Перейти до змісту

Епідемія віруса грипа


Darkraven

Рекомендовані повідомлення

Я сьогодні пробігся по аптекам, скрізь черги, медикаментів поки що вистачає, але якщо ситуація ускладниця з цим реально може виникнути проблема. В понеділок-вівторок будуть безкоштовно роздаватись маски.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 650
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

ну от як ви уявляєте ефективність кроплення міста з літака??

Хіміотраси.

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...mp;#entry383562

Химиотрассы приводят к заболеваниям

Неоднократны случаи заболевания людей, в области проживания которых наблюдается появление химиотрасс.

Джордж Филер, редактор популярной еженедельной интернет-газеты, приводит следующую статистику увеличения заболеваний странной болезнью сходной по симптоматике с гриппом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://volynnews.com/news/cp/10839/

тут здається вичерпна інформація на тему: йти/не йти в універ завтра.

саме головне те, шо в народа починається паніка! а це дуже паскудно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Входные данные:

эпидемиологический порог - 160 человек на 10 тыс. населения или 3200 на 200 тысяч(Луцк)

Берем 3000(у нас не эпидемия пока). Допустим, терапевт за час принимает 4-6 человек.

Чтобы за 10 часов(а скорая вообще круглосуточная) принять 3000 нужно... 50-75 терапевтов.

Думаю, в наших больницах такое количество есть. А гигантские очереди из-за паники.

ПыСы Сегодня ждал машину из Тернополя - не приехала. Пришел домой, помыл руки с мылом, поколупал мыльными пальцами в ноздрях(важно!) и захавал порцию голубцов с моей любимой аджикой(которую все родичи даже нюхать не могут - в глазах слезится :) ) , теперь сижу, ем сало тонкими ломтиками и зеленый лук. Запиваю бутылочкой "Янтаря".

Всем удачи, не болейте и не паникуйте - все равно все умрем. Веселого Хэллоуина всем!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Входные данные:

эпидемиологический порог - 160 человек на 10 тыс. населения или 3200 на 200 тысяч(Луцк)

Берем 3000(у нас не эпидемия пока). Допустим, терапевт за час принимает 4-6 человек.

Чтобы за 10 часов(а скорая вообще круглосуточная) принять 3000 нужно... 50-75 терапевтов.

Думаю, в наших больницах такое количество есть. А гигантские очереди из-за паники.

ПыСы Сегодня ждал машину из Тернополя - не приехала. Пришел домой, помыл руки с мылом, поколупал мыльными пальцами в ноздрях(важно!) и захавал порцию голубцов с моей любимой аджикой(которую все родичи даже нюхать не могут - в глазах слезится :) ) , теперь сижу, ем сало тонкими ломтиками и зеленый лук. Запиваю бутылочкой "Янтаря".

Всем удачи, не болейте и не паникуйте - все равно все умрем. Веселого Хэллоуина всем!

аджику отсыпь, завтра забиру. пайдем жарить мясо и закрывать сезон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже кроплять походу...

Все закрито на карантин, а дзвонили в деканат Технічного то там завтра вчаться))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

93 User(s) are reading this topic (29 Guests and 3 Anonymous Users)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

97 Користувачів переглядають дану тему (33 Гостей і 3 Прихованих Користувачів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже кроплять походу...

Все закрито на карантин, а дзвонили в деканат Технічного то там завтра вчаться))

ЛНТУ як завжди...халепа.

не думаю що багато хто завтра прийде.

особисто я з своїм імунітетом буду вдома.

в аптеках такі черги.....це нагадує мамині розповіді про черги за хлібом в СРСР.... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 Користувачів переглядають дану тему (40 Гостей і 4 Прихованих Користувачів)

По Рівному передавали що з авіації щось мають розпорошувати з 17 до 18. хтось щось знає ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в аптеках такі черги.....це нагадує мамині розповіді про черги за хлібом в СРСР....

а мені нагадує черги в фірмовий магазин від винно-коньячного заводу в Коктебелі цього літа :friday: )))))

по темі: хтось може підтвердити чи спростувати інфу про

Вже кроплять походу...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да казали в луцьку будут розпорошувати , детальніше не знаю

Звідки інформація? Хоч хтось може назвати її джерело, чи то ОБС?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ЗІКові прочитав комент - посмійтеся, люди добрі!

"Висунуто ідею запустити в трубопровід концетрат послаблючого типу "пурген" . Ефект полягає в тому що більшість людей не будуть виходити з дому а ті що будуть будуть контролювати та меньше кашляти і пчихати і тим самим зменьшаться в декілька разів шляхи переносу інфекціїї"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сиджу в "Фуршеті" люди масово ходять в повязках... ЖАХ!!! Як якась ядерна атака, гребуть в повязках продукти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Иммунал - 32.30 грн. (50 мл)

Эхинацея - 3.25 грн. (40 мл)

В составе Иммунала - 70% эхинацеи. Каково? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також чув, що будуть кропити з літака. По моєму, дибілізм повний.

Колись десь читав, що надзвичайна ситуація може змістити положення політичних сил на Україні. Можливо це той випадок?

Ну і звичайно, який у того віруса індуктивний період? Можливо ми вже всі хворі? А то раптом багато хто почуває себе недобре (може вже покропили, я літака не чув).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот такі справи. Сьогодні народ до мене в магазинах приставав, де знайти таку повязку, о ніде немає вже. Немає також оксолінової мазі, де не де із-за великої ціни остався афлубін. А в районних центрах просто катастрофічно невистачає ліків.

post-25-1256916574.jpg

Уяввіть якби всі кандидати в през. і депутати похворіли......

post-25-1256916574.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і звичайно, який у того віруса індуктивний період? Можливо ми вже всі хворі? А то раптом багато хто почуває себе недобре (може вже покропили, я літака не чув).

Думка має право на життя! Сам себе відчуваю якось не дуже! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пришло від товариша з аськи:

З 13.00-15.00 по місту не ходити,і закрити всі вікна!Луцьк буде кропитися токсичними хімічними речовинами,НЕ ВАРТО І НЕ БАЖАНО НІКОМУ ПІД ЦЕ ПОПАСТИ!3 дні на двір зовсім бажано не виходити,ОГОЛОШЕННЯ МНС УКРАЇНИ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паніка - не паніка, але сестра дзвонила сьогодні до головного провізора однієї з мереж луцьких аптек. Антигрипозних препаратів і профілактичних нема. Ніяких. Замовити ніяк. Постачальники їх просто не мають. А уряд зобов'язав аптеки мати в асортименті ряд препаратів. От і звідки їх візьмуть. Юля Володимирівна, певно, сама завезе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

противогазы, противогазы, дешево, оптовым покупателям скидки, не стесняемся - берем ,

противогазы ........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...