Перейти до змісту

"Доска позора"


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Видео, в котором видно, как 22.01.11 в г.Одессе на улице Гаванной инспектор ГАИ Одессы, старший сержант Швец, номер удостоверения ОД0148 по просьбе водителя общаться на государственном языке произносит: «Нє понімаю тєлячью мову». Тем самым открыто демонстрирует неуважение к государственному языку и к людям, которые считают его родным.

Ось кого вчити тре! А ви взялись РО роздавати за те, що "не там кому поставив".

...маленький Швец, напевно, думав так само...про інших. а тепер його вчити пізно <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Чого пізно? Он з роботи поперли, бо мову не поважає. Тепер прийдеться як мінімум поважати. А тим, хто лишився, будуть лекції про повагу до мови розказувати. Хіба поганий урок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні. це не урок. це вже покарання. і чомусь...не знаю...видається надто "показушним". якби не було відео, ситуція для швеця склалася б інакше... і сумніваюсь, що він щось почерпнув для себе з цього "уроку".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні. це не урок. це вже покарання.

"покарання" - це якщо він для себе ніяких висновків не зробить. Інакше - "урок" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гидко дивитись на те, як корчать з себе "справжніх" українців. Була б російська другою державною - вище керівництво послало б журналюг н*х. Та й Швеця, скоріш за все, візьмуть на якусь іншу посаду, коли шум вляжеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"покарання" - це якщо він для себе ніяких висновків не зробить. Інакше - "урок"

і як ти це уявляєш?

приходить через місяць-другий той швець у відділок і промовляє кришталево-чистою, рідною українською мовою...

а начальство зауважило це і подумало: так, засвоїв хлопець УРОК, візьмемо назад на роботу...а може й підвищення дамо.

всьо.алєс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І уявляю це як "покарання" або "урок" ТІЛЬКИ для самого Швеця, без оцінки його мови, наприклад, кимось зі сторони. Важливо лише те, які висновки він сам винесе з ситуації. Всі інші тлумачення, в т.ч. і ці :), - не важливі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бейсболка просто клас. я тож таку не протів поносити. Значкі і вправду дуже гарна ідея, ато понаходять люди, і не імені не запомниш, ні ніка. Футболкі тоже класно, чашкі для кави-чаю з логотипом борди-суперські булоб, ще може які брелокі на ключі, чи що.

Бейсболка просто клас. я теж таку не проти поносити. Значки і правда дуже гарна ідея, а_то понаходять люди, і не імені не запапм'ятаєш, ні ніка. Футболки тоже класно, чашки для кави-чаю з логотипом борди-суперські було_б, ще може які брелоки на ключі тощо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MOTOROLLLA хватить вийожуватися. Ти ж сама не можеш все правильно повиправляти

Просто, виправила те, що "ріже очі". А твоя думка мені по***:0033:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MOTOROLLLA хватить вийожуватися. Ти ж сама не можеш все правильно повиправляти

Виправляти таку писанину, це всерівно що перекладати іншомовний текст дослівно, не враховуючи особливостей побудови речені і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Признаюся чесно,я зовсім не розумію,ким потрібно бути,щоб писати так безграмотно,як зараз пише молодь.

Коли я вчився в школі,навіть самі "великі" двієчники писали,та й говорили краще.

Зараз як зайдеш на якийсь форум... іноді просто стидно за молодь.

Як вам таке викладення думки - "Сьогодни в друга забрави права за ( пляшку пива) що пив вчора дали на руки тимчасовий дозвіл на керування .Підкажіть будласка що робити? Як можна вернути права з мінімальними розтратами? Як потім вернути права в мрео?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Признаюся

Зізнаюсь

самі "великі"

найбільші

стидно

соромно

Та й пробіл перед комами був би не зайвим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть не зважаючи на таку кількість помилок, повідомлення VitaliyS виглядає більш грамотним, ніж писанина Koly4ui. Найбільше очі ріже відсутність пробілів після розділових знаків. "Признаюся", "стидно" - часто саме такі слова ми вживаємо в розмовній мові, хоча й знаємо "правильні" відповідники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й пробіл перед комами був би не зайвим..

Після коми! Перед комою пробіл - моветон. :D

"Признаюся", "стидно" - часто саме такі слова ми вживаємо в розмовній мові, хоча й знаємо "правильні" відповідники.

Сьо'дні собі щелбани бив за "На связі!" в кінці телефонної розмови )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не кажу що я грамотно пишу, але невтримався щоб не викласти таку відповідь тут одного з ...: В мене на фірмі є два склади завалені всяким .......дуже всякім барахлом за роки існуання фірми там просто піпец що робиться, такшо приїжайте і вибирайте холодильники, мороз камери,телевізори, зазвичай там поломки незначні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значит так: меня это за;?:№"ло! Этот автор ушел учить грамматику, а я начинаю на борде военный переворот!

Готовьтесь!

Будет шокирующий грамматический террор!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Признаюся

Зізнаюсь

самі "великі"

найбільші

стидно

соромно

Та й пробіл перед комами був би не зайвим...

Зрозумів що Ви хотіли сказати. Мовляв,самому потрібно не робити помилки а тоді вже робити зауваження іншим,вірно?

Тоді і самому потрібно виконувати такі правила.

нє, про ларису і про скорик :))

нє чи ні? ,

імена пишутся з великої літери.

Взагалі то мова йшла про значні помилки та невміння правильно будувати речення. Чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозумів що Ви хотіли сказати. Мовляв,самому потрібно не робити помилки а тоді вже робити зауваження іншим,вірно?

ага, кеп.

SunSeth (30 червня 2010 - 23:44) писал:

нє, про ларису і про скорик )

нє чи ні? ,

імена пишутся з великої літери.

малядєц, гарно порився: "30 червня 2010", можна було ще кращі зразки знайти :)) ні нада, путать безграмотність із навмисним авторським написанням ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ведь тема, созданная Моторолой, всё таки даёт пользу для общества, да, вначале было много срача, не совсем корректных постов, но посмотрите на последних несколько страниц!

Во первых: теперь много кто старается сначала подумать, а грамотно ли он написал предложение, а потом уж и выставлять на всеобщее обозрение народа.

во вторых:начали все следить за чистотой написания тех, кто ещё не в курсе, о том, на Борде начался ликбез.Как пример приведу сегодняшний топстарт, убивший меня одним словом "Поратьте"

И третье: много кто узнал, как надо правильно оформлять то, или иное предложение, или слово.

Я и сам не Онотоле Вассерман в этом деле, но стараюсь по чаще обращаться к своим знакомым лит редакторам, дабы узнать, верно ли я всё делаю, и всегда мотаю на ус их замечания.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо певні зрушення на краще є, але перлів менше не стало. Погляньте тут. Якщо "прокладру" можна списати на "очепятку", то "целіндри", "премітивно", "тикти" - це явні прояви безграмотності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...