Перейти до змісту

Епідемія віруса грипа


Darkraven

Рекомендовані повідомлення

офіційна статистика тут

Когда нам последний раз говорили правду ;)

“Люди масово хворіють, є смертельні випадки – зрозуміло, це породжує високий рівень тривоги, – каже пан Газолишин. – Але коли людина хвора на грип, а її в поліклініці ставлять діагноз ГРВІ, бо надійшла вказівка не реєструвати грип, – це вже паніка керівників, які дають такі вказівки. Бо не знають, чи це не є свинний грип, який могли привезти в область заробітчани або іноземці, яких є чимало. А це породжує ще більший рівень тривоги в населення і недовіру до лікарів”.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 650
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

я так думаю, що коли не брати до уваги офіційні дані, бо там брешуть, а брати дані з інтернет-чуток, то коли все закінчиться будеш почуватися охх..тєльни героєм- ти вижив у такій передрязі...

ГРВІ — гостра респіраторна вірусна інфекція. Термін застосовується у випадку захворювання верхніх дихальних шляхів вірусної етіології. Грип, який часто намагаються штучно відділити від гострих респіраторних інфекцій, є важливою складовою частиною цих захворювань.

(с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Письма счастья добрались и до борды! Перешлите их всем своим друзьям и знакомым иначе мы фсе умрем!!! ааааа... *ф панике бросил тапки и убижалЬ*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Тренер

я шось не зрозумів про ідіотів, розкажи недолугому детальніше

є думки шо Тернопіль спалять, во как :blink:

точно сожгут.

а еще сожгут Крым - там пророссийские настроения

и Восток Украины. там тоже такие настроения.

а с учетом грядущих выборов сожгут всех украинцев, кто не ходил на предыдущие выборы за несознательность.

а скажут, что это искра от прибалтийского метеорита виновата.

Шура + 500, дайош мєгасрач на основі африканської лихоманки

ИМХО не тема для шуток и юмора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО не тема для шуток и юмора.

угу, згоден. вона для слухів, сплєтєн і самозалякування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так думаю, що скоро почнуть продавати чудо-вакцину... з бюджету виділяти кошти на закупку її закордоном (через "карманні" структури)...

люди ще не оговталися від Артеку, а тут підкинули свіжі "новини" про Тернопіль...

дивно, що поки жодна політична сила не звинуватила іншу у цих бідах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читать слухи и сплетни никто не заставляет ;)

PS про культуру боления тыц

ніхто. але цей ніхто нафігась їх тут постить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

помню, любая проблема раздувалась на форуме как ядерная война. И люди сами себя же и запугивали, услышав по ББС какой то обрывок...Даже про того же маньяка. Запугали форумчан на столько, что дышать страшно было. Хорошее питание, употребление витаминов, особенно вит. С и теплая одежда усилят ваш иммунитет, и можно не сильно парится. Главное не питаться хот-догами и мивиной.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Главное не питаться хот-догами и мивиной.

"ви зажралися-мівіну їсти не хочете, а чай заварюєте один раз"(с)Є.Лупан, майбутній президент

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и можно не сильно парится.

Паритись треба, помагає, особливо ноги )

Главное не питаться хот-догами и мивиной.

А это вы батенька зажрались

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

голосуйте залупана...

оффтоп пошел.

Не пожалейте денег на апельсинчик в день, или через день хотя бы...или на пиковит какой то. Чеснок - туфта. он действует только как отгонятель людей, что бы не дышали в твою сторону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба їсти вітаміни.

сало, часничок, цибулька! :D

А де сто грам?

в киоске через дорогу)

Алкоголь наоборот, понижает иммунитет...да и травматизм вызывает....иногда, конечно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходив в аптеку ввечері вітаміни купити хотів,то в аптеках видно черги невеликі.Масок немає в жодній аптеці,тай проти грипу щось до 100 грн вже все розкупили повідомила фармацепт в аптеці .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходив в аптеку ввечері вітаміни купити хотів,то в аптеках видно черги невеликі.Масок немає в жодній аптеці,тай проти грипу щось до 100 грн вже все розкупили повідомила фармацепт в аптеці .

Маска не проблема в школі вчили вязати. А вот нарахунок вітамін, це завжди мене дивує, як тоді з фосфором коли пропало все вугілля з аптек - як так щоб аптеки які по всьому Луцьку як г... не взмозі були забезпечити анліміт продукції?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...