Перейти до змісту

mastersat или НЕ ходите люди к Игорю паять :)


mix_forever

Рекомендовані повідомлення

Як показує практика, якщо народ пробує повернути собі ці гроші - це буває дуууже плачевно, при чому для цього самого народа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 5 місяців потому...

Но когда иссякло терпение мое, как колодец в пустыне солнечной, то сорвал я пломбу с одного ноутбука и вот что увидел там:

77d5caa22c68t.jpg

И потом уже не страшась сорвал я пломбу с другого ноутбука и увидел компаунд на чипе, который якобы менялся и новым должен быть...

точно, я добре пам'ятаю,як Мікс мені дві плати показував,так галімо припаяні чіпи були,що я аж припух.Просто паяльником а не станцією,причому після такого паяння плату можна сміливо на смітник викидати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, я теж повівся, два рази віддавав йому відеокамери в ремонт і через день забирав... це ще було на Рівненській (Ремпобуттехніка).

тижні 2 тому також дав камеру і з кінцями, телефон бере і "кормить" мене, сьогодні, завтра ...

Може хто знає я його вичислити, де живе, контакти? Треба наказувати людей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

grecuk, незаконні дії вже пробували проти нього. Не вийшло. Законні також - теж не вийшло.

Ще варіанти?

Він не перець, просто вміє гарно морозитися. А ще є купа людей, які досі не навчилися на помилках інших а досі роблять свої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так довго продовжуватись не може... то давайте будемо, один одного "кидати" і гарно морозитись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Історія з Ігорьком вже починає нагадувати історію з Мазефакою:

09.08.11 я оплатил ноутбук стоимостью 2400 на номер карты указанный на аукро. Фамилия продавца Пьявка Игорь.г. Нововолынск. Ноутбук я не получил.

То з Аукро.

Людина написала заяву.... Ше би парочка таких і Ігор на собі відчує як весело сидіти в наших тюрмах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за те, який він "хороший" майстер, гарно говорить мій спалений ним ноут...

І на борді не я один мав такі "хороші" враження від його "майстерності"

а ще можна уявити скільки народу, які обпеклися, просто не знають про борду

з.і. юзар зареєструвався тільки щоб співати діфірамби горе-майстру? не здивуюся якщо це пан Ігор завітав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нововолинськ :)))

35 років... Комп. комплектуючі... забагато збігів :)

Буде весело, якшо то одна і та ж особа виявиться )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наразі чоловік відпущений додому. Матеріали знаходяться на розгляді у Нововолинському МВ УМВС України у Волинській області. Триває перевірка.

Шукайте його тепер десь у якомусь Мухосранску...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє Жень, він відпущений під підписку про невиїзд. Порушення цієї підписки може грозити такою санкцією, як взяття під варту і буде обтяжуючим в суді. Людина при здоровому глузді такого коня не викине :) Хоча... Хз-Хз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ото ж. Людина при здоровому глузді не буде найо*увати всіх кого не попадя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

був би час і натхнення. наш паяльник нещодавно також слой за слоєм відновлював після того як просверлили мамку в ноуті задовгим гвинтиком. І все паше.

пардон за оффтоп :) просто підтримав розмову :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це я не для того, щоб когось обісрати, чи принизит ще якось там. Це я до того, що людина не здається - навіть із такими ремонтами! Ну і + руки реально правильно ростуть, не тремтять. Мозок працює, смекалка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Как жаль, что я не увидела эту тему раньше(

Тоже продинамил меня этот человек.

Рассказываю - купила себе недавно зеркалку Кэнон а старый Никол кулпикс л120 решила продать за 1300 грн. Выложила объявление на емаркет и еще паре сайтов. И К МОЕМУ ОГРОМНОМУ СОЖАЛЕНИЮ первым откликнулся именно этот товарищ :0165:

Сказал что фотоаппарат покупает и попросил доставку Новой почтой наложенным платежом. Посылка в Нововолынске с 28 августа (сегодня 10 сентября) он ее не забирает, ладно бы сказал, что не получится - как говорится, хрен с тобой, золотая рыбка - НЕТ, этот товарищ каждый день кормит меня завтраками, что вот-вот еду, вот меня в городе не было, вот приехал а там закрыто уже, вот приехал а там принимают груз... Каждый раз он говорит что он ему ооочень нужен....и все)

В эту субботу я ему позвонила и сказала, что если он не заберет в пн утром посылку я делаю заявку на возврат. Он мне сказал, что в 10 утра он заберет кровь из носу.

Сегодня в 10 утра я позвонила ему, он не ответил, прислал смс что едет на новую почту. В двенадцать (!!) я снова набрала, ответил что он еще не доехал. В час сказал что был там но там груз принимают, много людей. В 4 обещал перезвонить, перезвонил в пол 5 сказал что едет туда. В 6 я сама набрала он мне сказал, якобы фотоаппарат забрал, но я НЕ ВЕРЮ.

На новой почте говорят что нужно смотреть по статусу, а по нему посылка так и лежит на складе...

Так что человек этот - простое кидалово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как жаль, что я не увидела эту тему раньше(

Тоже продинамил меня этот человек.

Рассказываю - купила себе недавно зеркалку Кэнон а старый Никол кулпикс л120 решила продать за 1300 грн. Выложила объявление на емаркет и еще паре сайтов. И К МОЕМУ ОГРОМНОМУ СОЖАЛЕНИЮ первым откликнулся именно этот товарищ :0165:

Сказал что фотоаппарат покупает и попросил доставку Новой почтой наложенным платежом. Посылка в Нововолынске с 28 августа (сегодня 10 сентября) он ее не забирает, ладно бы сказал, что не получится - как говорится, хрен с тобой, золотая рыбка - НЕТ, этот товарищ каждый день кормит меня завтраками, что вот-вот еду, вот меня в городе не было, вот приехал а там закрыто уже, вот приехал а там принимают груз... Каждый раз он говорит что он ему ооочень нужен....и все)

В эту субботу я ему позвонила и сказала, что если он не заберет в пн утром посылку я делаю заявку на возврат. Он мне сказал, что в 10 утра он заберет кровь из носу.

Сегодня в 10 утра я позвонила ему, он не ответил, прислал смс что едет на новую почту. В двенадцать (!!) я снова набрала, ответил что он еще не доехал. В час сказал что был там но там груз принимают, много людей. В 4 обещал перезвонить, перезвонил в пол 5 сказал что едет туда. В 6 я сама набрала он мне сказал, якобы фотоаппарат забрал, но я НЕ ВЕРЮ.

На новой почте говорят что нужно смотреть по статусу, а по нему посылка так и лежит на складе...

Так что человек этот - простое кидалово.

запости но номер за яким звонила...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так что человек этот - простое кидалово.

це не людина, люди так не роблять, мав справу з подбіними. Через таких і сам людей підводив. Тепер таких мудаків з боку обходжу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...