Перейти до змісту

Драка


nazik2010

Рекомендовані повідомлення

Куме ну шо там вчора було? Ну я начить вї...ав одного з права, .... встаю, вї...ав другого зліва, знову встаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так не в той "зал", не в той... ;)

а в який же?)

грушкой подрабатываеш? ;):ok2:

ніхто не казав шо грушою)тренировкі корисні час від часу)але ця була занадто.:sq_ye:

ударили в правую щеку - подставь левуюsmile-zachot.gif

:jeer:

Куме ну шо там вчора було? Ну я начить вї...ав одного з права, .... встаю, вї...ав другого зліва, знову встаю...

:friday::smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

наткнувся нечайно та темку))хочу сказати,все пройшло,і все добре,до лікарів так і не звертався,все прошло саме))

Живий здоровий хожу))гг:friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наткнувся нечайно та темку))хочу сказати,все пройшло,і все добре,до лікарів так і не звертався,все прошло саме))

Живий здоровий хожу))гг:friday:

Вон можешь встретится с Borec у него руки очень как чешутся кого то кинуть,а тебе я вижу это очень нравится

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жарти жартами, але наслідки побоїв, особливо голови можуть мати віддалені наслідки - завуження судин, погіршення кровотоку і т.д.

Хтось може назвати довгожителів серед боксерів? Важкувато, правда? А хвороби ці дуже важкі і можуть провокувати страшні каліцтва!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живий здоровий хожу

Не уявляєш, які ми раді! Аж відлягло, жити легше стало. А то ж спереживались всі!..

' date='Сегодня, 20:19' post='1052294726']

а гугл?

Та і Мохамеду Алі вже 67 рочків. Ну, це не 104, звісно, але згадайте, які здоровенні хлопці його по голові били!..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодці, що знайшли інфу про боксерів у віці! Хвалю!!! Але серед професіоналів (які ретельно обстежуються після кожного бою) відсоток довгожителів невисокий. А серед "вуличних бійців" хто назве? А-ну "напряжіть" гугл!

Але суть повідомлення про приховану небезпеку Ви не вловили!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коль здоров"я поправилось - бігом до борца в спарінг, а то він запрошує, запрошує....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не чув про "Бійцівський Клуб"?

Цікавить чи є "філіал" в Луцьку?

Мож хто навіть участь брав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не чув про "Бійцівський Клуб"?

Цікавить чи є "філіал" в Луцьку?

Мож хто навіть участь брав?

гугль в помащь

З.І. зауваж: в житті нетак як у фільмі, це больно, причому ще тижня 2-3 після. та і а за хуліганство можна вляпатись :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ух ти ж йоли-пали! Я й не думав, що в Луцьку є така штука. Але вони чогось забула два найголовніших правила клуба :) Та й нафіга такий кружок па інтєрєсам в Луцьку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я дуже довго розмірковував, шо то за новий удар хук знизу хук як мені відомо це боковий удар, і як його можна нанести знизу це для мене загадка! взагаліто удар знизу це апперкот.. може то я шось не знаю а не... вики допомогла http://ru.wikipedia.org/wiki/Апперкот )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я дуже довго розмірковував, шо то за новий удар хук знизу хук як мені відомо це боковий удар, і як його можна нанести знизу це для мене загадка! взагаліто удар знизу це апперкот.. може то я шось не знаю а не... вики допомогла http://ru.wikipedia.org/wiki/Апперкот )

Из песни слов не выкинешь уитирую"Бьют по правой щеке,подставь левую,а сам хуком снизу".Претензии к автору

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...