Перейти до змісту

"Доска позора"


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Гетто, а твоє особисте знайомство з усіма цими достойними людьми яким чином впливає на українськумовукультурумистецтвонауку?? ти їх підтримуєш матеріально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
етто, а твоє особисте знайомство з усіма цими достойними людьми яким чином впливає на українськумовукультурумистецтвонауку?? ти їх підтримуєш матеріально?

Якщо я вірно зрозумів акценти запитання, то домінантною складовою речення являється, чи отримують від мене вони матеріальне заохочення чи оплату? Відразу хочу зазначити, вони не потребують від мене ніяких грошей. Але я їм допомагаю чим можу, багато хто з письменників, митців лише відносно недавно почали опановувати роботу з комп’ютером, їм потрібні поради, послуги сканування раритетних матеріалів, фото, та інших, я їм в цьому допомагаю. Відповідь зрозуміла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я вірно зрозумів акценти запитання, то домінантною складовою речення являється, чи отримують від мене вони матеріальне заохочення чи оплату? Відразу хочу зазначити, вони не потребують від мене ніяких грошей. Але я їм допомагаю чим можу, багато хто з письменників, митців лише відносно недавно почали опановувати роботу з комп’ютером, їм потрібні поради, послуги сканування раритетних матеріалів, фото, та інших, я їм в цьому допомагаю. Відповідь зрозуміла?

Ну МОЖЕШ як змусять захочеш! :):ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний Гетто Батьковичу, Ви неправильно зрозуміли акцент запитання. Акцент робився на тому, що сам факт знайомства із дячами української культури-літератури аж ніяк не надається щоби бути достатнім підтвердженням Вашого шанобливого до відповідної культури-літератури ставлення. Ось для прикладу: у мене сусідом був учасник одного з організованих злочинних угрупувань Луцька, ми з ним, безперечно, були знайомі, але жодним чином не значить, що я схвалював його діяльність:)

Ваше наступне повідомлення дещо проливає світло на питання, що так нас усіх цікавить. Але й тут виникають сумніви: якщо Ви допомагаєте письменникам за гроші, то це не підтримка культури, а просто заробіток:rolleyes:

Коротше, гетто, ти або спілкуйся російською не виправдовуючись по декілька разів у день. Тут так багато людей роблять і до них жодних питань не виникає. Або, якщо так уже розпорошуєшся про свою любов-повагу-підтримку, то ліпше просто підтверджуй її вживанням "калинової";)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коротше, гетто, ти або спілкуйся російською не виправдовуючись по декілька разів у день. Тут так багато людей роблять і до них жодних питань не виникає. Або, якщо так уже розпорошуєшся про свою любов-повагу-підтримку, то ліпше просто підтверджуй її вживанням "калинової";)

+100

І питання...

ЧОГО??? Чого всі більш-менш цікаві теми в кінці-кінців стають ім.Гетто?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

допомагаєте письменникам за гроші, то це не підтримка культури, а просто заробіток

От саме це я й мав н увазі, тому виділю напівжирним шрифтом я не за гроші їм допомагаю, мене просто зачаровує саме спілкування з такими непересічними, яскравими особистостями, я черпаю знання, енергетику, досвід, ось це і ї мій заробіток :rolleyes:

За що я щиро вдячний, хтось коли небудь чув, як спілкується Валерій Маренич? Та там можна годинами слухати його оповіді, настільки він колоритно свої історії розказує !!

До речі, відчуваю, що все таки прийдеться звикати спілкуватись українською мовою, просто зрозумів, що вона (мова) багатша за російську (імхо) :)

Чого всі більш-менш цікаві теми в кінці-кінців стають ім.Гетто?...

мене це також навіть дуже цікавить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, відчуваю, що все таки прийдеться звикати спілкуватись українською мовою, просто зрозумів, що вона (мова) багатша за російську (імхо)

зараз набіжить купа шовіністів русофілів і будуть цитувати Пушкіна... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто зрозумів, що вона (мова) багатша за російську (імхо)

який грубий підхалімаж:D

ЧОГО??? Чого всі більш-менш цікаві теми в кінці-кінців стають ім.Гетто?...

патаму што он чєловєк і параход!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз набіжить купа шовіністів русофілів і будуть цитувати Пушкіна...

який грубий підхалімаж

Ну хвать його за дві колінки !!!!

Чого вам ще не вистачає ? знову щось не так ? почав писати рідною мовою, і знову знайшли якісь недоліки... ото вже наш український народ,як не крути, а винна невістка :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЧОГО??? Чого всі більш-менш цікаві теми в кінці-кінців зрештою стають ім.Гетто?..

Пробач, Оксаночка, але тема зобов`язує ... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЧОГО??? Чого всі більш-менш цікаві теми в кінці-кінців стають ім.Гетто?...

Вам про щось говорить нерівність ЧСВ>9000?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам про щось говорить нерівність ЧСВ>9000?

мені особисто ні про що..Почуття власної важливості ? я тут яким макаром ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам матєрінку від ноутбука Acer 5710ZG. Мамка не робочя. Ціна 150грн.

І ше продам батарєю від нього, Li-ion AS07B71 11.1V,4000mAh. Тримає 1чяс і 30 хвилин. Ціна 300грн

:blink: 1чяс :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, відчуваю, що все таки прийдеться звикати спілкуватись українською мовою, просто зрозумів, що вона (мова) багатша за російську (імхо)

Я думаю, головне - не інструмент, а вміння ним користуватись.

А мій останній пост адресований Оксані, не зважай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проте, з іншого боку, дарма я так. Мені ця темка теж нагадала, що я дуже люблю українську мову і відбила бажання писати всякім суржиком, карочє. От і getto все більше і більше схиляється до того, щоб писати українською. Пропаганда працює! Зачьот, Моторолка. :0073:

Ще б Іванку хто загітував. Уявляєте цей вибух емоцій чистою українською? :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще б Іванку хто загітував. Уявляєте цей вибух емоцій чистою українською?

Ти хочеш, щоб замість млєть вона писала блядь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропаганда працює! Зачьот, Моторолка.

А так воно і відбувається, з кожним новим постом, написаним мовою, якою я послуговуюсь в реалі, я розумію, що так якось гармонійніше, але самі розумієте, звичка – річ складна, тому, можливо, буду час від часу переходити на російську, прохання не бити за це ногами :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти хочеш, щоб замість млєть вона писала [censored]?
:D

Вопрос, как выстрел снайперской винтовки:короткий,точный,и прямо в лоб :D:g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І питання...

ЧОГО??? Чого всі більш-менш цікаві теми в кінці-кінців стають ім.Гетто?...

Мєсний клоун :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Di, хочу, щоб писала "трясця вашій матері", наприклад. Бо жодне з наведених тобою слів не є українським. І хоч друге уже досить сильно прижилось, "IV. Запрещается... простая и нецензурная брань".)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитав - нє, уважаємиє, іскуство далжно бить уніКАЛьним!

ЗІ. Інєіпьот!!!!111 :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема так зацікавила, що вирішив зателефонувати Йосипу Струцюку, взнати його думку, він мені сказав буквально так: Володічку, колись і слова Гоголя «не вытанцовывается» були незрозумілі багатьом, потрібно також враховувати авторський варіант створення слова, чи словосполучення. Отак то, борці за чистоту мови

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мєсний клоун

Институт культуры это не учебное заведение, это состояние души... :g05::D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...