Перейти до змісту

"Доска позора"


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
' timestamp='1295817819' post='1052294966']

та при чому тут дуелі - дуелі це геть протилежний полюс культури :D

Ладно, я вже набавився, було приємно поспілкуватись. Щодо реклами - я серйозно. Щодо мови - я дійсно за грамотність, хоча і сам грамотний не дуже і є чому вчитись. За те, що скоректував, не ображаюсь, як тут думають. Більше писати не можу - обмеження для новачка, останній пост. Гарного усім вечора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А знаєте, що мені неприємно? Що з'являються на борді активні люди з якимись позитивними намірами, а "старожили" (які часто вважають себе кращими лише тому, що набили більшу кількість постів, хоча і нікому не потрібних) їх просто обс$#ають і зводять все на стьоб. Я розумію і усвідомлюю, що це все "рожева мрія", ніхто і ніколи не зможе нікого заставити писати тут чистою літературною мовою і правильно користуватись комами. Але для чого принижувати людей, які хоч якось і хоч чимось намагаються зробити цей світ трішечки правильнішим, трішечки гарнішим, трішечки добрішим? Чому в нас так всі тільки нагадити люблять і вміють? Чому від слова "культура" більшу половину бордівців пересмикує? Звісно, відвертий фанатизм -- він скрізь набридає, але якщо ви самі не хочете чи не можете нічого зробити ДОБРОГО, то хоча б не сріть в душу тим, хто це хоче зробити! Адже людина, яку за добрі наміри послали н*хєр, другий раз тричі подумає, чи ще щось добре зробити, а третій раз навіть думати не буде, щоб щось таке зробити. Не прибивайте ініціативу!

уф... крик душі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, це не день української мови.

Шкода. А я сподівався... :( Хоча б деньок щирої української.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи так не пишу, але в цьому випадку Plum'у ставлю +100500

nevirko, правильніше буде не "скоректував", а "скоригував".

Dream, а ти прочитай наступне речення, не полінуйся.

Так, я за українську мову. Кожен українець має знати українську мову. Але ця тема не про це. Тут мова про грамотність, а вона не залежиться від того, чи це українська мова, чи російська, чи будь-яка інша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, Діма, не про "борца". Він тут взагалі ніхто. Я про багатьох інших, які зайшли сюди постібатись, замість того щоб підтримати або хоча б не втручатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну привіт! ну що заскучали за мною! :)

Бачу Плам розумні слова написав, може якщо хоче!

Так що хтось прийде завтра на тренування, в мене вся амуніция є, шлеми, перчатки, бандажи, накладкі, так що травм небуде, а ось досвід зросте!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, так, в українській мові є слово "коректувати". Я ж не написав, що "скоректував" - це не правильно, лише вказав, що краще було б написати "скоригував".

На мою думку слово "скоректував" схоже на кальку російського слова "скорректировал", тому при написанні текстів українською мовою я надаю перевагу слову "скоригував".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шедевр!!витріть усе між першим постом і оцим шедевром:

maks93 (24 января 2011 - 00:10) писал:

лашара ти вже закумарив....шо ти собі позволяєш? шо ти цим своїм дибільством хочіш показати. Хочіш себе поставити??!! забєй!!!!дабро???ти нехто....

якраз буде то, для чого Мотороллка темку зробила:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, а ти прочитай наступне речення, не полінуйся.

Так, я за українську мову. Кожен українець має знати українську мову. Але ця тема не про це. Тут мова про грамотність, а вона не залежиться від того, чи це українська мова, чи російська, чи будь-яка інша.

Я всього навсього мав на увазі флешмоб на форумі - "День української мови", - коли всі бажаючі просто спробують добу писати звичайною українською мовою. Це ж простіше простого, або, як кажуть на "общєпонятном", - "как 2 пальца аб асфальт". І при правильному ознайомленні форумчан з такою "акцією" такого

' date='Вчера, 23:56' post='1052295004']
maks93 (24 января 2011 - 00:10) писал:

лашара ти вже закумарив....шо ти собі позволяєш? шо ти цим своїм дибільством хочіш показати. Хочіш себе поставити??!! забєй!!!!дабро???ти нехто....

буде ще менше, ніж є зараз (Contra spem spero!).

На мою думку слово "скоректував" схоже на кальку російського слова "скорректировал", тому при написанні текстів українською мовою я надаю перевагу слову "скоригував".

можна вжити також і "відкоректував". Наприклад. І так, і так, і так правильно, тобто вірно. :)

Так що хтось прийде завтра на тренування, в мене вся амуніция є, шлеми, перчатки, бандажи, накладкі, так що травм небуде, а ось досвід зросте!?

вернись на тренування!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так що хтось прийде завтра на тренування, в мене вся амуніция є, шлеми, перчатки, бандажи, накладкі, так що травм небуде, а ось досвід зросте!?

Вам сюди.

вернись на тренування!

+100

' timestamp='1295820681' post='1052295031']

ей, це не моя цитатка!

:D :D :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так що хтось прийде завтра на тренування, в мене вся амуніция є, шлеми, перчатки, бандажи, накладкі, так що травм небуде, а ось досвід зросте!?

Вам сюди.

Не вказуй мені, свому чоловікові будеш вказувати! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну привіт! ну що заскучали за мною!

Бачу Плам розумні слова написав, може якщо хоче!

Так що хтось прийде завтра на тренування, в мене вся амуніция є, шлеми, перчатки, бандажи, накладкі, так що травм небуде, а ось досвід зросте!?

А можна племіника приведу? Він зараз біситься на турніку, сонце крутить, йому якраз буде зарядка!

PS він вже батька на руках ложить, а той 190 см і під 120 кг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну привіт! ну що заскучали за мною!

Бачу Плам розумні слова написав, може якщо хоче!

Так що хтось прийде завтра на тренування, в мене вся амуніция є, шлеми, перчатки, бандажи, накладкі, так що травм небуде, а ось досвід зросте!?

А можна племіника приведу? Він зараз біситься на турніку, сонце крутить, йому якраз буде зарядка!

PS він вже батька на руках ложить, а той 190 см і під 120 кг.

Канечно, давай приводь, тільки серйозно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Канечно, давай приводь, тільки серйозно!

Так я і не шуткував. Завтра переговорю з ним, напевне йому цікаво буде.

Я в 90-х ходив у Динамо на карате, аби побитися :), хоча тренер 90% часу нас фізухою ганяв, але цікаво було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вказуй мені, свому чоловікові будеш вказувати! :)

ПОВТОРЮЮ для тих, хто в танку після тренування

Не "ти", а ВИ і пошепки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Канечно, давай приводь, тільки серйозно!

Так я і не шуткував. Завтра переговорю з ним, напевне йому цікаво буде.

Я в 90-х ходив у Динамо на карате, аби побитися :), хоча тренер 90% часу нас фізухою ганяв, але цікаво було.

Там ще до цих пір карате є, дідок викладає.Але я буду в секції, там де рукопашка.Так що уговорюй племінника!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну всьо! Я спати!

Насмілюсь попрощатись ново-русо-українізмом: Чмокі в щоки! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...