Перейти до змісту

"Доска позора"


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
і кручє ти так не виглядаєш, хоча на дітей може і діє

знаешь, я живу за правилом : будь таким, яким ти є насправді, це стосується як віртуального життя, так і реального.

Каких ты детей имеешь ввиду ? тех, кто на этом ресурсе тусуется, или тех, с которыми я работаю? если вариант 2, то я с ними общаюсь исключительно на украинском языке, для учеников 5 школы исключений не делаю.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свіжина вранішня...

лазер вбивається якщо дшеві болванки куплять, і на великих скоростях писать, а від прошивки ще ніодин лазер не помер це брихня... Якщо хоч прошить принось до мене на фірму я подивлюсь подумаїм що можна зробить ..
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаешь, я живу за правилом : будь таким, яким ти є насправді, це стосується як віртуального життя, так і реального.

так і пиши на тій мові на якій говориш - будь справжнім

Каких ты детей имеешь ввиду ?

тих, перед якими ти видєлуєшся і на яких це діє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так і пиши на тій мові на якій говориш - будь справжнім

А почему у тебя такая уверена позиция, что человек только тогда может быть настоящим, когда разговаривает и пишет исключительно на одном языке ? почему он не может на двух, трёх, 10 языках ?

Все ответы заключаются вот в этом предложении

тих, перед якими ти видєлуєшся і на яких це діє

Идёт стереотип, что вот если человек использует русский язык, то он типа выпендривается, одно из начал этого стереотипа идёт со времён службы в Советской Армии, когда пацана из, допустим, Камень - Каширского района, бросали на службу в Ленинград, Москву, Закавказье, Заполярье, и после двухгодичного перебывания там, он приезжал обратно в своё село, и начинал драбыну лестницей называть, штаны - брюками, поштовий лист - пісьмом...и так далее...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а Dream всё делает выводы

а шо дєлать?! :) Якщо ще я влізу зі своїми "умностями", то посваримось. А так - поки лише "зіп'єтесь" :D

xxx: ты говоришь как-то похуистично и без эмоций

yyy: без скобочек, ты имеешь в виду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так і пиши на тій мові на якій говориш - будь справжнім

А почему у тебя такая уверена позиция, что человек только тогда может быть настоящим, когда разговаривает и пишет исключительно на одном языке ? почему он не может на двух, трёх, 10 языках ?

Все ответы заключаются вот в этом предложении

тих, перед якими ти видєлуєшся і на яких це діє

Идёт стереотип, что вот если человек использует русский язык, то он типа выпендривается, одно из начал этого стереотипа идёт со времён службы в Советской Армии, когда пацана из, допустим, Камень - Каширского района, бросали на службу в Ленинград, Москву, Закавказье, Заполярье, и после двухгодичного перебывания там, он приезжал обратно в своё село, и начинал драбыну лестницей называть, штаны - брюками, поштовий лист - пісьмом...и так далее...

getto, ти хоч сам в цю чєпуху віриш?

Коли людина говорить і пише на українській мові, а знає ще декілька, то це викликає повагу, а коли людина, каже, що знає українську, а пише на іншій, то виникають сумніви, що вона знає хоч одну з них нормально.

Написати одне речення на українській, для демонстрації - мало, це можна і в Ворді підшаманити. Попиши з місяць українською, переконай шо ти дійсно вумний, а не з Камінь-Каширського району, і, можливо, ти сам більше не захочеш "пісать па русскі".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попиши з місяць українською,

Я вже більш ніж 30 років розмовляю та пишу українською мовою, тому для мене це не проблема. :rolleyes:

Але не можу збагнути, чому ти не розумієш таких елементарних речей ? Якщо мені тут, на форумі, зручніше друкувати російською,і всі розуміють надруковане, то чому ти так вперто відстоюєшь позицію, що це погано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тобі розповім більше, мене в свій час зі школи виганяли за такі предмети як фізика, хімія, алгебра, геометрія, але так і не вигнали, тому що я перемагав на різноманітних олімпіадах з української мови та літератури. Далі, я поступив в Рівненський інститут культури без всіляких блатів, саме тому, що знав українську мову і літературу. Я отримав спеціальність «бібліотекар – бібліограф», що також пов’язано з українською мовою та літературою, на даний момент я працюю в бібліотеці для дітей, це тобі про щось говорить?

Мені вдалось переконати тебе в тому, що українська мова для мене рідна? Якщо так, то я буду безмежно радий…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нікель, от нашо ти його провокуєш? )) Хай би вже писав тою російською, а не знущався з нашої рідної.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попиши з місяць українською,

Я вже більш ніж 30 років розмовляю та пишу українською мовою, тому для мене це не проблема. :rolleyes:

Але не можу збагнути, чому ти не розумієш таких елементарних речей ? Якщо мені тут, на форумі, зручніше друкувати російською,і всі розуміють надруковане, то чому ти так вперто відстоюєшь позицію, що це погано?

Де можна почитати? Боюсь, що проблема, а ти як алкоголік, який переконує всіх, що може кинути пити в любий момент.

МеНі ЗрУчНіШе ДрУкУвАтИ оТаК чи єнтак, і шо самоє інтєрєсноє, мну також фсі нарматєльно понімають, шо бум дєлать?

В кінці кінців, getto, ти хохол чи українець?

нікель, от нашо ти його провокуєш? )) Хай би вже писав тою російською, а не знущався з нашої рідної.

мені цікаво кому він бреше: нам чи собі.

Я тобі розповім більше, мене в свій час зі школи виганяли за такі предмети як фізика, хімія, алгебра, геометрія, але так і не вигнали, тому що я перемагав на різноманітних олімпіадах з української мови та літератури. Далі, я поступив в Рівненський інститут культури без всіляких блатів, саме тому, що знав українську мову і літературу. Я отримав спеціальність «бібліотекар – бібліограф», що також пов’язано з українською мовою та літературою, на даний момент я працюю в бібліотеці для дітей, це тобі про щось говорить?

Мені вдалось переконати тебе в тому, що українська мова для мене рідна? Якщо так, то я буду безмежно радий…

на скільки часу тебе українського вистачить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нікель, от нашо ти його провокуєш? )) Хай би вже писав тою російською, а не знущався з нашої рідної.

Dream ты как рефери на ринге, если начинается игра не по правилам, вставляешь свой пост,и спортсмены на некоторое время расходятся по углам :D

на скільки часу тебе українського вистачить?

я и не собирался засекать время, зачем ? мне достаточно того, что я разговариваю целый день на украинском, и деловые документи составляю тоже, каков смысл именно для тебя устраивать этот цирк? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я и не собирался засекать время, зачем ? мне достаточно того, что я разговариваю целый день на украинском, и деловые документи составляю тоже, каков смысл именно для тебя устраивать этот цирк? :D

Цирк - це твої пояснення, типу "мне достаточно того, что я разговариваю целый день на украинском, и деловые документи составляю тоже" - українська втомлює? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені цікаво кому він бреше: нам чи собі.

я думаю, що тут не суть в тому "кому?" чи "бреше", а в самому факті "онлайн байкостворення" - писання заради писання. Є в мене один знайомий, якому подобається сам процес говоріння, і, до речі, в кожного таких знайомих (тут - дівчат) багато, імхо. Їм більш важливий факт самого говоріння, а не його суть - жонаті не дадуть збрехати, правда? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так понял, что имя у тебя Николай ? так вот, Николай, давай договоримся этот вопрос обсудить на дежурной бордовке? тем более она в конце этого месяца, праздничная, народу будет много, и народ будет умный, вот мы и всей, не побоюсь этого слова, плеядой и решим, что делать дальше с языковым барьером, ибо мы зря теряем и время, и трафик, и электричество на эти перепалки... договорились ? :rolleyes::friday:

ЗЫ: Тем более, что мы будем с тобой общаться на одном языке - украинском, что, уверен,будет только на пользу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и время, и трафик, и электричество на эти перепалки...

а оскільки електрику, крім всього іншого, на ТЕСах отримують, то доповню: "...и портить воздух"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так понял, что имя у тебя Николай ? так вот, Николай, давай договоримся этот вопрос обсудить на дежурной бордовке? тем более она в конце этого месяца, праздничная, народу будет много, и народ будет умный, вот мы и всей, не побоюсь этого слова, плеядой и решим, что делать дальше с языковым барьером, ибо мы зря теряем и время, и трафик, и электричество на эти перепалки... договорились ? :rolleyes::friday:

Свою присутність на БігБорді не обіцяю. Я розумію людей, які і в житті розмовляють на російській мові і пишуть на ній же, проблем в спілкуванні з ними не виникає ні усних ні письмових, те саме з українськомовними. Але як розуміти тебе: вже вся Борда і пів-Луцька знає, що ти знаєш нашу калинову краще всіх, а коли звертаєшся до тебе на твоїй рідній мові, то ти переходиш на російську. Хочеться взнати, де твій друг Діод?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який Діод :sq_ye: немає в мене друзів з таким прізвиськом, ну чому ти вчепився за ту мову? ти ж все прекрасно розумієш, що я пишу, для чого, чи для кого ця національно розфарбована писанина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який Діод :sq_ye: немає в мене друзів з таким прізвиськом, ну чому ти вчепився за ту мову? ти ж все прекрасно розумієш, що я пишу, для чого, чи для кого ця національно розфарбована писанина?

Ти її сам створюєш. До тебе пишуть на українській, яку ти, з твоїх же слів, чудово знаєш, а ти відповідаєш на російській. Щось тут не так, нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

назва теми то ось яка "Доска позора" або вчимося грамотно писати, я ж помилок практично не роблю,бувають очепятки, але то у всіх буває, а ти мене звинувачуєш лише в тому, що я пишу на іншій мові, і не важливо, російська, китайська чи німецька,якби 100% людей на Борді досконало володіли німецькою мовою, і я б писав тут на німецькій, ти б також мені закиди б робив? не думаю, те, чим ти зараз займаєшся називається одним словом - хохлосрач, тому що мудрим людям, як правило, байдуже на якій мові пише співрозмовник, головное розуміти, про що він пише, що він хоче своїми словами донести до візаві..

:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти її сам створюєш. До тебе пишуть на українській, яку ти, з твоїх же слів, чудово знаєш, а ти відповідаєш на російській. Щось тут не так, нє?

nickel, та облиш ти його. Відпусти його з миром! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До тебе пишуть на українській, яку ти, з твоїх же слів, чудово знаєш, а ти відповідаєш на російській.

Ти зможеш одним реченням пояснити, що саме в тебе викликає дискомфорт ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти зможеш одним реченням пояснити, що саме в тебе викликає дискомфорт ?

да:

До тебе пишуть на українській, яку ти, з твоїх же слів, чудово знаєш, а ти відповідаєш на російській.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...