Перейти до змісту

"Доска позора"


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Если всё таки размышления на тему «модно – не модно» каким то образом относятся ко мне, то объясню, ну мне проще писать на русском языке, и не потому что я стыжусь украинского, просто проще, может так получилось потому что я сначала начал разговаривать и писать именно на русском (меня отдали в русскоязычный детский садик), но и в семье, и в быту я использую исключительно украинский язык, да и пишу вроде более менее грамотно на обоих языках…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

getto, це не було адресовано особисто тобі, але тебе теж стосується.

Я дуже довгий період переписувався виключно російською, оскільки в мережі FidoNet, яка була до "Інтернетів", українська була не прийнята. Потім активно переписувався з людьми на рунетовських форумах, ясно, що російською, бо української там ніхто не розуміє. На багатьох російських форумах і досі пишу виключно російською, а на англомовних -- англійською. Пізніше був луцький форум на сайті www.elutsk.com, на якому я за звичкою також писав російською, як і решта людей... А після приходу на борду я взяв собі за правило писати виключно українською. Важко було звикнути перших кілька тижнів, часто ловив себе на тому, що "на автоматі" набиваю пост російською. Витирав і набивав спочатку, українською. Чого і вам бажаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Благодарю за пожелание, но разреши не совсем согласится, ведь эта тема подобна искусственному разжиганию огня, иными словами, ты хочешь навязать мне то, что для меня есть не совсем удобным, вот если б я писал на английском, и половина бордовчан вообще не понимала о чём идёт речь, то да, но в данном случае мы друг друга понимаем, хотя и пишем на разных языках, а популяризаторов украинского языка и так на Борде предостаточно… Имхо.

:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але мова ж зараз навіть не про те... Не вмієш українською -- пиши російською. Тільки ж не спотворюй її! Для чого кривлятись і плюндрувати мову, видумувати нові слова і їх написання, якщо іншим людям значно простіше і ПРИЄМНІШЕ було б прочитати все те ж саме нормальною чистою мовою? Я не кажу про опечатки, я не кажу про "автоматичні" помилки, я не кажу про пунктуацію в складних реченнях. Я кажу про "нічього", "підскажіть", "шо", "хочю" тощо. Тут наводились "перли" кілька сторінок тому...

Це як в бородатому анекдоті: "Мозгами нужно отличаться, МОЗГАМИ!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але мова ж зараз навіть не про те... Не вмієш українською -- пиши російською. Тільки ж не спотворюй її! Для чого кривлятись і плюндрувати мову, видумувати нові слова і їх написання, якщо іншим людям значно простіше і ПРИЄМНІШЕ було б прочитати все те ж саме нормальною чистою мовою? Я не кажу про опечатки, я не кажу про "автоматичні" помилки, я не кажу про пунктуацію в складних реченнях. Я кажу про "нічього", "підскажіть", "хочю" тощо. Тут наводились "перли" кілька сторінок тому...

согласен во всём... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....

согласен во всём... :)

То натискай кнопку "дякую", чи "підтримав" - як вона там в тебе...

Вона для того і створена, щоб не писались такого типу повідомлення!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:blink: 6 сторінок списали за дві дні!

Але я змушений дууууже негативно висловитись. Як уже писав [nd] — коли хтось пише неграмотно, воно видно, хто може писати грамотно, а хто — не може. Так от, 95% учасників дискусії у тій чи іншій мірі мають проблеми з граматикою, лексикою, пунктуацією, а дехто — ще й з головою. І тільки окремі особистості здатні писати так, що не виїдає очі, а їх помилки, якщо вони є, справді технічні. При цьому дехто аж хизується через пост своєю "природженою грамотністю", дозволяючи собі при цьому писати не набагато краще за того вояку-спортсмена і виправдовуючись тим, що, мовляв, треба швидко набирати пости. А дехто пише, як уміє, і не випендрюється. Принаймні, я їх розумію і негативу це ніякого не викликає, бо ми справді не на екзамені, і все з часом забувається, та й правила міняються.

Так от, шановні борці за чистоту рідної мови і грамотність дописувачів! ПОЧНІТЬ ІЗ СЕБЕ, ГА?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так от, шановні борці за чистоту рідної мови і грамотність дописувачів! ПОЧНІТЬ ІЗ СЕБЕ, ГА?

Ну так? Вперед і з піснею :D

Ніхто ж не проти.

Де ж цитатки з помилками, виправленими червоненьким? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто пропонуєш змиритися з тим, що "95% учасників дискусії у тій чи іншій мірі мають проблеми з граматикою, лексикою, пунктуацією, а дехто — ще й з головою"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто пропонуєш змиритися з тим, що "95% учасників дискусії у тій чи іншій мірі мають проблеми з граматикою, лексикою, пунктуацією, а дехто — ще й з головою"?

всякі є, всяких треба...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Флуд......... ы багато :D

Невже хтось думае що выд цыеъ теми користувачы стануть правильныше писати?))

НычЬого не змыниться :D

Тобто пропонуєш змиритися з тим, що "95% учасників дискусії у тій чи іншій мірі мають проблеми з граматикою, лексикою, пунктуацією, а дехто — ще й з головою"?

Ти збираешся кожному голову вправляти? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від такого чистого нав'язування укр. граматики, тільки більше починає  вернути в іншу сторону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При цьому дехто аж хизується через пост своєю "природженою грамотністю", дозволяючи собі при цьому писати не набагато краще за того вояку-спортсмена і виправдовуючись тим, що, мовляв, треба швидко набирати пости.

:)

Со Сталиным трудно спорить, ты ему цитату, а он уже мёртвый. :D:g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні активісти (самі знаєте хто), ви вже тут так нафлудили, що навіть з у цьому розділі то гидко тримати :(

А, що головне, в тему, яку я сама створила, мені неприємно заходити.

Перечитайте, мої любі, ще раз цей пост -

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від такого чистого нав'язування укр. граматики, тільки більше починає  вернути в іншу сторону

А від нав'язування правил дорожнього руху - так і хочеться проїхати на червоне? Дурниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хорошу затію Motoroll'и перетворили в срач :-(

Перенести з флейму в Lutsk.talks і почистити. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перенести з флейму в Lutsk.talks і почистити.

Так я ещё несколько страниц назад предлагал это сделать, почистить тему, и за любое отклонение от оной отстреливать, хотя, в некотором роде и вправду, название темы несколько провокационное, ведь есть люди, которые как умеют, так и пишут, и хоть ты тресни, по другому у них не получается, так только за это надо вешать клеймо позора? :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але є й інші люди. То й ж Dima4s може писати нормально, але він навмисно ганьбить українську мову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні активісти (самі знаєте хто), ви вже тут так нафлудили, що навіть з у цьому розділі то гидко тримати :(

А, що головне, в тему, яку я сама створила, мені неприємно заходити.

Перечитайте, мої любі, ще раз цей пост - http://board.lutsk.u...__p__1052294526

Моторола, не плюй людЯм в кампот! вони тут міряються у кого.... кома довша:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную щоб кожен самостійно працював над своєю грамотністю. Це моя пропозиція в рамках теми.

Якщо хтось і буде аналізувати наведені тут цитати, то грамотності це не додасть. Потрібен системний підхід. Взагалі зі школи треба починати.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нИма на ваз ОсИни :smile-zachot::0123:

А без ОсІні самі вже і сказати нічого не можете?.. Хто ж з вас тоді з яйцями?..

Я замість неї скажу: "Срать, сраааать я хатєла!.."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...