Перейти до змісту

"Доска позора"


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Можливо певні зрушення на краще є, але перлів менше не стало.

Так не все могут через неделю ликбеза стать ведущими языковедами страны Борды :)

Вот у меня знакомый в своих 35 лет так и не может научится правильно писать и выговаривать слово "коридор", у него всегда эта часть помещения называется " калідор" и с логопедией проблем нет, и интеллекта достаточно...

Но хоть ты его по башке черпаком лупи... вот калідор и всё тут!!! :D:g05::mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

а(А) ведь тема, созданная Моторолой, всё таки даёт пользу для общества, да, вначале было много срача, не совсем корректных постов, но посмотрите на последних несколько страниц!

Во первых:(Во-первых,) теперь много кто старается сначала подумать, а грамотно ли он написал предложение, а потом уж и выставлять на всеобщее обозрение народа.

во вторых:(Во-вторых, )начали все следить за чистотой написания тех, кто ещё не в курсе, о том, на Борде начался ликбез.( )Как пример приведу сегодняшний топстарт, убивший меня одним словом "Поратьте"(.)

И третье: (,)много кто узнал, как надо правильно оформлять то, или иное предложение, или слово.

Я и сам не Онотоле Вассерман в этом деле, но стараюсь по чаще(почаще) обращаться к своим знакомым лит редакторам(литредакторам), дабы узнать, верно ли я всё делаю, и всегда мотаю на ус их замечания.

Ну, стилістичні помилки не правив, бо і так замахався. Це займає багато часу. Тому нагадаю втретє: було б чудово, якби кожен індивідуально працював над цим.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to yalivine что б не создавать оверквотинг, хочу напомнить, что меня пока что вообще не интересует тема купли-продажи,поэтому постарайся писать посты более читабельно, благодарю за внимание :)

Живеш в Україні то вивчи будьласка українську мову, тоді все зрозумієш, а на рахунок орфоргафії у моїх повідомленнях то в мене зараз не екзамен з української мови, так, що за це мене судити неватро !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох и чуйка у меня, что кто то сейчас получит РО за флуд,а вопрос чистоты языка и двуязычности немного на другой ветке, ссылку сам найдёшь..)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to yalivine что б не создавать оверквотинг, хочу напомнить, что меня пока что вообще не интересует тема купли-продажи,поэтому постарайся писать посты более читабельно, благодарю за внимание :)

Живеш в Україні то вивчи будьласка українську мову, тоді все зрозумієш, а на рахунок орфоргафії у моїх повідомленнях то в мене зараз не екзамен з української мови, так, що за це мене судити неватро !!!

Сообщение отредактировал ursa: Сегодня, 16:11

Причина редактирования <br />Живёшь в Украине - уважай свой родной язык, а не делай из него набор слов..

нічого подібного, це не набір слів, це конструктивна відповідь !!! тобі цього не зрозуміти і взагалі тобі не зрозуміти української мови, тому що російська мова для тебе на першому місці ! Ти мабуть з дитинства знаєш тільки російську, то як ми можемо зробити щось в цій країні якщо більша половина людей навідь не володіє українською мовою, і ти от мені скажи чому ти розмовляєш російською мовою яка на те причина ? а причина одна тому що російська для тебе рідна мова, і ти не маєш честі нів'якому разі називатися українцем ти взагалі не маєш права мене судити і визначати мій рівень освідченості, тому що ти мені ніхто, і ви б вже взагалі мовчали говорячи що я не знаю українську мову, ви взагалі навідь не вважаєте правильним розмовляти в україні українською мовою, це ви її руйнуєте а не я, тому що ви вважаєте її нижчою за російську але у паспорті в вас пише державною мовою : громадянин України !!!!! нема в мене бажання ще вас щось говорити, ви всеодно не зрозумієте !!!

і перестаньте ви тай getto разом з вами тут не по темі говорити і вставляти своїх 5копійок, у вигляді редактування повідомлень !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну,стилістичні помилки не правив, бо і так замахався. Це займає багато часу. Тому нагадаю втретє: було б чудово, якби кожен індивідуально працював над цим.)

Можешь верить,можешь нет, но этот пост я писал паралельно с поиском реферата на украинском языке, и обьяснял девочке, как правильно оформить титульную страницу, тоже на украинском,поэтому очень удивлён тем, что ты так мало подчеркнул ошибок :)

А если учесть то, что я украиноязычный гражданин страны, и в реале думаю на украинском, то вообще мне можно ставить 5 баллов :D

А стилистика вообще не имеет никакого значения, ведь суть топика - слова, которые режут глаз, а не экзамен :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2yalivine

Твій рівень культури та поваги до мови виражається не лише твоєю "досвідченістю", але й умінням правильно писати.

Читати твої повідомлення вкрай тяжко. Знаки пунктуації та великі літери на початку речень - це не просто так придумали, інтонаційних пауз на бумазі не чути.

"Ти мабуть з дитинства
с
наєш тільки російську" -
С
і
З
знаходяться у різних частинах клавіатури. Так, ти виправив, мабуть, просто схвильовано писав. Так само як і "тому що ро
ц
ійська мова".

Але...

"якщо більша половина людей навідь не володіє українською мовою" - дійсно, про що мова...

"ти не маєш честі нів'якому разі називатися українцем" - з якої мови взято виділене слово?

"ви всеодно не зрозумієте" - сумно...

"розмовляти в україні українською мовою" - країну свою ти також дуже поважаєш...

Якщо тебе дійсно цікавить, чому я спілкуюся російською - міг би запитати, а не притягувати за вуха висновки, які тобі подобаються.

Щодо твого "ти взагалі не маєш права мене судити". Перечитай цю фразу та запитай себе - а хто ти такий, що маєш право судити інших таким чином: "тобі цього не зрозуміти і взагалі тобі не зрозуміти української мови".

Дуже влучна приказка є: "В своём глазу бревна не видно" ;)

В тебе комплекс меншовартості? Принаймні, таке враження складається після останнього твого повідомлення з підозрами, що більшість російськомовних вважає українську мову чимось на кшталт туалетного паперу. Ти не розумієш, що тим самим ти принижуєш себе, стаєш схожим на якусь озлоблену істоту, втрачаєш повагу в очах інших людей?

Це підсвідоме програмування себе на програш. А також сигнал іншим (тим, кого ти вважаєш узурпаторами), що з тебе можно вити будь-які нитки, адже фраза "як ми можемо зробити щось" свідчить про невпевненість у власних силах...

Дуже сумно.

P.S.

Обсуждение языкового вопроса можно уже в который раз продолжить в соответствующем разделе, а не в теме про барахолку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого подібного, це не набір слів, це конструктивна відповідь !!! тобі цього не зрозуміти і взагалі тобі не зрозуміти української мови, тому що російська мова для тебе на першому місці ! Ти мабуть з дитинства знаєш тільки російську, то як ми можемо зробити щось в цій країні якщо більша половина людей навідь не володіє українською мовою, і ти от мені скажи чому ти розмовляєш російською мовою яка на те причина ? а причина одна тому що російська для тебе рідна мова, і ти не маєш честі нів'якому разі називатися українцем ти взагалі не маєш права мене судити і визначати мій рівень освідченості, тому що ти мені ніхто, і ви б вже взагалі мовчали говорячи що я не знаю українську мову, ви взагалі навідь не вважаєте правильним розмовляти в україні українською мовою, це ви її руйнуєте а не я, тому що ви вважаєте її нижчою за російську але у паспорті в вас пише державною мовою : громадянин України !!!!! нема в мене бажання ще вас щось говорити, ви всеодно не зрозумієте !!!

Не смог удержаться, извините, товарищи, но достал уже этот хохлосрачь

post-6065-0-08515200-1296402398_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2yalivine

Твій рівень культури та поваги до мови виражається не лише твоєю "досвідченістю", але й умінням правильно писати.

Читати твої повідомлення вкрай тяжко. Знаки пунктуації та великі літери на початку речень - це не просто так придумали, інтонаційних пауз на бумазі не чути.

"Ти мабуть з дитинства
с
наєш тільки російську" -
С
і
З
знаходяться у різних частинах клавіатури. Так, ти виправив, мабуть, просто схвильовано писав. Так само як і "тому що ро
ц
ійська мова".

Але...

"якщо більша половина людей навідь не володіє українською мовою" - дійсно, про що мова...

"ти не маєш честі нів'якому разі називатися українцем" - з якої мови взято виділене слово?

"ви всеодно не зрозумієте" - сумно...

"розмовляти в україні українською мовою" - країну свою ти також дуже поважаєш...

Якщо тебе дійсно цікавить, чому я спілкуюся російською - міг би запитати, а не притягувати за вуха висновки, які тобі подобаються.

Щодо твого "ти взагалі не маєш права мене судити". Перечитай цю фразу та запитай себе - а хто ти такий, що маєш право судити інших таким чином: "тобі цього не зрозуміти і взагалі тобі не зрозуміти української мови".

Дуже влучна приказка є: "В своём глазу бревна не видно" ;)

В тебе комплекс меншовартості? Принаймні, таке враження складається після останнього твого повідомлення з підозрами, що більшість російськомовних вважає українську мову чимось на кшталт туалетного паперу. Ти не розумієш, що тим самим ти принижуєш себе, стаєш схожим на якусь озлоблену істоту, втрачаєш повагу в очах інших людей?

Це підсвідоме програмування себе на програш. А також сигнал іншим (тим, кого ти вважаєш узурпаторами), що з тебе можно вити будь-які нитки, адже фраза "як ми можемо зробити щось" свідчить про невпевненість у власних силах...

Дуже сумно.

P.S.
Обсуждение языкового вопроса можно уже в который раз продолжить в соответствующем разделе, а не в теме про барахолку.

я ж вам сказав, що немаю наміру з вами говорити !!!! А помилкі у мене через те, що швидко друкую не замислююся над ними мені тут не екзамен головне висвітлити суть повідомлення! І до вашої уваги я себе не принижую і не є озлобленою істотою а я пишаюся тим, що я українець, а саме те що я кажу стосовно вас що ви розмовляєте російською мовою то це правда !!! Адже якшо кожна людина буде вважати так як ви що доцільніше в україні розмовляти російською хочай знає українську то вона вже не має права називатися українцем, тому що с таким ставленням до тієї культури і мови яка присутня на території де проживають ці люди вони, остаточно втратять усі національно та культурно-етнічні здобутки, і в близькому майбутньому українська мова може стати реліктовою яка буде переважати тільки у певних невеликих за розміром етнічних регіонах України ! З таким безвідповідальним ставленням людей до своїх національних багатств(в тому числі і мови) вони ні до чого хорошого не приведуть і ситуація буде і надалі погіршуватися і саме через таких узурпаторів як ви ! досить правильно себе назвали :lol: :lol: :lol: І ви яскравий приклад того що гнилий в нас народ саме через своє ставлення ! Якщо ви такі розумні то зазвіть нормальну розвинену і стабільну країну у якій державна мова одна а 60 відсотків населення розмовляє іншою ! Ну скажіть ?

І взагалі це ви пишете це не по темі і вставляєте своїх 5 копійок у тему немаючи ніякого відношення до неї і пропозицій даного питання ! Надалі прошу вас цього не робити бо ви самі провокуєте мене тай інших людей, на написання повідомлень не по темі !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Суть повідомлення" нечитабельна, сколько бы ты не старался его "висвітлити" тем образом, которым ты это делаешь.

С какой же завидной регулярностью появляются псевдо-борцы за чистоту нации и языка, чтобы какое-то время порвать рубаху на груди, а позже кануть в небытие :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помилки не через те, що друкуєш швидко, а через те, що не думаєш! В результаті суть повідомлення втрачається, отримуємо набір слів, які складно сприймати. Розділові знаки придумані не просто так, не для краси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ви такі розумні то зазвіть нормальну розвинену і стабільну країну у якій державна мова одна а 60 відсотків населення розмовляє іншою ! Ну скажіть ?

Швейцария подойдет с четырьмя языками?

Такие "умники" как ты и компрометируют украинский язык как класс - ты же в трех словах восемь ошибок делаешь! На кой хрен писать про "мову", коли сам ее не знаешь? Говоришь, не экзамен? А у русскоязычных что, отчет по литературе здесь?

Нонсенс! Парадокс! Человек, не знающий украинский язык будет мне указывать, как на нем говорить! Проффесор, это вы?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Омг, я же ви затрахали виправдовуватись! Борці, скм.

1. Рівень грамотності людини не залежить від того, наскільки швидко вона набирає текст. Вам же його не диктують, це ваші думки. Більше того, якщо річ йде про форум, то тут ніхто нікого в шию не гонить, можна все продумати. Якщо людина раз-у-раз пише з досить великою кількість помилок, значить такий у неї рівень. Все.

2. Вміння адекватно сформулювати думку свідчить про рівень інтелекту людини, а також про рівень культури і освіченості. Ніяка граматика не допоможе, бо це тільки інструмент, щоб правильно подати суть. Коли цієї суті немає - все.

3. Ви спочатку боретесь за грамотність, а потім кажете, що щось не є важливим. Я паталогічно ненавиджу лицемірство, тому це мене дуже бісить. Усе важливо, УСЕ!

У процесі набору я роблю багато помилок, бо набираю швидко, але недостатньо володію методом набору. Проте я вважаю неповагою до співрозмовників лінуватись виправляти свої помилки, тому їх виправляю іноді навіть, коли вже відправив пост. А деякі лічності сраАААааать хотіли на це все і хочуть виправдатись тим, що вони кинули нам свою глубокую мисль, а ми вже самі повинні потрудитись розібрати, що ж нам хотіли сказати. Нє, народ, людей, чию писанину, я намагатимусь розібрати, якою б стьобною і спотвореною вона не була, на борді менше 5 штук. А тих, що так стібуться, десь половина.) Я думаю, багато хто зі мною погодиться, тому вичислити не важко.)

Тому хочете - пишіть грамотно, хочете - безграмотно, але не виправдовуйте своє зверхнє і пофігістичне ставлення до учасників дискусії тим, що ваша мисль настільки цінна, що її варто викопувати з гори лайна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Человек, не знающий украинский язык будет мне указывать, как на нем говорить!

Так, був тут один, котрий усім дорікав за російську мову, а коли його почали дорікати за те, що він сам українскою толком не володіє, він створив тему в якості стьобу і провокації, мовляв, займайтесь тут своїми несуттєвими справами, а я там далі буду про високе. Створив тему і... не зміг без помилки написати її назву. Я бачу, тут багато таких же борців за рідну мову.

Знаєте, що я вам скажу? Ви — ідіоти. Вам слід було самим хоча б пристойно оволодіти рідною мовою, щоб підтримати культуру нації, а ви як бродячий пес жадібно гризете кістку провокацій, яку вам кидають ті, кому вигідно, щоб усі срались, і підтримуєте аж ніяк не свій народ. Ви докоряєте комусь за російську мову, а самі наповнюєте українську купою непотрібних іншомовних слів, патамушо так модно: гаджет, девайс, менеджер, пролонгувати і т. д. Ідіоти...

Чому, блеать, у школі кожному розказують повчальну історую: "Розділяй і владарюй", а ми все рівно розділяємось, розділяємось і розділяємось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Мазайло" - вистава по-темі. "Гармидер" презентуваві. Мала можливість сьогодні споглядати. Дивилась і згадувала цю тему))). Рекомендую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Натрапила щойно в мережі, (не сприйміть за флуд) відразу тему цю згадала. :smile3: Мовою оригіналу:

Я лингвист. Поэтому я не «пацталом», а «бьюсь челом о сруб светлицы возхохотамше под лавкою».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MOTOROLLLA, констатую - твій "вброс" працює: серед RSS тільки одна тема виділяється "красою"! Тому - вітаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний - потрібна тема!!! :smile-zachot:

Ага. А створила б цю тему я - воні було би на цей і на всі сусідній форми.

Атлічьна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний - потрібна тема!!! :smile-zachot:

Ага. А створила б цю тему я - воні було би на цей і на всі сусідній форми.

Атлічьна!

Треба тАк дати подати тему, щоб можна було взяти хотілось писати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний - потрібна тема!!! :smile-zachot:

Ага. А створила б цю тему я - воні було би на цей і на всі сусідній форми.

Атлічьна!

Треба тАк дати (подати тему), щоб можна було взяти (хотілось писати)...

Я подаю її ЯК ХОЧУ. Зміст теми ОДИН і той самий, а якщо народ реагує на обкладинку, то... смисл такому народу намагатися донести взагалі будь-що?

Значит так: меня это за;?:№"ло! Этот автор ушел учить грамматику, а я начинаю на борде военный переворот!

Готовьтесь!

Будет шокирующий грамматический террор!

Каг йа фас панімас :friday::lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пора конкурс безграмотних влаштовувати. Ось чим не кандидат?

Підскажіть будь ласка які українські опиратори заходять в мінуса...або які тарифи???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Яка найскладніша мова у світі? Китайська, іврит?

- Українська!!!

- Чому?

- Бо половина українців і досі не можуть її вивчити...

І не в "Гумор", бо не смішно... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...