадміністрацій повідкликати з відпусток працівників медичних і соціальних закладів

У КОГО БІДА, А В КОГО БІЗНЕС ПРОЦВІТАЄ: В АПТЕКАХ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ ЧЕРЕЗ ЕПІДЕМІЮ ГРИПУ РІЗКО ЗРОСЛИ ЦІНИ НА ЛІКИ

Голова Тернопільської ОДА Юрій Чижмарь доручив вжити заходів з попередження невмотивованого підвищення цін на протигрипозні засоби в аптеках краю

На Тернопільщині уже зафіксовано 11 смертельних випадків від пневмонії. Серед померлих – 5-річна дитина та породілля. Про це під час сьогоднішньої прес-конференції повідомив Головний державний санітарний лікар України, перший заступник міністра охорони здоров'я України Олександр Біловол

Взято з вікіпедії:

Пневмони́я (от греч. pnйumon, греч. Πνευμονία) (воспале́ние лёгких) — воспаление лёгочной ткани инфекционного происхождения с преимущественным поражением альвеол (развитием в них воспалительной экссудации) и интерстициальной ткани легкого. Заболевание может вызывать летальный исход.

Термин «пневмония» объединяет большую группу болезней, каждая из которых имеет свою этиологию, патогенез, клиническую картину, рентгенологические признаки, данные лабораторных исследований и особенности терапии. Может протекать как самостоятельное заболевание или как осложнение других болезней.

Неинфекционные воспалительные процессы в легочной ткани, обычно называют пневмонитами или (в случае преимущественного поражения респираторных отделов легких) альвеолитами. На фоне подобных асептических воспалительных процессов нередко развивается бактериальная, вирусно-бактериальная или грибковая пневмония.

Основным методом диагностики является рентгенологическое исследование легких, основным методом лечения — антибактериальная терапия. Поздняя диагностика и задержка с началом антибактериальной терапии (более 8 часов) ухудшают прогноз заболевания.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Тернополі наче вже 23 людини померло, якщо не більше. У місті паніка, навіть громадський транспорт у години пік напівпорожній їздить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для відслідковування свіжих тернопільських новин, (а вдуг очаг під боком а ми не вкурсі) ссилко на вроді найактивніший форум, саме тема грипова йде жвавий злив остатніх фактів, можете прослєдовать:

http://forum.te.ua/showthread.php?t=68807

пс: настирливо перепрожую за постінг (ні краплі не рекламний) ссилок, тема хвилююча, тре тримати руку на пульсі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подумати реально - у всіх країнах, що з нами межують вже давно сотні хворих на свинячий грип, а в Україні тільки - два чоловіки. Брехня. Брехня і те, що в Тернополі епідемія пневмонії. Ні яка то не пневмонія, а самий натуральний свинячий грип...

http://tsn.ua/ukrayina/kilkist-pomerlih-vi...shchila-30.html говорять, що Жертвами епідемії в Західній Україні вже стали більше 30 людей

post-3238-1256833618.jpg

post-3238-1256833618.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...