Перейти до змісту

"Доска позора"


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Це тільки мені одному здається, що "покидати тему", виясняти відносини в реалі через непорозуміння на форумі і тому подібне — це дитячий садок №8 і показуха? Покидай, тут ніхто нікого не тримає.) Свободолюбивий народ, демократична країна, мир, дружба, жувальна гумка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Это мне одному кажется, что общий тон постов в этой ветке какой то напряжный получился?

Чомусь так завжди виходить, коли питання мови піднімається. Навіть не української мови, українофобства і т.п., а просто мови як елементу культури.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що "покидати тему", виясняти відносини в реалі через непорозуміння на форумі і тому подібне — це дитячий садок №8 і показуха?

Это, я так понимаю, и ко мне?

Никогда и нигде не переносил негатив с вирта в реал, по поводу покидания темы,а смысл здесь уже сидеть и флеймить/флудить? как по мне, то уже всё сказано пересказано, съедено, выведено вместе с калом и мочой на природу, и языковая тема, и тема грамотного правописания, и даже тема спортивно боевого отношения,а просто так, строчить каждый божий день посты, непонятно для чего в одной и той же теме... зачем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то уже всё сказано пересказано, съедено, ........... зачем?

скочуємось в філософію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто так, строчить каждый божий день посты, непонятно для чего в одной и той же теме... зачем?

хоча б тому, що слово, написане в інет, можна перед відправкою скоректувати, а слово сказане вже не виправиш. Така собі гра в самовдосконалення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гетто, а ти ніколи не намагався піти швидко і мовчки?

Быстро, это так, но молча? гмм..если про реал, то я это умею, но вот исчезнуть с темы форума, молча как то нехорошо, надо хотя б оставить причину ухода, ведь неизвестно, почему абонент перестал отвечать, причин уж слишком много...

Всё. А пока всем удачного вечера, спокойной ночи, и бодрого завтрашнего утра.

Всегда Ваш Гетто :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, - про грамотність, - сьогоднішній "вброс"

в ЗМІ вилився на появі на головній на грязно.ру коментів з черговим обговоренням "дивності" української мови.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повної грамотності повідомлень на форумі можна досягти лише премодерацією всіх повідомлень кількома літредакторами (laska etc), що фізично неможливо. Тому починати треба із себе. Про що тут говорилось не раз. Єдине, якби в правилах було таке: "Груба навмисна неграмотність повідомлень". От за неї і РО на добу, як за кириличні назви торгових марок в технічних форумах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можна, не встяваючи в це словоблудіє, написати кілька слів по темі? :D

.. невже мені одній тільки ріже око "прошивкІ, накладкІ" і тд в словах, які б мали закінчуватись на "и"?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З одного недавнього повідомлення: четверг, екстримізм, забутьте.

Червоним не виділяю, може, в автора виникне бажання дізнатися правильне написання цих простих слів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы действительно думаете, что школьник, отвлекшись от контр-страйка в связи с тем, что ему нужен новый мобильный, залезет в эту тему и почерпнет уроки перед тем, как создать свою "ПРОДАМ СТРОЧЬНА НЕДОРАГА НОКІЮ ЗВЕРТАЙТЕСЬ КАМУ ТРЕБА!!!!!!!!!!"?

Плевать они хотели на правила, в том числе пунктуацию и орфографию. Кроме массовых отстрелов никакие меры к повышению грамотности не приведут. А учить тех, кто здесь отписался - та ви прастітє, но ета гонєво пєрламутраваго браніносца і нічєво вапсчє нє ізмєніт!

Я вже писав: давайте в рамках шуткі виберем собі Мао Цзе Дуна, який буде встановлювати свої закони. Буде і прикольно, і цікаво, і, якщо вождь "правильний", то і корисно! "Вибирайте мене і кожен перший тиждень місяця будуть нещадно банитись на 7-10 днів безграмотні автори!!!" - як вам такий девіз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж, Ді... Так і бути.

На правах топікстартера)) tongue.gif

"Вибирайте мене і кожен перший тиждень місяця будуть нещадно банитись на 7-10 днів безграмотні автори і не тільки!!!"g05.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кроме массовых отстрелов никакие меры к повышению грамотности не приведут.

Підтримую. Виправляти тут помилки червоненьким - толку мало. Хіба що повправлятися , себе потішити, який я розумний(а). За неграмотність треба наказувати!

От в Правилах є такі пункти:

2.4. Забороняється в переписці вживати незрозумілі скорочення, явний суржик і навмисну безграмотність.
2.2. Назви та абревіатури дозволяється писати тільки мовою оригіналу, наприклад не "джифорс", а GeForce. Це правило введене для полегшення пошуку в форумі.
5.1. Більшість порушень форуму будуть каратись попередженнями або переводом в режим Read Only на термін від 5 днів до довічного (у випадку грубого порушення, або систематичних порушень).

Єдине, що пропоную, для початку за перше порушенян термін покарання встановити 3 доби. При повторному порушенні збільшувати до тижня, місяця і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видео, в котором видно, как 22.01.11 в г.Одессе на улице Гаванной инспектор ГАИ Одессы, старший сержант Швец, номер удостоверения ОД0148 по просьбе водителя общаться на государственном языке произносит: «Нє понімаю тєлячью мову». Тем самым открыто демонстрирует неуважение к государственному языку и к людям, которые считают его родным.

Ось кого вчити тре! А ви взялись РО роздавати за те, що "не там кому поставив".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yuraul, якщо пам'ять мене не підводить - 4-й вброс підписздеся на борду і 2-й на цій сторінці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, тобто тобі боянити можна, а мені - ні?

Власне, я це запостив до слова, як цитату. А там вже хто що для себе з цього виніс. Хтось задумався над грамотністю цвіту нації, а когось задавила жаба. От тому я і кажу, що кожному потрібно займатись своєю культурою індивідуально. Чи то грамотність, чи щось інше. А то у такому натовпі все губиться: хтось хоче поділитись хорошою цікавою думкою, хтось хизується, хтось ділиться наболілим, хтось займається тролінгом, хтось з усіх насміхається і так далі. Так що ідея правильна, а метод - ні, я вважаю. (Це я про тему. Ще раз.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yuraul, а це (на 11 постів вище) не до слова було?

І де був від мене боян? А якщо і був, то хіба я не вибачився там?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, хоч це і флейм, але не хочеться переходити на особистості. У тебе нестримне бажання привертати до себе увагу, роби це за допомогою когось іншого - мені це нецікаво. Пост тобі очі більше не мулятиме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У тебе нестримне бажання привертати до себе увагу, роби це за допомогою когось іншого - мені це нецікаво. Пост тобі очі більше не мулятиме.

Хмм... Як скажеш :)

Yuraul, вчора якийсь день був такий - в кожній темі, за якою я слідкував, були "баяни", що особисто мені намуляло очі. Про "читайте тему повністю" на борді вже зломано немало списів, а ти кажеш мені про "увагу"... Можна обмежуватись "так", "ні" і "Thank" і не привертати до себе уваги, а можна розвернуто викладати свої думки і брати участь в дискусії, що, до речі, ти теж робиш... Давай будем послідовними - всі тут на борді в тій чи іншій мірі хочуть уваги: чи до себе, чи до свого світогляду, чи до своєї роботи, чи до свого товару. Ні ти, ні я, імхо, не вийняток.

По цьому, якщо ти не проти, то - проїхали. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...