Перейти до змісту

mastersat или НЕ ходите люди к Игорю паять :)


mix_forever

Рекомендовані повідомлення

Итак, как некоторые помнят, в соседней теме я писал, что нехило влетел с одним бордовцем. И имя ему, нет, отнюдь не Легион :). Имя ему - Пьявка Игорь Васильевич, на форуме более известный как mastersat. Но, история самого влета - потом. Сейчас же - предистория, или как все начиналось.

А начиналось все, как обычно, тобиш, ничто не предвещало беды. Значится паял я себе потихоньку ноутбуки, зарабатывал на этом денежку и, естественно, репутацию, ибо паял неплохо, сроки не нарушал и люди были довольны. Да вот была одна заковыка - небыло у меня станции инфракрасной, дабы мосты южные да северные паять и прочие BGA чипы. Трабла была неприятной, но решалась при помощи одной конторы из соседней области, у которой и станция имелась и руки у инжинеров растут откуда надо. И жил я себе, да не тужил и копил денежку на свою станцию.

Это была присказка, а далее - былина о мастере славном мастерсате...

Свела жизнь меня как-то с Игорем, вышеупомянутым, уж и не вспомню кто к кому обращался и для чего, да это и не суть дела. А суть в том, что упомянул этот товарищ очень вещь для меня интересную - мол есть у него станция заветная и зачем мне в область соседнюю ноутбуки отправлять, коли он мне и здесь сможет пособить в нелегком деле паяния мостов... И ударили мы по рукам и дал я ему на пробу два ноута и через пару дней принес он рабочими их... И понравилось мне это и дал я еще пару ноутов и за предыдущие заплатил... И хорошо это было и стал я все меньше в соседнюю область отправлять...

Но, как ничто не вечно под луною, так и "ремонты" длились недолго... начали возвращаться мне ноутбуки Игорем паянные и относил я их назад и обещал он все исправить... И неделями тянулись обещания и ополчаться начали клиенты, ибо сроки ремонтов давно прошли, а у них ни денег ни техники небыло...

Устал я Игоря ждать, осерчал я на него сильно, ибо репутацию терять начал и на проценты штрафные попадать... И попросил я вернуть мне всю технику и деньги уплаченные... Да вот который день уже ни техники ни денег я не вижу... И разбираться пойду уже к дядькам в погонах, пускай они взыщут с товарища безответственного...

Дабы голословным не прослыть, покажу я вам фото "паянного" Игорем ноутбука, в котором якобы видеочип он менял, но на самом деле лишь прогрел и то очень коряво... А не видел я косяков его, ибо пломбы стояли гарантийные, коих срывать я не должен был, дабы гарантию не утратить... Но когда иссякло терпение мое, как колодец в пустыне солнечной, то сорвал я пломбу с одного ноутбука и вот что увидел там:

77d5caa22c68t.jpg

И потом уже не страшась сорвал я пломбу с другого ноутбука и увидел компаунд на чипе, который якобы менялся и новым должен быть...

Итог сей басни таков - у Игоря сейчас находится 8 моих ноутбуков и 5250грн, которые я ему за ремонты платил... Трубку игорь не берет, на работе его нету...

Те же ноутбуки, что успел я у горе-мастера забрать, отправил на переделку подрядчикам проверенным и отремонтировали они их, но цена возросла сильно, ибо косяков было много после ремонта Игоревого...

Не ходите дети в Африку гулять люди к Игорю паять...

З.Ы. А себе я станцию заказал таки инфракрасную... Жду, когда приедет, дабы и в нашем городе славном можно было качественно и за плату умеренную чипы эти капризные паять.

З.Ы.Ы. Есть такая пословица - не ошибается лишь тот, кто ничего не делает. Все ошибаются. У каждого мастера бывают проколы и влеты. Есть довольные клиенты, есть не очень. Всем не угодишь. У меня тоже были и есть как влеты так и ошибки. Проблема в том, что некоторые хотят заработать делая явный брак и выдавая его за качественно проделанную работу. Был бы там 1-2 нотика, я б и не вспомнил об этом, ибо и чипы бракованные приходят и стают иногда криво и еще много чего может случиться. Переделал бы и все. Но когда из 12 паянных ноутов умирает 10, и в них на поверку оказываются совсем не новые чипы, а старые и лишь прогретые... Это - откровенный развод! И с этим надо боротся, дабы другие так не попадали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь

на кол посадить, это первым делом, а уж опосля дать на растерзание дяденькам в погонах :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

был и я у него!!!! заносил машинные часы,чтоб впаял новые светодиоды!!!

сказал за день сделает,потом пропал на три дня,пока я эго не нашел сам,сказал что максимум один день и все будет гуд,мол свсетюльки уже купил надо только впаять!!!! через некоторое время он мне сообщил что светодиоды не подходят и ниче не выйдет!!!!так я потерял время(где-то неделю) а результату ноль!!!!

через пару дней я разобрал часы ,а там такая Х-ня напаяна!!!! но это не ноут,не очень жалко!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема стосується виключно топікстартера, та описаного ним товариша. Чекаємо на відповідь. Попрошу без причини не флудити - працює кнопочка БАН!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А себе я станцию заказал таки инфракрасную...

и за плату умеренную чипы эти капризные паять

дані речі Мікс з тобою не сумісні,

а от твій "друг" і відаху мені спаяв і грошей взяв в п'ять разів менше ніж ти запросив. Да пропадає чолов'яга, не тримає слова, але це краще ніж ти протримав карти три тижні і сказав, що вони не придатні до ремонту. Так, що не все так однобоко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як там складалися в топікстартера відносини з об'єктом обговорення, але мені mastersat відремонтував за 2 години монітор, взявши при цьому помірні кошти, більше бажаючих заробити не було. Якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уявіть 2 варіанти

1. людина погоджується відремонтувати щось вам за смішні гроші, але то як лото - одним ремонтує, іншим ще більше псує

2. людина погоджується відремонтувати вам щось за відчутно більшу суму, але дає гарантію на роботу

що оберете ви?

до інциденту я мабуть, не знаючи репутації винуватця теми, теж звернувся б до нього ібо дешевше.

але тут підмочили свою репутацію двоє: мастерсат і мікс.

Тільки з різницею у тому, що мікс (у цій ситуації замішаний і мій ноут також) заявив про проблему, попросив вибачення за граблі, пообіцяв що розрулить ситуацію і доведе ноут до пуття тільки йому на це треба час. А мастерсат щось ховається акі партизан, ще й з чужими ноутами.

я не спеціаліст-електронщик... але скориставшись банальним гуглом видно, що прогрів чіпів (чим "ремонтував" мастерсат ноути) відновлює життєдіяльність техніки на досить короткий час.

То який він же спеціаліст, якщо таким чином брався ремонтувати техніку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чиє? :)

дані речі Мікс з тобою не сумісні,

а от твій "друг" і відаху мені спаяв і грошей взяв в п'ять разів менше ніж ти запросив. Да пропадає чолов'яга, не тримає слова, але це краще ніж ти протримав карти три тижні і сказав, що вони не придатні до ремонту. Так, що не все так однобоко.

Все сумісно :) Просто треба щоб дехто зрозумів, що якісно і дешево не буває. В кожного своє поняття помірної оплати. В Києві одні ціни, у Львові інші, а в Луцьку ще інші.

Я тобі сказав ціну за заміну чіпів. Яка б гарантовано продовжила життя відашки ще на паро рочків. А прогрів... Я таким давно не займаюсь, бо то дає результат на місяць максимум, якщо повезе - на два. От коли твої карти знов підуть артефактами, то згадаєш :)

Не знаю як там складалися в топікстартера відносини з об'єктом обговорення, але мені mastersat відремонтував за 2 години монітор, взявши при цьому помірні кошти, більше бажаючих заробити не було. Якось так.

Так я ж писав. В кожного бувають проколи. Якшо людина телемайстер і ремонтує телевізори\монітори - то хай ремонтує і буде мати репутацію і будуть іти люди. Але якшо такий телемайстер береться за ремонт складної техніки, не знаючи принципів її роботи і методів ремонту - то хто він після цього? Хай би і далі ремонтував монітори, телевізори і т.п. і всьо було б супер. Але ж великих і швидких грошей захотілось... Тепер хай пожинає плоди.

Сьогодні напевно зберусь і поїду таки шукати його в Нововолинськ, кажуть там ховається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уявіть 2 варіанти

1. людина погоджується відремонтувати щось вам за смішні гроші, але то як лото - одним ремонтує, іншим ще більше псує

Я до цього не знав ні мікса, ні мастерсата. На мою тему про купівлю послуги відгукнувся лише він, більше це нікого не зацікавило.

Я не шукав де дешевше, для мене питання ціни як би і не стояло, мені треба було просто відремонтувати монік і все.

2. людина погоджується відремонтувати вам щось за відчутно більшу суму, але дає гарантію на роботу

Мені теж дали гарантію на роботу 1 рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я ж писав. В кожного бувають проколи. Якшо людина телемайстер і ремонтує телевізори\монітори - то хай ремонтує і буде мати репутацію і будуть іти люди. Але якшо такий телемайстер береться за ремонт складної техніки, не знаючи принципів її роботи і методів ремонту - то хто він після цього? Хай би і далі ремонтував монітори, телевізори і т.п. і всьо було б супер. Але ж великих і швидких грошей захотілось... Тепер хай пожинає плоди.

Сьогодні напевно зберусь і поїду таки шукати його в Нововолинськ, кажуть там ховається.

Мікс, я ж тебе ні в чому не звинувачую. Я не знаю ні тебе, ні мастерсата (якщо не брати до уваги той епізод з монітором). Вся проблема в тому, що останнім часом про тебе було піднято декілька тем, і це все впливає на репутацію на рівні підсвідомості.

А з такою ситуацією, то треба однозначно людей в погонах підтягувати. Ти і гроші втрачаєш і репутацію через ненадійного партнера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в цій історії трапилася розв"язка, чи мастерсат успішно партизанить в лісах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Партизанить...

пару "ноутів" мені вдалося забрати в п"ятницю, в нього з квартири, і то, лише тому, що вийшов на його співжителів... Ноутів, то сильно сказано - забрав купу розібраного залізяччя... Пару мамок взагалі спалені на "вугля"... Завтра їду на Грибоєдова... буду додавлювати...

Ігор завтра обіцявся нарешті з"явитись в Луцьку і розрулити все... Хоча сумніваюсь...

Я завтра візьму фотік і всім покажу шо зробив з ноутовськими материнками горе-майстер... На борді ж є ще інженери, які зможуть оцінити, правду я кажу, чи ні...

Загалом, ситуейшн вимальовується нецікава... в мене на руках купа мертвого заліза, яке не підлягає ремонту + купа клієнтів, яким тре вернути техніку... і то всьо довершується шифрованим "майстром"...

Шіт хепенс, як то кажуть... але цього дурня я посаджу... Репутацію він мені зіпсував - далі нікуди... боргів через нього - вагон і ще візочок... виходу нема... Буду просто давити судочинною машиною... Тим більше є свідчення його "сожителів", що паяв він незрозумілою станцією, яку брав з роботи... І є свідчення свідків - в якому вбитому стані я забирав техніку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зьома, не тре було той металолом забирати, якщо збирався на Грибоєдова йти.... Імхо.... Був би лишній листок А4 в папочку з справою.... При свідках, вся фігня...

І так - не варто тут нічого тобі описувати, як то кажуть, в інтересах слідства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені теж дали гарантію на роботу 1 рік.

Ну і куди ти зараз за тією гарантією підеш якщо що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мікс, а що на Грибоєдова?

Людина діло написала вище: не варто було забирати його залізяччя, бо тепер можеш і зустрічну заяву зловити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На грибоэдова прийняли заяву і обіцяли визвонити товариша і провести бесіду...

Що ж до того, що не варто було забирати. Так я забирав з його згоди і при свідках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Недавно сам столкнулся с этим мастером Пьявка Игорем и удивился как за 90 гривен можно "совесть продать"... Спросил у него про одну запчасть к технике. Он написал, что есть, стоит 90 гривен. Он сказал мне, что бы я высылал деньги и он в этот же день отправит ее мне. Деньги я ему выслал, а в "...ответ тишина, он вчера не вернулся из боя...". На телефон и письма не отвечает. Денег не жалко... 90 гривен по нынешнем временам - копейки. Обидно за то, что мужик ныне мельчает, за слово не отвечает ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як же ш наш народ халяву любить...

особливо дарувати невеликі суми грошей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...