Перейти до змісту

Епідемія віруса грипа


Darkraven

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 650
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Таке враження що людям залишається просто чекати поки пройде епідемія і ніхто нічого не може вдіяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні після обіду спостерігала ажіотаж в аптеках по Кравчука біля варшавки, зайшла в чотири аптеки і в кожній черги, всі скуповують афлубін, амізон і т.д. Від фармацевтів тільки й чути - того нема, цього нема, буде завтра-післязавтра. Люди в чергах тільки й розповідають про летальні випадки і називають ну просто дикі цифри. Якийсь масовий психоз :( .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні після обіду спостерігала ажіотаж в аптеках по Кравчука біля варшавки, зайшла в чотири аптеки і в кожній черги, всі скуповують афлубін, амізон і т.д. Від фармацевтів тільки й чути - того нема, цього нема, буде завтра-післязавтра. Люди в чергах тільки й розповідають про летальні випадки і називають ну просто дикі цифри. Якийсь масовий психоз :( .

Психоз - це ми вміємо. Так проблема є, але діяйсно люди себе цими чутками і побрехеньками самі себе залякують замість якихось рішучих дій (не балакати в чергах перекидаючи віруси від рота до рота) а сидіти дома і парити ноги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в Луцьку справді померла в міській лікарні 30-ти річна вагітна жінка. Початок захворювання переносила в дома, жодних ліків не приймала -переживала що б не зашкодити вагітності. В лікарню попала з високою температурою (привезла швидка). Температуру лікарі збити не змогли. Почали відмовляти легені - наступила смерть. Сьгодні про це по Аверсу в новинах в 21.30 показували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотілось би серйозно поговорити на цю тему. І що роблять модератори, задовбав беспредел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в Луцьку справді померла в міській лікарні 30-ти річна вагітна жінка. Початок захворювання переносила в дома, жодних ліків не приймала -переживала що б не зашкодити вагітності. В лікарню попала з високою температурою (привезла швидка). Температуру лікарі збити не змогли. Почали відмовляти легені - наступила смерть. Сьгодні про це по Аверсу в новинах в 21.30 показували.

Чув про цей випадок. Всі в шоці. Сестра розказувала. Жіночка трошки старша ніж 30, І вона дома лежала перед тим з температурою під 40. І коли на 3-й день температура не падала, звернулася до лікарів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув про цей випадок. Всі в шоці. Сестра розказувала. Жіночка трошки старша ніж 30, І вона дома лежала перед тим з температурою під 40. І коли на 3-й день температура не падала, звернулася до лікарів.

крім того вагітна тобто вгробила зразу двох............тупість людей вражає.......треба ж якось думати що в тобі нове життя ще є.

у мну то тіко кашль але в загальному відчуваю себе нормально )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби я був власником дистрибуційної компанії фармацевтичних препаратів, приміром всеукраїнського рівня то усіх своїх маркетологів посадив би за компи, послав би в нет і засипав би усі очаги спілкування ажіотажними повідомленнями про шухєр який гряде. Потім напевно крапельку попритримав би відгрузку ходових медикаментів, і коли спрос досягне піку що народ починатиме громити аптеки викинув би на прилавки втри-дорога. В мене таке враження що цей бізнес-план вже хтось почав реалізовувати в Україні.

Підкажіть - постанова кабміну про ціну ліків на рівні 2008 року вже набула силу? Буде дуже весело якщо в розгар спросу на ліки аптеки перестануть продавати ссилаючись на ту постанову, от тоді стане справді весело...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крім того вагітна тобто вгробила зразу двох............тупість людей вражає.......

причому тут тупість? якщо вона померла кілька днів тому то звідки вона могла знати про перспективи вялотекучої температури 37 ?? В нас що хіба національна риса характеру при такій температурі звертатись до лікарів? Я сам особисто відлежувався і з 38 і з 39. Це зараз на фоні інвормаційного шухеру всі стали такі проінформовані, а кілька днів тому про цей грип в Україні нічого чути не було. Так шта не спішимо навішувати необдумані ярлики...

пс: приведена інформація про цю вагітну жінку є неповною, я також чув це повідомлення, ключовим моментом є те що вона не вживала активно ліків тому що 99% протигрипозних чи протипростудних препаратів протипоказані вагітним. Є пару препаратів які дозволяється під час вагітності і то це лайт-медикаменти які в випадку цього віруса як слону укус комаря. Тому вона скоріше не гробила двох а не хотіла труїти свою дитину медикаментами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби я був власником дистрибуційної компанії фармацевтичних препаратів, приміром всеукраїнського рівня то усіх своїх маркетологів посадив би за компи, послав би в нет і засипав би усі очаги спілкування ажіотажними повідомленнями про шухєр який гряде. Потім напевно крапельку попритримав би відгрузку ходових медикаментів, і коли спрос досягне піку що народ починатиме громити аптеки викинув би на прилавки втри-дорога. В мене таке враження що цей бізнес-план вже хтось почав реалізовувати в Україні.

Підкажіть - постанова кабміну про ціну ліків на рівні 2008 року вже набула силу? Буде дуже весело якщо в розгар спросу на ліки аптеки перестануть продавати ссилаючись на ту постанову, от тоді стане справді весело...

Похоже на правду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так у нас епідемія грипу чи легеневої чуми?

Зважаючи на обставини, питання дуже принципове.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

причому тут тупість? якщо вона померла кілька днів тому то звідки вона могла знати про перспективи вялотікучої температури 37 ?? В нас що хіба національна риса характеру при такій температурі звертатись до лікарів? Я сам особисто відлежувався і з 38 і з 39. Це зараз на фоні інвормаційного шухеру всі стали такі проінформовані, а кілька днів тому про цей грип нічого чути не було. Так шта не спішимо навішувати необдумані ярлики...

імунітет вагітної люди дуже вразливий якщо ти цього незнаєш і при будь яких відхиленнях температури чи змінах організму треба звертатись до лікаря бо навіть інколи та ж сама температура може може повпливати на дитину і тоді родяться різні ..... з відхиленням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і при будь яких відхиленнях температури чи змінах організму треба звертатись до лікаря

воно то треба, але який процент саме так поступає? при такій казалось би незначній як 37,1 - 37,3 я впевнений більшість думала що краще побути в теплі ніж іти з температурою на холод, простигнути ще більше і отримати ще якесь запалення чи ускладнення. Я думаю що зараз усвідомлять що пересиджувати цей штам вірусу небезпечно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

воно то треба, але який процент саме так поступає? при такій казалось би незначній як 37,1 - 37,3 я впевнений більшість думала що краще побути в теплі ніж іти з температурою на холод, простигнути ще більше і отримати ще якесь запалення чи ускладнення. Я думаю що зараз усвідомлять що пересиджувати цей штам вірусу небезпечно...

37,1 - 37,3 якраз найважче збити ...........недарма вони на термометрі відзначені червоним кольором .......... мені легше було колись збивати 38.6 ніж 37.1 і краще почувався з вищою тобто 38.6 ніж з 37.1 ........

треба жерти часник і нікуди невиходити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба жерти часник і нікуди невиходити

Действительно, после чеснока лучше никуда не выходить ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба жерти часник і нікуди невиходити

Действительно, после чеснока лучше никуда не выходить ;)

а то можуть з"їсти зомбі, спутавши по запаху з домашньою печеною ковбасою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37,1 - 37,3 якраз найважче збити ....

саме таку температуру лікарі взагалі не радять збивати, температуру організм підіймає щоб ефективніше побороди інфекцію, збиваєте температуру - заважаєте організму боротись. Збивати треба вже після 39 орієнтовно, коли вже діло доходить до жару. Збивати постійно таку маленьку температуру взагалі можна вгробити власну імунну систему. Спортсмени чому постійно займаються тренуваннями, щоб бути в формі, щось подібне й з імунною системою, не даватимете їй діяти вона з часом атрофується, сидітимете собі на таблетках.

Але підкреслю це стосувалось простих простуд чи колишніх штамів грипу, а зараз інша ситуація, при такій температурі треба обовязково звертатись до лікарів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так у нас епідемія грипу чи легеневої чуми?

Зважаючи на обставини, питання дуже принципове.

Ні, жодних ознак грипу, незначний кажель і нежить, на 3-5 день різке зростання температури і задишка

А, і дуже крутить суглоби

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Україні підтвердили свинячий грип. Кабмін збирає екстрене засідання.

http://ua.for-ua.com/ukraine/2009/10/30/101748.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37,1 - 37,3 якраз найважче збити

вообще то температуру надо сбивать после 38, потому как еще до 39 активно борется иммунитет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...