Перейти до змісту

mastersat или НЕ ходите люди к Игорю паять :)


mix_forever

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Зарееструвався на форумі бо гугл тільки тут знайшов такого Пявка Ігор Васильович. Є такий сайт www.master-chip.com.ua де можна придбати все для ремонту фототехніки . Зробив я замовлення , гроші оплатив на картку . Вже більше тижня не відсилає., то не в Украіні, то з понеділка, ще якісь причини. Що цікаво на тому сайті вказано Нововолинськ, Нововолинська 53 а я так розумію що цей мудак з Луцька.

Знати би його адресу проживання, поіхати мені зі Львова не так вже і далеко. Методи виховання є

:0167:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь

Я живу за кордоном цей чоловік не раз допомогав з запчастинами бували затримки

але я завжди отримував від нього запчастини і консультації по ремонту фототехніки.

А на кожного чоловіка який працює в цій сфері можна куча всього написати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня. Зарееструвався на форумі бо гугл тільки тут знайшов такого Пявка Ігор Васильович. Є такий сайт www.master-chip.com.ua де можна придбати все для ремонту фототехніки . Зробив я замовлення , гроші оплатив на картку . Вже більше тижня не відсилає., то не в Украіні, то з понеділка, ще якісь причини. Що цікаво на тому сайті вказано Нововолинськ, Нововолинська 53 а я так розумію що цей мудак з Луцька.

Знати би його адресу проживання, поіхати мені зі Львова не так вже і далеко. Методи виховання є

:0167:

ТА воно і є з нововолинська. Виховувати раджу лише правовими методами, бо на всі інші відразу до міліції біжить, хоча сам неправ 200%.

З.І. Можеш написати в ПМ, розкажу багато цікавого )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олег бачу тобі урок в пользу не пішов ти працюй тебеш ні хто

не чіпає. Палку в колеса нікому не всовуй по воно тобі все повернется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Написав All - свій перший пост :)

Ага. І мастерсат відразу ж "паддєржал".

Значить, мудло тусується тут таки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олег бачу тобі урок в пользу не пішов ти працюй тебеш ні хто

не чіпає. Палку в колеса нікому не всовуй по воно тобі все повернется.

Вау, винуватець теми власною персоною!!!

А можна кометни з приводу БОКОВ? Чи то не я і хата не моя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі всіма ми боками як пишете розбираюся і ні кого не кідав .

Киньте номерок телефону, і адресу щоб вдячні клієнти могли принести свої подяки гуру паяльника :_04:.

Якщо все вирішується то чого боятись :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олег бачу тобі урок в пользу не пішов ти працюй тебеш ні хто

не чіпає. Палку в колеса нікому не всовуй по воно тобі все повернется.

Друже, свої висновки з ситуації я звісно ж зробив. Нажаль, не такі, як ти очікував ;)

А щодо тебе. Ну повезло разок, але ж то не означає, шо везти буде весь час :) За рік-два вийдуть нововолинські хлопці (ти знаєш про кого я) і тоді тобі в твому нововолинську місця уже не знайдеться. Знову в Луцьк втічеш, як минулого разу? Але ж і тут халепа... Куди подінешся, Ігорю? В Польщу? Але ж там не вийде людей кидати, так як тут ;) Чи ти думаєш я не в курсі про 8-9 заяв на тебе за шахрайство (можу тобі в ПМ навіть скинути прізвища завників і дати ;))? Так шо і на тебе колись управа знайдеться.

З.І. НУ і якшо ти ні від кого ен ховаєшся, то чого за останні пів року зникли всі твої акаунти з соціалок і т.п., всі акаунти mastersata з форумів (окрым цього) і т.п.? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я? Ніа. Я нічого не хочу. Я просто констатую факт. Всю жизнь людєй найобівать нізя )

А я дав тобі паро раз по морді і посмів вимагати свої ж гроші (гад какой!), за шо пів року відсидів. Всьо логічно, чо? :)

З.І. Прохання до модерів - закрийте тему. Моя проблема вичерпана. Будуть в когось проблеми з Ігорем - хай створюють окрему тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уви і ах ) зрєліщ нє будєт. нєт смисла даказивать шота таму, кто счітаєт сібя умнєй і нєвьєбєннєй всєх. я забіл. ліш слєгка потролю, раз уж тємко майо.

З.І. Зіберс, твоя мова заразна :)

З.І.І. Закрито :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мене реально дивує те, що в чоловіка вистачає нахабства ще розказувати всім на весь інет, що

ні кого не кідав .
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...